Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīlināšanās

 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Sveikas!
Vai jūs ar savu vīrieti tuvo cilvēku kompānijā mīlināties, dodat bučas, skūpstus, maigojaties?
Biju paziņu kompānijā. Viens pāris visu laiku nu tik saldi viens pret otru izturās. Mīļo mūsu visu priekšā to savu draudzeni, bučo, glauda, saka visādus komplimentus. Tā meitene arī visu laiku mīlinās, bučas dod. Pārējie tik noskatās.
Es tajā laikā sajutos pat neērti.
Nesaprotu, vai tas ir tieši normāli , vai jau galējības. Jo man neko tādu draugs nedara. Un nezinu, vai gribētu.
Kā ir jums?
06.01.2022 21:56 |
 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Un nē, viņiem nav rozā briļļu vairs. Kopā 10 gadus.
06.01.2022 21:57 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Nu prieks manis tas būtu ideālais variants ja taa būtu. Mans arī kko drusku milinaas. Es priecājos par tiem kam taa ir.
06.01.2022 22:00 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es ļoti ticu tam, ka īsta mīlestība virmo starp diviem cilvēkiem, tikai viņiem to redzot. Tas nenozīmē slēpt otru. Bet tas nozīmē būt tuvam tad, kad neviens cits nav klāt.
Es esmu redzējusi gana daudz pārus, kas publiski ir šķietami saskanīgi, bet patiesībā tur ir zemūdens akmeņi. Neuzticēšanās, greizsirdība, meli, liekulība. Tad arī sapratu, ka tā publiskā laimīgo attiecību atrādīšana ir paredzēta tikai citu acīm. Mājās bieži vien attiecības ir gluži pretējas.
06.01.2022 22:00 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Tā atklāti ar mēlēm skūpstīties un čamdīties citu cilvēku kompānijā man nešķiet okei, bet ja uzliek roku uz kājas vai apliek roku ap pleciem, kādā brīdī iedod kādu ātru buču, to baigi visiem neafišējot, man liekas normāli. Patīk laimīgi cilvēki un netraucē laimīgu pārīšu sabiedrība.
06.01.2022 22:05 |
 
Reitings 46
Reģ: 26.12.2021
Ikpalaikam sabučoties ir ok, bet tāda konkrēta sūkšanās citu klātbūtnē vai pārmērīga mīlināšanās būtu kaitinoša. Neuzskatu ka citiem tas būtu baigi jaizrāda.
06.01.2022 22:09 |
 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Šajā gadījumā bez mēlēm. Iet arī visu laiku rociņās.
Sajutos tad neērti un arī draugam iedevu rociņu.
Mazums, padomās, ka mums nenormālās attiecības. 😄
06.01.2022 22:12 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Man pašai nepatīk tik salkana un pārspīlēta mīlināšanās un būtu neērti atrasties kompānijā ar tādiem cilvēkiem. Sēžot uzlikt roku uz kājas, iedod buču, pieglausties klāt … tas viss ir ok, līdz aiziet galējībās kā aprakstītajā situācijā, nu nē, paldies.
06.01.2022 22:12 |
 
Reitings 46
Reģ: 26.12.2021
Pa cik sen vairs neesmu tīna vecumā tad visbiežāk redzu kad pāris visa vakarā gaitā praktiski aizmirst par otra esamību un visu vakaru pavada katrs ar saviem cilvēkiem komunicējot un tad kopā dodas mājās.
06.01.2022 22:20 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Mums 30+,esam kopā 13 gadus,divi bērni un kad esam
tusiņos,vienmēr pielādējamies,sajūtoties atkal
jauni un rotaļīgi.Sūkties nesūcamies,bet rokās ejam visur,kad esam ārpus mājas,bučas dodam no rītiem un vakaros satiekoties,ja esam stipri iereibuši tad jā,varbūt aizmirstam par visiem citiem un aizraujamies,nolienam kaut kur stūros,bet nekad nebiju iedomājusies par citiem.Mums draugi kopš pirmssākumiem un visi zina,ka mēs vienkārši tādi esam.Neteiktu ka baigie dvēseļu radinieki,bet mīlinamies daudz un visur.Kaut kā jocīgi sēdēt otram blakus un neapķerties vai neielīst klēpī.Sekss mums arī bieži ir diezgan publiskās vietās,bet nē-ne tāpēc ka esam perversuļi un ķeram kaifu no citu acīm.Mājās bērni,sadzīve,nav daudz laika divvientulībām.Man jau liekas ka pieaugušiem cilvēkiem jādomā par sevi,ne citiem.Katram tās iespējas savādākas.Mums mājās bērni kā dadži,kam neiebilstam,bet ārā mēs atkal esam viens otram.Tiesa,atpūšamies arī atsevišķi katrs ar saviem draugiem,tāpēc varbūt negribas visu vakaru tikai ar citiem runāties
06.01.2022 22:36 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
un vai mūsu draugi jūtas neērti?Nu nē...Visi mums tiešām kopš attiecību sākuma.Daži strīdās tusiņos un liek citiem justies neērti,citi bēg viens no otra,vēl kāds bučojās bet pa lielam jau visi zina ko un no kā var sagaidīt,tāpēc ja jūt,ka uzvedības modelis nepatīk,vienkārši netiekas.Cita lieta kolektīvā vai rados,bet draugi tāpēc ir draugi..
06.01.2022 22:44 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Man nepatīk, liekas smieklīgi. Ja tikko iemīlējušies, tad citādāk. Vai ja randiņā (divatā, ne ar draugiem apkārt) tā arī cita lieta.
Ja tur roku patur, vai pieglaužas, lai jau. Bet vispār, pārāk saldi.
06.01.2022 22:45 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Es arī ar savu draugu esmu kopā ilgus gadus , bet arī jūtamies veljoprojām neērti , ja apkārt daudz cilvēku , bet mēs te mīļojamies , bučojam viens otru utt. Piekrītu, ka uz ātro kādu buču var iedot, bet arī tā lai nav uzkrītoši vai tā pati rokas uzlikšana vai apskāviens :)
06.01.2022 22:45 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Silla @ 06.01.2022 22:45
Es arī ar savu draugu esmu kopā ilgus gadus , bet arī jūtamies veljoprojām neērti , ja apkārt daudz cilvēku , bet mēs te mīļojamies , bučojam viens otru utt. Piekrītu, ka uz ātro kādu buču var iedot, bet arī tā lai nav uzkrītoši vai tā pati rokas uzlikšana vai apskāviens :)
pat arî ja mīļotā vecāki ir klāt , tad arī mums neērti 😁
06.01.2022 22:46 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Bet meitenes cik jums gadu?Man 35,vīram 37.Mēs jūtamaies jaunāki un foršāki nekā 10 gadus atpakaļ.Vai šim nebija jābūt tam vecumam,kad jāļaujas un vienkārši jābauda,ka tas otrs vēl patīk un neguļat katra zem savas segas?Arī tas laiks pienāks!Varbūt pēc gada katrs savu taku iesiet.Gadi tik atri paiet,darbos mēs visi esam ieturēti un tēlojam penzionārus lai neizlektu,bet diezin vai kāds 60 gados pēkšņi sāks staigat rociņās vai mīļi buču iedot visu priekšā.Es tā gribu.Gribas ticēt,ka vīrs arī nekļūs par kautrīgu opi kuram bail,vai draugs ar pirkstu neparādīs.tie mīļie ieradumi ļoti ātri pagaist.Vienreiz neiedevi roku,otreiz un trešajā tā roka liksies neērta un vispār vairs netiks dota.Īpaši jaunajām meitenēm.Neklausieties.Baudiet savas attiecības,jo mūsdienās,diemžēl,viņām bieži īss mūžš.Tad lai vismaz ir krāsainas.Ja mājas prom no acīm esiet balodīši,tad viss okey.Bet ja vienkārši ne šur ne tur un vēl neērti,ka nedod Dievs kādu bučojoties ieraudzīsiet.Priekš kam?!Jūs primāri esiet viens otram un tikai tad citiem.Un naivi domāt ka kāds mīlinas tikai citu dēļ.Beidziet...Vīriešus par uz fočēšanos pierunāt nevar,kur nu vēl teātri
06.01.2022 23:01 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Pārlieku liela mīlināšanās liekas tīniska un ir sajūta, ka pārim trūkst uzmanības, ja viss jāizrāda tik atklāti.
Mēs viens otru mēdzam saņemt aiz rokas, uzlikt roku uz pleca, kājas, apskaut aiz vidukļa un iedot nelielu buču.
06.01.2022 23:11 |
 
Reitings 46
Reģ: 26.12.2021
otrs vēl patīk un neguļat katra zem savas segas

Ne pa tēmu bet kāds sakars patikšanai ar gulēšanu katram zem savas segas? Es piemēram savādāk nevaru aizmigt, ir forši pamiloties pirms aizmigšanas, bet ejot gulēt vajag savu privāto telpu gultā un segu. Pilnībā arī saprotu, tos pārus, kuri gul atseviškji. Tur nav nekāda sakara ar patikšanu/ nepatikšanu.
06.01.2022 23:16 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Savā ziņā piekrītu pēdējam komentāram, bet arī - ja cilvēki nejūtas ērti tā darīt, tad nejūtas.
Nezklausās, ka kāda no komentētājām publiskās vietās apspiestu jūtas, kas tā vien laužas ārā 😀 Drīzāk publiski vienkārši negribas daudz čubināties, labāk mājās.
Mēs ar vīru draugu kompānijā pačubinamies, bet pārsvarā komunicējam ar citiem, mājās jau būsim kopā divatā visu pārējo laiku, ja esam satikušies ar citiem, tad gribas arī tiem cilvēkiem veltīt laiku, nevis tikai sev pašiem.
Par to kā jūtos, ka citi bučojas un viens otram sēž klēpī - pārsvarā netraucē, bet besī ja gribas parunāt ar vienu no tiem cilvēkiem, bez otra, kas karājas kaklā. 😀
06.01.2022 23:17 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
ar pēdējo komentāru domāju Sintijauzava rakstīto
06.01.2022 23:19 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Man īsti nepatīk publiski visu laiku iet rociņās,bučoties un t.t. It sevišķi vēl draugu kompānijās. Liekas pārāk uzspīlēti, nepatiesi.. ja tas protams ir pārāk daudz..
06.01.2022 23:32 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Sintijauzava @ 06.01.2022 23:01
Bet meitenes cik jums gadu?Man 35,vīram 37.Mēs jūtamaies jaunāki un foršāki nekā 10 gadus atpakaļ.Vai šim nebija jābūt tam vecumam,kad jāļaujas un vienkārši jābauda,ka tas otrs vēl patīk un neguļat katra zem savas segas?Arī tas laiks pienāks!Varbūt pēc gada katrs savu taku iesiet.Gadi tik atri paiet,darbos mēs visi esam ieturēti un tēlojam penzionārus lai neizlektu,bet diezin vai kāds 60 gados pēkšņi sāks staigat rociņās vai mīļi buču iedot visu priekšā.Es tā gribu.Gribas ticēt,ka vīrs arī nekļūs par kautrīgu opi kuram bail,vai draugs ar pirkstu neparādīs.tie mīļie ieradumi ļoti ātri pagaist.Vienreiz neiedevi roku,otreiz un trešajā tā roka liksies neērta un vispār vairs netiks dota.Īpaši jaunajām meitenēm.Neklausieties.Baudiet savas attiecības,jo mūsdienās,diemžēl,viņām bieži īss mūžš.Tad lai vismaz ir krāsainas.Ja mājas prom no acīm esiet balodīši,tad viss okey.Bet ja vienkārši ne šur ne tur un vēl neērti,ka nedod Dievs kādu bučojoties ieraudzīsiet.Priekš kam?!Jūs primāri esiet viens otram un tikai tad citiem.Un naivi domāt ka kāds mīlinas tikai citu dēļ.Beidziet...Vīriešus par uz fočēšanos pierunāt nevar,kur nu vēl teātri

Tas ir forši!
Man vienmēr liekas cute tie pāri, kas staro jaunību un mīlestību. Protams, neiet runa par jēlībām un totālu laizīšanos autobusā vai kafenē. Bet aiziet kopā uz bāriņu ar draugiem vai bez un mīlēt viens otru. Es neredzu tur neko nepareizu.
Gan jau vienkārši katram savs. Bet man nekad neliekas neērti citu pāru mīlestība.
07.01.2022 01:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits