Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko vilkt? Stils,drēbes, mode…..

 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Sveikas, sapratu, ka vēlos mainīt savu ģērbšanos stilu. Nesaista vairāk tas, ka ikdienā velku bikses un džemperi. Gribu kaut kā kombinēt abģērba gabalus, lai izskatās “stilīgi” un skaisti. Interesē viedokļi ko tagad , lai daru? Skatīties pinterestā outfit idejas un pēc tā pirkt jaunas drēbes, pašai censties kombinēt? Aizejot uz veikalu standartā nopērku džemperus un viss un sajūta tā pat, ka nav ko vilkt :D aiziet vienkārši uz veikaliem un kraut visu iekšā, ko vien sirds kāro? Pasūtīt daudz internetā drēbes , vecās izmest? 😂 ahhh… bļin liekas totāli, ka palieku nestilīga. Un šeit nav runa par to, ka citu acīs gribu izskatīties skaisti, bet tas vairāk priekš manis ❤️ Vispār liekas, ka kaut ko tādu īstenot ir grūti un palikšu vien, ka velku - bikses un džemperi… Zinu daudzas idejas, ka uzvilkt pa virsu kādu jaciņu, aksesuārus pievilkt, jostiņas, bet tas viss stāv tikai manā galvā. Varbūt esmu pārāk slinka, lai plānotu kā izskatīšos? 😄
07.01.2022 12:42 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Es iedvesmu pēdējā laikā meklēju Zalando outfitu sadaļā - https://www.zalando.lv/get-the-look-sievietem/ Ir outfiti ar linkiem, kur iegādāties tos apģērbus
Pinterest tiešā ir labs palīgs! :) Paskaties idejas, saglabā kaut ko, kas iepatīkas.
Varbūt Tev ir kāda daraudzene, kas, tavuprāt, ģērbjas forši, stilīgi, un vari pajautāt, lai atnāk līdzi pastaigāt pa veikaliem?
07.01.2022 13:00 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Kad biju nolēmusi pāriet no džinsām+džempera velkāšanas uz kaut ko citu, sāku ar pavisam vienkāršu kombināciju - džemperkleitas līdz celim (tagad ziemai) + siltās zeķubikses. Ļoti vienkārši un ērti, jo nav jādomā par džemperiem un jaciņu kombinēšanu. Siltās džemperkleitas derēja arī pavasara sākumā, tāpēc ik pa laikam tik nopirku kaut ko jaunu un/vai nedaudz plānākas. Domāju, ka ar to arī vari sākt mēģināt kaut ko pamainīt savā garderobē. 😊
07.01.2022 13:32 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Atkariba kads tev stils, kas patik utt. YouTube ir loti daudz video ka veidot capsule wardrobe.
07.01.2022 13:38 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.10.2021
IG accounti
Man patīk KateeHutchins, FreyaKillin, WhatEmWore, ValeriaLipovetsky, allblackvis, PaulinaKurka
07.01.2022 13:51 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Pastaigā pa veikaliem un pamēģini dažāda veida apģērbus, ko līdz šim neesi vilkusi, tad labāk sapratīsi, kas pašai der un labāk patīk.
07.01.2022 15:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4961
Reģ: 03.11.2012
Piekrītu Jacqueline, jāizmēģina un jāskatās, kas tavam augumam reāli piestāv! Jo bieži ir tā, ka gribam saģērbties stilīgi un pēc jaunākā trenda, bet mūsu augumam nepiestāv!
Piemēram, man nepiestāv plato galu džinsas, it īpaši boyfriend vai mom jeans, izskatos pēc lupatu kamola!
Es vairāk izvēlos to, kas piestāv un der manam augumam (esmu īsa) nekā to, kas ir trendā.
07.01.2022 16:01 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4961
Reģ: 03.11.2012
P.s es instagramā meklēju idejas un iedvesmu pēc #shortgirstyle, šo to no idejām, esmu piesavinājusies un ieviesusi arī savā garderobē.
07.01.2022 16:04 |
 
Reitings 72
Reģ: 22.03.2021
Ak, kā es Tevi saprotu! 😁 Man ir izveidojies savs stils, kas patīk, taču vismaz reizi gadā nomainu lielu daļu no savas garderobes - sekoju līdzi trendiem, taču cenšos izvēlēties to, kas piestāv. Ir arī dažas mantas, kas garderobē uzkavējas ilgāk, jo kļuvušas mīļas, taču pārsvarā paliek tikai aksesuāri un somas. Kādu stilu Tu vēlies? Kas Tev patīk? Kāda ir Tavu apģērbu krāsu gamma? ☺️ Es, piemēram, iesāku ar universālu bāzes apģērbu iegādi - balts/melns krekls, klasiskā piegriezuma bikses, bītlenes, blūzes. Man patīk klasiskais stils + kāda odziņa (košāks aksesuārs, kurpes, žakete), kas padara tēlu sievišķīgu, bet ne vulgāru. Šobrīd iedvesmojos no Instagram @tanyakompanenko - patīk, ka parāda, cik daudz dažādu variāciju var izveidot no dažiem apģērba gabaliem, rāda jau gatavus komplektus. Vēl patīk @lipkine Telegram kanāls (viņas Instagram profilā) - tas gan vairāk luxury, taču ir arī dažādi budžeta varianti.
07.01.2022 19:31 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Mani tas neuzrunā, bet ja galīgi nav skaidrs, kur sākt, ir jau visādi stilisti un tā.
IG ir konts patiesā garderobe, varbūt viņa? Es pavisam nezinu, vai iesaku ko labu, tā vadītāja šķiet pozitīva un jauka.
https://www.patiesagarderobe.lv/
07.01.2022 21:39 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Bathoria @ 07.01.2022 19:31
Ak, kā es Tevi saprotu! ? Man ir izveidojies savs stils, kas patīk, taču vismaz reizi gadā nomainu lielu daļu no savas garderobes - sekoju līdzi trendiem, taču cenšos izvēlēties to, kas piestāv. Ir arī dažas mantas, kas garderobē uzkavējas ilgāk, jo kļuvušas mīļas, taču pārsvarā paliek tikai aksesuāri un somas. Kādu stilu Tu vēlies? Kas Tev patīk? Kāda ir Tavu apģērbu krāsu gamma? ☺️ Es, piemēram, iesāku ar universālu bāzes apģērbu iegādi - balts/melns krekls, klasiskā piegriezuma bikses, bītlenes, blūzes. Man patīk klasiskais stils + kāda odziņa (košāks aksesuārs, kurpes, žakete), kas padara tēlu sievišķīgu, bet ne vulgāru. Šobrīd iedvesmojos no Instagram @tanyakompanenko - patīk, ka parāda, cik daudz dažādu variāciju var izveidot no dažiem apģērba gabaliem, rāda jau gatavus komplektus. Vēl patīk @lipkine Telegram kanāls (viņas Instagram profilā) - tas gan vairāk luxury, taču ir arī dažādi budžeta varianti.
paskatījos ig to Tanyu , tas ir tas,ko apmēram vēlos :) un ja godīgi tad pašai gribas teikt, ka nesliecos uz vienu konkrētu stilu, protams, nevilkšu trakās krāsainās drēbes , neizskatīšos kā emo vai arī kā tagad jaunieši ģērbjas tā kā no 90 izlīduši 😁 to negribu. Krāsas vienkāršas , neuzkrītošas. Zinu, ko gribu, atradu idejas. Ko tālāk? Vienkārši meklēt tagad tādas drēbes? 😀
07.01.2022 22:05 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Silla @ 07.01.2022 22:05
paskatījos ig to Tanyu , tas ir tas,ko apmēram vēlos :) un ja godīgi tad pašai gribas teikt, ka nesliecos uz vienu konkrētu stilu, protams, nevilkšu trakās krāsainās drēbes , neizskatīšos kā emo vai arī kā tagad jaunieši ģērbjas tā kā no 90 izlīduši ? to negribu. Krāsas vienkāršas , neuzkrītošas. Zinu, ko gribu, atradu idejas. Ko tālāk? Vienkārši meklēt tagad tādas drēbes? ?
pastaigāt un palaikot, nočekot, kuru firmu der uz auguma utt. Es, piemēram, zinu kuros veikalos vienmēr ko atradīšu, kuros varu pat neiet, jo lai arī man, piemēram, vizuāli patīk, nav piemērots fasons/garums utt manam augumam.
Vēl variants, sasūtīt visu ko netā un sūtīt atpakaļ, kas neder/nepatīk. Vienīgais, jāpārliecinās par atgriešanas nosacījumiem.
07.01.2022 22:10 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Es kādreiz nēsāju tikai džinsas un hūdijus un parastās Nike botas jo neko citu nemācēju uzvilkt.
Tagad hūdijus neesmu vairāk nēsājusi kādus gadus 4. Džinsas arī vairs nenēsāju.
Ja nav nekā cita tad nāktos šo to piepirkt klāt. Atkarībā arī kādu stilu vēlies izkopt. Nēsāju daudz svārkus un džemperus bez kapuces pasteļkrāsās un kādu faux fur kažoku. Ja nēsāju mēteļus tad tikai ar jostiņām.
Esmu pati izkopusi savu oriģinālo stilu jo kombinēju vīrišķīgus elementus ar sievišķīgiem elementiem. Piemēram A tipa svārkus ar armijas zābakiem un kažoku. Mati apgriezti īsi lai gan šobrīd audzēju bišķi garākus. Man arī patīk kamieļkrāsas bikses, zābaki līdz celim, melns turtleneck un melnā žakete. Vai arī platās kamieļkrāsas bikses un Fila botas. Arī tipiskais gossip girl stils man patīk
Tas viss nāca dabīgi. Man patīk kombinēt dažādus stilus bet vistuvākais ir grunge
07.01.2022 22:17 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Varbūt kāda var ieteikt veikalus no kuriem pasūtīt drēbes? Neesmu no Rīgas, tāpēc visi labie veikali iet gar acīm 🙊
07.01.2022 22:24 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Silla @ 07.01.2022 22:24
Varbūt kāda var ieteikt veikalus no kuriem pasūtīt drēbes? Neesmu no Rīgas, tāpēc visi labie veikali iet gar acīm ?

Asos, AboutYou, Zalando, ja ir atlaides, tad var tiešām izdevīgi šo to atrast :)
07.01.2022 22:29 |
 
Reitings 507
Reģ: 05.08.2021
Es kaut kad sen, pirms kādiem 16-18 gadiem biju uz konsultāciju pie stilistes. Tajā laikā bija forši, ka kāds pateica, kādas krāsas man piestāv, kā acis krāsot un kādas saulesbrilles vilkt. Protams, pa gadiem esmu pati iemācījusies atrast drēbes un izvēlos arī citas krāsu shēmas un eksperimentēju ar kosmētiku, bet tolaik likās ļoti noderīgi. Atceros, ka stiliste man arī tur uz vietas uzacīm ar vasku formu uztaisīja. Un viņa taisīja pēc atbilstības manai sejai, nevis pēc trendiem, par ko es vienmēr būšu pateicīga, jo tajā laikā vēl diezgan daudzas plūkāja svītriņas 😅
Nezinu, vai tagad kāds to vēl dara, bet noteikti ieteiktu.
07.01.2022 22:58 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Savas bikses velc ar t-krekliem, blūzēm un žaketēm, savus džemperus velc ar svārkiem. Tad pamazām var pāriet uz blūzēm un svārkiem 😄 (ja vēlies)
Nopērc pāris kleitas - viņas ir pašpietiekamas. Aksesuāri man šķiet ir jau nākamais līmenis.
Kā daudzas meitenes ieteica - trenē "aci". Paraksties uz iedvesmojošiem cilvēkiem, kuri ģērbjas tā, kā tev patīk. Ja tērpos, kas tev patīk, ir vismaz daļa līdzīgu drēbju, kādas ir tev, būs vieglāk piepirkt trūkstošo. Man šķiet, ka ļoti svarīga ir apavu izvēle - varbūt tavs džemperis un bikses ar jauniem masīviem zābakiem izskatīsies daudz svaigāk!
07.01.2022 23:29 |
 
Reitings 72
Reģ: 22.03.2021
Silla @ 07.01.2022 22:05
paskatījos ig to Tanyu , tas ir tas,ko apmēram vēlos :) un ja godīgi tad pašai gribas teikt, ka nesliecos uz vienu konkrētu stilu, protams, nevilkšu trakās krāsainās drēbes , neizskatīšos kā emo vai arī kā tagad jaunieši ģērbjas tā kā no 90 izlīduši ? to negribu. Krāsas vienkāršas , neuzkrītošas. Zinu, ko gribu, atradu idejas. Ko tālāk? Vienkārši meklēt tagad tādas drēbes? ?

Es iesākumā atlasītu no esošajiem (foto) vai prātā izveidotu aptuvenus apģērba komplektus un tikai tad sāktu apģērba meklēšanu un piemērīšanu - tīri, lai saprastu, kas atbilst augumam un kas tiešām patīk. Citreiz jau nostrādā tas, ka uz bildes izskatās forši, bet dzīvē galīgi garām. Man parasti palīdz šī stratēģija, jo zinu, ka veikalā pārāk neaizraušos, kā arī tas mazina iespēju iegādāties ko lieku + katrai dzīves situācijai man ir jau iepriekš sakomplektēts apģērbs, par kuru esmu pārliecināta, ka izskatās labi. Tad nav jākrīt panikā, ja kaut kur jādodas un tas, manuprāt, mazina problēmu “‘man nav ko vilkt” 😁
08.01.2022 01:11 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Galvenais nesapercies pilnu skapi ar letiem s***. Labak, lai ir mazak, bet vismaz kvalitativi apgerbi. Apaviem un aksesuariem gan labiem jabut. Nesaku, ka jastaiga ar Chanel somu, tam pasam Coach ir loti kvalitativas somas par sapratigam cenam. Neperc letus dzemperus, labak nopirkt paris cashmere gaumigus dzemperisus. Man personigi nepatik tie masivie adijumi, cashmere ir plans, bet loti silts materials.
Pa maju ari nevajag staigat ar vecam trenuskam un novalkatiem hudijiem.
Tas tikai manas domas.
Atrodi IG vai jebkura cita platforma kadu sievieti, kuras stils tevi uzruna, izanalize, kas vinai mugura un nokope.
08.01.2022 01:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!