Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīves mērķis.

 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Sveikas.
Pēdējā laikā jūtos tāda kā tukša. Darbs, mājas, darbs, mājas. Dzīvoju ārzemēs, manā pilsētā visu laiku līst. Pilsēta maziņa, tāds kā ciematiņš un līdz ar to darīt te īsti nav ko. Gribas kaut kā sevi piepildīt. Kaut ko jaunu, kādu hobiju. Mēģināju fotogrāfēšanu, bet te tik bieži līst, ka tās bildes nekādas un laikam arī līdz galam tas neaizrauj.
Stāstiet, kā jūs aizpildat savu brīvo laiku? Kas ir tas hobijs, kas aizrauj. Varbūt kāda arī zin kādus pašizaugsmes kursus (attālināti). Ne tos, kur stāsta ka jābūt disciplinētam, lai kaut ko sasniegtu, to jau mēs visi zinam. Bet tos, kur tu iepazīsti vairāk sevi.
Paldies.
06.02.2022 10:03 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Kurā vietā tu esi?
Vai nevari nomainīt dzīves vietu?
Man māsa arī dzīvo Anglijā, lielākā pilsētā, viņu no turienes vairs ārā nevar dabūt. Viss, visa dzīve tur.
06.02.2022 10:52 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Sultry @ 06.02.2022 10:52
Kurā vietā tu esi?
Vai nevari nomainīt dzīves vietu?
Man māsa arī dzīvo Anglijā, lielākā pilsētā, viņu no turienes vairs ārā nevar dabūt. Viss, visa dzīve tur.

Ja pārvācos, tad ir jāmaina arī darba vieta man un manam partnerim, kas nav tik vienkārši. Un beigās var sanākt vispār neizdevīgi dzīvot, jo puse algas būs jāizdod par to vien, ka dzīvo. Mums finansiāli pašlaik ir ļoti izdevīgi te būt. Pārvākties plānojam kaut kad nākotnē, bet nemāku teikt cik tuvā vai tālā. Domāju ne tuvākos 3 gadus.
06.02.2022 11:05 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Sisenis @ 06.02.2022 11:05

Ja pārvācos, tad ir jāmaina arī darba vieta man un manam partnerim, kas nav tik vienkārši. Un beigās var sanākt vispār neizdevīgi dzīvot, jo puse algas būs jāizdod par to vien, ka dzīvo. Mums finansiāli pašlaik ir ļoti izdevīgi te būt. Pārvākties plānojam kaut kad nākotnē, bet nemāku teikt cik tuvā vai tālā. Domāju ne tuvākos 3 gadus.

Bet muļķīgi sanāk, ka finansiāli itkā izdevīgi, bet dzīvē nav piepildījums. Saprotu, ka viss jau nav tik vienkārši, bet galu galā nauda ir, tikai tā nedod laimi.
06.02.2022 11:16 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Lula @ 06.02.2022 11:16

Bet muļķīgi sanāk, ka finansiāli itkā izdevīgi, bet dzīvē nav piepildījums. Saprotu, ka viss jau nav tik vienkārši, bet galu galā nauda ir, tikai tā nedod laimi.

Man vienmēr ir bijusi definīcija, ka nauda neatnes laimi. Es šobrīd tiešām varu atļauties daudz, bet tā nav tā piepildījuma sajūta. Tamdēļ arī šī diskusija. Naudiņa krājas nekustamajam īpašumam, tādēļ arī nevaram tā "HOPS" un pārvākties. Bet dzīve taču paiet.
06.02.2022 11:19 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Hobiji: videospēles, galda spēles, netflix, Reddit, youtube, dievietes, pārgājieni (hiking),braukt ar riteni (ja infrastruktūra atļauj), vīnu un viskiju malkot (kā platuma grādi un veikala piedāvājums ļauj), koncerti, izrādes, aiziet uz krogu pasēdēt, vietējā sporta veida spēles (pašiem vai skatīties).
06.02.2022 11:21 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Sisenis @ 06.02.2022 10:03
Sveikas.
Pēdējā laikā jūtos tāda kā tukša. Darbs, mājas, darbs, mājas. Dzīvoju ārzemēs, manā pilsētā visu laiku līst. Pilsēta maziņa, tāds kā ciematiņš un līdz ar to darīt te īsti nav ko. Gribas kaut kā sevi piepildīt. Kaut ko jaunu, kādu hobiju. Mēģināju fotogrāfēšanu, bet te tik bieži līst, ka tās bildes nekādas un laikam arī līdz galam tas neaizrauj.
Stāstiet, kā jūs aizpildat savu brīvo laiku? Kas ir tas hobijs, kas aizrauj. Varbūt kāda arī zin kādus pašizaugsmes kursus (attālināti). Ne tos, kur stāsta ka jābūt disciplinētam, lai kaut ko sasniegtu, to jau mēs visi zinam. Bet tos, kur tu iepazīsti vairāk sevi.
Paldies.
Nopērc auto vai moci un vizinies kur deguns rāda.
06.02.2022 12:24 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Aldis15 @ 06.02.2022 12:24
Nopērc auto vai moci un vizinies kur deguns rāda.

Laba ideja. Bet tu esi redzējis degvielas cenas? 😀
Mocis, iespējams, man būtu izdevīgāks variants. Bet, man nav A kategorija. Automašīna būtu laba, jo tad arī uz darbu celties varētu vēlāk. Bet tā uzturēšana...
06.02.2022 12:25 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Sisenis @ 06.02.2022 12:25

Laba ideja. Bet tu esi redzējis degvielas cenas? ?
Mocis, iespējams, man būtu izdevīgāks variants. Bet, man nav A kategorija. Automašīna būtu laba, jo tad arī uz darbu celties varētu vēlāk. Bet tā uzturēšana...
Mazliet dārgāk ir, bet es tā pat vizinos ik pārdienas. Es domāju ka jūs tur importijā labi pelniet un degvielu ieliet nav problēmu..
06.02.2022 12:32 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Ar ko tu nodarbojies pirms pārvākšanās, kas tevi iepriecināja?
Es tavā vietā nesteigtos mainīt dzīvesvietu tikai tā, ka ir tukšuma sajūta, dēļ. Ja ir izdevīgi šeit dzīvot, tad labāk pie tā pagaidām pieturēties, jo piepildījumu var atrast citos veidos, ja tu vari to atļauties. Jā, naudā neradīsi laimi, bet tā būtiski atvieglo dzīvi.
06.02.2022 12:34 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Aldis15 @ 06.02.2022 12:32
Mazliet dārgāk ir, bet es tā pat vizinos ik pārdienas. Es domāju ka jūs tur importijā labi pelniet un degvielu ieliet nav problēmu..

Nu mums dzīves mērķi sniedzas tālāk par degvielas ieliešanu. Atļauties jau varbūt varētu, bet tad tas lielais mērķis, kam krājam naudiņu, tiks realizēts daudz vēlāk, kas nav manos plānos.
06.02.2022 12:34 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
TimeToDream2 @ 06.02.2022 12:34
Ar ko tu nodarbojies pirms pārvākšanās, kas tevi iepriecināja?
Es tavā vietā nesteigtos mainīt dzīvesvietu tikai tā, ka ir tukšuma sajūta, dēļ. Ja ir izdevīgi šeit dzīvot, tad labāk pie tā pagaidām pieturēties, jo piepildījumu var atrast citos veidos, ja tu vari to atļauties. Jā, naudā neradīsi laimi, bet tā būtiski atvieglo dzīvi.

Pirms pārvākšanās, es patiesībā strādāju teju katru dienu. Brīvajos brīžos es gāju ārā ar meitenēm, braucu uz jūru diezgan bieži. Vel man kādu brīdi bija skola, tas aizņēma daļu no laika, bet tā jau pabeigta.
Es kādu laiku jau nopietni apsveru A kategoriju. Bet lai pilnvērtīgi to nokārtotu, man jābūt Latvijā. Moči man patīk, braukāties ar tiem arī (cik nu ir sanācis).
06.02.2022 12:37 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Sisenis @ 06.02.2022 12:34

Nu mums dzīves mērķi sniedzas tālāk par degvielas ieliešanu. Atļauties jau varbūt varētu, bet tad tas lielais mērķis, kam krājam naudiņu, tiks realizēts daudz vēlāk, kas nav manos plānos.
Tad velo iesaku, būs gan veselīgi, gan arī var daudz ko apskatīt... vienīgi nezinu kāds jums tur klimats.
06.02.2022 12:41 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Es labāk uzturos vietā, kur viss čum un mudž no dzīvības, kas liek asinīm riņķot, jo ar manu ļoti zemo asinsspiedienu mierīgās vietās ir čau :D Pat ja tas nozīmē dzīvot no algas līdz algai. Bet garlaicīgās vietās ļoti labi noder tie vakaru kursi, kuri notiek zoom'ā, jo tu 'satiec' jaunus cilvēkus. Pati gan piedalos tikai tajos, kas ir par sarežģītām tēmām, un tās sieviešu attīstības, psiholoģijas padarīšanas mani neinteresē, bet dzirdēts, ka tādu ir daudz.
06.02.2022 12:42 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Ļoti labi tevi saprotu, jūtos tieši tā pat un visu aprakstīto situāciju varētu attiecināt arī uz sevi. Maz ciems, nav daudz iespēju, darbs - mājas - darbs-mājas .
Iesaku taisīt ceļojumus ik pa laikam, sameklē kādus nacionālos parkus vai kādus citus apskates objektus. Varbūt var ar sabiedrisko aizbraukt? Ja tālāk jābrauc, tad izplāno brīvdienās un paliec pa nakti, izbaudi laiku. Mašīna ir tiešām ļoti vajadzīga lieta lai varētu izbaudīt visu to ko sniedz daba. Pašlaik arī plānojam to iegādāties , jo es tiešām jūku prātā sēžot mājās un brīvdienās labi ja aizbraucu uz pilsētu. Sanāk garākā ceļojumā izbraukt 2x pus gadā ar draugiem.daaaudz par maz.🙈😁
Tas laikam būs vienigais ko es no savas puses varu ieteikt. 🙂
06.02.2022 14:09 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Sisenis @ 06.02.2022 12:37

Pirms pārvākšanās, es patiesībā strādāju teju katru dienu. Brīvajos brīžos es gāju ārā ar meitenēm, braucu uz jūru diezgan bieži. Vel man kādu brīdi bija skola, tas aizņēma daļu no laika, bet tā jau pabeigta.
Es kādu laiku jau nopietni apsveru A kategoriju. Bet lai pilnvērtīgi to nokārtotu, man jābūt Latvijā. Moči man patīk, braukāties ar tiem arī (cik nu ir sanācis).

Kādēl to nevar kārtot Uk?
06.02.2022 14:17 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Sisenis @ 06.02.2022 11:19

Man vienmēr ir bijusi definīcija, ka nauda neatnes laimi. Es šobrīd tiešām varu atļauties daudz, bet tā nav tā piepildījuma sajūta. Tamdēļ arī šī diskusija. Naudiņa krājas nekustamajam īpašumam, tādēļ arī nevaram tā "HOPS" un pārvākties. Bet dzīve taču paiet.

Man arī liekas ļoti labs jau iepriekšminētais variants par izbraucieniem un ceļojumiem. Plānošana vien ir interesanta, kaut vai maziem lidojumiem kaut kur netālu.
Paskaties pinterestā kādas hobiju idejas vēl, kādiem radošiem darbiņiem :)
06.02.2022 14:20 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
jamaika @ 06.02.2022 14:09
Ļoti labi tevi saprotu, jūtos tieši tā pat un visu aprakstīto situāciju varētu attiecināt arī uz sevi. Maz ciems, nav daudz iespēju, darbs - mājas - darbs-mājas .
Iesaku taisīt ceļojumus ik pa laikam, sameklē kādus nacionālos parkus vai kādus citus apskates objektus. Varbūt var ar sabiedrisko aizbraukt? Ja tālāk jābrauc, tad izplāno brīvdienās un paliec pa nakti, izbaudi laiku. Mašīna ir tiešām ļoti vajadzīga lieta lai varētu izbaudīt visu to ko sniedz daba. Pašlaik arī plānojam to iegādāties , jo es tiešām jūku prātā sēžot mājās un brīvdienās labi ja aizbraucu uz pilsētu. Sanāk garākā ceļojumā izbraukt 2x pus gadā ar draugiem.daaaudz par maz.??
Tas laikam būs vienigais ko es no savas puses varu ieteikt. ?

Mums jau ir auto. Tas gan nav mans, bet gan mana partnera auto. Taču viņš ļoti bieži strādā, kā rezultātā es nevaru paņemt viņa auto. Turklāt, ja gribu braukt arī es, man jāpērk savs insurence, kas nav baigi izdevīgi uz tām maksimums 10 reizēm gadā, kad varu to auto vispār dabūt. 😀
06.02.2022 14:28 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Wonder woman @ 06.02.2022 14:17

Kādēl to nevar kārtot Uk?

Šeit katrs idiots var dabūt tiesības. Bet man vajag, lai man iemāca tieši tā, kā ir nepieciešams. Turklāt ar moci es visticamāk vizinātos tikai dzīvojot Latvijā. Šeit man nav kur viņu uzturēt reāli. Pluss es nezinu līdz galam kā ir ar tiesību maiņu, ja gribu Latvijā derīgu apliecību. Man šķiet tur arī bija vesela procedūra, tāpat kā ja ir EU vadītāja apliecība, bet jāmaina uz UK.
06.02.2022 14:31 |
 
Reitings 624
Reģ: 06.11.2021
Pie jau ieteiktajām aktivitātēm - Facebook events sadaļā var atrast kaut ko interesantu. Ja ne savā ciematiņā, tad noteikti tuvākajā pilsētā - izstādes, sarunas, kaut kādi pasākumi?
Ja netālu ir kāda liela pilsēta var Facebook atrast grupu “Girl Gone International _______” (tur liekams pilsētas nosaukums, piemēram “Girl Gone International London vai Cardiff utt” tur foršas meitenes var satikt un arī tiek rīkotas dažas pasēdēšanas.
Pieļauju, ka ārzemēs arī ir daudz couchu, bet ka gribas kaut ko latviski tad var paskatīties http://www.nlpcentrs.lv/ Personības Pilnveidošanas Centru. Tur tieši tagad visādi kursi Online, domāju, ka noteikti var atrast Tavai situācijai piemērotus, jau tagad redzu ieintriģējošus nosaukumus 🙂
Pašus couchus var arī individuāli apskatīt un paskatīties, ko viņi piedāvā paši savās mājaslapās
06.02.2022 14:31 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Lula @ 06.02.2022 14:20

Man arī liekas ļoti labs jau iepriekšminētais variants par izbraucieniem un ceļojumiem. Plānošana vien ir interesanta, kaut vai maziem lidojumiem kaut kur netālu.
Paskaties pinterestā kādas hobiju idejas vēl, kādiem radošiem darbiņiem :)

Ideja par ceļojumiem tiešām laba. Mēs ik pa laikam arī to realizējam. Vienīgi ir tā, ka mums baigi jāsaplāno tas laiks, jo abiem ir nesaskanīgs grafiks. Pārsvarā abiem jāņem atvaļinājuma dienas. Uz vasaru dodamies ciemoties uz Latviju, tā kā tas saplānots. Vienīgi tas, ka man gribas kaut ko savu. Lai nav jābesās bezdarbībā visu laiku un nav jātramda partneris.
06.02.2022 14:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)