Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skiršanās

 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Sveikas, meitenes.
Esmu nolēmusi šķirties no sava vīrieša, ar ko kopā esam gandrīz 8 gadus. Sākumā sagājām kopā, kad bijām tikai kā draugi. Bet laika gaitā tās kļuva par romantiskām attiecībām. Man viņš kā vīrietis nekad nav īsti piesaistījis, drīzāk kā draugs, bet kaut kā izveidojās ļoti, ļoti spēcīgs pieradums. Viņš vēlētos no manis bērnu un apprecēties, bet es visu laiku šo tēmu atlieku, jo saprotu, ka patiesībā, lai arī cik dumji tas skan, es vēlos ko labāku. Nav viņš mans īstais. Viņam jau ir divi pieauguši bērni no citām attiecībām. Vēlos patiešām iemīlēties, ne tikai mīļu un harmonisku kopdzīvi. Vēlos mērķtiecīgāku un arī +/- sava vecuma vīrieti blakus. Jā, viņš par mani nenormāli rūpējas, ļoti mīl, bet es negribu no viņa bērnus un neredzu nākotni kopā.
Man ir 30 gads,viņam 45. Tikai velku un velku tos gadus, sapņojot, ka reiz viss mainīsies un atradīšu īsto. Neesmu jau sen aizgājusi, jo diemžēl neesmu no tām pašpietiekamajām sievietēm. Man vientulība ir ļoti sāpīga tēma, riebjas būt, gulēt vienai. Ir dažas draudzenes, bet ne jau viņas brauks katru vakaru man rociņu turēt.
Finansiāli esmu neatkarīga, bet, protams, lielu robu budžetā iesitīs īres dzīvoklis, jo līdz šim dzīvoju viņa mājā, un nekas nebija jāmaksā.
Bet man ir 30 gadu, iekšēji saprotu, ka arī pēc 10 gadiem manās sajūtās nekas nebūs mainījies, tikvien kā pazaudēti gadi.. un taisīt bērnu ar vīrieti, ar ko neredzu nākotni??
Viņš gan man pateica (izstāstīju, ka vēlos šķirties), ka mani nekad neviens nemīlēs tā kā viņš. Un ka visi foršie vīrieši manā vecumā jau sen ir precēti, ka es neko nedabūšot tāpat, tikai vienas nakts sakarus... Vai tiešām tā ir? 30 gados nevar atrast mīlestību un izveidot jaunu ģimeni?
Reāli ir tā, ka viņš ļoti mani mīl, uz citām vispār nesaskatās, izturas kā pret dievieti, bet es diemžēl gan metu acis uz citiem... Tas arī liek saprast, ka nu nav mūsu attiecībās viss riktīgi. Pati jūtos sievišķīga, pievilcīga, forša un vēl jauna. Bet vai jūs uzskatāt, ka ir prātīgi aiziet no laba, mīloša vīrieša tikai tāpēc ka nav mīlestības? Priecāšos, ja kāda meitene padalīsies ar savu līdzīgo pieredzi. Esmu nolēmusi iet projām, bet ir ļoti sāpīgi un smagi tāpat.
19.12.2021 19:26 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Tādos brīžos nevienam nav viegli un paies laiks...., kamēr atkal viss būs labi!) Bet kā saka- aizverot vienas durvis - atverās citas. Būs labi!)))))
19.12.2021 19:53 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Ir jāiet. Būs grūti, ļoti grūti, bet atrast cilvēku, kuru tiešām mīli un kurš mīl tevi, ir tā vērts. 8 gadi nav daudz, ar laiku tavas izjūtas saasināsies, kļūs tikai sliktāk. Labāk riskēt tagad, kad nav nopietnu saistību.
19.12.2021 20:17 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Šķirties nekad nav viegli, jo mainās pilnīgi viss. Pirmais laiks būs grūts, bet paies pāris mēneši un ieiesi atpakaļ sliedēs un viss būs kārtībā! 30gadi nav nekāds vecums lai neatrastu citu vīrieti, savu īsto mūža mīlestību atrod pat 50 un 60 gados. Ja tiešām velies šķirties, tad saņemies un dari to.
19.12.2021 20:18 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
30 gados mierīgi var izvedot attiecības, bērnus gan labāk nē, baigais čakars un risks.
19.12.2021 20:20 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Šādā situācijā man rodas dusmas uz Tevi - Tu lieki maldini cilvēku, dodot viņam liekas cerības par ģimeni un nākotni, tērē viņa laiku. Varbūt viņš jau sen būtu atradis sievieti, kas viņu mīl, nevis tikai kaifo, ka pret viņu labi izturas. Izklausies egoiste, dzīvo tikai tāpēc, ka ir labi un ērti. Viņam gadi iet, paliks ar vilšanās sajūtu. Dod iespēju vīrietim tikt pie laimīgas laulības un bērniem, viņš izklausās pēc laba cilvēka, bet Tev vienkārši žēl naudas īrēt dzīvokli. Fui
19.12.2021 20:25 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Nav jāpaliek ar kādu kopā,jo viņš tik labi pret tevi izturās utt.,ja nav abpusējas mīlestības.
Ir liela daļa,kas dzīvo ģimenē,kur vairs nav mīlestības,jo negrib un nevar būt vieni.
Bet,ja tu tā negribi un nevari,tad veido savu dzīvi savādāk.
19.12.2021 20:29 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Paprika @ 19.12.2021 20:25
Šādā situācijā man rodas dusmas uz Tevi - Tu lieki maldini cilvēku, dodot viņam liekas cerības par ģimeni un nākotni, tērē viņa laiku. Varbūt viņš jau sen būtu atradis sievieti, kas viņu mīl, nevis tikai kaifo, ka pret viņu labi izturas. Izklausies egoiste, dzīvo tikai tāpēc, ka ir labi un ērti. Viņam gadi iet, paliks ar vilšanās sajūtu. Dod iespēju vīrietim tikt pie laimīgas laulības un bērniem, viņš izklausās pēc laba cilvēka, bet Tev vienkārši žēl naudas īrēt dzīvokli. Fui

+ Viņam jau ir 2 bērni, vēl 3 grib, naudu nav kur likt?
19.12.2021 20:35 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Meiča grib bad boy'u, emocijas, jaunību...
Tas vecais simps kurš viņu ceļ debesīs ir derīgs tikai tāpēc ka finansiāli izdevīgi.
19.12.2021 20:38 |
 
Reitings 13
Reģ: 17.12.2021
Paprika @ 19.12.2021 20:25
Šādā situācijā man rodas dusmas uz Tevi - Tu lieki maldini cilvēku, dodot viņam liekas cerības par ģimeni un nākotni, tērē viņa laiku. Varbūt viņš jau sen būtu atradis sievieti, kas viņu mīl, nevis tikai kaifo, ka pret viņu labi izturas. Izklausies egoiste, dzīvo tikai tāpēc, ka ir labi un ērti. Viņam gadi iet, paliks ar vilšanās sajūtu. Dod iespēju vīrietim tikt pie laimīgas laulības un bērniem, viņš izklausās pēc laba cilvēka, bet Tev vienkārši žēl naudas īrēt dzīvokli. Fui

Varbūt autore šo uztvers skarbi, bet pilnīgi piekrītu šim komentāram. Gluži manas domas par šo situāciju.
Arī biju attiecībās, kurās jutos līdzīgi, bet nav ko vilkt garumā. “Pamats” no Tavas puses nav stabils… tāds agri vai vēlu uzcelto nenoturēs.
19.12.2021 20:38 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Paprika @ 19.12.2021 20:25
Šādā situācijā man rodas dusmas uz Tevi - Tu lieki maldini cilvēku, dodot viņam liekas cerības par ģimeni un nākotni, tērē viņa laiku. Varbūt viņš jau sen būtu atradis sievieti, kas viņu mīl, nevis tikai kaifo, ka pret viņu labi izturas. Izklausies egoiste, dzīvo tikai tāpēc, ka ir labi un ērti. Viņam gadi iet, paliks ar vilšanās sajūtu. Dod iespēju vīrietim tikt pie laimīgas laulības un bērniem, viņš izklausās pēc laba cilvēka, bet Tev vienkārši žēl naudas īrēt dzīvokli. Fui

+++
Arī žēl vīrieša, ceru, ka viņam vēl izdosies atrast savu laimi!
Pati esmu bijusi attiecībās, no kurām neesmu spējusi aiziet un tā man ir mācība uz visu dzīvi. Karlsone, nevelc lieki garumā un dod gan sev, gan vīrietim brīvību.
19.12.2021 20:43 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Bleika @ 19.12.2021 20:38

Varbūt autore šo uztvers skarbi, bet pilnīgi piekrītu šim komentāram. Gluži manas domas par šo situāciju.
Arī biju attiecībās, kurās jutos līdzīgi, bet nav ko vilkt garumā. “Pamats” no Tavas puses nav stabils… tāds agri vai vēlu uzcelto nenoturēs.

Vīrietis taču zina, ka tā lielā mīla nav abpusēja, ja viņu tas neapmierinātu vai tad pats nebūtu aizgājis? Protams tajā vecumā jau tas ir savādāk, negribās vairs pa pasauli skraidīt un meklēt ko citu, tomēr 8gadi nav maz laiks. Šajā gadījumā mokās sieviete un mokās vīrietis un ir acīmredzams, lai vai cik grūti šiem abiem cilvēkiem nebūtu ir jāiet katram savs ceļš.
19.12.2021 20:43 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Un protams viņš nav laimīgs esot vienpusējas mīlestības attiecībās, tas ir ļoti sāpīgi un mokoši, bet citreiz pašam jāsaņemās un jāaiziet savas laimes dēļ , ja jūti, ka no otra cilvēka nevari saņemt to ko pats sniedz.
19.12.2021 20:45 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Tas ir p****** kā cilvēki gan sev, gan citiem māk sačakarēt dzīvi. Tagad, 30 gados attapusies, ka 22vos vajadzēja jaunību baudīt, un nu gribas atgūt iekavēto. Toties čalis 8 gadus pakāsis dēļ sievietes, kas vispār neko ar viņu negrib.
19.12.2021 20:56 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Paldies par komentāriem, gan pozitīviem, gan negatīviem. Pozitīvie stiprina, un negatīvie liek aizdomāties.
Atbildēšu uz dažiem izteikumiem:
Viņam bērni jau ir lieli, nav vairs jāuztur. Trešo grib tāpēc, ka grib vēlreiz būt tēvs.
Kā jau minēju, esmu finansiāli neatkarīga. Likās svarīgi to pieminēt, jo ir sievietes, kas nevar aiziet, jo ir finansiāli atkarīgas. Lai arī man nav bijis jāmaksā par dzīvesvietu, vienmēr esmu dalījusies ar viņu ar saviem ienākumiem. Viņš nepelna īsti vairāk par mani. Pārvākšanās izmaksas tā racionāli vienkārši pieminēju kā mīnusu, kas nāks klāt šķiršanās procesam, neko citu ar to nebiju domājusi.
Un neuzskatu, ka viņš ir juties nelaimīgs, nemīlēts, jo ikdienā viņam blakus esmu vienmēr centusies būt laba sieviete, sniegt atbalstu un mīļumu, nezāģēt. To, kas ir manī noticis iekšā, ikdienā neesmu viņam uzgrūdusi. Manuprāt, viņš uzskata, ka es pati nesaprotu, ka viņš tomēr ir mans īstais, esmu kaut kur nomaldījusies savās sajūtās utt. Viņš uz mūsu attiecībām skatās ar pilnīgi citām acīm.Bet pienācis ir brīdīs, kad mans kauss ir pilns un sāku saprast, ka negribu tā nodzīvot savu tālāko dzīvi. Lai gan aiziet nav viegli, jo tiešām dzīves ikdiena man ir pierasta tikai ar viņu. Ir bailes būt vienai. Protams, neesmu ideāla sieviete, nevajadzēja neko uzsākt jau pašā sākumā, ja jau šķita, ka nav īstais. Bet dzīvē nav ideālu scenāriju un situāciju un cilvēku.
19.12.2021 21:10 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Pirmkārt, tiešām jāpārdomā savas sajūtas, jūtas un izvēle. Ja jūties attiecībās slikti ir tikai divi varianti - kopīgi strādāt, lai tās būtu labākās vai iet katram savu ceļu. Protams, nebūs viegli vienai, ja izlemsi par labu šim solim. Šajā vecumā brīvo vīriešu ir mazāk, gan vīrietim, gan sievietei ir lielākas prasības, jo visi zina ko grib, bet, ja būs lemts, tad atradīsi īsto. :) Jebkurā vecumā ir brīvi vīrieši un es, piemēram, zinu veselus 2 šajā kategorijā brīvus, simpātiskus un foršus vīriešus. Es uzskatu, ka tomēr mīlestībai jābūt, jo dzīvojam tikai vienreiz. Dzīvot kopā ar vīrieti, kuru uztver kā "brāli" nu nav tas pats kas abpusēji mīlošas attiecības. Lēmumi nesasteidz, bet, ja zini, ko vēlies, tad nebaidies rīkoties.
19.12.2021 21:18 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
un man šķiet absolūti brīnišķīgi, ja 30 gados atrod vīrieti ar ko jūties uz viena viļņa un vari izbaudīt dzīvi pilnībā un justies laimīga.
19.12.2021 21:20 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
@Karlsone
Pirms sāc domāt par nākamajām attiecībām,ir jātiek vaļā no bailēm būt vienai,citādi var nonākt līdzīga scenārija attiecībās.
19.12.2021 21:39 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Karlsone @ 19.12.2021 21:10
Paldies par komentāriem, gan pozitīviem, gan negatīviem. Pozitīvie stiprina, un negatīvie liek aizdomāties.
Atbildēšu uz dažiem izteikumiem:
Viņam bērni jau ir lieli, nav vairs jāuztur. Trešo grib tāpēc, ka grib vēlreiz būt tēvs.
Kā jau minēju, esmu finansiāli neatkarīga. Likās svarīgi to pieminēt, jo ir sievietes, kas nevar aiziet, jo ir finansiāli atkarīgas. Lai arī man nav bijis jāmaksā par dzīvesvietu, vienmēr esmu dalījusies ar viņu ar saviem ienākumiem. Viņš nepelna īsti vairāk par mani. Pārvākšanās izmaksas tā racionāli vienkārši pieminēju kā mīnusu, kas nāks klāt šķiršanās procesam, neko citu ar to nebiju domājusi.
Un neuzskatu, ka viņš ir juties nelaimīgs, nemīlēts, jo ikdienā viņam blakus esmu vienmēr centusies būt laba sieviete, sniegt atbalstu un mīļumu, nezāģēt. To, kas ir manī noticis iekšā, ikdienā neesmu viņam uzgrūdusi. Manuprāt, viņš uzskata, ka es pati nesaprotu, ka viņš tomēr ir mans īstais, esmu kaut kur nomaldījusies savās sajūtās utt. Viņš uz mūsu attiecībām skatās ar pilnīgi citām acīm.Bet pienācis ir brīdīs, kad mans kauss ir pilns un sāku saprast, ka negribu tā nodzīvot savu tālāko dzīvi. Lai gan aiziet nav viegli, jo tiešām dzīves ikdiena man ir pierasta tikai ar viņu. Ir bailes būt vienai. Protams, neesmu ideāla sieviete, nevajadzēja neko uzsākt jau pašā sākumā, ja jau šķita, ka nav īstais. Bet dzīvē nav ideālu scenāriju un situāciju un cilvēku.
Jums ir sekss - regulāri?
19.12.2021 22:03 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Aldis15
Vienmēr bijis regulāri, esam tādi cilvēki pēc būtības, kuriem patīk process kā tāds.
19.12.2021 22:07 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Arī nesaprotu, ko autore ir marinējusi astoņus gadus, parasti jau pēc gada, diviem, saprot, vai ir īstais cilvēks vai nav. Esi pakāsusi gan savu, gan viņa laiku. Ja godīgi, jā, pēc 30 ir grūtāk atrast partneri. Pašai mazliet pāri 30, un ja tev jau ir izveidojušās prasības un zini, ko gribi redzēt otrā cilvēkā-nav viegli. Nomaisījos pa Tinderi labu laiciņu, lielākajai daļai tur ir kādas vainiņas, citi paši nezina, ko grib, tad ir normālie, bet atkal nav tā dzirkstelīte, nu sarežģīti. Savā ziņā Tinderis it kā dod tādu kā ilūziju, ka pasaule vaļā, nu tik būs. Bet tas prasa daudz enerģijas un laika. Bet neiespējami nav. Lai nu kā, situācija ir tāda, kāda ir, ne tu viņu mīli, ne fiziski tev viņš šķiet pievilcīgs. Labāk šķirties, savādāk vēl iedzīvosies kādās kaitēs.
19.12.2021 22:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits