Valentīndiena

 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Hey!
Tuvojas Valentīndiena... un man nesen(burtiski pirms 2 nedēļām sagājam kopā :D) ir uzradusies otrā pusīte. Es nezinu viņa nostāju, bet gan jau gribēs sveikt, īpaši jau attiecību sākumposmā. Džekam jau viegli izdomāt, ko meitenei - kādas konfektes sirds formā, puķes vai jebkas tāds. Man arī vajadzētu sveikt tad, lai nav neērti un es nezinu ko džekam dāvināt. Tik labi viņu nepazīstu, bet zinu aizraušanās, taču tas finansiāli prasīs diez gan ieguldīties. Nezinu, man Valentīndiena nešķiet nekas īpašs, tāpēc domāju par sīkumu dāvināšanu, bet nezinu ko.... varbūt kādu atslegu piekariņu?(bet problēma - nav kopīgas bildes :D, jo nezinu, kaut kā bija tik interesanti, ka neienāca prātā)
Gribētu kaut ko mīļu, bet ne pārāk “saldu” dāvanu
Vai Jus dāvināt un ja jā tad ko? Ko ieteiktu atteicībām sākumposmā?
28.01.2022 10:09 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Debestiņa @ 29.01.2022 12:06
pec divu menesu kopā bušanas uzdāvināji piekariņu ar savām dzivokļa atslegam?????nopietni????? kas par murgu?????
Kura sevis cienoša sieviete dāvina savas dzīvokļa atslegas pec 2 menešu kopā būšanas?Ko vienkārši ?
Un pati sieviete to piedāvā ?
Tā arī izmirst tie vīrieši kas ir gatavi cīnīties. Nebrīnos ka tu visu velc arī uz sevi un viņš tev maiguma zieds un neko nevar, bet tu arī krānu pielabo un zirnekli nosit, tas tā, humoram? čalim pašam krāns nenovīta no šitāda izgājiena ka sieviete dāvina savas atslēgas un tiešā tekstā piedava kopa dzivot??

Viņš diezgan ātri sāka dzīvot pie manis, uz diviem dalījām vienas atslēgas. Tajā brīdī liekās diezgan piemēroti. 😀
29.01.2022 12:47 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Debestiņa @ 29.01.2022 12:06
pec divu menesu kopā bušanas uzdāvināji piekariņu ar savām dzivokļa atslegam?????nopietni????? kas par murgu?????
Kura sevis cienoša sieviete dāvina savas dzīvokļa atslegas pec 2 menešu kopā būšanas?Ko vienkārši ?
Un pati sieviete to piedāvā ?
Tā arī izmirst tie vīrieši kas ir gatavi cīnīties. Nebrīnos ka tu visu velc arī uz sevi un viņš tev maiguma zieds un neko nevar, bet tu arī krānu pielabo un zirnekli nosit, tas tā, humoram? čalim pašam krāns nenovīta no šitāda izgājiena ka sieviete dāvina savas atslēgas un tiešā tekstā piedava kopa dzivot??
Man bija līdzīgi, pēc 1 randiņa sāku dzīvot kopā, un atslēgas iedeva pēc 3, kas tur slikts?
Tikai sievietes var dzīvot pie vīriešiem? Otrādāk nē?
29.01.2022 13:17 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Aldis15 @ 29.01.2022 13:17
Man bija līdzīgi, pēc 1 randiņa sāku dzīvot kopā, un atslēgas iedeva pēc 3, kas tur slikts?
Tikai sievietes var dzīvot pie vīriešiem? Otrādāk nē?
nu tad te nav ko brinities ka visa romantika nak tikai no sievietes un virietis neuzņemas nekadu iniciativu un nav romantisks, jo visu velejusies tikai sieviete.
Virietis gribes-virietis izdaris un te nav nozime ,oij nav romantisks, ir noslegts utt
29.01.2022 17:30 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Paldies par ietiekumiem! Es nezinu vai svinēsim. Un ja nu viņš uzaicina arpus majas paēst, iedzert un izmaksā(kas man liekas visticamākais variants, vai arī uzaicinās romantiskā pastaigā kaut kur), tad ko es? Pašlaik dzīvoju kopmītnēs un aicināt pie sevis nevaru, romantiskās vakarinas izpaliek. Spēle ar kartītēm laba ideja vakara turpinājumam būtu.
Meitenes,runājot par Valentīndienu un gatavošanu vīrietim.

Es ar saldajiem esmu uz Jūs, nesanāk parasti, torti neņemtos cept, bet iedomājos, ka varētu vienkārši uzcept cepumiņus?
(piemēram, smilšu cepumiņus sirds formā un salikt mazākā iepakojumā, apsiet ar bantīti un uzrakstīt, lai labi garšo?) vai kaut kas cits jums idejās, kas garso labi, izskatas estētiski?
29.01.2022 17:50 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Varu ieteikt pagatavot šo šokolādes keksu, sastāvdaļas ir pavisam vienkāršas un ik vienam mājās pieejamas. Kekss sanāk ideāls! https://naskoties.com/blog/kabacu-sokolades-kekss
Ieteikumā - cukuru pievienot uz pusi mazāk kā norādīts receptē.
29.01.2022 18:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)