Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai arī sievietei būtu jāstrādā?

 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
Šobrīd nestrādāju jau 2 gadus ienākumi 0. Uztur mamma. Nevaru pabeigt mācības. Un tad man radās tāds jautājums. Vai vispār sievietei ir j;āstrādā? Un vai ir jēga tērēt milzu naudu par izglītību, ja realitātē tu nevari realizēties. Mācības nevaru pabeit jo jātērē milzu daudz laika gan sevi kopjot- piem, liekot maskas mājās un no pamatsastavdaļām izmaksas ir tikai maza daļa no likšanas skaistumkopšanas slonā. Tāpāt manikīra uztaisīšana utt, utjpr. Tās kas sevi nekopj mājās bet staigā pa skaistumkopšanas kabinetiem izskatās um maksā pa 100 ned. par kosmētiķes pakalpojumiem izska'tas daudz sliktāk. Un veidot mājas saimiecības darbus, gatavojot, tīrot un aprūpējot kaķi man nav laika mācībām. Vai nav vaits spēka. Tikko nenoliku 1 eksāmenu, jo atbraucot uz mājām nebija kad uztiasīt darbus un mācīties. Jo vienmēr viss neizdarītais stāv, netīrība, vajag uztaisīt est, kaķis jāved staigāt, uz veikalu. Tad vēl tak jāvingro, sevi jāsakopj. Un tā jau ir pienācis vkars un nav laika pat mācīties. Par kaut kādu darbu nemaz nerunājot. Jā, man ir mazasinība, varbūt tas kaut ko ietekmē.
Tāpēc man tāds jautājums. Sieveitei nav laika nedz darbam, nedz mācībām par bez bērniem. Nezinu kā vispār ir iespējams tik tagā ar visu pārējo, ja ir bērns, kur nu vēl strādāt. Un tad vēl mūsdienas ar skaistuma standartiem. Sievietei jāsmaržo. Metiem nav jābūt taukainiem. Padusēm un kājām nav jābūt aizaugušām ar spalvām. Mūsu mammu laikos tā nebija- un tāpat netika galā. Un tad vēl varētu arī negi nebūt netīri seja uzkrāsota un drēbes trīras un izgludīnātas. Man tā kā vergu nav, lai man to visu izdarītu par velti manā vietā .. apmika rakstīt.
10.01.2022 14:35 |
 
Reitings 14
Reģ: 02.01.2022
Cik tev ir gadu?
Runājot par mazasinību, tas noteikti var ietekmēt to, ka nav spēka un enerģijas visu izdarīt, bet ir jāiet pie ārsta, jākonsultējas, un cik man zināms, šo lietu var uzlabot ar attiecīgajam zālēm.
Jebkurā gadījumā ļoti daudz ietekmē pašdisciplīna, pati esmu ļoti aizņemta, un nepiekrītu tam, ka nevar atrast laiku lai sakoptu sevi, izglītotos, un atrastu veidu, kā nopelnīt vismaz kādus ienākumus.
10.01.2022 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Kaķis jāved ārā? 😁 Te jau izklausās, ka ir sameklēti 101 iemesls, kāpēc mācībām nav laika.
10.01.2022 14:55 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Es ceru, ka tas ir joks :D
10.01.2022 14:59 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Ir cilvēki,kas atrod iespējas un laiku kā kaut ko mainīt dzīvē un ir cilvēki,kas atrod 101 attaisnojumus,kāpēc to nevar izdarīt 😁
10.01.2022 15:02 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Lai arī ieraksts aizdomīgs (autorei ieteiktu plānot savu laiku), mani pieci centi:
Uzturēt sevi formā, kā arī kvalitatīvi skaistumkopšanas pakalpojumi patiesi ir dārgi un laikietilpīgi.
Uzskatu, ka sievietei nav jāvar dzemdēt, riskēt ar savu veselību&dzīvību, strādāt un uzturēt pieaugušu vīrieti.
Ja sievietei blakus ir vīrietis, viņa strādā tad, ja to vēlas un ja no tā gūst prieku un piepildījumu.
10.01.2022 15:07 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Skolu pabeigt nav mērķis, tas nozīmē ka būs jātgriežas dzīvot pie mammas uz laukiem. Rīgā jau grūti atrast vīrieti kas 100% sponsorēs, laukos gandrīz bezcerīgi.
Kopumā šī situācija ir sarežģīta.
10.01.2022 15:07 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Snowsnowwhite jau pazuda no foruma,dzēsts profils.
10.01.2022 15:11 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
miss_grape @ 10.01.2022 15:07
Lai arī ieraksts aizdomīgs (autorei ieteiktu plānot savu laiku), mani pieci centi:
Uzturēt sevi formā, kā arī kvalitatīvi skaistumkopšanas pakalpojumi patiesi ir dārgi un laikietilpīgi.
Uzskatu, ka sievietei nav jāvar dzemdēt, riskēt ar savu veselību&dzīvību, strādāt un uzturēt pieaugušu vīrieti.
Ja sievietei blakus ir vīrietis, viņa strādā tad, ja to vēlas un ja no tā gūst prieku un piepildījumu.

Man interesē, kā katra sieviete varētu atrast sev vīrieti, kas pelna vismaz 1500 mēnesī, lai abus var uzturēt. Ja sievietēm pēc definīcijas nav jāstrādā, tad, manuprāt, mums pasaulē nav pietiekami daudz vīriešu, uzturētāju. Kā arī - ko darīt, ja sanāk izšķirties? Pati bez naudas un izglītības, varētu būt baigi bēdīgi
10.01.2022 15:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Annija35 @ 10.01.2022 15:11
Snowsnowwhite jau pazuda no foruma,dzēsts profils.

oh, tas vispār bija ātri. Varbūt nobloķēts
10.01.2022 15:14 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.01.2022
Varbūt neesmu pelnījusi dzīvot. Ja jau nevaru visu paspēt un neesmu tik stipra un spējīga, tad jau kaut kas nav noticis pareizi ar dabisko izlasi un man būtu jāpalīdz dabiskajai izlasei atbrīvojot no sevis- respektīvi izdarot pašnāvību? Vai tas būtu pareizas ceļš? Lai nav nevienam jāuztur un jāstrīdas par to ka man redz viss uz pasaules ir jāspe'j un jāpaspēj, ja reiz citi var?
10.01.2022 15:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Annija35 @ 10.01.2022 15:11
Snowsnowwhite jau pazuda no foruma,dzēsts profils.

Īss bija tas prieks, ir atpakaļ ar citu vārdu
10.01.2022 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Lula @ 10.01.2022 15:13

Man interesē, kā katra sieviete varētu atrast sev vīrieti, kas pelna vismaz 1500 mēnesī, lai abus var uzturēt. Ja sievietēm pēc definīcijas nav jāstrādā, tad, manuprāt, mums pasaulē nav pietiekami daudz vīriešu, uzturētāju. Kā arī - ko darīt, ja sanāk izšķirties? Pati bez naudas un izglītības, varētu būt baigi bēdīgi

Sieviete, protams, ka drīkst strādāt. Studēt un veidot karjeru, realizējot savus talantus, ja tādi ir. Vai dzemdēt, ja to vēlas. Viss notiek pēc viņas brīvas izvēles, nevis spiestā kārtā.
Latvijā patiesi diemžēl ir maz vīriešu, kas var atļauties uzturēt.
Škiršanās gadījumā skumji, ja sieviete nepadomāja precoties noformēt savu drošību juridiski.
10.01.2022 15:36 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
miss_grape @ 10.01.2022 15:36

Sieviete, protams, ka drīkst strādāt. Studēt un veidot karjeru, realizējot savus talantus, ja tādi ir. Vai dzemdēt, ja to vēlas. Viss notiek pēc viņas brīvas izvēles, nevis spiestā kārtā.
Latvijā patiesi diemžēl ir maz vīriešu, kas var atļauties uzturēt.
Škiršanās gadījumā skumji, ja sieviete nepadomāja precoties noformēt savu drošību juridiski.

Vienkārši, ja pieturamies pie tā, ko saki, tad daudzas sievietes sēdētu gan bez darba, gan bez vīrieša. Jo spiestā kārtā nevēlas strādāt, vēlētos dzemdēt bērnus, bet nav satikts neviens, kas grib veidot attiecības un var uzturēt.
10.01.2022 15:40 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Jā, sievietei arī ir jāstrādā. Ja vien ģimenei citādi nav izdevīgāk.
11.01.2022 00:38 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Nu laikam Tev vienkārši nav paveicies, ja Tavas acis dzīvi tik sliktu rāda. Sūti domas kosmosā. Varbūt kāds Tevi tur augšā uzklausīs, un saņemsi cerētās balvas.
11.01.2022 02:58 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Uzskatu, ka sievietei ir jāstrādā. :)
Kaut vai tāpēc, ka tu nezini kā dzīvē var sanākt, saiet kopā, izšķiras... un sieviete ir bez kapeikas aiz dūšas. Un tad pacieš vīriešus, kas kāpj uz galvas, vardarbību, emocionālo teroru, jo iet nav kur.. finansiālais neatkarībai jābūt.
Tad, kad sieviete jau apprecās un juridiski nokārtots viss, piedzimst bērns, tad jau kādu laiku var nestrādāt. Man māsīca apprecējās, piedzima mazais, gadu auklējās ar to, piedzima otrs, sēž ar to mājās un vīrietis neiebilst, jo vajag atpūtu. Viņa ņemas ar mazajiem, tuvākajā laikā neplāno strādāt. Man tas liekas pilnīgi ok paņemt brīvu, ja vīrietis var uzturēt, jo primāri sieviete ģimenē gatavo ēst, uzkopj, rūpējas par bērnu un tas jau ir smagi, vēl darbs.. var emocionāli izdegt. Es nesaku, ka sievietes loma dzemdēt un pie pavarda sēdēt, vienkārši pēc novērojumiem man zināmās ģimenēs - visvairāk mājas pienākumus uzņemas sieviete un bērnus audzina, tāpēc tādā situācijā, jā var būt tā, ka sieviete nestrādā
11.01.2022 14:12 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Off topic, bet es vienīgā nelakoju nagus? :D Pavisam nopietni.. jau 2 gadus neesmu bijusi uz manikīru. Pati nelakoju. Man ir koptas rokas, zeme aiz nagiem nav :D, bet vienkārši nelokoju un pie kosmetaloga neeju... laikam esmu diez gan pavirša sieviete un prasta, jo viss ko daru - kad atceros iesmērēju mitrinošu krēmu sejai.. rieiz 2 mēnesos eju apgriezt matu galus...ikdienā lietoju minimāli makeup(konsīleris zem acīm, skropstu tuša, uzacu pomāde un viss).. es pat nezinu vai prastu full face make up tagad uzlikt uz saviesīgu vakaru, jo nu man neaizrauj tādas lietas un negribas čakarēties, patīk sava āda, koptēls bez kosmētikas, lai gan ar vismaz vecāka izskatītos
11.01.2022 14:16 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Nezinu, es varēju strādāt, studēt 5 gadus, vēl pamanījos veidot attiecības paralēli un tusēt. Neatceros, kad būtu staigājusi apkārt smirdīga, netīriem matiem vai bez manikīra.
11.01.2022 15:06 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Ak dies tevs... Tik slinki kā tevi neviens tāpat neņems. Ak tu mūžs, kaķis jābaro un grīda jaslauka un sejas maskas jāliek. Man nav ko teikt.
11.01.2022 15:32 |
 
Reitings 14
Reģ: 10.01.2022
Naktsputns @ 11.01.2022 14:12
Uzskatu, ka sievietei ir jāstrādā. :)
Kaut vai tāpēc, ka tu nezini kā dzīvē var sanākt, saiet kopā, izšķiras... un sieviete ir bez kapeikas aiz dūšas. Un tad pacieš vīriešus, kas kāpj uz galvas, vardarbību, emocionālo teroru, jo iet nav kur.. finansiālais neatkarībai jābūt.
Tad, kad sieviete jau apprecās un juridiski nokārtots viss, piedzimst bērns, tad jau kādu laiku var nestrādāt. Man māsīca apprecējās, piedzima mazais, gadu auklējās ar to, piedzima otrs, sēž ar to mājās un vīrietis neiebilst, jo vajag atpūtu. Viņa ņemas ar mazajiem, tuvākajā laikā neplāno strādāt. Man tas liekas pilnīgi ok paņemt brīvu, ja vīrietis var uzturēt, jo primāri sieviete ģimenē gatavo ēst, uzkopj, rūpējas par bērnu un tas jau ir smagi, vēl darbs.. var emocionāli izdegt. Es nesaku, ka sievietes loma dzemdēt un pie pavarda sēdēt, vienkārši pēc novērojumiem man zināmās ģimenēs - visvairāk mājas pienākumus uzņemas sieviete un bērnus audzina, tāpēc tādā situācijā, jā var būt tā, ka sieviete nestrādā

Nebija tā ka verdzība... atvainojos dzimtbūšana visā Latvijā beidžas 1860tajos?
Tagad tikai sievietes ir vergi un vergturi vīri ar bērniem?
Moš ka tava māsa ar kādu pakistāni un uz Pakistānu aiztesās? Un tur tagad kā vergs kalpo? Vai tas LV joprojām pastāv verdzība?
11.01.2022 20:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!