Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs NL International

 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Labdien!
Es zinu, ka ir ļoti daudzas meitenes, iespējams arī puiši, kuri diemžēl kaut kādā brīdī noticēja NL (vai kādas citas) piramīdshēmas/sektas saldajiem meliem par it kā visiem rokas stiepiena attālumā sasniedzamo finansiālo labklājību, bet tā vietā, lai nopelnītu jūs savu naudu pazaudējāt. Tāpēc padalieties, lūdzu, šeit anonīmi ar to kā viss bija patiesībā, kas un kā bija jādara, ko stāstīja tajos zoomos, utt., un varbūt ar to jūs pasargāsiet citas meitenes un puišus no šīm slazdām!
Šī sadaļā ir veltīta TIKAI un vienīgi negatīvajām pieredzēm, NL slavas dziesmas, lūdzu, paturiet savos IG.
Paldies par sapratni!
17.01.2022 16:27 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Es varu pateikt tikai savu pieredzi produktos. Pirms kāda laika vēlējos nomainīt savus matu kopšanas līdzekļus, izmeklējos visur un izdomāju, nu ok, lai iet Nl. Iegādājos šampūnu, kondicionieri un matu masku. Kondicionieris smirdēja pēc nenormālām kaķu čurām, mati pēc mazgāšanas bija sausi kā salmi, nu tik pretīiigi un likās, ka visu laiku viņi reāli ož. Man teica, ka vajag paiet laikam lai izskalojas visi silikoni no mata. Hallloooo, es jau 5gadus mazgāju matus ar līdzekļiem kuriem nav ne silikonu, ne parabēnu, kam man tur vēl jāskalojas ārā.? Beigās pat visu neizlietoju, vienkārši izmetu miskastē, ja nav, tad nav. Vairs tādus eksperimentus neveikšu. Plauktā joprojām stāv kaut kāds viņu dzeramais pulveris kurš jājauc ar pienu (bija kā dāvana sūtījumam), bail pat mēģināt.
17.01.2022 16:53 |
 
Reitings 36
Reģ: 26.12.2021
Par NL uzzināju 2017.gadā, tobrīd komunicēju ar puisi kas aktīvi darbojas NL Maskavā, pēc viņa instagrama varētu noprast, ka puisis tiešam labi pelna, labi dzīvo
Sāku kontakteties ar šo puisi jau 2016.gada nogalē, mūsu komunikācija bija balstīta uz abpusēju interesi, par NL pat sākuma nerunājam, laika gaitā viņš taja sāk iesaistīties aizvien vairāk un vairāk, sāka stastit man par to, uz to brīdi stradaju darbā ar zemiem ienākumiem, tāpēc biju gatava uzklausīt jaunu informāciju un izskatīt iespējas. Viņš man atklati tā arī teica, ka nemaz tā nedzīvo kā atrāda instagrama, realitāte viņš knapi vilka galus, īrēja mājvietu kopā ar draugiem, brauca ar sabiedrisko utt, viss tas tika darīts, lai piesaistītu jaunus cilvēkus un reāli pārliecinātu, ka viņiem tur ir jābūt, ka NL būs tā īsta vieta, kur varēs pelnīt. Biju arī uz vairāk tikšanām par NL Rīgā , šie cilvēki bija no Krievijas, rādīja man produktus uz vietas, uzņēma mani laipni, teica, ka palīdzēs saprast kas un kā
Par produktu kvalitāti nemācēšu teikt kas un kā, pati personīgi neko ta arī neizmēģināju
Par komunikāciju ar šo puisi un viņa darbību NL - komunikācija ar viņu kļuva aizvien neizturamaka, viņš ar laiku man sāka pārmest ka stradaju darbā par administratoru, ka esmu neveiksminiece un kāpēc es nepiekritu darboties NL, visa tā smadzeņu nešana nu ļoti atgādināja to, kas notiek šīm meitenem LV pašlaik instagramos, ka NL būs ideāla dzīve, ka var strādāt no mājām, ar laiku tu pelnīsi tik un tik. Jā, tā ir vistīrākā shēmošana un viss. Bija daži cilvēki Latvijā man pazīstamie, kas mēģināja uzsākt to NL, bet laikam apzinājās, ka nav reali tomēr. Par to puisi, viņš jau sen pameta NL, strādā normala darbā
Liekas jocīgi, ka šobrīd ir 2022.gads jau un tāpat ir cilvēki, kas nesaprot kas un kā un ka tāds sūds vel joprojām nosacīti aktuāls 😅
17.01.2022 19:10 |
 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Pazīstama meitene pasauca parunāt, lai pievienojos. Nu standarta piramīdas shēma. Gan jau kaut ko var nopelnīt, bet tie, kas ir tur iekšā no pirmsākumiem. Frāzes visiem, kas iesaistās identiskas, vismaz manā paziņu lokā, ko esmu redzējusi. Instagram visi ka bo gramatas runa 😁
Pati neiesaistītos, uzreiz bija skaidrs kas un kā, lai arī noprezentēja to visu tik pārliecinoši, ka pat uz mirkli nodomāju, a varbūt jāmēģina 😁
No produktiem nopirku smartus, tos pulverus, paku. Uztaisiju vienu vakarā. Garšoja nekā, pat teiktu, ka skebinosi, ēst tāpat gribējās kā vienmer (jo man teica, ka viņi nomāc izsalkuma sajūtu), ta ari pāreja paka palika neizlietota līdz beidzas termins un izmetu. Tad pamēģināju to pipariņu, nezinu, vabrut nedaudz labāk palika, bet domāju, ka ar asinsrites masāžu var dabūt līdzīgu efektu. Un pačus. Vienīgais labums- foršs feelings uzlikt, sajutos kā forša čīkse 😁 vai bija kāds efekts? Nemanīju. Nu ar to ari metu mieru.
Nekas absolūti NL nav tāds, lai tas būtu īpašāks par jebkuru līdzīgu produktu, vienīgi ļoti noslīpēts mārketings. Atceros, ka skatijos NL proteīna pulvera sastāvu un salīdzināju ar sporta veikala nopērkamo, profesionālo. 1)sastāvs. NL 3x vairāk cukura un kaut kas vēl. 2) dārgāks nekā tas, kuram sastāvs labāks
17.01.2022 19:18 |
 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Aa un jā, man tā pazīstamā radīja, ka vidēji mēnesī nopelna 450-500€. Viņa tur bija kādu gadu. Bet tas laikam arī bija maximums. Tagad redzu, ka kādu laiku ar to vairs nenodarbojas. Un jo ilgak tie cilveki tur ir, jo agresīvāki paliek, kā kaut kāda sekta 😁
17.01.2022 19:20 |
 
Reitings 36
Reģ: 26.12.2021
krikse1123 @ 17.01.2022 19:20
Aa un jā, man tā pazīstamā radīja, ka vidēji mēnesī nopelna 450-500€. Viņa tur bija kādu gadu. Bet tas laikam arī bija maximums. Tagad redzu, ka kādu laiku ar to vairs nenodarbojas. Un jo ilgak tie cilveki tur ir, jo agresīvāki paliek, kā kaut kāda sekta ?

+ par to agresīvitati
17.01.2022 19:24 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Zinu bija viena meiča, laikam no Krievijas kura noīrēja mašīnu un atrādīja savā Ig kā savu, it kā nopirktu no Nl ienākumiem, ātri vien viņu atkoda un šī nozuda no Ig. Varbūt kāda atcerās…apmēram pirms 1,5 gada?
17.01.2022 19:24 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Par šampūnu piekrītu.. Mati pēc izmazgāšanas ir nekādi un taukaini itkā nebūtu nemaz mazgāti. Tajā pašā laikā nopērkot dārgāku šampūnu drogās bez sls(silikoniem),un izmazgājot tos,mati ir tīri,spīdīgi un kopti līdz pat 4dienām.
Par biznesu-ieguldot pusi savus līdzekļus,saņem tikai 100€cashback pirkumu iegādei.bet tas ir,ja esi ieguvusi noteiktos pv(200) kas ir virs 200eiro apmērā. 🤣Lai reģistrētos vajag 70pv kas ir 100+eiro.
Arī šeit spiež-veido komandu,aicini cilvēkus,bez maz vai sūti visiem,bāzies virsū ar NL..lien no ādas ārā..Nop..Nē paldies.. Sapratu,ka beztolks. 😅Tievēšanas maratoni kur nedēļā iztērē 80eiro un nomet 1-3kg, par 80eiro kāds var ilgākam laikam nopirkt ēdienu un notievēt efektīvāk ar sportu un veselīgu uzturu nevis 3x dienā ēst funkcionālo ēdienu. Tad jau labāk taisīt vnk story un dzīt dajebko nevis cilvēkiem piestāstīt pilnas ausis 😅
Tāpat skatijos viena noliekot Madaras kosmētiku paceļ savu NL produktu kā izcilu un neaizstājamu. Nu comooon...Tad nu domājam pašas,meitenes😅
18.01.2022 07:07 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Sākumā tava mentore-neviens neskries pakaļ,nejautās.
Kad ir mēneša slēgšanās-Kur ir storiji? Cilvēkus komandā aicini? Kāpēc zoom nebiji? Tev rik un tik pv trūkst līdz..(noteiktam ciparam pv). Tiek izdarīts reāls spiediens no mentoru puses.
NL dāmas drīz kunģi sabojās ar tādu daudzumu uzturvielu tablešu,cik viņas izdzer pa dienu. Biodrone,Drainefekts,funkc.ēdiens(pulveris).
Un vēl kolagēns un citas uzturvielas ko nemaz uztura speciālistj neiesaka jaukt vienā kursa laikā. 🤣
Nebiju ilgi NL,kad sapratu ,ka nu nav jēgas.
Vienīgais,kas man patika bij drainefekti un sejas kopšamas jaunā līnija.viss.
18.01.2022 07:20 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Youtube ļoti daudz video par un ap NL atmaskošanu, kā tas viss strādā, utt.
https://www.youtube.com/watch?v=LV1n-kncgp0
18.01.2022 08:47 |
 
Reitings 3881
Reģ: 19.09.2016
Man viena paziņa iesaistījās NL. Reāli ar viņu nebiju runājusi 10 gadus, bet viņa man sociālajos tīklos joprojām bija draugu lokā. Kad pēkšņi saņēmu no viņas vēstuli, tad uzreiz bija skaidrs pat nelasot, ka rakstīs kaut ko par NL. Tā arī bija, bet sākumā tādi it kā nevainīgi jautājumi - kā Tev iet, ar ko pašlaik nodarbojies...Kad uzrakstīju, ka pirms 2 gadiem pabeidzu maģistrus, kur strādāju, tad saprata, ka es noteikti neiesaistīšos NL, tapēc vienkārši sāka piedāvāt produktus :D
18.01.2022 08:59 |
 
Patīk
Reitings 11518
Reģ: 27.01.2021
Pirms es vispār uzzināju, kas tas NL tāds ir, es uzrakstīju vienai no mentorēm, ka mani interesē, kas tad ir tas magic darbs, kuru var savienot ar studijām, otru darbu un vispār visu dzīvi jeb pelnīt tūkstošus, strādājot no mājām pusstundu dienā. Pat negribēju iesaistīties, vienkārši viņas profilā uzspiedu uz saiti, kas mani aizveda uz viņas telegram vai whatsapp, neatceros. Biju domājusi tikai uzdot jautājumus, kas tas ir, kas aptuveni jādara utt, jo man jau bija čujs, ka varētu būt piramīda, bet gribēju zināt, jo tā meitene turklāt bija zināma un sekoju viņai jau ilgu laiku. Atbildēja, ka runās ar mani tikai tad, kad es piereğistrēšu profilu zem viņas, lai nav tā, ka viņa padalās ar savām svētajām zināšanām un tērē uz mani laiku, bet es tikmēr aizeju citā komandā. Nu ok, izdarīju to, jo tāpat tas profils pēc mēneša tiek deaktivizēts, ja netiek aktivizēts. Tad sazinājāmies, tikko kā man pateica, ka vispirms pašai jāpasūta produkti tur par 70 eiro vismaz, lai veiktu "aktivizāciju" un vēl tur, ka bezmaz vai jātēlo cita dzīve (nu tik konkrēti nē, bet uzstāja, ka būs obligāti jādarbojas insta katru dienu, kas galīgi neizklausījās pēc 30min darba dienā), jāizvēlas savs "jājamzirdziņš" jeb fav produkts, kas mainījis dzīvi bezmaz vai (piemēram, studentiem biodrone, jo viņi noguruši utt), nu tad es pateicu paldies un beidzu sarunu.
18.01.2022 09:51 |
 
Patīk
Reitings 11518
Reģ: 27.01.2021
Par produktiem runājot - pēdējais sūds. Pulveros sabērts lētākais sojas pulveris, no biodrona visām man zināmajām meitenēm, kas lietojušas, sametušās briesmīgas pumpas (līdzīgi kā Sandrai), šampūnos vielas, kas drīz tiks aizliegtas, patčos vielas, kas kairina acis un var izraisīt alerģiskas reakcijas jeb nekas tur tāds nav
18.01.2022 09:53 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Anetes storiji - pieejams uz vietas! 😁
https://www.instagram.com/atkal_forma/
19.01.2022 16:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits