Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bakteriālā vaginoze

 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Ilgi turējos, lai šeit nerakstītu, staigāju pie ginekologiem, bet vairs nespēju. Vairāk kā gadu man ir bakteriālā vaginoze (tas nav tas pats, kas sēnīte), ja kādai ir pieredze, kā tik vaļā - lūdzu, rakstiet! Esmu veikusi miljons pārbaudes, analīzes uz ko tik ne, vismaz 10 reizes gadā (pa 6-10 dienām) likusi lodītes, dzērusi antibiotikas, lietojusi tabletes mikrofloras stabilizēšanai un nekas nepalīdz. Esmu atteikusies pat no seksa, pašai nepatīkami vienkārši un, ja es to varu veselības labad - nav problēmu. Bet tāpat BEZ rezultātiem. Es plānoju atkal meklēt jaunu ginekoloģi, bet kur ir problēma? Ārsti saka, ka man nekas nekait, bet, ja traucē izdalījumi - varu likt lodītes. Nu cik ilgi tā? Izdalījumu daudzums kā uz mēnešreizēm, tikai balti.. 🙄 Esmu vienkārši bezspēcīga, vai varētu būt kā neuzmanīgas ginekoloģes gadījušās un vaina ir cita? Esmu kārtīga, tīrīga un ievēroju visu, ko man liek. Nekādas ziepes, neko.. Tik daudz līdzekļi un nervi aizgājuši. Es ceru, uz Jūsu pieredzi un ieteikumiem. 😩🙏🏻
21.01.2022 01:29 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Jau pusotru gadu nav bijusi tāda diena, kad man nebūtu nepatīkami izdalījumi no maksts ar smaku (negribētos gan teikt, ka zivju, bet nekas patīkams). 🙄
21.01.2022 01:31 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Kaads antibiotikas tika dzertas, tika pagraabtas kaut kaadas plasha spektra? organismam var buut izveidojusies rezistence pret antibiotikaam, jaadzer antibiotiku kombinaacija vai vispaar jaamaina antibiotika uz nekad nelietotu antibiotiku, bet kas darbojas uz konkreetajaam bakteerijaam.
Analiizes tika njemtas arii asins un uriina vai tikai uztriepe no maksts? Uz hlamiidijaam paarbaudiija? Un vai uztriepe tika smalkaak analizeeta zem mikroskopa? Standarta aina tavaa gadiijumaa var arii nedereet, jaanalizee arii citas bakteerijas, kuras parasti neanalizee, jo taas tjipa ir "labaas" bakteerijas. Ultrasonograafija tikai taisiita, lai izsleegtu kaut kaadu saaugumu iespeejamiibu, kas arii var radiit izdaliijumus?
Aizej pie kaada krutaa gala daktera, uz Viitola kliiniku, teiksim, lai izskata visas versijas. Ja tieshaam visi ginekologjiskie varianti tiks atmesti, tad var saakt mekleet kaadu psiho probleemu, psiho probleemas starp citu biezhi rezulteejas kaa neizskaidrojami ginekologjiski trauceejumi. Bet saakumaa tev jaapmeklee ginekologs, kursh zina vairaak par ierindas ginekologiem. Izdaliijumi ar smaku nav norma.
21.01.2022 02:21 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Paņem privāto ginekologu, ja nemaldos jāmaksā 90€(?) par vizīti. Vai Tu esi atteikusies pavisam, pavisam no seksa, vai tomēr ar partneri sanāk kaut reizi mēnesī pārgulēt? Ja tā, tad iespējams vīrietis Tev to var nodot, jo vīriešiem bieži nav nekādu simptomu un Tu ārstējies, bet viņš tik Tev pielaiž atpakaļ.
21.01.2022 08:10 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
jamaika @ 21.01.2022 08:10
Paņem privāto ginekologu, ja nemaldos jāmaksā 90€(?) par vizīti. Vai Tu esi atteikusies pavisam, pavisam no seksa, vai tomēr ar partneri sanāk kaut reizi mēnesī pārgulēt? Ja tā, tad iespējams vīrietis Tev to var nodot, jo vīriešiem bieži nav nekādu simptomu un Tu ārstējies, bet viņš tik Tev pielaiž atpakaļ.

Es arī par šo variantu. Ļoti bieži ir tā, ka sieviete izārstē, bet cēlonis ir vīrietis, kurš pašam pat neaozinoties, tevi atkal aplipina.
21.01.2022 08:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Esi taisījusi analīzes uz ureplazma parvum?
Ja nē, tad ļoti iesaku. Daudzām sievietēm ginekoloģes nemaz par šo nestāsta. Tas nav nekas traks, taču var būt iedzimts, vai arī vienkārši ir un ar to ir jasadzīvo.
Arī iesaku nomainīt ginekologu. + ne vienmēr antibiotikas visu atrisina, kas attiecās uz intīmo zonu, tad tieši antibiotikas arī var izraisīt piena sēni utt.
21.01.2022 09:15 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Sveika jā sieviete ārstējas, tad antibiotikas jādzer arī partnerim, jo savādāk nav jēgas tu ārstējies viņš ne ieteiktu regulāri dzert probiotiķus, lai normalizētu tur mikrofloru, ja nemaldos visās aptiekās var nopirkt
21.01.2022 10:19 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Tev ir jāpārbaudās uz sts(seksuāli transmisīvajām slimībām)
21.01.2022 10:21 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
didii5 @ 21.01.2022 10:21
Tev ir jāpārbaudās uz sts(seksuāli transmisīvajām slimībām)

Tici man, gadu ārstējoties, tas bija pirmais, uz ko tika veiktas pārbaudes un ne reizi vien. Tur viss kārtībā
21.01.2022 10:47 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Es apmeklēju privāto ginekoloģi, labāko savā pilsētā, bet droši vien nāksies braukt uz Rīgu.
Antibiotikas esmu vienu reizi lietojusi un ar probiotiķiem, tagad nepateikšu to nosaukumu. Un, jā, no seksa esmu atteikusies pavisam, tā kā atkārtota inficēšanās jeb apburtais loks ir izslēgts. 😕
21.01.2022 10:50 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Susurrrrrs @ 21.01.2022 02:21
Kaads antibiotikas tika dzertas, tika pagraabtas kaut kaadas plasha spektra? organismam var buut izveidojusies rezistence pret antibiotikaam, jaadzer antibiotiku kombinaacija vai vispaar jaamaina antibiotika uz nekad nelietotu antibiotiku, bet kas darbojas uz konkreetajaam bakteerijaam.
Analiizes tika njemtas arii asins un uriina vai tikai uztriepe no maksts? Uz hlamiidijaam paarbaudiija? Un vai uztriepe tika smalkaak analizeeta zem mikroskopa? Standarta aina tavaa gadiijumaa var arii nedereet, jaanalizee arii citas bakteerijas, kuras parasti neanalizee, jo taas tjipa ir "labaas" bakteerijas. Ultrasonograafija tikai taisiita, lai izsleegtu kaut kaadu saaugumu iespeejamiibu, kas arii var radiit izdaliijumus?
Aizej pie kaada krutaa gala daktera, uz Viitola kliiniku, teiksim, lai izskata visas versijas. Ja tieshaam visi ginekologjiskie varianti tiks atmesti, tad var saakt mekleet kaadu psiho probleemu, psiho probleemas starp citu biezhi rezulteejas kaa neizskaidrojami ginekologjiski trauceejumi. Bet saakumaa tev jaapmeklee ginekologs, kursh zina vairaak par ierindas ginekologiem. Izdaliijumi ar smaku nav norma.

Iepriekšējā ginekoloģe (ne no privātprakses) pati nelabprāt izrakstīja antibiotikas, bet nu tas bija viens kurss un viss, arī nekādas izmaiņas. Jā, tika noņemtas gan asins, gan urīna analīzes. Uz halmīdijām arī pārbaudīja, bet par to, vai vai uztriepe tika smalkāk analizēta - nemācēšu atbildēt. Varbūt, tiešām, kā teici - kāda psiholoģiskā problēma, es laikam vairāk par to esmu, bet kā to vispār noteikt un ārstēt, es nesaprotu
21.01.2022 10:55 |
 
Reitings 10663
Reģ: 18.08.2014
Ja domā, ka psiholoģiska problēma, ikdienas stress utt, tad profilaksei nekaitētu dzert kādus nomierinošos.
21.01.2022 11:09 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Dola @ 21.01.2022 11:09
Ja domā, ka psiholoģiska problēma, ikdienas stress utt, tad profilaksei nekaitētu dzert kādus nomierinošos.

Nu taisnība, ka man tas stress jau ir tāds dzīvesveids, tam nav pat īsti iemesla - ne darbs, ne skola, tas tikai kādos brīžos saasina to. Bet, ja tas, patiešām, ir problēmas iemesls, tad man absolūti no tā netikt vaļā. Bet taisnība, ka intereses pēc varētu pamēģināt, varbūt ka redzu izmaiņas un tad jau tā problēmas sakne būtu skaidrāka
21.01.2022 11:15 |
 
Reitings 10663
Reģ: 18.08.2014
Ja liekas, ka stress ir kā dzīvesveids un nav iemesla tam būt, tad ieteiktu aiziet pie endokrinologa pārbaudīt vairogdziedzera, virsnieru darbību un to hormonus, jo arī tie var ietekmēt stresa līmeni ļoti būtiski. Ja tur viss ok, tad nākamais doties pie psihoterapeita un jājiet kāda terapija, jo kaut kur tas stress rodas.
21.01.2022 11:25 |
 
Reitings 27
Reģ: 17.02.2013
Ieteiktu pārbaudīt D vit. Man dēļ D vit. deficīta bija gadu problēmas.
21.01.2022 11:34 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Dola @ 21.01.2022 11:25
Ja liekas, ka stress ir kā dzīvesveids un nav iemesla tam būt, tad ieteiktu aiziet pie endokrinologa pārbaudīt vairogdziedzera, virsnieru darbību un to hormonus, jo arī tie var ietekmēt stresa līmeni ļoti būtiski. Ja tur viss ok, tad nākamais doties pie psihoterapeita un jājiet kāda terapija, jo kaut kur tas stress rodas.

Liels paldies, jo to kā problēmu apzinos, bet pati nesapratu pie kā vērsties. Noteikti aiziešu.
21.01.2022 11:53 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Sanita58 @ 21.01.2022 11:34
Ieteiktu pārbaudīt D vit. Man dēļ D vit. deficīta bija gadu problēmas.

Interesanti. Vai šāda veida problēmas, ja? Nebiju domājusi, ka D vitamīni to ietekmē. Paldies
21.01.2022 11:55 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Zinu ka parasti zivju aromāts, dzelteni izdalījumi, dedzināšana un nieze piederās pie bakteriālās vaginozes. Varbūt nav tik traki kā tev liekas jo jāsaprot tas ka pēc mājpuķītēm tur lejā nekad nesmaržos. Tas aromāts lejā ir savdabīgs bet nu nav arī tāds no kā kaunēties ja tu saki, ka tev nesmaržo pēc zivīm..
21.01.2022 16:30 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Fifty @ 21.01.2022 11:55

Interesanti. Vai šāda veida problēmas, ja? Nebiju domājusi, ka D vitamīni to ietekmē. Paldies

Tas viss saslēdzas kopā, imunitāte, spēja cīnīties ar baktērijām, infekcijām.
Noteikti var vairākus vitamīnus pārbaudīt, saprast, kas vispār organismā notiek un vai nav novājināts :)
21.01.2022 16:34 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Lexxie @ 21.01.2022 16:30
Zinu ka parasti zivju aromāts, dzelteni izdalījumi, dedzināšana un nieze piederās pie bakteriālās vaginozes. Varbūt nav tik traki kā tev liekas jo jāsaprot tas ka pēc mājpuķītēm tur lejā nekad nesmaržos. Tas aromāts lejā ir savdabīgs bet nu nav arī tāds no kā kaunēties ja tu saki, ka tev nesmaržo pēc zivīm..

Patiesībā, interesanti, jo man nav ne izteikta nieze, ne dedzināšana. Varbūt tas vairāk pie sēnītes piederas? Vienu brīdi bija izteikti nepatīkamāka smaka, tagad vai nu esmu pieradusi, vai es nezinu. Vienu brīdi gan, tiešām, bija tā, ka visu laiku sajutu un gribēju skriet mazgāties, pat tad, kad tikko no dušas jau biju. Bet nu, ņemot vērā, ka pastāvīgi tagad kaut ko lietoju, gan jau ir mazliet normalizējies, bet nesaprotu kā tik vaļā pavisam
21.01.2022 17:24 |
 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Man arī ir palieli izdījumi. Kad pieceļos no rīta, var just, ka biksītēs nopil. Paskatos iekšā - tur dzeltenīgi balti izdalījumi. Tad uzreiz nomainu citas biksītes. Man dakteris teica, ka izdalījumi ir visām. Tas ir dabīgi sievietēm.
21.01.2022 18:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)