Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Orgasma biežums / seksa rotaļlietas

 
Reitings 285
Reģ: 21.02.2021
Sveikas, gribēju painteresēties vai vienmēr seksā sasniedzat orgasmu? Pašai ir tā, ka varu to sasniegt tikai var teikt vienā pozā un ar palīglīdzekļiem (stimulējot klitoru). Un cik bieži un kādas rotaļlietas izmantojat? Kopā ar partneri vai atsevišķi? Vēlos kaut ko jaunu iegādāties, bet gribēju dzirdēt atsauksmes. Paldies!
04.01.2022 20:39 |
 
Reitings 47
Reģ: 26.10.2021
Nē, ne vienmēr . Ļoti grūti ir to sasniegt, vajag ļoti lielu piepūli un tas ir tikai manā prātā, ilgu laiku esmu attiecības un joprojām ir diez gan sarežģīti atbrīvoties un izbaudīt, esmu pārāk saspringta, seksu velos bet prāts ir citur, bet jā ja esmu to sasniegusi tad tikai jātnieces pozā , bet bez palīglīdzekļiem. Izmantojam arī mantiņas , erotisku apakšveļu un tā. Izmantoju ar partneri pa retai reizei , bet arī viena pati.
04.01.2022 22:06 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Es to varu sasniegt tikai orālā seksa laika vai stimulējot klitoru ar vibratoru.
04.01.2022 22:13 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Respektīvi seksa laika ar partneri stimulējot klitoru.
04.01.2022 22:13 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Ar orgasma gūšanu problēmas nav bijušas nekad, bet to sasniedzu tikai misionāru pozā, dažkārt viena dzimumakta laikā pat vairākkārt. Bet mīlēšanās kā tāda man sniedz lielu baudu, ja ir brīnišķīgs vīrietis, tad sekss ir dievīgs arī bez orgasma.
Ideāli arī spēju sevi apmierināt, to gan apguvu vēlu, bet tas lieti noder, dzīvojot vienai.
04.01.2022 22:35 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Esmu no tam laimigajam sievietem,kuras orgasmu sasniedz vienmer,atri un pat bez priekshspeles. Mani vairak uzbudina kaisligi skupsti neka klitora stimulacija. Orgasms sasniedzu,kad esmu augsha. Man pietiek ar 5 minutem. Ja gribu 2-3,tad vajadzes 10 minutes. Pec tam ljauju partnerim sevi panjemt jebkura poza,bet tajas Man ir ljoti lielas grutibas sasniegt orgasmu. No speljmantam patik viss,kas tiek izmantots BDSM. Rokudzelzi,pletne, patadzinja ,acu aizsejs… Bet viss viegla forma bez stipram sapem un zilumiem. Ir minimalas sapes,bet tas ir ljoti patikama forma. Patik but pakljautai,bet tas nav iespejams ar jebkuru partneri. Man dzive tads bija tikai 1. Vinjam patika dominet un vinsh to maceja. Shobrid man pietrukst BDSM. Vienigais,kad ir grutibas sasniegt orgasmu,lielaks alkohola paterins. Tadelj milejos tikai skaidra vai pie ljoti minimala vina paterinja.
04.01.2022 23:32 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Digimons @ 04.01.2022 20:39
Sveikas, gribēju painteresēties vai vienmēr seksā sasniedzat orgasmu? Pašai ir tā, ka varu to sasniegt tikai var teikt vienā pozā un ar palīglīdzekļiem (stimulējot klitoru). Un cik bieži un kādas rotaļlietas izmantojat? Kopā ar partneri vai atsevišķi? Vēlos kaut ko jaunu iegādāties, bet gribēju dzirdēt atsauksmes. Paldies!

Kāds ir Tavs vecums un kuras attiecības, ja drīkst jautāt?
05.01.2022 00:30 |
 
Reitings 285
Reģ: 21.02.2021
miss_grape @ 05.01.2022 00:30

Kāds ir Tavs vecums un kuras attiecības, ja drīkst jautāt?
32 gadi, attiecību ilgums 9 gadi, trešās
05.01.2022 08:09 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Digimons @ 05.01.2022 08:09
32 gadi, attiecību ilgums 9 gadi, trešās

Atklāti runājot, līdz 30, esot vairākās viduvējās attiecībās ar vīriešiem, kas neapmierināja ne vien gultā, bet arī dzīvē, nesasniedzu pilnīgi neko. Tagad lēnām, kārtojoties apstākļiem, palēnām viss notiek. Ļoti svarīgs ir miers, drošība, ko šīs attiecības sniedz. Vīrieša patiesa ieinteresētība, lai tev būtu labi. Tad būsi atbrīvojusies, relaksēta, kas nav mazsvarīgi orgasma sasniegšanai.
05.01.2022 11:22 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
miss_grape @ 05.01.2022 11:22

Atklāti runājot, līdz 30, esot vairākās viduvējās attiecībās ar vīriešiem, kas neapmierināja ne vien gultā, bet arī dzīvē, nesasniedzu pilnīgi neko. Tagad lēnām, kārtojoties apstākļiem, palēnām viss notiek. Ļoti svarīgs ir miers, drošība, ko šīs attiecības sniedz. Vīrieša patiesa ieinteresētība, lai tev būtu labi. Tad būsi atbrīvojusies, relaksēta, kas nav mazsvarīgi orgasma sasniegšanai.

Šim piekrītu arī.
Sievietei ir svarīgi būt atbrīvotai,ja ir uzticēšanās vīrietim un nav kaut kādu aizvainojumu utml.lietas,tad sekss ir pilnīgi citādāks.
05.01.2022 12:17 |
 
Reitings 2
Reģ: 03.06.2021
Čau. Negribēju jaunu tēmu veidot, bet iemetīšu jautājumu te. Vai padalīsieties, kādas seksa rotaļlietas jums palīdz vislabāk sasniegt orgasmu. Es īpaši neko nesaprotu, bet izvēle ir milzīga.
Daudz maz izgāju cauri un nevaru izšķirties starp klasisku vibratoru -
https://www.vibemeaway.com/products/vibe-pure-fuchsia
...vai arī starp šo, kam esot visspēcīgākās vibrācijas, bet tas vairāk ārējai daļai un klitoram.
https://www.vibemeaway.com/products/magic-massager-black
Priecāšos, ja padalīsieties ar savu pieredzi.
13.11.2022 15:36 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Biežāk sasniedzu, nekā nē. Atkarīgs arī no garīgā. Attiecību ilgumam te nebūs izšķirošā loma, vairāk kā paveicas ar libido. Šajās attiecībās esmu 4 gadus un taureņi lido tieši tāpat kā iepriekšējās, respektīvi man nav nozīmes ar kuru partneri sasniedzu lielo O. Vēl pirms tam bija īslaicīgas attiecības un arī bija diezgan viegli sasniegt orgasmu. Būtiskākais, lai ir tā kaisle un nekas no apkārtējā nenoslogo. Pilnīga atslēgšanās. Rotaļlietas izmantoju tikai ar iepriekšējo partneri, ar tagadējo nemaz nevelk, jo šķiet ir pilnvērtīgi arī tā. ☺
13.11.2022 16:38 |
 
Reitings 197
Reģ: 18.08.2022
Ziemeljmeita @ 04.01.2022 23:32
Esmu no tam laimigajam sievietem,kuras orgasmu sasniedz vienmer,atri un pat bez priekshspeles. Mani vairak uzbudina kaisligi skupsti neka klitora stimulacija. Orgasms sasniedzu,kad esmu augsha. Man pietiek ar 5 minutem. Ja gribu 2-3,tad vajadzes 10 minutes. Pec tam ljauju partnerim sevi panjemt jebkura poza,bet tajas Man ir ljoti lielas grutibas sasniegt orgasmu. No speljmantam patik viss,kas tiek izmantots BDSM. Rokudzelzi,pletne, patadzinja ,acu aizsejs… Bet viss viegla forma bez stipram sapem un zilumiem. Ir minimalas sapes,bet tas ir ljoti patikama forma. Patik but pakljautai,bet tas nav iespejams ar jebkuru partneri. Man dzive tads bija tikai 1. Vinjam patika dominet un vinsh to maceja. Shobrid man pietrukst BDSM. Vienigais,kad ir grutibas sasniegt orgasmu,lielaks alkohola paterins. Tadelj milejos tikai skaidra vai pie ljoti minimala vina paterinja.

Līdzīgi, sasniedzu ātri, viegli un dažādās pozās, bieži bez priekšspēles.
14.11.2022 15:42 |
 
10 gadi
Reitings 551
Reģ: 30.08.2010
miss_grape @ 05.01.2022 11:22

Atklāti runājot, līdz 30, esot vairākās viduvējās attiecībās ar vīriešiem, kas neapmierināja ne vien gultā, bet arī dzīvē, nesasniedzu pilnīgi neko. Tagad lēnām, kārtojoties apstākļiem, palēnām viss notiek. Ļoti svarīgs ir miers, drošība, ko šīs attiecības sniedz. Vīrieša patiesa ieinteresētība, lai tev būtu labi. Tad būsi atbrīvojusies, relaksēta, kas nav mazsvarīgi orgasma sasniegšanai.
Es teiktu savādāk -visas uzskaitītās lietas tiešām ir svarīgas, tomēr nevis katra seksa laikā līdz mūža galam, bet gan sava ķermeņa, jutekliskuma atklāšanas un sievišķās pārliecības iegūšanas procesā. Tad jau, kad, es atvainojos, būsi forši iejāta, Tev pietiks, ka kaimiņiene uz 2 stundām pieskata bērnus!:)
15.11.2022 15:20 |
 
10 gadi
Reitings 551
Reģ: 30.08.2010
Kas ar anālām rotaļlietām? Neviena neniekojas?:)
15.11.2022 15:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits