Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāju vēnas

 
10 gadi
Reitings 12
Reģ: 11.04.2011
Sveikas!
Vai varat padalīties ar pieredzi par varikozo vēnu operācijām? Kādas izmaksas, kurā klīnikā operācija tika veikta, kāds rezultāts? Paldies jau iepriekš. Bet, lūdzu, atsaukties tās, kuras operāciju veikušas pēdējā gada, divu gadu laikā, lai izmaksas atbilstošas šim brīdim un vieglāk saprotamas. Paldies jau iepriekš.
25.01.2022 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 1460
Reģ: 17.01.2013
Iesaku painteresēties Baltijas vēnu klīnikā, pie Dr.Krasta, tas ir Cēsīs, man no Kurzemes, ierēķinot visus ceļa izdevumus un viesnīcu, sanāca ievērojami lētāk, kā pie Mauriņa vai Veselības centrā 4 pie Dr. Ūdra.
Ja, pareizi atceros, bija 1,1k, bet man bija abas kāja jāoperē.
25.01.2022 18:37 |
 
10 gadi
Reitings 12
Reģ: 11.04.2011
Naomi* @ 25.01.2022 18:37
Iesaku painteresēties Baltijas vēnu klīnikā, pie Dr.Krasta, tas ir Cēsīs, man no Kurzemes, ierēķinot visus ceļa izdevumus un viesnīcu, sanāca ievērojami lētāk, kā pie Mauriņa vai Veselības centrā 4 pie Dr. Ūdra.
Ja, pareizi atceros, bija 1,1k, bet man bija abas kāja jāoperē.

Paldies par informāciju, painteresēšos. Jā, biju uz konsultāciju Mauriņa klīnikā, cenas kosmoss, tādēļ nolēmu painteresēties, vai nav kāda lētāka un līdzvērtīgi kvalitatīva opcija.
26.01.2022 09:52 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Taisīju Mauriņa klīnikā pirms 1.5 gada, laikam pilna cena bija ap ~800eur, bet noveicās, ka apdrošināšana pusi sedza.
Biju uz konsultāciju Baltijas vēnu klīnikā, bet nepatika attieksme, bija aptuveni- kā tāda jauna meitene var šitā vēnu ielaist.
26.01.2022 10:10 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Draudzene taisīja pirms gada Mauriņa klīnikā abām kājām. Tikai operācija izmaksāja 1150e
26.01.2022 10:24 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kolēģe pirms apmēram gada taisīja pie Mauriņa, bija akcija operācija abām kājām 800 eiro. Papildus bija konsultācijas, utt.
Skatos, ka tagad atkal Mauriņam ir akcija -20%, tas sanāk 880 eiro abām kājām. Pieminētajā klīnikā Cēsis 750 eiro. Baigā starpība jau nu nav, it sevišķi ņemot vērā, ka būs jābrauc ne vienu reizi uz klīniku.
26.01.2022 10:41 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Es veicu operaciju Maurina klīnikā tieši paris dienas pirms pirmā lockdown,bija lāzeroperacija vienai kājai izmaksāja 800€ plus konsultacijas pirms un pēc ,ka ari garas kompress zekes kopā uz kadiem 1100€ man skiet !
Attieksme bija loti laba,loti personiska,operėja Maurins,vēlāk del tā emergency lockdown bija peksni jālido prom ,ātrāk kā ietteicamajā laikā pēc operacijas,sazvaniju arstu,jo tika iedots nr,pēc operacijas ,ja ir kadi jautajumi un delj tā lockdown man tiešam bija jautajumi jo vajadzeja ASAP lidot prom,kas sakuma nebija planots ,dakteris atbildeja uz visiem maniem jautajumiem,zvaniju škiet pēc operacijas kadas 3 reizes,plus mani vel pienēma tieši pirms izlidošanas ,Lai parliecinatos,ka tiešam ir droši lidot tik ātri ,īsāk sakot loti labs serviss,man tas ir svarīgi ,ja es par kaut ko maksāju vēlos attiecīgi labu servisu un Maurina klīnikā tiešām viss bija loti labi !
Savādāk man kaitina tie arsti ,kam tā jau maksā ,bet vini ir asi un rupji savā attieksmē pret pacientu,bez maz vai ko Tu te atvilkies!
26.01.2022 11:14 |
 
10 gadi
Reitings 12
Reģ: 11.04.2011
LaLo @ 26.01.2022 10:10
Taisīju Mauriņa klīnikā pirms 1.5 gada, laikam pilna cena bija ap ~800eur, bet noveicās, ka apdrošināšana pusi sedza.
Biju uz konsultāciju Baltijas vēnu klīnikā, bet nepatika attieksme, bija aptuveni- kā tāda jauna meitene var šitā vēnu ielaist.

Un kādā apdrošināšanas kompānijā Tev bija apdrošināšana? Man ir 3.līmeņa Baltas apdrošināšana, bet cik saprotu, kāju vēnu operācijas kā kosmētiskā procedūra tiek traktēta, līdz ar to neatmaksā neko! 🤷‍♀️
26.01.2022 13:35 |
 
10 gadi
Reitings 12
Reģ: 11.04.2011
Wonder woman @ 26.01.2022 11:14
Es veicu operaciju Maurina klīnikā tieši paris dienas pirms pirmā lockdown,bija lāzeroperacija vienai kājai izmaksāja 800€ plus konsultacijas pirms un pēc ,ka ari garas kompress zekes kopā uz kadiem 1100€ man skiet !
Attieksme bija loti laba,loti personiska,operėja Maurins,vēlāk del tā emergency lockdown bija peksni jālido prom ,ātrāk kā ietteicamajā laikā pēc operacijas,sazvaniju arstu,jo tika iedots nr,pēc operacijas ,ja ir kadi jautajumi un delj tā lockdown man tiešam bija jautajumi jo vajadzeja ASAP lidot prom,kas sakuma nebija planots ,dakteris atbildeja uz visiem maniem jautajumiem,zvaniju škiet pēc operacijas kadas 3 reizes,plus mani vel pienēma tieši pirms izlidošanas ,Lai parliecinatos,ka tiešam ir droši lidot tik ātri ,īsāk sakot loti labs serviss,man tas ir svarīgi ,ja es par kaut ko maksāju vēlos attiecīgi labu servisu un Maurina klīnikā tiešām viss bija loti labi !
Savādāk man kaitina tie arsti ,kam tā jau maksā ,bet vini ir asi un rupji savā attieksmē pret pacientu,bez maz vai ko Tu te atvilkies!

Jā, šādu summu 1100€ vienai kājai man noteica, kad biju uz konsultāciju Mauriņā, zinot to, ka daudzas sievietes šādu procedūru ir veikušas, sāku domāt, vai tiešām tik lielas izmaksas. Operācija nepieciešama abām kājām, pagaidām tikai vizuāli traucē.
Tagad plānoju no jauna pievērsties šai problēmai, tādēļ liels paldies par atsaucību un informāciju, meitenes!
26.01.2022 13:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!