Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atradināšana no krūts un miegs naktī.

 
Reitings 5
Reģ: 05.01.2022
Sveikas. Jautājums māmiņām kuras barojušas mazuli ar krūti.
Manam mazulim jau tulīt 2 gadi, taču vēl joprojām 2-3x naktī mostas un pieprasa krūti. Pa dienu iztiek bez un arī naktī neteiktu,ka daudz ēd, mazliet pazīž un aizmieg. Varbūt kādai ir kāds super piemērs kā atradināt mazuli no nakts ēšanas?🙂
05.01.2022 18:30 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
tritanija @ 10.02.2022 01:05
neviens tevi nesauca par sliktu māti un sākotnējais komentārs uz kuru sacepies vsp nebija ne par tevi, ne maisījumu, ne pudelēm, bet sievietes redzējums par krūtsbarošanu. Tas, ka tur kādu apsūdz, saskatīji tu pati un uzcepies nevietā. Jautājums Tev - ko Tu vsp dari šajs diskusijā? Ielīdi krūtsbarošanas nobeigšanas diskusijā un ņemies ar savu maisījumu un sataisi haipu. Ļoti raksturīgi mpm mammām visur saskatīts uzbrukumus.
Kāpēc zīdošas mammas nedrīkst brīvi izteikties par savu pieredzi un uzskatiem? Bezmaz vai visur ir jākabina atvainošanās mpm mammām. Kādas zīda, citas nezīda. Ja par to ir tāda trauma, varbūt vērts izstrādāt to ar terapeitu, lai nav visur jāredz uzbrukumus un jājūtas kā sliktai mātei. Izskatās, ka pati sevi tā raksturo, nevis kāds cits. Un tu to spoguļo uz trigeriem.

Jaaaaa!!!
Piekrītu katram vārdam!
10.02.2022 23:54 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
tritanija @ 10.02.2022 01:05
neviens tevi nesauca par sliktu māti un sākotnējais komentārs uz kuru sacepies vsp nebija ne par tevi, ne maisījumu, ne pudelēm, bet sievietes redzējums par krūtsbarošanu. Tas, ka tur kādu apsūdz, saskatīji tu pati un uzcepies nevietā. Jautājums Tev - ko Tu vsp dari šajs diskusijā? Ielīdi krūtsbarošanas nobeigšanas diskusijā un ņemies ar savu maisījumu un sataisi haipu. Ļoti raksturīgi mpm mammām visur saskatīts uzbrukumus.
Kāpēc zīdošas mammas nedrīkst brīvi izteikties par savu pieredzi un uzskatiem? Bezmaz vai visur ir jākabina atvainošanās mpm mammām. Kādas zīda, citas nezīda. Ja par to ir tāda trauma, varbūt vērts izstrādāt to ar terapeitu, lai nav visur jāredz uzbrukumus un jājūtas kā sliktai mātei. Izskatās, ka pati sevi tā raksturo, nevis kāds cits. Un tu to spoguļo uz trigeriem.

👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
10.02.2022 23:52 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Lexxie @ 06.01.2022 20:06
Un mani neuzvelk tas ka nevarēju dot pati bet gan tas, ka visu laiku ir nodalītas māmiņas un nav nekāda vienlīdzības sajūta. Drīzāk atbalstīt otru māmiņu kas centās dot un viņai nesanāca! ( arī es biju no tām kas mēnesi sēdeja pie pumpja jo bērns nemācēja paņemt krūti un raudāja). Ko citu atlika man darīt?!

nu tak... izsaukt zīdīšanas konsultantu. tieši tik vienkārši
10.02.2022 23:49 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Lexxie @ 06.01.2022 20:00
Lūk kādēļ citām mātēm sākās depresijas un viss pārējais jo ir tādas kā tu, kas nosauc maisījumu par pulverindi un liek domāt ka ir sliktas mātes un indē nost savu bērnu. Tajā pat laikā visas pudeļmammām atzīst mātes pienu par labu,bet viņām NAV bijušas iespējas barot pašām bērnu vai arī i citi iemesli. Ko tad darīt?! Mērdēt badā? Manai vecmāmiņai arī bija problēmas ar pienu un deva auzu pārslu tumi piena vietā manai mammai. Zinu bērnus kas izauguši un mamma baroja ar maisījumu un ir pat citreiz veselāki par pupu bērniem. Tāpēc nevajag iedzīt kompleksos citas mātes jo audzināt bērnu tā jau ir grūti!

ja ir iemesls,tad protams var nezīdīt savu bērnu un alternatīva ir MPM. pati biju uz robežas,bet veiksmīgi izcīniju savu pienu. tur ir tā drusku jāpacīnās par to lietu-daudzām sākumā ir ļoti grūti(un es zinu ko runāju), bet ir nedaudz ego jānoliek malā :)
10.02.2022 23:48 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Santa1992 @ 06.01.2022 17:12
Piekritu Lexxie, jo nav citu variantu ka tikai piekrist tam. Bērnu nav, nākotne gribu, ārste teica, ka barot nevarēšu, jo lietoju medikamentus. Jau tagad par to skumstu kaut vēl nav situācija :D
Vai te ir kāda pudelmamma?

kā tad varēsi iznēsāt,ja lieto medikamentus?
10.02.2022 23:44 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Un mani neuzvelk tas ka nevarēju dot pati bet gan tas, ka visu laiku ir nodalītas māmiņas un nav nekāda vienlīdzības sajūta. Drīzāk atbalstīt otru māmiņu kas centās dot un viņai nesanāca! ( arī es biju no tām kas mēnesi sēdeja pie pumpja jo bērns nemācēja paņemt krūti un raudāja). Ko citu atlika man darīt?!

Vai dzemdību nodaļā personāls neieteica lietot krūts uzgaļus? Jo man bija problēma, ka vienu krūti nemācēja paņemt, bet ar uzgali ēda tā, ka viss ok. Joprojām baroju tikai ar uzgali.
10.02.2022 02:39 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Lexxie @ 06.01.2022 20:44
Google var pameklēt kas viņā ir iekšā. Viņš ir labāks protams. Kā Džozefīne teica,maksimāli pielāgots bet nu nav tas pats kas no mātes, kas dabīgāks protams ir labāks un es to nenoliedzu, jo pati arī labprāt barotu.Bet tādēļ neviena māte nav slikta, kas dod maisījumu. Ir arī citi faktori kas veicina imunitāti un tā ir vecāku mīlestība pret bērnu. Bērns ir ļoti jūtīgs uz tādām lietām un tas arī viņam ir neatņemams faktors.
neviens tevi nesauca par sliktu māti un sākotnējais komentārs uz kuru sacepies vsp nebija ne par tevi, ne maisījumu, ne pudelēm, bet sievietes redzējums par krūtsbarošanu. Tas, ka tur kādu apsūdz, saskatīji tu pati un uzcepies nevietā. Jautājums Tev - ko Tu vsp dari šajs diskusijā? Ielīdi krūtsbarošanas nobeigšanas diskusijā un ņemies ar savu maisījumu un sataisi haipu. Ļoti raksturīgi mpm mammām visur saskatīts uzbrukumus.
Kāpēc zīdošas mammas nedrīkst brīvi izteikties par savu pieredzi un uzskatiem? Bezmaz vai visur ir jākabina atvainošanās mpm mammām. Kādas zīda, citas nezīda. Ja par to ir tāda trauma, varbūt vērts izstrādāt to ar terapeitu, lai nav visur jāredz uzbrukumus un jājūtas kā sliktai mātei. Izskatās, ka pati sevi tā raksturo, nevis kāds cits. Un tu to spoguļo uz trigeriem.
10.02.2022 01:05 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Santa1992 @ 06.01.2022 20:18
Nenoliedzu, tikai interesējos. Ko piena maisījums nevar dot ko var dot mātes piens?
mātes piens satur unikālus imunglobolīnus, kas nav mākslīgi sintizējami. Tāpat unikāls ir tas, ka mātes piena sastāvs un garša mainās, līdz ar to bērns nepierod pie vienas garšas. Mātes piens satur vielas, kas aizsargā zobus. Vienkārši fantastiski cik ļoti daba parūpējas par dažādām niansēm. Un vēl daudz dažādas lietas, ja interesē pilns internets, īpaši angliski.
BET neatkarīgi no bērniņa barošanas veida, tas nekādi nenosaka "laba" vai "slikta" mamma.
06.01.2022 20:47 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Santa1992 @ 06.01.2022 20:18
Nenoliedzu, tikai interesējos. Ko piena maisījums nevar dot ko var dot mātes piens?
Google var pameklēt kas viņā ir iekšā. Viņš ir labāks protams. Kā Džozefīne teica,maksimāli pielāgots bet nu nav tas pats kas no mātes, kas dabīgāks protams ir labāks un es to nenoliedzu, jo pati arī labprāt barotu.Bet tādēļ neviena māte nav slikta, kas dod maisījumu. Ir arī citi faktori kas veicina imunitāti un tā ir vecāku mīlestība pret bērnu. Bērns ir ļoti jūtīgs uz tādām lietām un tas arī viņam ir neatņemams faktors.
06.01.2022 20:44 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Santa1992 @ 06.01.2022 20:18
Nenoliedzu, tikai interesējos. Ko piena maisījums nevar dot ko var dot mātes piens?

Piemēram, mātes pienā hormoni visas dienas garumā ir mainīgi. Barojot mazuli vakarā, izstrādājas miegu veicinošs hormons, kas palīdz zīdainim labāk iemigt.
06.01.2022 20:26 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Jana1232 @ 06.01.2022 20:14

Tas notika kaut kā automātiski. Mazulis iet gulēt apmēram vienā laikā, tad ielieku viņu gultiņā un viņš tur "runājas,runājas" un aizmieg.
Bet vakaros,kad jāiet gulēt gan tas kaut kā nedarbojas..

Nu jā, laikam tas, ka mans bērns jau kopš zīdaiņu vecuma nekad nav aizmidzis tā vnk dzīvojot savā nodabā, laikam ir tas iemesls kādēļ neprot pati vēl iemigt bez pupa. Arī knupi neņem.
06.01.2022 20:18 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Nenoliedzu, tikai interesējos. Ko piena maisījums nevar dot ko var dot mātes piens?
06.01.2022 20:18 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Beciņa @ 06.01.2022 18:58

Tas nav stereotips, tā ir vistīrākā patiesība, ka tā pulverinde nedod to pašu ko krūtsbarošana. Ne saikni, ne drošību (ja nu vienīgi bērnam pudele dod drošības sajūtu), ne mierinājumu, ne veselību. Vari piktoties cik gribi, bet tā ir vispasaules patiesība. Saprotams gan, ka tevi tas uzvelk, jo pati zini, ka neesi devusi to visu pašu labāko savam bērnam un tevi tas grauž. Bet nebedā, galvenais, ka paēdis

Mākslīgais piena maisījums(MPM) ir uztaisīts tā, lai maksimāli pielīdzinātu mammas pienam (protams, tas nav identisks!). Jā, ir lietas, ko nevar iedot bērniņam piena maisījums, bet krūts piens gan. Taču drošības sajūtu bērniņš iegūst no mammas /tēta klātbūtnes (mīļošanos, mierinot, ja raud, atsaukšanās uz bērnu raudāšanu un tml.) . Ja bērniņš tiek barots ar mpm, tas nenozīmē, ka vecāki nevar iedot bērnam drošības sajūtu.
06.01.2022 20:16 |
 
Reitings 5
Reģ: 05.01.2022
dzosefine @ 06.01.2022 20:04
Jautājums autorei - kā Tu atradināji krūts došanu dienā uz diendusu? Jo man ir tā, ka bērnam ir 1g un 2m un krūti saņem tikai pirms miedziņa - 1x dienā ir diendusa, un pirms nakts miega. Gribu atradināt krūts došanu uz diendusu. Esmu gan jau runājusi ar zīdīšanas konsultantu, plāns ir, bet gribu dzirdēt kādu pieredzi vēl. ? Tētim atstāšana neder.

Tas notika kaut kā automātiski. Mazulis iet gulēt apmēram vienā laikā, tad ielieku viņu gultiņā un viņš tur "runājas,runājas" un aizmieg.
Bet vakaros,kad jāiet gulēt gan tas kaut kā nedarbojas..
06.01.2022 20:14 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Beciņa @ 06.01.2022 18:58

Tas nav stereotips, tā ir vistīrākā patiesība, ka tā pulverinde nedod to pašu ko krūtsbarošana. Ne saikni, ne drošību (ja nu vienīgi bērnam pudele dod drošības sajūtu), ne mierinājumu, ne veselību. Vari piktoties cik gribi, bet tā ir vispasaules patiesība. Saprotams gan, ka tevi tas uzvelk, jo pati zini, ka neesi devusi to visu pašu labāko savam bērnam un tevi tas grauž. Bet nebedā, galvenais, ka paēdis
pilnîgs fufelis. Mamma nebaroja ne mani, ne manas divas māsas ar krūti, mums 3 meitenēm un mammai ir super labas, foršas attiecības. Mammai tiks pateikts viss- mammu,man mēnešreizes, stulbs puisis, ginekologs, tamponi, sekss, pīrāgi un viss cits. Neviena neesam slimojušas ar kaut kādām kaitēm, visas veselas un laimīgas. Turpretī zinu mammu, kas ar krūti baroja savu dēlu un diršās abi nonstopā. Mājās neiet,nemācās, neko nestāsta, nerunā dienām abi, + puikam astma, bez baloniņa no mājas neiziet savos 17 gados,lai gan baroja ar krūti. Taka kur patiesība? Nekur.
Tas pats pulveris satur visus vitamīnus, vielas, OBV,taukus, minerālus un tu nekad nevari zināt vai māte uzņem pietiekami OBV un taukus lai pabarotu bērnu.
06.01.2022 20:13 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Lexxie, tur pat nav vērts tērēt enerģiju un skaidrot šīm meitenēm kaut ko vairāk par viņu aprobežoto skatījumu uz lietām. Ja viņas var saikni ar bērnu rast tikai ar barošanu tad tas jau ir "labs" rādītājs.. Pulverinde pateikt vispār bomba, kā var nedomāt ar galvu, ka tas ir atļauts, jo maisījumu ietekme uz veselību ir pārbaudīta pirms izplatīšanas. Nemaz nerunājot par komentāru ētisko aspektu, kas šeit jau tika minēts.
06.01.2022 20:11 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Un mani neuzvelk tas ka nevarēju dot pati bet gan tas, ka visu laiku ir nodalītas māmiņas un nav nekāda vienlīdzības sajūta. Drīzāk atbalstīt otru māmiņu kas centās dot un viņai nesanāca! ( arī es biju no tām kas mēnesi sēdeja pie pumpja jo bērns nemācēja paņemt krūti un raudāja). Ko citu atlika man darīt?!
06.01.2022 20:06 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Jautājums autorei - kā Tu atradināji krūts došanu dienā uz diendusu? Jo man ir tā, ka bērnam ir 1g un 2m un krūti saņem tikai pirms miedziņa - 1x dienā ir diendusa, un pirms nakts miega. Gribu atradināt krūts došanu uz diendusu. Esmu gan jau runājusi ar zīdīšanas konsultantu, plāns ir, bet gribu dzirdēt kādu pieredzi vēl. 😊 Tētim atstāšana neder.
06.01.2022 20:04 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Beciņa @ 06.01.2022 18:58

Tas nav stereotips, tā ir vistīrākā patiesība, ka tā pulverinde nedod to pašu ko krūtsbarošana. Ne saikni, ne drošību (ja nu vienīgi bērnam pudele dod drošības sajūtu), ne mierinājumu, ne veselību. Vari piktoties cik gribi, bet tā ir vispasaules patiesība. Saprotams gan, ka tevi tas uzvelk, jo pati zini, ka neesi devusi to visu pašu labāko savam bērnam un tevi tas grauž. Bet nebedā, galvenais, ka paēdis
Lūk kādēļ citām mātēm sākās depresijas un viss pārējais jo ir tādas kā tu, kas nosauc maisījumu par pulverindi un liek domāt ka ir sliktas mātes un indē nost savu bērnu. Tajā pat laikā visas pudeļmammām atzīst mātes pienu par labu,bet viņām NAV bijušas iespējas barot pašām bērnu vai arī i citi iemesli. Ko tad darīt?! Mērdēt badā? Manai vecmāmiņai arī bija problēmas ar pienu un deva auzu pārslu tumi piena vietā manai mammai. Zinu bērnus kas izauguši un mamma baroja ar maisījumu un ir pat citreiz veselāki par pupu bērniem. Tāpēc nevajag iedzīt kompleksos citas mātes jo audzināt bērnu tā jau ir grūti!
06.01.2022 20:00 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Lexxie @ 06.01.2022 16:48
Ko tad darīt pudeļmammām? Sanāk ka viņas šo saikni nevar izveidot? 2 gados bērns jau liels un arī samīļojot mammu bērns spēj rast kontaktu. Imunitātei palīdz arī citas lietas, kā pastaigas svaigā gaisā, D vitamīns. Man apnīk klausīties ka visu labāko tikai bērns saņem ar pupu. Tas stereotips ir jālauž vienreiz,jo liek justies slikti mammām kam nav iespējas tik ilgi barot vai vispār barot.

Chill 😅
Saruna šeit ir par zīdīšanu un tās pārtraukšanu.
Kā Beciņa jau minēja - tas nav nekāds steriotips. Izglīto sevi labāk.
06.01.2022 19:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits