Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāvana samērā maz pazīstamai

 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Uzaicināja mani uz dzimšanas dienu, bet pilnīgi nav ne jausmas, ko varētu uzdāvināt. Baigas draudzenes neesam, bet medzam kopā patusēt, parasti bariņā ar vēl meitenēm. Gadi viņai 22 , intereses visas baigi nezinu, patīk brīvdienās kautkur braukāties un arī tusēt. Patīkot šad tad cept kūkas, kad uznāk luste. ikdienā strādā, dzīvo mazpilsētā..
Kautko materiālu katrā ziņā gribētos, un ne baigi dārgu.
27.01.2022 21:04 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es pa gadiem esmu sapratusi,ka daudz labāk saņemu svētkos naudu un pati nopērku to,kas man patīk. Jo nu, ja es piemēram saņemtu kādus ķermeņa kopšanas produktus vai lūpu spīdumumus kā te tika minēts, es visticamāk noteikti nekad viņus neatvērtu nemaz, jo ne visiem ir vienāda gaume uz tādām lietām. Pati arī ejot ciemos dāvinu naudu vai piemēram Spices, Riga plazas dāvanu karti, ziedus vai vīnu klāt un gatavs.
28.01.2022 09:41 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
unicorngirl @ 27.01.2022 21:52
Mani arī šādi uzaicināja uz dzimšanas dienu sena draudzene (arī tusētāja), ar kuru tajos laikos tik vien kā ballītēs tikāmies ik pa laikam, bet baigās draudzenes vairs nebijām.. arī nebija ne jausmas, ko nopirkt un baigi daudz naudas toreiz arī nebija. Nu es uzskatu, ka nebija arī vajadzības ļoti daudz tērēties, jo es jau sapratu, ka mani aicina kompānijas pēc. Es toreiz nopirku jyskā vīna glāzi ar uzrakstu, saliku glāzē iekšā lūpu spīdumus, konfektes, mazliet piegāju ar humoriņu- ieliku prezervatīvus un vēl kkādas sīkas, prakstiskas lietiņas, kas atgādināja par kopā piedzīvoto jautrību un sarunām.. iesaiņoju, apsēju ar smuku bantīti un bija tīri ok dāvana ? Iesaku Tev pieiet ar līdzīgu domu, ja baigās draudzenes neesat un pilnīgi nekas nenāk prātā :)

Es arī uz šādu ideju skatītos.
Arī esmu taisījusi līdzīgas dāvanas-kastītē skaisti sakomplektēt visādas lietiņas(kaut ko gardu,kaut ko no ķermeņa kopšanas kosmētikas utml.lietas).
28.01.2022 09:22 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Pārāk iespringsti uz mazpazīstamas personas dāvanu. Es vispār tikai pa ceļam uz svinībām pēdējā brīdī kko paķertu😅
Bet ok - dāvanu karte, piemēram, uz teātri nav nemaz tik slikta ideja. Kuram uz teātri negribētos aiziet?
Pa vienkāršo var - šampi un puķes. Vai augu mājām.
28.01.2022 01:17 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Dāvanu kartes kaut kā baigi nevilina. Pat īsti nezinu, kāpēc. Varbūt tāpēc, ka sev negribētu 🙄 Grāmatas atkrīt, zinu, ka viņa nelasa, pa to kaut kad runājām. Receptes internets pilns.
Unicorngirl - šādu variantu vispār sāku apsvērt 🤔 lielu glāzi ar kautko iekšā, un pudeli vīna (zinu kāds viņai garšo)
Priecāšos par vēl idejām.
27.01.2022 22:21 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.10.2021
Kaut kādiem aboutyou arī nav dāvanu kartes?
27.01.2022 22:05 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Mani arī šādi uzaicināja uz dzimšanas dienu sena draudzene (arī tusētāja), ar kuru tajos laikos tik vien kā ballītēs tikāmies ik pa laikam, bet baigās draudzenes vairs nebijām.. arī nebija ne jausmas, ko nopirkt un baigi daudz naudas toreiz arī nebija. Nu es uzskatu, ka nebija arī vajadzības ļoti daudz tērēties, jo es jau sapratu, ka mani aicina kompānijas pēc. Es toreiz nopirku jyskā vīna glāzi ar uzrakstu, saliku glāzē iekšā lūpu spīdumus, konfektes, mazliet piegāju ar humoriņu- ieliku prezervatīvus un vēl kkādas sīkas, prakstiskas lietiņas, kas atgādināja par kopā piedzīvoto jautrību un sarunām.. iesaiņoju, apsēju ar smuku bantīti un bija tīri ok dāvana 😅 Iesaku Tev pieiet ar līdzīgu domu, ja baigās draudzenes neesat un pilnīgi nekas nenāk prātā :)
27.01.2022 21:52 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Noskaidro vai mazpilsētā ir Drogas, grāmatnīcas un uzdāvini dāvanu karti. Drogās varēs sapirkt sev kosmētiku, grāmatnīcā grāmatas kūku cepšanai. Var jau arī Jānis Roze, Zvaigzne dāvanu karti, tagad jau visu ar kurjeru piegādā, nebūs problēmas veikt pasūtījumu uz mazpilsētu.
Es nedāvinātu neko taustāmu, ja nepazīstu cilvēku, pat ne sveces, varbūt cilvēkam nepatiks.
https://www.lieliskadavana.lv
27.01.2022 21:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits