Vīrietis ignorē

 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
Sveikas.
Man šāda situācija.
Vairāk kā pirms mēneša iepazinos ar vīrieti (man 25, viņam 31). Viss bija super, tik daudz kopīgu lietu, par kurām runāt, jēgpilnas sarunas līdz vēlai naktij, lieliski randiņi. Arī abi no sākuma jau norunājām, ka abi esam ieinteresēti tikai kam nopietnam.
Bet tad kaut kā tā strauji sanāca, ka pēkšņi sākām pavadīt laiku kopā 24/7. Padzīvoju pie viņa nedēļu, protams, ka pa to laiku arī sanāca visu ievirzīt nedaudz nopietnākā līmenī -pārgulējām (bet varbūt es tikai tā domāju, ka tas liecina par to, ka tas būtu jau kaut kas nopietnāks par parastu deitošanu). It kā pēc tam viņa attieksme pret mani krasi nemainījās, teica, ka patīk ar mani pavadīt laiku, ir forši, sākām plānot ceļojumus un ko darīsim turpmāk. Bet pirms dažām dienām viņš pateica: "zini, mēs par daudz pavadam laiku kopā, kaut kā tā strauji viss sanācis, tomēr mēs abi pieraduši dzīvot vieni, varbūt nevajadzētu uzsākt kopdzīvi". Protams, ka es jau teicu no paša sākuma, ka kopā uzreiz dzīvot netaisos, vienkārši tā sanāca, ka aizciemojos pie viņa nedēļu. Ok, pirms dažām dienām viņš mani atved uz manām mājām, iedod buču un sola, ka dos ziņu un ka noteikti tiksimies. Bet kopš tā brīža starp mums vairs nav komunikācija. Viņš sēž online, bet neizlasa un neatbild uz manām ziņām, tā it kā es neeksistētu. Un tā jau vairākas dienas. Es saprotu, ka varbūt nedaudz par ātru sākām būt kopā diendienā blakus viens otram, bet vai tad ja kaut kas nepatīk, to nevar izrunāt? Vai arī viņam pēkšņi pazuda interese par mani? Es vispār nesaprotu, ko domāt, jo viņš neatbild. Protams, ka nebombīju katru mīļu brīdi viņu ar ziņām, neesmu arī tik desperate. Bet grūti noticēt, ka cilvēks šādi rīkojoties visu noliek tādā pozīcijā, lai pazaudētu mani vai vienkārši cilvēku, ar kuru tik nenormāli daudz lietas saskan. Parasti tā dara, ja patiešām otrs nesimpatizē vai saprot, ka nebūs. Bet to taču var pateikt, ja kaut kas mainījies jūtās/ simpātijās pret mani, pieaudzis cilvēks tomēr... Bet ja jau visu to laiku pirms ignorēšanas viņš teica, ka patīku, plānojām nākotni utt, kā tas var būt, ka pēkšņi tā vienkārši pazūd? Kāds varētu būt iemesls, ka man jāiet cauri šādām sirdssāpēm? Un ko man vispār darīt? 😭
15.12.2021 17:51 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Sisenis @ 15.12.2021 18:31
Bet es pieļauju, ka šis atpakaļ pie bijušās. Vecās iestaigātās takas tomēr ir mīļākas un skaidrākas nekā mīt jaunas. Tik šķiet ļoti nekorekti čakarēt citu cilvēku. Tad jau labāk pateikt uzreiz, ka plāksteris vai uz mirkli lai aizrautos, nekā dot cerības un tad likt vilties.

Es cienu atklātību cilvēkos,bet par plāksteri vai mirkļa aizraušanos neviens tak nekad neatzīsies.
Tā vietā ir makaroni😁
15.12.2021 18:45 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Arī piekrītu, ka iespējams vīrietis atkal sailgojās pēc bijušās, tāpēc, lai tevi nesāpinātu, ignorē, jo, kā viņam šķiet, tā nav tik sāpīgi. Bet no sākuma karināja makaronus uz ausīm, lai iegūtu tavu uzticību.
Aizmirsti, nevaino sevi. Lai staigā tālāk.
15.12.2021 18:52 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Annija35 @ 15.12.2021 18:45

Es cienu atklātību cilvēkos,bet par plāksteri vai mirkļa aizraušanos neviens tak nekad neatzīsies.
Tā vietā ir makaroni?

Nu nezinu. Vieglāk ir būt atklātam nekā muhļīt kaut ko.
15.12.2021 18:54 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Personīgi es, ar tādu izbeigtu kontaktu un nekomunicētu, pat ja atkal sāktu rakstīt un netiktos.
Tas neliecina par neko labu, ja tā ir tagad, tad būs arī vēlāk! Vai tev to vajag nākotnē? Netērē laiku un dzīvo tālāk, jo kamēr tērēsi laiku, enerģiju un pārdzīvosi, palaidīsi garām kādu citu, nopietnu kandidātu!

Bet es pieļauju, ka šis atpakaļ pie bijušās. Vecās iestaigātās takas tomēr ir mīļākas un skaidrākas nekā mīt jaunas. Tik šķiet ļoti nekorekti čakarēt citu cilvēku. Tad jau labāk pateikt uzreiz, ka plāksteris vai uz mirkli lai aizrautos, nekā dot cerības un tad likt vilties.

Vienkārši WOW, kas pa sprediķiem, un tas pats arī attiecas uz pārējām, highlitoju pirmos komentus, kas pa rokai trāpijās.
Klēra Marta, iemeslu var būt tiešām daudz, bet tas ne vienmēr nozīmē pašu sliktāko. Var būt ļoti daudz variantu, kādēļ šobrīd ir atvešinājies, cilvēki ir dažādi; viens var nobīties no savām jūtām; būt par strauju un dinamisku kam negaidītam (kā jau viņš minēja); aizņemts ar citām lietām; pagaidām grib sakārtot galvu un saprast kā jūtas pēc šī ilgi pavadītā laika kopā-karuseļa UC.UC ( tā varētu turpināt)
neterorizē-ļauj viņam paelpot- un kad atkal sanāks ar viņu parunāties gan izrunāsieties un visu sapratīsi. Ja vīrietim būsi vajadzīga, viņš vienmēr atradīs ceļu atpakaļ. Tā kā neķer kreņķi pagaidām. Un tāpat nebūs ne pirmais, ne pēdējais✊
Bet. esmu gandrīz pārliecināta, ka simpātisijas ir abpusējas, cilvēki tāpat vien laiku nepavada tik daudz kopā))))
15.12.2021 19:33 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Izklausās,ka čalis sakarināja tev makaronus...lai izskatītos baigi ieinteresēts.
Nedari neko,dzīvo tālāk un aizmirsti.

Piekrītu, visparastākā stratēģija, kā tikt pie seksiņa. Ja tu aizietu uz dzīvokli un sagaidītu apakšveļā - vai nu uzreiz izdzītu vai būtu sekss, paņemtu atslēgas un atkal ignorētu.
Atceramies, ka cilvēki ir dažādi un jo īpaši vīrieši nav vērsti uz atklātību, izrunāšanos.
15.12.2021 19:33 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Jā, jā. Tik ilgi pavadija laiku ar jauno meiteni un nākamajā dienā aizskrēja pie bijušās😴😴
15.12.2021 19:34 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Es Tavā vietā aizmirstu, jo nu kurš vīrietis ignorēs, ja tiešām ir ieinteresēts? Es arī piekrītu tam, ka tur viņa paša putni pie vainas, ne Tu. Neskrien pakaļ. Man tā arī ir bijis, lietām 2x, pirmajā reizē stulbuma dēļ arī vislaik rakstīji, bet otrajā reizē arī sagājās beigās ar bijušo, kaut gan skrēja sākumā man pakaļ un lūdzās randiņu. Pf, pacēlu galvu augšā un aizmirsu, labākais lēmums ever.
15.12.2021 19:42 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Jacqueline @ 15.12.2021 19:34
Jā, jā. Tik ilgi pavadija laiku ar jauno meiteni un nākamajā dienā aizskrēja pie bijušās??

Ne vienmēr bijušās ir pie vainas,bet vīrieši mēdz vienlaicīgi ar vairākām veidot kaut ko...
Kas zin,kādi viņam tarakāni danco pa galvu😁
Bet,ja viņš attālinājās,tas neliecina par to,ka viņš vēlas ko turpināt.
15.12.2021 19:46 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Jacqueline @ 15.12.2021 19:33

Vienkārši WOW, kas pa sprediķiem, un tas pats arī attiecas uz pārējām, highlitoju pirmos komentus, kas pa rokai trāpijās.
Klēra Marta, iemeslu var būt tiešām daudz, bet tas ne vienmēr nozīmē pašu sliktāko. Var būt ļoti daudz variantu, kādēļ šobrīd ir atvešinājies, cilvēki ir dažādi; viens var nobīties no savām jūtām; būt par strauju un dinamisku kam negaidītam (kā jau viņš minēja); aizņemts ar citām lietām; pagaidām grib sakārtot galvu un saprast kā jūtas pēc šī ilgi pavadītā laika kopā-karuseļa UC.UC ( tā varētu turpināt)
neterorizē-ļauj viņam paelpot- un kad atkal sanāks ar viņu parunāties gan izrunāsieties un visu sapratīsi. Ja vīrietim būsi vajadzīga, viņš vienmēr atradīs ceļu atpakaļ. Tā kā neķer kreņķi pagaidām. Un tāpat nebūs ne pirmais, ne pēdējais✊
Bet. esmu gandrīz pārliecināta, ka simpātisijas ir abpusējas, cilvēki tāpat vien laiku nepavada tik daudz kopā))))

Man arī gribētos dzīvē šādu optimismu. Bet esmu reāliste. Vīrietim 31 gada vecumā neklājas tā pēkšņi pazust ne kripatu nepaskaidrojot. Tā var darīt padsmit gados. Ja esi pieaudzis, tu tomēr rēķinies ar citu cilvēku laiku, jūtām un emocijām. Pieļaujot pat pašu optimistiskāko variantu, kur nav nekādu makaronu karināšanu un plāksteru, pie jebkuras situācijas šāda nozušana nav normāla.
Kā jau minēju, esmu bijusi iznesta cauri līdzīgi. Tas ož ne pēc kā laba.
15.12.2021 20:03 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Sisenis @ 15.12.2021 20:03

Man arī gribētos dzīvē šādu optimismu. Bet esmu reāliste. Vīrietim 31 gada vecumā neklājas tā pēkšņi pazust ne kripatu nepaskaidrojot. Tā var darīt padsmit gados. Ja esi pieaudzis, tu tomēr rēķinies ar citu cilvēku laiku, jūtām un emocijām. Pieļaujot pat pašu optimistiskāko variantu, kur nav nekādu makaronu karināšanu un plāksteru, pie jebkuras situācijas šāda nozušana nav normāla.
Kā jau minēju, esmu bijusi iznesta cauri līdzīgi. Tas ož ne pēc kā laba.

+
Jāskatās uz reālām cilvēka darbībām,nevis jādzīvo ilūzijās ar rozā brillēm.
15.12.2021 20:16 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Nevar šitā sasteigt, nu nevar uzreiz but kopā non-stop, tā ir lielākā kļūda.
Ir vairāki varianti, vīrietis sabijās, ka tik ātri un nopietni viss progresē ( jā ar viņiem tā gadās, pats piedāvā dzīvot kopā, bet beigās ir tas kurš bēg prom), izmantoja tevi tikai lai dabūtu savu, zuda interese pret tevi un vēl nez cik varianti.
Tavā vietā vairs par viņu neliktos ne ziņas, jo tas acīmredzot ir riktīgs uzmetiens.
15.12.2021 20:58 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Meitenes, es vēlos pateikt, ka ir pāragri šādiem spriedēlējumiem. Lai paši savā starpā izrunājas.
15.12.2021 21:00 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Jacqueline @ 15.12.2021 21:00
Meitenes, es vēlos pateikt, ka ir pāragri šādiem spriedēlējumiem. Lai paši savā starpā izrunājas.

Nu, es nezinu. Viņi ta ka vispār savā starpā nerunājas. 😀
15.12.2021 21:09 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
Sisenis @ 15.12.2021 21:09

Nu, es nezinu. Viņi ta ka vispār savā starpā nerunājas. ?

Tā ir, es viņam rakstu, kur pazudis, nekādas atbildes.. Zvanīt jau arī laikam jēgas nav.
15.12.2021 21:15 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
KleraMarta @ 15.12.2021 21:15

Tā ir, es viņam rakstu, kur pazudis, nekādas atbildes.. Zvanīt jau arī laikam jēgas nav.

Nezvani. Nevajag skriet pakaļ kādam. Ja gribēs pats atradīs un paskaidros kas notiek.
15.12.2021 21:20 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Jacqueline @ 15.12.2021 21:00
Meitenes, es vēlos pateikt, ka ir pāragri šādiem spriedēlējumiem. Lai paši savā starpā izrunājas.

Vīrietis ignorē un neizrāda interesi komunicēt,nu nav vērts gaidīt uz viņu.
Acīmredzot nebij pārāk stipra interese.
Autorei nu nav viņš jāuzmeklē un jāizrunājas,dzīvo uz priekšu💃
15.12.2021 21:21 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
KleraMarta @ 15.12.2021 17:51
Sveikas.
Man šāda situācija.
Vairāk kā pirms mēneša iepazinos ar vīrieti (man 25, viņam 31). Viss bija super, tik daudz kopīgu lietu, par kurām runāt, jēgpilnas sarunas līdz vēlai naktij, lieliski randiņi. Arī abi no sākuma jau norunājām, ka abi esam ieinteresēti tikai kam nopietnam.
Bet tad kaut kā tā strauji sanāca, ka pēkšņi sākām pavadīt laiku kopā 24/7. Padzīvoju pie viņa nedēļu, protams, ka pa to laiku arī sanāca visu ievirzīt nedaudz nopietnākā līmenī -pārgulējām (bet varbūt es tikai tā domāju, ka tas liecina par to, ka tas būtu jau kaut kas nopietnāks par parastu deitošanu). It kā pēc tam viņa attieksme pret mani krasi nemainījās, teica, ka patīk ar mani pavadīt laiku, ir forši, sākām plānot ceļojumus un ko darīsim turpmāk. Bet pirms dažām dienām viņš pateica: "zini, mēs par daudz pavadam laiku kopā, kaut kā tā strauji viss sanācis, tomēr mēs abi pieraduši dzīvot vieni, varbūt nevajadzētu uzsākt kopdzīvi". Protams, ka es jau teicu no paša sākuma, ka kopā uzreiz dzīvot netaisos, vienkārši tā sanāca, ka aizciemojos pie viņa nedēļu. Ok, pirms dažām dienām viņš mani atved uz manām mājām, iedod buču un sola, ka dos ziņu un ka noteikti tiksimies. Bet kopš tā brīža starp mums vairs nav komunikācija. Viņš sēž online, bet neizlasa un neatbild uz manām ziņām, tā it kā es neeksistētu. Un tā jau vairākas dienas. Es saprotu, ka varbūt nedaudz par ātru sākām būt kopā diendienā blakus viens otram, bet vai tad ja kaut kas nepatīk, to nevar izrunāt? Vai arī viņam pēkšņi pazuda interese par mani? Es vispār nesaprotu, ko domāt, jo viņš neatbild. Protams, ka nebombīju katru mīļu brīdi viņu ar ziņām, neesmu arī tik desperate. Bet grūti noticēt, ka cilvēks šādi rīkojoties visu noliek tādā pozīcijā, lai pazaudētu mani vai vienkārši cilvēku, ar kuru tik nenormāli daudz lietas saskan. Parasti tā dara, ja patiešām otrs nesimpatizē vai saprot, ka nebūs. Bet to taču var pateikt, ja kaut kas mainījies jūtās/ simpātijās pret mani, pieaudzis cilvēks tomēr... Bet ja jau visu to laiku pirms ignorēšanas viņš teica, ka patīku, plānojām nākotni utt, kā tas var būt, ka pēkšņi tā vienkārši pazūd? Kāds varētu būt iemesls, ka man jāiet cauri šādām sirdssāpēm? Un ko man vispār darīt? ?

Ok, bet ko man darīt ar viņa dzīvokļa atslēgām? :D Izmest ārā? Gribētos jau nodot atpakaļ. :D
15.12.2021 21:23 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Vīrietim 31 gada vecumā neklājas tā pēkšņi pazust ne kripatu nepaskaidrojot.

Tā mēs gan domājam, jā, bet realitāte mēdz būt drausmīga. Šitādus bērnudārzus taisa arī vīrieši pēc 35 (saku pēc savas pieredzes) un pat ap 50 (pēc cita cilvēka pieredzes).
Tieši šī iemesla dēļ es pati esmu paņēmusi supergaru pauzi attiecību meklēšanā - mani it nemaz neizbrīna diskusijas autores pieredze, tipisks mūsdienu vīrietis, kurš pats nezina, ko grib. Ļoti žēl, ka kaut kas tāds jāpiedzīvo, bet, Klēra Marta - aizej iemet viņam tās atslēgas pastkastītē un dzīvo mierīgi tālāk. Lai izdodas remdēt sāpes, sargi sevi!
15.12.2021 21:24 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
Beidzot viņš atbildēja! Viņš saka, ka viņš nozuda, jo viņam esot daud darba un eksistenciāli negatīvas domas! Bet kad viņam paliks labāk, tad dos ziņu un lūgs piedošanu. Es vienkārši nezinu, kā šo visu uztvert. :D
15.12.2021 21:32 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
😌🍾
15.12.2021 21:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!