Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības, precības, šaubas, salīdzināšana. Kā tikt galā ar sevi un tarakāniem galvā?

 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Sveiciens visiem Jaunajā gadā!
Ar draudzeni esam pazīstamas no skolas laika, esam bērnības draudzenes. Vienmēr dēvēju viņu par labāko draudzeni, jo visi piedzīvojumi, smiekli, bēdas tika dalītas ar viņu. Pēc vidusskolas absolvēšanas abas uzsākām studijas dažādās pilsētās, tāpēc satikšanās reižu skaits saruka, kaut arī sazināmies regulāri.
Skolas laikā bijām apzinīgas, vienmēr mācījāmies teicami, bet nebijām īpaši pieprasītas un puiši uzmanību īsti nepievērsa.
Kad uzsāku studijas, man parādījās arī pielūdzēji, attiecības utt., bet draudzene savas pirmās attiecības izveidoja pirms pāris gadiem.
Šobrīd attiecībās esmu 3,5 gadus, viņa ar savu vīrieti ir apmēram 2 gadus kopā.
Septembrī viņš bildināja manu draudzeni, vasarā būs kāzas.
Protams, esmu priecīga, viņi tiešām ir skaists pāris, bet manī ir kaut kāds... rūgtumiņš, neliela skaudība.
Ar savu dzīvi ikdienā esmu apmierināta. Protams, vienmēr var vēlēties labāk, bet tomēr. Ar savu vīrieti esam apsprieduši nākotnes plānus, ģimenes veidošanu, viņš arī vēlas kaut kad apprecēties, bērnus, redz mani kā savu sievu, bet pagaidām neraujas precēties, kāzas neuzskata par prioritāti, kā arī šobrīd primāri ir citi mērķi, kur ieguldīt finanses.
Un, kad draudzene pateica, ka ir saderinājusies, manī bija ne tikai prieks, bet arī rūgtuma sajūta, jo saprotu, ka es kāzas tik drīz iespējami arī nesagaidīšu, jo, kā minēju, ir citi mērķi, draugs šobrīd īsti nevēlas precēties, nav īstas stabilitātes, jo dzīvokli īrējam, ir mērķi, kuri ir sasniegšanas procesā. Tāpat arī citos aspektos redzu, ka viņi savā karjerā, finansiālajā stāvoklī ir sasnieguši kripatiņu vairāk. Un, salīdzinot ar manu vīrieti, redzu, ka viņas vīrietis draudzeni lolo un sargā vairāk kā mans vīrietis mani. Manās attiecībās nav tik daudz romantikas, gādības, siltu vārdu, bet vairāk racionālu darbību, praktikas, humora utt. Mēs esam tie, kuri vairāk iesmej viens par otru, nevis rīko vakariņas sveču gaismā. Bet ikdienā man arī gribētos vairāk mīļuma, siltu vārdu utt.
Laikam, lai cik ļoti negribētos to atzīt, bet, salīdzinot savas un draudzenes attiecības, redzu trūkumus savās attiecībās, dzīvē, kā arī saprotu, ka pati savas precības diez vai tik drīz sagaidīšu, tāpēc iezogas tās rūpes un šaubas.
Un arī jūtos vainīga, ka man prātā ir šādas domas attiecībā uz draudzeni, kura ir mans mīļais cilvēks daudzu gadu garumā.
Protams, katrai ir sava dzīve, manā arī ir daudz labā, salīdzināt nav labi utt.
Laikam šo bažu, rūgtuma sajūtas pamatā ir nepiepildītas cerības, vēlme sasniegt vairāk, šaubas par nākotni. Galvenais, ka mana dzīve ir laba, tikai, redzot, ka citi spēj sasniegt vairāk, saprotu, ka savā dzīvē nezinu, cik ātri sasniegšu, ko vēlos. Ja es nesalīdzinātu sevi ar citiem, tad arī nerastos šaubas.
Ko vēlos dzirdēt?
Nezinu. :D Vai kādam ir gadījies līdzīgi, kā tikt tam pāri? Vai šīs sajūtas parāda, ka esmu slikta draudzene, ja neprotu pilnvērtīgi priecāties par viņu? Saprotu, ka, ja kaut kas neapmierina, tad tas ir jāmaina. Bet, kad redzu, kā citi precas, tai skaitā arī mana draudzene, nedaudz krītas pašvērtējums, ir nepatīkami, jo arī to vēlos, bet tik ātri diez vai tas notiks. Attiecības ar savu vīrieti ir labas, kopumā nesūdzos, jūtu, ka viņš mīl mani, kā arī es viņu.
Vecums mums visiem ir ap 25, kur +/- ir 2-3 gadi.
03.01.2022 00:02 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
miss_grape @ 03.01.2022 11:02
Ja vīrietis tevi pēc pāris gadu attiecībām neprec, viņš tevi negrib. Precēties nozīmē uzņemties atbildību par attiecībām.
Next. :)

Pilnīgi piekrītu! Man bija divus gadus ilgas attiecības, kur jau laicīgi man lika noprast, ka precēties nav prioritāte, ir vienmēr svarīgākas lietas kas atradīsies, lai atliktu to. Bet es pacietīga biju, lai gan dažreiz, kaut kā neapzināti to sanāca uzspiest - pajautāt, izdabūt kādu jautājumu par kāzām, vai redz mani kā sieviņu, utt. Bet tad, paldies Dievam, notika nākamā situācija - bija aizdomas, ka esmu palikusi stāvoklī un vīrietis būdams 27 gadus vecs, kas ir, manuprāt, ļoti zolīds vecums, lai domātu par ģimeni, viņš reaģēja drausmīgi, dusmās man pateica, ka šobrīd neredz mani kā sievu vai bērnu māti. Kaut kādā ziņā tagad atskatoties, es priecājos, ka nepaliku no viņa stāvoklī, kaut gan ļoti gribēju bērniņu. Pirms tam man jau laicīgi draudzenes, mamma teica, ka šis vīrietis mani neprecēs. Nezinu pēc kā to sprieda - laikam to vnk varēja to just. Tad nu pēc šī gadījuma izšķīrāmies, jo es neredzēju kurp šīs attiecības ved. Bija sāpīgi, protams, bet ir pagājis laiciņš un es esmu laimīgi precējusies ar vīrieti, kuru satiku neilgi pēc šķiršanās un plānojam kopā bērniņu. Ko es ar to vēlējos teikt - patiesībā, nav svarīgi cik ilgs laiks ir pagājis kopš esat kopā, kaut gan 2-3 gadi jau ir pietiekami, lai nokārtotu attiecības, vai vismaz sāktu atklāti par to runāt un, lai vīrietis saprastu vai šī sieviete būs viņa sieva. Mani bildināja ļoti ātri - pēc 9 mēnešiem. Apprecējāmies arī pus gada laikā, viss liekas tik pareizi ar īsto cilvēku. Bet, novēroju arī to, ka daudz kas atkarīgs no vīrieša vecuma, manam vīram būs 33 gadi. Vīrieši tomēr nobriest lēnāk nopietnākam solim.
Bet mans ieteikums, ja vēlies dibināt ģimeni, sapņo par kāzām un kļūt par sievu un ir šādas pazīmes kā rakstīji, tad es nedomāju, ka viņš Tevi apprecēs. Saku to no savas pieredzes. :) bet, protams, varbūt izrunāties un paskatīties reakciju. :)
Runājot par salīdzināšu - kad biju kopā ar bijušo, es nemitīgi salīdzināju, visi viņa draugi bija precējušies, gājām kopā uz kāzām kā viesi pie viņa draugiem. Man, protams, tas grauza. Tā ir ļoti veselīga reakcija, tas parāda to, ko patiesi pati vēlies izjust. Un Tava draudzene to noteikti sapratīs.
07.01.2022 17:36 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Vakarkleita @ 03.01.2022 23:44
Lasu un spriežu.
Apsveicu, Tava draudzene no Tevis ir izaugusi, atstājot tevi aiz sevis.
Draudzenes mēdz cita citu “pāraugt”, un tur draudzība vienkārši beidzas.
Draudzene pat nenojauš kada liekule un sava ziņā maita esi, Tev skauž viņas laime? Viņas izaugsme!?
Ir labi ka to atzīsti te forumā, bet dzīvē Tev jāstrādā pie sevis… neskaud draudzeni, nesalīdzini - Tu esi unikāla, neprecēta, nebildināta vai nez kas, bet Tu esi unikāla.
Strāda ar sevi.
Lai prieka pilns Jaunais gads.

Wow! Vienkārši ko?
Neviena no viņas nosauktajām emocijām nav liekulība un nepadara viņu par maitu.
Un nevajag padarīt sevi par svētajām un skandināt, ka pašām nekad nesāp sirds par to, kas ir citiem, bet nav jums. Pilnīgi vienalga, vai tās ir kāzas vai prosts paklājs.
06.01.2022 07:27 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Sanema @ 05.01.2022 23:55
Nu es esmu attiecības nu jau gandrīz 3 gadus ar draugu (26 gadi) viņš dzīvo ar vecākiem, es dzīvoju savā dzīvoklī. Viss ko es vēlētos, ka mēs dzīvotu kopā, esmu to neskaitāmas reizes viņam teikusi, bet viņš atbrauc uz vienu nakti un aizbrauc. Es jau sāku padoties un neceru, ka dzīve notiks pārmaiņas.

Tās nav attiecības,kur atbrauc un paliek pa nakti un aizbrauc.
Viņš izvairās no kopā dzīvošanas,jo to nevēlas un visticamāk arī nevēlēsies...atver acis.
Vai tu esi gatava veltīt savu laiku tādam vīrietim,kurš neko vairāk nevēlas?
06.01.2022 07:02 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Sanema @ 05.01.2022 23:55
Nu es esmu attiecības nu jau gandrīz 3 gadus ar draugu (26 gadi) viņš dzīvo ar vecākiem, es dzīvoju savā dzīvoklī. Viss ko es vēlētos, ka mēs dzīvotu kopā, esmu to neskaitāmas reizes viņam teikusi, bet viņš atbrauc uz vienu nakti un aizbrauc. Es jau sāku padoties un neceru, ka dzīve notiks pārmaiņas.

26 gados dzīvo pie vecākiem? 😬 viņš gan jau negrib dzīvot kopā, jo būs pašam par īri un komunālajiem jāmaksā. Tomēr vieglāk dzīvot, kad mammīte ar tētīti par visu samaksā 😄
06.01.2022 00:18 |
 
Reitings 16
Reģ: 30.05.2020
Nu es esmu attiecības nu jau gandrīz 3 gadus ar draugu (26 gadi) viņš dzīvo ar vecākiem, es dzīvoju savā dzīvoklī. Viss ko es vēlētos, ka mēs dzīvotu kopā, esmu to neskaitāmas reizes viņam teikusi, bet viņš atbrauc uz vienu nakti un aizbrauc. Es jau sāku padoties un neceru, ka dzīve notiks pārmaiņas.
05.01.2022 23:55 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Ā un Es šeit varētu vainot Tavu puisi :D, būtu vismaz Tevi bildinājis, mazam gredzentiņam domāju, ka nauda pietiktu :)
05.01.2022 01:10 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Bija man arī tāda labākā draudzene no skolas laikiem un tieši šī iemesla dēļ mūsu draudzība pajuka. Viņa bija attiecībās 4 gadus un puisis par precībām dzirdēt negribēja un par bērnu ne tik, kamēr es iepazinos ar savu vīru. Bildināja pēc gada un mazais pieteicās attiecīgi pēc pāris mēnešiem. Viņš vienkārši zināja, ka grib būt tikai ar mani un tāpēc neredzēja jēgu stiept visu garumā. Draudzene, tad sāka ļoti “presēt” savu puisi un viss aizgāja līdz tam, ka viņš viņu pameta. Pa to laiku es ar savu vīru dzīvojos ārzemēs un, kad braucām atpakaļ dzīvot, viņa man vienkārši pateica, ka viņai ir cits dzīves līmenis un man cits, ka redz, ka viņai neesot vairs ar mani pa ceļam, jo man esot bērns. Man tas skaitījās, kā dunci iedurt mugurā. Es taču kā cilvēks neesmu mainījusies. Un tad jau arī pārstājām komunicēt. Pēc tam vēl visu pārdomāju un sapratu ka es biju akla un daudz neredzēju. Kā, piemēram, komentārus par tievumu vai, ka pirmā bučojos un bija pirmais puisis ar ko viņa uzreiz sāka tikties pēc manis.
Tākā cilvēki ir dažādi, piemēram viņai mamma atdeva savu dzīvokli un viņa ātrāk atrada sevi karjeras ziņā. Es par viņu tikai priecājos un nebija tādu sajūtu, ka skaustu, jo katrai bija savas pozitīvās lietas. Mēs vēl aizvien būtu draudzējušās, ja vien es nebūtu izlēmusi pārtraukt.
No vienas puses man vēl aizvien ir žēl, jo vairs otru tādu cilvēku neesmu satikusi un vairs tādas draudzības nekad nebūs.
Tākā, ja ir svarīga draudzība, tad labāk savas domas paturēt pie sevis un koncentrēties uz to, kas ir pašai.
05.01.2022 01:09 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Par šo neapmierinātības sajūtu Tu varētu runāt ar savu draugu. 4 gadi attiecībās ir ilgs laiks. Kāzām, ja ir ierobežotas finanses, nav jābūt lielām, tā ir diena Jums, nevis viesu izklaidēm uz Jūsu rēkina. Citu attaisnojumu, lai kāzu nebūtu, īsti nezinu, ja vien tās vēlies Tu un Tavs vīrietis.
05.01.2022 00:27 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Vakarkleita, bet kāpēc liekule un maita? Tieši tāpēc es arī izveidoju šo diskusiju, lai tiktu galā ar savām emocijām. Tās nevienā brīdī man nav sagādājušas prieku. Kā citas minēja, daudzām šeit ir līdzīgi gadījies.
Es pat neteiktu, ka tā ir skaudība, drīzāk tikai nepatīkamas sajūtas, ka manā dzīvē ir pagaidām nepiepildītas vēlmes un sajūta, ka esmu iestagnējusi, kamēr citiem dzīve rit raitāk.
Es nevienam ļaunu nevēlu, jo īpaši draudzenei, kā arī nedomāju un neceru par to, piemēram, lai draudzenei izjūk laulība, citi zaudē darbu utt. Vienkārši ir kaut kāda neapmierinātības sajūta ar dažiem savas dzīves brīžiem. Neticu, ka Tev tā nekad nav gadījies, kaut arī tie būtu ne tikai sveši cilvēki, bet pat paši tuvākie. Visi esam dzīvi cilvēki ar emocijām. Es to pat neuzskatu par skaudību.
Tikko atminējos, ka draudzene pati man ir teikuši, ka viņai skauž tas, kas ir manā dzīvē, bet nav viņas. Neko sliktu nepadomāju, tikai izrunājām to. Bet tas toreiz nebija tik nopietni. Uzskatu, ka kāzu plānošana ir gaidīšana ir jāizbauda un maksimāli jāizslēdz no dzīves negatīvais.
Un tās bija īsa laika posma ne pārāk patīkamās emocijas, kuras jau ir rimušās (paldies šeit visiem par viedokļiem, tiešām palīdzēja! :) ) Un noteikti jāpiekrīt faktam, ka katram ir savs dzīves scenārijs, kur agri vai vēlu viss būs! :)
05.01.2022 00:18 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Lasu un spriežu.
Apsveicu, Tava draudzene no Tevis ir izaugusi, atstājot tevi aiz sevis.
Draudzenes mēdz cita citu “pāraugt”, un tur draudzība vienkārši beidzas.
Draudzene pat nenojauš kada liekule un sava ziņā maita esi, Tev skauž viņas laime? Viņas izaugsme!?
Ir labi ka to atzīsti te forumā, bet dzīvē Tev jāstrādā pie sevis… neskaud draudzeni, nesalīdzini - Tu esi unikāla, neprecēta, nebildināta vai nez kas, bet Tu esi unikāla.
Strāda ar sevi.
Lai prieka pilns Jaunais gads.
03.01.2022 23:44 |
 
Reitings 45
Reģ: 11.11.2021
Kā teica man viedā tante (lai viņai vieglas smiltis): "Jāprecas ir tikai tad, kad citādāk vairs nevar; jāprecas ir tikai ar tādu cilvēku, kas tev zābakus, no kūts atnākušai, novelk".
Viņa bija ļoti brīvestīga kundze un savu Īsto satika tā ap 43.
03.01.2022 20:13 |
 
Reitings 46
Reģ: 26.12.2021
Es tikai minēju, ka pēc vairāku gadu attiecībām loģisks solis būtu precēties un veidot kopīgu nākotni ne tikai vārdos, bet kopīgā atbildībā, īpašumā, ģimenē. Tas droši drīkst būt vecmodīgi.

To var veidot arī bez kāzām. Loti daudzi mūsdienās neprecās arī 9 un vairāk gadus esot attiecībās. Jo tas tāpat neko nemaina lielā mērā.
03.01.2022 20:06 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Paldies visiem par viedokļiem, uzmundrinājumu, dalīšanos ar savu pieredzi! No katra komentāra var kaut ko izlobīt, un tas tiešām palīdz tikt galā ar savām domām! :)
Jā, šajā gadījumā laikam finansiālais un darbs nav tās galvenais, par ko uztraucos, jo ir savi mērķi, ko jau esmu sākusi īstenot.
Sava daļa taisnības ir lote_te un MaijaPaija pēdējos komentāros. Nav tā, ka es pie sevis domāju "Kaut viņiem nekas neizdotos". Tas ir tā, kā .Eksperte. teica - daudzi vienā laika posmā precējās, veidoja ģimeni, dzima bērni, turklāt tie bija pat jaunāki cilvēki par mani, tāpēc man tajā brīdī bija sērīgi, ka attiecības ir vienā stadijā un nebija priekšvēstnešu, ka tās virzīsies uz nākamo stadiju. Šobrīd tiešām kāzas īsti nevarētu atļauties, jo tiek diezgan daudz ieguldīts veselībā, kas nav atliekams.
Tagad šīs sajūtas ir atgriezušās, kad uzzināju jau par minētās draudzenes bildinājumu. Ar prātu saprotu, ka katram ir savs laiks, dzīvē tas viss būs, bet apziņa, ka manās attiecībās tas diez vai notiks tuvāko pāris gadu laikā, nedara īpaši apmierinātu. Turklāt arī, kā minēju, vīrietim kāzas nav primārais dzīvē. Nav tā, ka nekad nevēlētos precēties, bet, viņaprāt, ir arī lietas, kurās jāiegulda ātrāk, kā arī, kā šeit izskanēja viedoklis, ka pēc kāzām nekas īsti nemainās - tā ir tikai formalitāte. Varbūt esmu vecmodīga, bet, manuprāt, precības dara tuvākus abus cilvēkus, jo tas ir kā apliecinājums, ka tiešām vēlies pavadīt ar otru dzīvi, ka šis ir tas īstais cilvēks (jā, realitātē bieži vien viss nav tik ideāli, bet par to šobrīd nav runa).
Par romantiku arī šobrīd nav gluži galvenais - esmu apmierināta ar attiecībām, jo abi neesam romantiskais tips, bet gan labprātāk komunicējam ar humora pieskaņu, sarkasmu, raugoties uz dzīvi no praktiskās puses. Tikai man kā sievietei ikdienā reizēm pietrūkst tādu mazu, patīkamu nieku. Bet tas tiešām nav galvenais. :)
Draudzenei diez vai teikšu par sajūtām, jo redzu, cik viņa šobrīd ir laimīga. Viņa noteikti saprastu, ne tas vien ir pārdzīvots kopā, bet šobrīd nevēlos aizēnot viņas laimi, jo kaut nelielu pārdzīvojuma traipu tas viņas prātā ienesīs. Kā arī neredzu īsti jēgu tam - neba viņai izslēgt no sarunu tematiem šo savu dzīves sadaļu, kas šobrīd aizņem lielu daļu no tā, kas viņai ir ikdienā. Viņa sen nav bijusi tik laimīga, tāpēc vēlos, lai viņa izbauda šo visu, jo ir to pelnījusi. Šie ir mani tarakāni, ar kuriem man pašai jātiek galā, jo draudzene nav vainīga pie tā.
Vēlreiz paldies par padomiem! Tā ir liela artava, lai palīdzētu! Ar laiku šīs domas pāries, atliek tikai sakārtot gan prātu, gan visu pārējo, kas traucē šobrīd dzīvot! :)
03.01.2022 19:25 |
 
Reitings 1410
Reģ: 26.06.2019
Man vienā brīdī bija līdzīgas sajūtas, bet nejau tādēļ, ka gribēju visu ātrāk par draudzeni un būt pirmā, bet gan tadēļ , ka notikumu laiki nesakrita, itkā vienaudzes, bet abām tik atšķirīgi viss notika.. un nāca virsū domas, ka uzreiz ar manu dzīvi, attiecībām kkas nav kārtībā, tikai tapēc , ka es ar savu partneri biju ilgāku laiku, bet šī bildināšana nenotika, a draudzenei viens divi hops. Iekšēji jau sapratu, ka ar attiecībām viss ok. Vienkārši tā mūžīgā salīdzināšana ar citiem vai stereotipi par to, ka aha Jūs jau 4 gadi pazīstami, kur kāzas, pēc tam, vot jūs precējušies , kur bērni.. nu nav tāda viena termiņa visiem, jāatmet tā dzīvju salīdzināšana!

Tieši tā. Sevišķi aktuāli tāda salīdzināšana un gribēšana visu tagad to pašu, ko citiem, ir tad, kad it kā pēc termiņa esi priekšā visiem citiem (kā šajā gadījumā attiecību ilgums ilgāks, taču viss nez kāpēc notiek ar tiem, kuriem vajag uz pusi mazāku laiku, lai sasniegtu to vai šito, vai nostabilizētos, sasniegtu kaut kādus augstākus mērķus.
03.01.2022 16:58 |
 
Reitings 2125
Reģ: 16.06.2017
lote_te @ 03.01.2022 16:12
Bet varbūt autores pašmērķis nemaz nav kāzas vai bērni. Reizēm, sieviešu draudzībā, lai cik perfekta tā nebūtu no visu iesaistīto vārdiem, pastāv šī konkurence - es pirmā. Ja autore būtu pirmā paspējusi saderināties, piedzemdēt bērnu utt., varbūt šādas diskusijas nemaz nebūtu un nekāda skaudība arī nebūtu. Tā tikai liekas, ka tas mērķis ir tas, kas viņai skauž, bet varbūt skauž tieši tas, ka viņa sev nevarēja pierādīt, ka spēj būt pirmā. Jo autore uzsver, ka kamēr viņai bija pielūdzēji un citas attiecības, kas jau nozīmē, ka viņa bija mazliet priekšā, viņas draudzenei attiecības izveidojās salīdzinoši nesen un rezultējās ar bildinājumu. Tas ir līdzīgi, kad pusaudžu vecumā meitenes sacenšas, kura pirmā pabučojās, kurai bija pirmais sekss utt utjp. Protams, tūlīt daļa bļaus kādas muļķības un kāds bērnudārzs, kāda vēl sacensība, bet tas tiešām notiek arī pieaugušo dzīvē.

Man vienā brīdī bija līdzīgas sajūtas, bet nejau tādēļ, ka gribēju visu ātrāk par draudzeni un būt pirmā, bet gan tadēļ , ka notikumu laiki nesakrita, itkā vienaudzes, bet abām tik atšķirīgi viss notika.. un nāca virsū domas, ka uzreiz ar manu dzīvi, attiecībām kkas nav kārtībā, tikai tapēc , ka es ar savu partneri biju ilgāku laiku, bet šī bildināšana nenotika, a draudzenei viens divi hops. Iekšēji jau sapratu, ka ar attiecībām viss ok. Vienkārši tā mūžīgā salīdzināšana ar citiem vai stereotipi par to, ka aha Jūs jau 4 gadi pazīstami, kur kāzas, pēc tam, vot jūs precējušies , kur bērni.. nu nav tāda viena termiņa visiem, jāatmet tā dzīvju salīdzināšana!
Man realitātē vienkārši izradījās, ka mana vīrieša vecāku ģimenē , māte arī bildināja vīrieti , jo vīrietis vienkārši nebija baigi lielais romantiķis un iniciatīvu izrādītājs. Mans vīrs neapzināti bija izaudzis tādos pašos piemēros..bija nedaudz pastumjams, bet tas jau nenozīmēja, ka viņš mani nemīl pietiekami stipri kā biju sadomājusies. Sievietes pašas par sevi ir romantiskākas būtnes par vīriešiem.
03.01.2022 16:40 |
 
Reitings 1410
Reģ: 26.06.2019
Bet varbūt autores pašmērķis nemaz nav kāzas vai bērni. Reizēm, sieviešu draudzībā, lai cik perfekta tā nebūtu no visu iesaistīto vārdiem, pastāv šī konkurence - es pirmā. Ja autore būtu pirmā paspējusi saderināties, piedzemdēt bērnu utt., varbūt šādas diskusijas nemaz nebūtu un nekāda skaudība arī nebūtu. Tā tikai liekas, ka tas mērķis ir tas, kas viņai skauž, bet varbūt skauž tieši tas, ka viņa sev nevarēja pierādīt, ka spēj būt pirmā. Jo autore uzsver, ka kamēr viņai bija pielūdzēji un citas attiecības, kas jau nozīmē, ka viņa bija mazliet priekšā, viņas draudzenei attiecības izveidojās salīdzinoši nesen un rezultējās ar bildinājumu. Tas ir līdzīgi, kad pusaudžu vecumā meitenes sacenšas, kura pirmā pabučojās, kurai bija pirmais sekss utt utjp. Protams, tūlīt daļa bļaus kādas muļķības un kāds bērnudārzs, kāda vēl sacensība, bet tas tiešām notiek arī pieaugušo dzīvē.
03.01.2022 16:12 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Un ar ko tad atškiras kāzas baznīcā no ārpus baznīcas? :D Ja Tu par ticību, tad varu pateikt tikai to, ka tas, kas tic, tas zin, ka Dievs nejau tikai baznīcā ''pastāv'', bet visur. Tas ir tāpat kā ticēt Dievam tikai svētdienās. Anyway kāzas ir kāzas, jebkur.
Kopdzīvi svinu dzīves garumā nevis tikai kāzu ballītē, kuru es nenosauktu par ballīti, jo tas nebija galvenais.
Un protams, tas nav akmenī kalts - apprecēsies un viss mainīsies. Kā uz to skatās. Es skatos uz ko citu, cits skatās, lai papīri un citi labumi būtu noformēti :)
03.01.2022 16:10 |
 
Reitings 2125
Reģ: 16.06.2017
Man šķiet tas ir kārtējais uzpūstais burbulis - kāzas. Un , ka pēc kāzam, vot attiecības paliek īpašākas. Es neko sliktu nesaku par kāzām, papīriem jau jābūt sakārtotiem ģimenei, lai nākotnē ar kaut kādām lietām nebūtu grūtības, sarežģījumi. Bet par to, ka vot kāzas būs un tad tik visam jāpaliek vēl krāsainākam attiecībās, tā ir skaista ballītei , lai nosvinētu kopdzīvi, savu ģimeni, bet pateikt, ka pēc kāzām obligāti kaut kam attiecībās ir jāmainās - ir muļķības. Tik daudz pāri nodzīvo laimīgu dzīvi bez kāzām.
Ja tās ir kāzas baznīcā - tad par to, protams, man atkal ir cits viedoklis.
03.01.2022 15:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Vispār lasot par tām kāzām - vīrietis kaut kad vēlas, bet šobrīd prioritāte ir citi finansiāli ieguldījumi.
Mazās kāzas praktiski neizmaksā neko, tas tā. Ja vēlas lielas kāzas, tad tas manuprāt ir prioritārs (ir tāds vārds?), jeb liels iemesls finansiālam ieguldījumam.
Kaut kad vēlas - tad varbūt tiešām kaut kad un ar kaut ko, ne ar Tevi. (nav domāts autorei, bet vispār).
Manā skatījumā kāzas ir next level, tas attiecības un visu ap to padarīja vēl tuvākas un īpašākas manā gadījumā.
Tām, kuras saka, ka nav jēga precēties, vai precoties nekas nemainījās, jāsaka - žēl!
03.01.2022 15:43 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Aldi, veiksmīgi vīrieši nesēž sieviešu forumā :)
03.01.2022 15:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits