Skiršanās

 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Sveikas, meitenes.
Esmu nolēmusi šķirties no sava vīrieša, ar ko kopā esam gandrīz 8 gadus. Sākumā sagājām kopā, kad bijām tikai kā draugi. Bet laika gaitā tās kļuva par romantiskām attiecībām. Man viņš kā vīrietis nekad nav īsti piesaistījis, drīzāk kā draugs, bet kaut kā izveidojās ļoti, ļoti spēcīgs pieradums. Viņš vēlētos no manis bērnu un apprecēties, bet es visu laiku šo tēmu atlieku, jo saprotu, ka patiesībā, lai arī cik dumji tas skan, es vēlos ko labāku. Nav viņš mans īstais. Viņam jau ir divi pieauguši bērni no citām attiecībām. Vēlos patiešām iemīlēties, ne tikai mīļu un harmonisku kopdzīvi. Vēlos mērķtiecīgāku un arī +/- sava vecuma vīrieti blakus. Jā, viņš par mani nenormāli rūpējas, ļoti mīl, bet es negribu no viņa bērnus un neredzu nākotni kopā.
Man ir 30 gads,viņam 45. Tikai velku un velku tos gadus, sapņojot, ka reiz viss mainīsies un atradīšu īsto. Neesmu jau sen aizgājusi, jo diemžēl neesmu no tām pašpietiekamajām sievietēm. Man vientulība ir ļoti sāpīga tēma, riebjas būt, gulēt vienai. Ir dažas draudzenes, bet ne jau viņas brauks katru vakaru man rociņu turēt.
Finansiāli esmu neatkarīga, bet, protams, lielu robu budžetā iesitīs īres dzīvoklis, jo līdz šim dzīvoju viņa mājā, un nekas nebija jāmaksā.
Bet man ir 30 gadu, iekšēji saprotu, ka arī pēc 10 gadiem manās sajūtās nekas nebūs mainījies, tikvien kā pazaudēti gadi.. un taisīt bērnu ar vīrieti, ar ko neredzu nākotni??
Viņš gan man pateica (izstāstīju, ka vēlos šķirties), ka mani nekad neviens nemīlēs tā kā viņš. Un ka visi foršie vīrieši manā vecumā jau sen ir precēti, ka es neko nedabūšot tāpat, tikai vienas nakts sakarus... Vai tiešām tā ir? 30 gados nevar atrast mīlestību un izveidot jaunu ģimeni?
Reāli ir tā, ka viņš ļoti mani mīl, uz citām vispār nesaskatās, izturas kā pret dievieti, bet es diemžēl gan metu acis uz citiem... Tas arī liek saprast, ka nu nav mūsu attiecībās viss riktīgi. Pati jūtos sievišķīga, pievilcīga, forša un vēl jauna. Bet vai jūs uzskatāt, ka ir prātīgi aiziet no laba, mīloša vīrieša tikai tāpēc ka nav mīlestības? Priecāšos, ja kāda meitene padalīsies ar savu līdzīgo pieredzi. Esmu nolēmusi iet projām, bet ir ļoti sāpīgi un smagi tāpat.
19.12.2021 19:26 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Un neuzskatu, ka viņš ir juties nelaimīgs, nemīlēts, jo ikdienā viņam blakus esmu vienmēr centusies būt laba sieviete, sniegt atbalstu un mīļumu, nezāģēt. To, kas ir manī noticis iekšā, ikdienā neesmu viņam uzgrūdusi.

Tomēr 8 gadi viņam ir laupīti, jo varbūt savos 45 neko tik jēdzīgu neatradīs, kā tas būtu bijis jaunākā vecumā, kuru tu aizņēmi, izliekoties.
19.12.2021 22:13 |
 
Reitings 45
Reģ: 11.11.2021
Šajā stāstā jūtu traģēdiju tieši vīrietim. Autorei ir vēl vismaz 12 gadi, lai sevi atrastu, jaunu vīru atrastu un bērnu radītu. Bēda tā būs pamestajam.
Sūdīgi, ka autore nespēj būt laimīga viena, pati ar sevi. Tāds laiks būtu svētīgs kādus pāris gadus, saprastu visu - gan bijušo, gan mērķus. Lai izdodas! Galvenais, neturpini vazāt aiz deguna šo vīrieti, jo arī viņš zaudē laiku, lai atrastu savu Īsto sievieti. Tu tā neesi.
19.12.2021 22:15 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Manuprāt, neesmu vienīgais eksemplārs šajā pasaulē, kas ir dzīvojis kopā ar otru bez mīlestības. Es neteiktu, ka šos gandrīz 8 gadus esmu mocījusies. Pieradums, mīļums, labs cilvēciskais kontakts, rūpes, kopīgas intereses - arī uz tādas bāzes tiek būvētas attiecības, un tur īsti moku nav. Bet tomēr ir apziņa, kā arī mīlestība kā pret vīrieti tur nav.
19.12.2021 22:18 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Vāverģīmis @ 19.12.2021 22:15
Šajā stāstā jūtu traģēdiju tieši vīrietim. Autorei ir vēl vismaz 12 gadi, lai sevi atrastu, jaunu vīru atrastu un bērnu radītu. Bēda tā būs pamestajam.
Sūdīgi, ka autore nespēj būt laimīga viena, pati ar sevi. Tāds laiks būtu svētīgs kādus pāris gadus, saprastu visu - gan bijušo, gan mērķus. Lai izdodas! Galvenais, neturpini vazāt aiz deguna šo vīrieti, jo arī viņš zaudē laiku, lai atrastu savu Īsto sievieti. Tu tā neesi.
Tas ir pats trakakais,ka nespej but laimiga viena pati. Tads cilveks nevar padarit laimigu citu. Ir jaiemacas dzivot vienam pasham un but laimigam ar sevi, pirms uzsakt citas attiecibas. Ja ne,tad iespejams nakamas attiecibas tiks izveidotas tikai tapec,ka nemak/negrib/gruti but vienai. Un atkal piedirsis kadu ar ceribam…
19.12.2021 22:27 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Varbūt es mācēšu un man patiks būt vienai, pagaidām nezinu. Taču spriežu pēc tā, ka man vienmēr ir svarīgi atnākt mājās pēc darba un sīkumos pastāstīt kā ir gājis, dalīties emocijās un domās ar otru cilvēku utt. Un spriežu arī pēc draudzenēm, kurām ir gadījies izšķirties, un te jau arī tāpat raksta daudzas..ka ir smagi un vientulīgi sākumā.. jo tomēr ir pierasts ikdienā, vakaros un brīvdienās būt kopā ar otru cilvēku, braukt kopā kaut kur, komunicēt. Man grūti iztēloties kā tas ir, vakaros un brīvdienās sēdēt mājās klusumā, vai vienai braukt pastaigāties gar jūru vai iet uz muzeju pētīt gleznas vienītī. Tāpēc jau šis ieraksts tapa, lēmums ir pieņemts, taču ir arī sāpīgi un bailes no tā kā tas viss būs.
19.12.2021 22:38 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Es tevi nenosodu. Drīzāk nesaprotu kāpēc te dažas vaimanā cik nepareizi, ka pakasi otram laiku.
Es uzskatu, ka ja vins ir bijis kopā ar cilvēku ko mīl, tad tas nav pazaudēts laiks. It īpaši ja viņam jau vienu reizi ir bijusi ģimene.
Tavu motivāciju būt kopā ar viņu jau no sakta gala gan mazāk saprotu.
Bet te es pa lielam redzu tikai vienu problēmu. To, ka baidies būt viena!! Tas nozīme, ka ja netiksi ar to gala tad attapsies drīz vien tādas pašas kvalitātes attiecibas. Un tā uz rinķi.
Pati esmu izgājusi cauri šim un tam. Aizgāju no ilgstošam attiecībām. Iemācījos dzīvot viena. Un tad, satiku superīgi vīrieti esot 30+g. Happy end diez vai, bet nu pagaidām ir labi:)
19.12.2021 22:40 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aamelija @ 19.12.2021 22:13

Tomēr 8 gadi viņam ir laupīti, jo varbūt savos 45 neko tik jēdzīgu neatradīs, kā tas būtu bijis jaunākā vecumā, kuru tu aizņēmi, izliekoties.

Laupīti?? Arī šādas attiecības ir vērtīgas. Ne jau viss, kas ir bez bērniem un laulības ir zemē nomests laiks.
Autorei - jā, būs grūti, bet saņemies, tas ir tā vērts. Pēc tam jums abiem ies daudz labāk.
19.12.2021 23:28 |
 
Reitings 750
Reģ: 14.05.2019
Santa1992 @ 19.12.2021 22:40
Es tevi nenosodu. Drīzāk nesaprotu kāpēc te dažas vaimanā cik nepareizi, ka pakasi otram laiku.
Es uzskatu, ka ja vins ir bijis kopā ar cilvēku ko mīl, tad tas nav pazaudēts laiks. It īpaši ja viņam jau vienu reizi ir bijusi ģimene.
Tavu motivāciju būt kopā ar viņu jau no sakta gala gan mazāk saprotu.
Bet te es pa lielam redzu tikai vienu problēmu. To, ka baidies būt viena!! Tas nozīme, ka ja netiksi ar to gala tad attapsies drīz vien tādas pašas kvalitātes attiecibas. Un tā uz rinķi.
Pati esmu izgājusi cauri šim un tam. Aizgāju no ilgstošam attiecībām. Iemācījos dzīvot viena. Un tad, satiku superīgi vīrieti esot 30+g. Happy end diez vai, bet nu pagaidām ir labi:)
kā iepazināties? :)
19.12.2021 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Ja Tev bail būt vienai, tad Tu sevi nemaz nepazīsti un esi kaut kādā infantilismā iesprūdusi. Pašpietiekams cilvēks nebaidās būt viens ar sevi, savām domām un kvalitatīvi pavadīt laiku. Pasaulē ir daudz, ko atklāt, dažādas lietas, ko darīt, hobiji. Varbūt Tu vienkārši nemaz nezini, kas esi bez attiecībām un Tevi biedē to saprast un atzīt. Un tas vēl vairāk nozīmē, ka sen jau bija laiks to sākt darīt
19.12.2021 23:35 |
 
Reitings 750
Reģ: 14.05.2019
Un zini..vienai būt arī ir savi plusi - velti laiku sev, apgūsti ko jaunu, dodies darīt to, kas patīk, ceļot, tikties ar draudzenēm utt. Būt vienai arī paver daudz dažādas iespējas :)
19.12.2021 23:37 |
 
Reitings 750
Reģ: 14.05.2019
Un vēl.. Iedomājies ztu vari gatavot ēst, ko vien vēlies, kad vien vēlies.. 😀😂
19.12.2021 23:39 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Un, man kka liekas, ka tam ka iepazinās ir diezgan nebūtiska nozīme šajā stāsta :D
19.12.2021 23:41 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Iepazināmies darba projekta ietvaros. Sanāca bieži kopā braukt mājās, viņš piedāvāja aizvest, jo dzīvojām netālu viens no otra, tā arī satuvinājāmies.
Par infantilismu.. gluži sevi tā neraksturotu, bet to, ka neesmu pietiekami pašpietiekama jau minēju savā sākotnējā ierakstā. Jo citādi tak negaustos par šo situāciju forumā, bet gan tā vietā pacēlusi cepuri lepna aizietu.
Arī plusi esot vienai noteikti būs. Jau saredzu tos.
Paldies tiešām par visiem komentāriem, man tas ļoti palīdz. Un nav runa par to, ka gaidītu, lai visi glauda pa spalvai. Protams, lielāks prieks par tiem, kas iedrošina, saprot un atbalsta. Taču arī šķietami negatīvie man liek apzināties, ka nevar jau tikai domāt par sevi, ir jādomā arī par to otru cilvēku. Esmu kļūdījusies, neeesmu dzīvojusi kā pēc kanoniem, bet laiku pagriezt atpakaļ nevaru.
19.12.2021 23:51 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Bet ir tomēr iemesls kāpēc tieši tagad ir pienācis tas brīdis?
19.12.2021 23:58 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Santa1992
Bet ir tomēr iemesls kāpēc tieši tagad ir pienācis tas brīdis?

Ļoti ļoti domāju par šķiršanos pēdējās nedēļās... Un tad gadījās neliels strīds, un es visu pateicu, tas balons vienkārši uzsprāga. Viņš aizbrauca projām pie vecākiem, teica, lai es visu pārdomāju. Es gan teicu, ka meklēšu dzīvokli, jo tā esmu izlēmusi.
20.12.2021 00:53 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Karlsone @ 20.12.2021 00:53

Ļoti ļoti domāju par šķiršanos pēdējās nedēļās... Un tad gadījās neliels strīds, un es visu pateicu, tas balons vienkārši uzsprāga. Viņš aizbrauca projām pie vecākiem, teica, lai es visu pārdomāju. Es gan teicu, ka meklēšu dzīvokli, jo tā esmu izlēmusi.

Labāk ir saprast kļūdas un mēģināt mainīt ko savā dzīvē,nevis turpināt mānīt sevi.
Neviens nekad nevar paredzēt uz priekšu,kas un kā būs,cik ilgi būs abi kopā.
Ne visiem ir tas happy end līdz mūža galam.
20.12.2021 07:23 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Karlsone @ 19.12.2021 22:18
Manuprāt, neesmu vienīgais eksemplārs šajā pasaulē, kas ir dzīvojis kopā ar otru bez mīlestības. Es neteiktu, ka šos gandrīz 8 gadus esmu mocījusies. Pieradums, mīļums, labs cilvēciskais kontakts, rūpes, kopīgas intereses - arī uz tādas bāzes tiek būvētas attiecības, un tur īsti moku nav. Bet tomēr ir apziņa, kā arī mīlestība kā pret vīrieti tur nav.
ja finanses atļauj, aizej pie ģimenes terapeita. Vispār jau mīlestībai ir dažādas formas. Iespējams vajag izvērtēt visu un paskatīties no distances uz attiecībām. Un tad būs arī skaidrāk un vieglāk pieņemt lēmumu. Vienalga kādu. Jo, ja raksti forumā, pieņemu, ka mazliet šaubies vai neesi līdz galam pārliecināta.
Vai var 30gados (tāpat 20, 40 vai 50 utt) atrast mīlestību.. var un nevar. Satikt īsto cilvēku ir ļoti liela laimes spēle. Un arī jautājums, kas kuram nozīmē tas īstais.
20.12.2021 08:30 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Dzhila @ 19.12.2021 22:10
Arī nesaprotu, ko autore ir marinējusi astoņus gadus, parasti jau pēc gada, diviem, saprot, vai ir īstais cilvēks vai nav. Esi pakāsusi gan savu, gan viņa laiku. Ja godīgi, jā, pēc 30 ir grūtāk atrast partneri. Pašai mazliet pāri 30, un ja tev jau ir izveidojušās prasības un zini, ko gribi redzēt otrā cilvēkā-nav viegli. Nomaisījos pa Tinderi labu laiciņu, lielākajai daļai tur ir kādas vainiņas, citi paši nezina, ko grib, tad ir normālie, bet atkal nav tā dzirkstelīte, nu sarežģīti. Savā ziņā Tinderis it kā dod tādu kā ilūziju, ka pasaule vaļā, nu tik būs. Bet tas prasa daudz enerģijas un laika. Bet neiespējami nav. Lai nu kā, situācija ir tāda, kāda ir, ne tu viņu mīli, ne fiziski tev viņš šķiet pievilcīgs. Labāk šķirties, savādāk vēl iedzīvosies kādās kaitēs.
Muļķības Tinderis pilns ar karstām stirniņām.
20.12.2021 09:23 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Paprika @ 19.12.2021 23:35
Ja Tev bail būt vienai, tad Tu sevi nemaz nepazīsti un esi kaut kādā infantilismā iesprūdusi. Pašpietiekams cilvēks nebaidās būt viens ar sevi, savām domām un kvalitatīvi pavadīt laiku. Pasaulē ir daudz, ko atklāt, dažādas lietas, ko darīt, hobiji. Varbūt Tu vienkārši nemaz nezini, kas esi bez attiecībām un Tevi biedē to saprast un atzīt. Un tas vēl vairāk nozīmē, ka sen jau bija laiks to sākt darīt

Pasaulē daudz tādu, kas sevi nepazīst, tapēc baidās būt vieni. Es arī. Labi vai slikti, nezinu. Un nav pareizo veidu kā dzīvot. Vienīgi žēl, ka abi iztērējuši 8 gadus savas dzīves.
20.12.2021 09:25 |
 
Reitings 69
Reģ: 25.03.2020
Karlsone*
Tev vēstule.
20.12.2021 09:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!