Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zobu taisnošana ar elaineriem

 
Reitings 2042
Reģ: 21.02.2015
Sveikas.
Saprotu, ka ir vairākas firmas tiem elaineriem. Man pašai ir neliels underbite, apakšējie zobi ir mazliet virs augšējiem. Man bērnībā laboja, bet atkal ir tas pats
Kāda jums pieredze? Kur gājāt? Cik maksāja? Cik ilgi bija jāstaigā? Bija neērti?
16.01.2022 08:48 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.09.2019
humpala @ 12.02.2022 22:46
mila321, tīri intereses pēc, gribētu redzēt pirms, pēc un pēc 7gadiem !

Man pagaidam ir tikai 1,5gads. Te privati var nosutit? 😅
13.02.2022 20:13 |
 
10 gadi
Reitings 105
Reģ: 29.01.2009
mila321, tīri intereses pēc, gribētu redzēt pirms, pēc un pēc 7gadiem !
12.02.2022 22:46 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.09.2019
humpala @ 20.01.2022 04:09
Pati strādāju ortodontijā un tikko, izlasot mila 321 komentāru, bija tāds whaaaaaaaat? A kā tas pieplombētais? Nu pēc visa, ja plombes kalpo vidēji 7gadus (pēc grāmatām), ko saka zobārste- pēc 10-15gadiem visus zobus pārplombēt?
Man pašai ir breketes, bet, ja būtu tikai sakodiena vaina, arī izvēlētos Invisalign, mans gadījums grūtāks un ar breketēm ātrāk visu var izlabot- vairāk sāpīšu kā ar Invisalign, bet nekas ☀️
Nedzīvoju LV, bet mums ofisā Invisalign līdz gadam maksā 3000$, pēc 4000$

Pec 5-6 gadiem vairs nebūs tās plombes. Bus jau iztaisnojušies tavi pašas zobi un nonemts nost liekais. Un neviens zobinsh nebus jaizrauj, jo mainot sakodienu, kaulus iespejams to padarit plataku un visam bus vieta ☺️
12.02.2022 22:31 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.09.2019
Pareizi saka Miss Dee. Zobi taisnojas un to uzlikto dału ñem nost ar laiku. Un tie ir tavi zobi. vizuali man jau bija iespeja iztaisnot priekšējos, pataisit vinus lidzenus un skaistus jau vienaa reizē, kamer iekshaa viss taisnojas. Varbut pareizi nemaku aprakstit to procesu.
Loti iesaku Delta Mio. Dakterite tur ir super forsha, jauka, visu izstāsta un vinai pats svarigakais ir saglabāt zobinus. Tiešām, kurai rūp to veselība. Nevis kaa ar breketeem vai inlaineriem, pec kuriem zobi pec tam bidaas atpakal un bojajas, jo tomer vairak krajas visur edienu atlikumi, vieglak ielaist kkur caurumu. Šajā gadījumā zobi ir brīvi un jāmazgā kā parasti
12.02.2022 22:27 |
 
10 gadi
Reitings 2679
Reģ: 29.01.2009
Pati strādāju ortodontijā un tikko, izlasot mila 321 komentāru, bija tāds whaaaaaaaat? A kā tas pieplombētais?

Viņus noņem nost, kad sakodiens ir palabots jau. Piemēram, kad ir deep bite tad vajag pacelt zobus uz augšu, tad kad viņi ir pieraduši pie jaunās pozīcijas, tad viņus smooth off. Un tad turpina pārējo ortho pasākumu.
Man arī bija GI plombes uzliktas jo man ir Cross bite vienā pusē. Un vajadzēja, lai zobi bīdās uz vaigu pusi bet to nevar izdarīt, ja sakodiens neļauj, tāpēc uzliek plombes lai zobs slīd tam sakodienam pāri un kustās kur vajag. Nezinu, vai makes sense. Ieguglē - occlusal stops. 😁
20.01.2022 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 105
Reģ: 29.01.2009
Pati strādāju ortodontijā un tikko, izlasot mila 321 komentāru, bija tāds whaaaaaaaat? A kā tas pieplombētais? Nu pēc visa, ja plombes kalpo vidēji 7gadus (pēc grāmatām), ko saka zobārste- pēc 10-15gadiem visus zobus pārplombēt?
Man pašai ir breketes, bet, ja būtu tikai sakodiena vaina, arī izvēlētos Invisalign, mans gadījums grūtāks un ar breketēm ātrāk visu var izlabot- vairāk sāpīšu kā ar Invisalign, bet nekas ☀️
Nedzīvoju LV, bet mums ofisā Invisalign līdz gadam maksā 3000$, pēc 4000$
20.01.2022 04:09 |
 
Reitings 2
Reģ: 08.01.2011
Iesaku no Delta Mio zobārstniecības turēties pa gabalu. Vismaz palasīt atsauksmes sūdzības.lv
Zobārste “saregulēs” sakodienu pārklājot zobus ar balto plombu - arī veselos zobus. Beigās nemaz nezināsiet, kuri zobi jums ir plombēti, kuri ne 😅 visticamāk lieks pieskāriens būs skāris visus..
19.01.2022 23:45 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.09.2019
Par nepatīkamo sajūtu.. pašā pirmajā reizē bija šausmīgi dīvaini, jo žoklis iet kaut kā savādāk, tie or milimilimetrini, bet liekas traki savadak :D Pēc pāris dienām pierod un vispar vairs nav nekādu savadaku sajutu. Ar katru nakamo reizi daudz atrak pierod - pec dienas vai dazham stundām. Vispar nevar salidzinat ar to diskomfortu kas ir breketem vai taam kapēm. Un plus, ka vizuali neviens neko nepamaniis, pat ja mutē ielīdīs :D
19.01.2022 11:06 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.09.2019
Delta Mio Āgenskalnā. Katru reizi ap 150-250€ maksāju, bet man apdrošināšana nomaksā lielāko daļu, jo tā skaitās kā plombēšana.
Bet jārēkinās, ka tas aiznems daudz ilgaku laiku, bet vismaz visi savi zobi paliks vietā un efekts bus paliekošs.
19.01.2022 11:02 |
 
Reitings 2042
Reģ: 21.02.2015
Mila, cik interesanti!
Man tas būtu lielisks variants, jo arī sakodiena problēma. Pie kā Tu ej tieši? Cik maksā? Nav nepatīkama sajūta?
19.01.2022 07:59 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.09.2019
Loti ilgi pētīju un plānoju likt, bet paldies visumam, ka istajā brīdī atnāca pie manis informācija par alternatīvām. Breketēm un tiem elaineriem ir nepieciešamība raut ārā zobus. Paldies dievam, neko nepaspēju izraut. Kā jau te kāda minēja arī pēc korekcijas zobi medz atgriezties vecajās vietās un visu atlikušo mūžu jānēsā kapes pa nakti, lai tie nekustas atpakal.
Šobrīd apmeklēju zobārstu ik pa 2-4men, kurš man veido zobu paaugstinājumus(gruti aprakstīt kā tas īsti saucas), kas maina sakodienu. Žoklis lēnām mainās un manā gadījumā paplatinās un zobi bīdās uz vajadzīgo pusi. Kā arī vizuāli redzamajā daļā tika izveidotas skaistas vienādas formas. Katram savs gadījums, bet es jau esmu sajūsmā skatoties salīdzināšanas bildes. Nav nekādu ierobežojumu kā breketem/elaineriem. Un beigās zobi paliks jaunajās vietās, nekas nebidisies atpakal. Kopejais process gan ir ilgāks, bet tā kā vizuali man jau ir uztaisits loti labs rezultāts, tad vizualais jau bija loti ātri! Un nevienu zobu nebija jarauj arā, zobārste ir pret to!
19.01.2022 01:11 |
 
Reitings 93
Reģ: 02.12.2017
Es tagad nēsāju. Gāju Dental Art un samaksāju 4000 eur, man ir abiem žokļiem. Plus vēl aptuveni 1000 eur par pirmajām konsultācijām, rentgenu, nospiedumiem, ārstēšanas plāna sastādīšana u.c. sīkie izdevumi.
Pirmajās nedēļās baigi nožēloju, likās, ka vajadzēja labāk breketes izvēlēties. Jo nu diennaktī jānēsā 22 h vismaz, bija ļoti grūti pierast, ka izņemt var tikai uz ēšanas laiku, tad jāiztīra, jāizdiego zobi un jāliek atpakaļ. Vienmēr pierasts, ka ēst un dzert var jebkurā brīdī, kad vien sagribas, ne tikai mājās, bet arī ārpus mājām, tā kā sākums bija grūts. Bet nu pie visa pierod, vairs jau neatceros, kā ir pieskriet pie ledusskapja un ātri kaut ko iemest mutē, pat pierasts ēst gatavojot neko nenogaršot.
17.01.2022 01:31 |
 
10 gadi
Reitings 2679
Reģ: 29.01.2009
Es šobrīd nēsāju Invisalign, esmu 14/51 nedēļa.
Ļoti ērti, it sevišķi zobu tīrīšanai - izņem ārā un visu iztīri gan zobus, gan lainerus. Neteikšu, ka viņi ir neredzami, bet noteikti neuzkrītošāki kā standarta breketes. Bišķi besī, ka jāņem ārā, ja grib ko ēst vai dzert, bet no otras puses, tā tāda laba diēta, samazina našķēšanos starp ēdienreizēm,jo katru reizi pēc ēšanas jātīra zobi.
Cenu nemāku pateikt, jo tur katram ļoti individuāli + man draugi zobārsti, dabūju lētāk.
Un kur gāju - es dzīvoju ārzemēs- arī nebūs iespējams ieteikt. Noteikti, ka Latvijā ir vairākas vietas, kur to dara. Ja nepatīk viena - dodies uz citu.
16.01.2022 12:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits