Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Negribu bērnu

 
Reitings 1
Reģ: 02.01.2022
Sveikas. Esmu attiecībās 5 gadus, man 26, viņam 31. Šobrīd esam nonākuši situācijā, kad vīrietis ļoti vēlas bērnu, bet es nē. Neesmu vēl gatava. Un situācija jau tāda, ka viņš bez maz vai grib šķirties, ja bērns nebūs.
Es bērnus nākotnē noteikt gribēšu, bet šobrīd neesmu gatava. Esam ceļotāji, 2 reizes gadā vismaz kaut kur braucam, es to noteikt gribētu kādus gadus vēl turpināt. Zinu, ka ar bērnu arī to var, bet tas vairs nebūs tik viegli un spontāni.
Vai kādai ir bijusi līdzīga situācija vai kāds labs padoms?
02.01.2022 11:42 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Izrunāties. Ja nevar atrast kompromisu, tad neko. Stāvoklī būs jābūt tev, jābaro mazais arī un tomēr bērna pirmais dzīves laiks vairàk ir uz mammu. Ja neesi tam gatava, tad neesi. Un punkts. Ja vīrietis to nesaprot un vēl draud ar šķiršanos.. Cmon bērns ir tik milzīga atbildība. Tam jābūt gataviem ir abiem partneriem.
Būtībā , ja ši izrunāt nevar un viņš tevi nesaprot un negrib saprast, tad īsti neredzētu nākotni šadām attiecībām.
02.01.2022 12:06 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Nevar piespiest tevi uz to,kam neesi gatava.
Izskatās,ka jums ir atšķirīgi mērķi tuvākajai nākotnei, vīrietis vēlas ģimeni,tu vēl nē.
Par to,ka ir pat gatavs šķirties,man liktu aizdomāties,vai ir vērts turpināt attiecības.
02.01.2022 12:25 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Tā būtu ļoti liela kļūda ja Tu dzemdetu bērnu tikai tāpēc, ka to grib kāds cits
02.01.2022 12:28 |
 
Reitings 1451
Reģ: 03.03.2020
Nekādā gadījumā nepiekrīti, ja pati to nevēlies! Zinu tik daudz ģimeņu, kur vīrietis tik ļoti gribēja bērnu, nu tik ļoti!!! Bet kad piedzimst, tad vispār vairs neiesaistās un pilnīgi viss tiek uzgrūzts sievietei! Gadījumā, ja arī sievete bērnu ļoti vēlējusies, gan jau kaut kā var tikt galā, bet gadījumi, kad tā nav bijusi sievetes iniciatīva, ir ļoti bēdīgi.
02.01.2022 12:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4961
Reģ: 03.11.2012
Es saprotu gan tavu nostāju , gan tava vīrieša!
No tavas puses ir skaidrs, ka ģimenei neesi gatava un vēlies brīvību, bet tavs vīrietis ir nobriedis spert nākamo soli un viņu var saprast. Galīgi neuzskatu, ka viņš tev “draud” šķirties, ja nebūs bērns, jums vienkārši sāk nesaskanēt dzīves plāni un tavs vīrietis saprot, ka ar tevi esot kopā tas tik ātri nenotiks (kā pati rakstīji)
Vai nu jus nonākat pie kompromisa vai šķiraties, iespējams, ka jūs abus gaida kaut kas labāks.
Ja tev nav tā sajūta, ka tagad gribi no tā vīrieša bērnu, tad pastāv iespēja, ka arī vēlāk negribēsi!
Man bija līgavainis, piecus gadus bijām kopā un es pat nepieļāvu domu, ka gribētu bērnu tajā laikā.
Izšķīros, pēc neilga laika satiku savu tagadējo vīru un pēc pāris mēnešiem jau biju stāvoklī, jo esot kopā ar viņu, es gribēju pilnīgu visu - apprecēties, ģimeni, bērnu , iztēloties vecumdienas utt.
Pilnīgi pretējas sajūtas!
Tāpēc iesaku tev padomāt, vai ir vērts tērēt vienam otra laiku, ar to ka negribi tagad bērnu, bet tavs vīrietis grib, tu viņu padari tikai nelaimīgāku.
02.01.2022 12:37 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Man ir līdzīga situācija, bet ne tik ļoti intense, sāk tikai ar vien vairāk vedināt uz ideju par bērniem.
Itkā esam visu izrunājuši, bērnus plānosim vēlāk, bet ja godīgi, esmu tādēļ aizkaitināta - vīrietim jau viegli to prasīt, pašam nebūs 9 mēnešus jāstaigā pie ārstiem, jāpārcieš dzemdības un pēcdzemdību laiks. Un vēl uz diezgan ilgu periodu jāatsakās no karjeras.
02.01.2022 12:40 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Iedod vinjam palasiit caalja portaala peecdzemdiibu sadalju. Nez vai tik nasks buutu uz dzemdeeshanu, ja pasham buutu jaadzemdee.
Ja shis gatavs shkjirties, jo nedabuu kaaroto uz sitienu, man arii liktu paardomaat, vai turpinaat taadas attieciibas. Un kas buutu, ja staavoklii palikt nevareetu? Vai ja buutu spontaanais aborts? Vai ja beernam buutu probleemas? Paceltu asti un aizskrietu mekleet kaadu, kura var/grib dzemdet kaa kakjene? Vinjam kas ir primaarais - miiljotaa sieviete vai shim staigaajoshu inkubatoru vajag?
Un te autore grib veelaak nevis nekad, kur vispaar ir probleema, kaa beernam - mantinju vajag tieshi un tagad.
02.01.2022 12:55 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
Tev ir tiesības negribēt tagad vai negribēt vispār, bet arī tavam vīrietim ir tādas pašas tiesības gribēt. Vai nu kompromiss, vai katram savs ceļš. Jā, tas otrais variants varbūt liekas nežēlīgs, bet kāpēc vienam jāziedo savs laiks, lai gaidītu - būs vai varbūt nebūs vispār? Un tas attiecas arī uz apgrieztu situāciju. 5 gadi attiecībās ir diezgan daudz, lai spertu kaut kādus nākamos soļus, vai vismaz spētu izrunāt, kad un kā tie tiks veikti.
02.01.2022 13:23 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Nezinu..man liekas,ka ar to ir jārēķinās,ja satiecies ar vecāku vīrieti..(nesaku ka ir vecs)
02.01.2022 13:29 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Gribēt bērnu nav slikti un arī negribēt bērnu nav slikti. Katram tas posms pienāk savādāk. Taču piekrītu, ka ja nejūti, ka vēlies, to nav jādara otra cilvēka dēļ. Jo, kā jau te minēja, tu nesīsi vislielāko atbildību par mazo. Man drīzāk šķiet, ka tavam vīrietim gribas kaut kādu virzību attiecībās. Varbūt izrunājat, ka tā virzība var notikt citos aspektos. Piemēram laulībā. Ja neesat precēti, man godīgi sakot liekas mazliet dīvaini gribēt bērnu, bet neuzņemties atbildību par laulību un nesaistīties ar otru cilvēku. Bērns man šķiet ir 10x ielāka atbildība. Ja laulību negribas, tad jādomā citi varianti, bet jebkurā gadijumā piekāpties par labu bērnam nav tas pats kas piekāpties, kurš šodien izsūknēs grīdu un pacels uz grīdas esošo zeķi. Esi gudra.
02.01.2022 13:33 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Turklāt man šķiet, ka vīrieši vispārināti nesaprot, ko nozīmē bērns. Aizkulises ir daudz savādākas, nekā tās var redzēt Instagram ģimeniskajās bildēs. Nezinu kā nopelns tas ir, bet man šķiet ka daudzi vīrieši bēbja būšanā vistrakāko iedomājas pampera maiņu. Tāpēc gribēt ir viens, bet morāli tam būt gatavam abiem diviem , būt gatavam iet cauri visiem tiem pamperiem, negulētajām naktīm un vel 100 lietām prasa daudz nervu. Un lielākoties tieši mātes nervu. Tāpēc ir kārtīgi jāizrunā, vai vispār cilvēks reāli aptver ko tas nozīmē.
02.01.2022 13:36 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Vai vins vēlas precēties ar tevi? Ja ne, tad kāda sakara prasa bērnu?
02.01.2022 13:41 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Es biju kopā ar tādu cilvēku, tajā laikā vēl studēju pēdējo gadu bakalaurā,attiecīgi plānoju tālāk arī maģistrantūru, taču mans bijušais draugs nolēma,ka man pietiks ar bakalauru un jākļūst par vecākiem. Es protams, biju pilnīgi pret, pašā attiecību sākumā biju arī teikusi, ka šaubos vai vispār vēlēšos kādreiz bērnus.
Rezultātā kopā bijām vēl kādus pāris mēnešus, kuri abiem izvērtās mokoši un pārmetumu pilni.
02.01.2022 13:58 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
Es arī zinu pāri, kur bija vecumu atšķirība un meitene nebija vēl gatava bērniem. Tāpēc abi nolēma tomēr doties katrs savu ceļu.
Jums abiem jaizrunājas. Jāsaprot vai vīrietis ir gatavs gaidīt, kad abi būsiet gatavi. Zinot sievietes varbūt arī tā, ka tev pēc 3 mēnešiem tomēr jau sagribas bērniņu, bet, protams, tu pati pazīsti sevi vislabāk. :)
02.01.2022 14:41 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Kas tā par dīvainu sievieti kurai pēc 3 mēnešiem mainas domas par tik nopietnu lēmumu?! Nav jau matu krāsa :D
02.01.2022 14:53 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Santa1992 @ 02.01.2022 14:53
Kas tā par dīvainu sievieti kurai pēc 3 mēnešiem mainas domas par tik nopietnu lēmumu?! Nav jau matu krāsa :D

Varētu padomāt, ka bērnam jāgatavojas 10 gadus un jāuztaisa konspekts kas, ko un kapēc.
02.01.2022 15:01 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Ja negribas bērnu varu būt tavs jaunais vīrietis, jo man arī negribas sīkos, bùsim uz viena viļņa.
Ja ir interese raksti PM.
02.01.2022 15:42 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Sisenis, tas, ka domas par bērna plānošanu nemainās ik pēc 3 mēnešiem (nobriedušiem cilvēkiem), nozīme ti murgu ko Tu uzrakstīji? Vnk vērsu uzmanību uz to, ka tas ir nopietnāk nekā spontāna ideja vai iegriba. Vismaz tā tam vajadzētu, nezinu kāpēc tas rada tevi vēlmi uzdirst kko :D izskatās, ka Tev ir tikai melns vai balts domāšana par to.
02.01.2022 16:15 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Santa1992 @ 02.01.2022 16:15
Sisenis, tas, ka domas par bērna plānošanu nemainās ik pēc 3 mēnešiem (nobriedušiem cilvēkiem), nozīme ti murgu ko Tu uzrakstīji? Vnk vērsu uzmanību uz to, ka tas ir nopietnāk nekā spontāna ideja vai iegriba. Vismaz tā tam vajadzētu, nezinu kāpēc tas rada tevi vēlmi uzdirst kko :D izskatās, ka Tev ir tikai melns vai balts domāšana par to.

Es gan teiktu ļoti pretēji. Bet viedokļi ir dažādi un neviens no tiem nav nepareizs.
02.01.2022 16:16 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Sisenis, ļoti pretēji būtu kā? :)
02.01.2022 16:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits