Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis ignorē

 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
Sveikas.
Man šāda situācija.
Vairāk kā pirms mēneša iepazinos ar vīrieti (man 25, viņam 31). Viss bija super, tik daudz kopīgu lietu, par kurām runāt, jēgpilnas sarunas līdz vēlai naktij, lieliski randiņi. Arī abi no sākuma jau norunājām, ka abi esam ieinteresēti tikai kam nopietnam.
Bet tad kaut kā tā strauji sanāca, ka pēkšņi sākām pavadīt laiku kopā 24/7. Padzīvoju pie viņa nedēļu, protams, ka pa to laiku arī sanāca visu ievirzīt nedaudz nopietnākā līmenī -pārgulējām (bet varbūt es tikai tā domāju, ka tas liecina par to, ka tas būtu jau kaut kas nopietnāks par parastu deitošanu). It kā pēc tam viņa attieksme pret mani krasi nemainījās, teica, ka patīk ar mani pavadīt laiku, ir forši, sākām plānot ceļojumus un ko darīsim turpmāk. Bet pirms dažām dienām viņš pateica: "zini, mēs par daudz pavadam laiku kopā, kaut kā tā strauji viss sanācis, tomēr mēs abi pieraduši dzīvot vieni, varbūt nevajadzētu uzsākt kopdzīvi". Protams, ka es jau teicu no paša sākuma, ka kopā uzreiz dzīvot netaisos, vienkārši tā sanāca, ka aizciemojos pie viņa nedēļu. Ok, pirms dažām dienām viņš mani atved uz manām mājām, iedod buču un sola, ka dos ziņu un ka noteikti tiksimies. Bet kopš tā brīža starp mums vairs nav komunikācija. Viņš sēž online, bet neizlasa un neatbild uz manām ziņām, tā it kā es neeksistētu. Un tā jau vairākas dienas. Es saprotu, ka varbūt nedaudz par ātru sākām būt kopā diendienā blakus viens otram, bet vai tad ja kaut kas nepatīk, to nevar izrunāt? Vai arī viņam pēkšņi pazuda interese par mani? Es vispār nesaprotu, ko domāt, jo viņš neatbild. Protams, ka nebombīju katru mīļu brīdi viņu ar ziņām, neesmu arī tik desperate. Bet grūti noticēt, ka cilvēks šādi rīkojoties visu noliek tādā pozīcijā, lai pazaudētu mani vai vienkārši cilvēku, ar kuru tik nenormāli daudz lietas saskan. Parasti tā dara, ja patiešām otrs nesimpatizē vai saprot, ka nebūs. Bet to taču var pateikt, ja kaut kas mainījies jūtās/ simpātijās pret mani, pieaudzis cilvēks tomēr... Bet ja jau visu to laiku pirms ignorēšanas viņš teica, ka patīku, plānojām nākotni utt, kā tas var būt, ka pēkšņi tā vienkārši pazūd? Kāds varētu būt iemesls, ka man jāiet cauri šādām sirdssāpēm? Un ko man vispār darīt? 😭
15.12.2021 17:51 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Man patīk, ka meitenes neatstāj savus stāstus karājoties gaisā, bet pēc kāda laika padalās ar pieredzi.
17.02.2022 14:33 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
KleraMarta @ 17.02.2022 13:17
Sveikas. Nu tad šeit sekos update:
Tā arī nekas mums nesanāca. Čakarēja mani līdz janvāra sākumam. Līdz beigās pateica, ka viņam neesot klikšķis pret mani. Un viņam traucēja tas, ka es no sākta gala biju tāda vēsa, neizrādīju patiku pret viņu, lai gan pats atzina, ka sākotnēji viņam tas šķita hot. :D (vīriešu loģika). Izrunājām vēl šo situāciju klātienē, viņš atzina, ka viņš negribēja sākumā man to visu pateikt, jo domāja, ka uz to reaģēšu neadekvāti (viņa kaut kāda iepriekšējā pieredze ar sievietēm :D), tāpēc arī čakarēja. Šobrīd šad tad pakomunicējam kā draugi. Nekas vairāk.

Gan būs forši! Gandrīz katra iziet kam tādam cauri. Tādi zābaki ir visur, tāpēc neķer dikti pie sirds. 😊
Argumenti, protams, viņam interesanti. :D
P.S. Jacqueline, ko tagad teiksi? :D
17.02.2022 13:49 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
KleraMarta @ 17.02.2022 13:17
Sveikas. Nu tad šeit sekos update:
Tā arī nekas mums nesanāca. Čakarēja mani līdz janvāra sākumam. Līdz beigās pateica, ka viņam neesot klikšķis pret mani. Un viņam traucēja tas, ka es no sākta gala biju tāda vēsa, neizrādīju patiku pret viņu, lai gan pats atzina, ka sākotnēji viņam tas šķita hot. :D (vīriešu loģika). Izrunājām vēl šo situāciju klātienē, viņš atzina, ka viņš negribēja sākumā man to visu pateikt, jo domāja, ka uz to reaģēšu neadekvāti (viņa kaut kāda iepriekšējā pieredze ar sievietēm :D), tāpēc arī čakarēja. Šobrīd šad tad pakomunicējam kā draugi. Nekas vairāk.

Tā saucamā baidīšanās atklāti pateikt,ka nav īsti līdz galam,baidoties no sievietes reakcijas ir tādi makaroni no vīriešu puses 😁
Labāk ir ātrāk saprast,ka nesapas un atlaist otru,nekā vilkt garumā,līdz ir sāpīgi pēc tam.
17.02.2022 13:32 |
 
Reitings 63
Reģ: 17.02.2022
KleraMarta @ 17.02.2022 13:17
Sveikas. Nu tad šeit sekos update:
Tā arī nekas mums nesanāca. Čakarēja mani līdz janvāra sākumam. Līdz beigās pateica, ka viņam neesot klikšķis pret mani. Un viņam traucēja tas, ka es no sākta gala biju tāda vēsa, neizrādīju patiku pret viņu, lai gan pats atzina, ka sākotnēji viņam tas šķita hot. :D (vīriešu loģika). Izrunājām vēl šo situāciju klātienē, viņš atzina, ka viņš negribēja sākumā man to visu pateikt, jo domāja, ka uz to reaģēšu neadekvāti (viņa kaut kāda iepriekšējā pieredze ar sievietēm :D), tāpēc arī čakarēja. Šobrīd šad tad pakomunicējam kā draugi. Nekas vairāk.

Cerams tagad esi patiesi laimīga! Iespējams tagad ir grūtāk, bet paies laiks un atradīsi savu īsto mīlestību. Veiksmi! ❤️
17.02.2022 13:23 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
Sveikas. Nu tad šeit sekos update:
Tā arī nekas mums nesanāca. Čakarēja mani līdz janvāra sākumam. Līdz beigās pateica, ka viņam neesot klikšķis pret mani. Un viņam traucēja tas, ka es no sākta gala biju tāda vēsa, neizrādīju patiku pret viņu, lai gan pats atzina, ka sākotnēji viņam tas šķita hot. :D (vīriešu loģika). Izrunājām vēl šo situāciju klātienē, viņš atzina, ka viņš negribēja sākumā man to visu pateikt, jo domāja, ka uz to reaģēšu neadekvāti (viņa kaut kāda iepriekšējā pieredze ar sievietēm :D), tāpēc arī čakarēja. Šobrīd šad tad pakomunicējam kā draugi. Nekas vairāk.
17.02.2022 13:17 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Santa1992 @ 17.12.2021 15:27
Bumbu, jūs esat precēti vai esi jau 4 gadus draudzenes statusa?
Vecuma ap 30 nesaprotu vairs dzīvošanu kopā dzīvošanas pēc. Ja es ietu pie sava drauga dzīvot tad gribētu sākuma noskaidrot vai tas nozīme, ka mums ir tuvākajā laika plāns dibināt ģimeni.
Es galīgi nenosodu savādākus uzskatus attiecibas. Ja kāda grib dzīvot kopā gadiem bez laulībām tad tas ir OK. Es pati tāpat dzīvot kopā savos ap 30 gados vairs negribētu. Kad biju jaunāka un nebija vēlmes dibināt ģimeni tad gan tas bija OK. Bet šobrīd negribētos 4 gadus izniekot dzīvojot nereģistrētā kopdzīvē.

Neesam precēti.
Negribu precēties precēšanās pēc. Mēs abi vēlamies precēties, bet nejau prosta aiziet parakstīt papīrus. Skaistām kāzām tomēr ir vajadzīga nauda.
Un man ir 24 gadi. Draugam 30. Steigas nav. Mums ir bērniņš, ko plānojām pēc divu gadu kopdzīves.
Es kāzas redzu savādāk, kā kaut ko skaistu, piedzīvojumu, ka vari visu izsapņoto atļauties. Aizbraukt medusmēnesī.
19.12.2021 01:12 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Chikitita @ 17.12.2021 19:37
Alimentus tāpat ar var piedzīt

Nu ok, tad tikt pie īpašuma. 😀
17.12.2021 20:10 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Alimentus tāpat ar var piedzīt
17.12.2021 19:37 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Aldis15 @ 17.12.2021 15:48
Kas mainās kad apprecās?

Var piedzīt alimentus no veča.
Cik stulbs jautājums tik stulba atbilde.
17.12.2021 19:10 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Man viss ērti, bet stulbi komenti. Tāda sajūta, ka esi ilgi nedabūjis un visu laiku trinies nogribējies
17.12.2021 16:44 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Santa1992 @ 17.12.2021 16:37
Aldis15 nejautā man lūdzu neko, es neuzskatu, ka man ir jēga atbildēt uz jebkādiem jautājumiem spriežot pēc Taviem komentariem
neērti komentāri...
17.12.2021 16:40 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Aldis15 nejautā man lūdzu neko, es neuzskatu, ka man ir jēga atbildēt uz jebkādiem jautājumiem spriežot pēc Taviem komentariem
17.12.2021 16:37 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Santa1992 @ 17.12.2021 15:27
Bumbu, jūs esat precēti vai esi jau 4 gadus draudzenes statusa?
Vecuma ap 30 nesaprotu vairs dzīvošanu kopā dzīvošanas pēc. Ja es ietu pie sava drauga dzīvot tad gribētu sākuma noskaidrot vai tas nozīme, ka mums ir tuvākajā laika plāns dibināt ģimeni.
Es galīgi nenosodu savādākus uzskatus attiecibas. Ja kāda grib dzīvot kopā gadiem bez laulībām tad tas ir OK. Es pati tāpat dzīvot kopā savos ap 30 gados vairs negribētu. Kad biju jaunāka un nebija vēlmes dibināt ģimeni tad gan tas bija OK. Bet šobrīd negribētos 4 gadus izniekot dzīvojot nereģistrētā kopdzīvē.
Kas mainās kad apprecās?
17.12.2021 15:48 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Bumbu, jūs esat precēti vai esi jau 4 gadus draudzenes statusa?
Vecuma ap 30 nesaprotu vairs dzīvošanu kopā dzīvošanas pēc. Ja es ietu pie sava drauga dzīvot tad gribētu sākuma noskaidrot vai tas nozīme, ka mums ir tuvākajā laika plāns dibināt ģimeni.
Es galīgi nenosodu savādākus uzskatus attiecibas. Ja kāda grib dzīvot kopā gadiem bez laulībām tad tas ir OK. Es pati tāpat dzīvot kopā savos ap 30 gados vairs negribētu. Kad biju jaunāka un nebija vēlmes dibināt ģimeni tad gan tas bija OK. Bet šobrīd negribētos 4 gadus izniekot dzīvojot nereģistrētā kopdzīvē.
17.12.2021 15:27 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Lexxie @ 16.12.2021 13:32
Ir pāri kas saiet kopā kaut pēc 2 nedēļām metas kopā un dzīvo. Cilvēki dažādi. Ja vīrietim sieviete interesēs tad nekas nestāvēs ceļā. Un tur nebūs tā ka dienām neatbild. Tur būs tā, ka puisis domās kur un kā tikties lai tikai pabūtu ar meiteni.

Nu es šobrīd esmu attiecībās kas sākās ļoooti strauji. Mēs daitojam mēnesi. Tad divus mēnešus bijām ofic kopā. Un sanāk esot kopā divus mēnešus (pazīstot trīs) mēs sākām dzīvot kopā. Un dzīvojam vēljoprojām 4 gadus. 😅 Varu teikt, gan plusi, gan mīnusi, tām straujajām attiecībām. Bet mums patīk. Uzreiz sapratam kāds katrs esam sadzīvē, ikdienas lietās. Daudz arī strīdējamies. Bet reāli nezinu. Laikam grūtāk būtu izniekot laiku 2 gadus , tad sākt dzīvot kopā un saprast ujjj nebūs.
Man laikam dzīvē uzkstas - jo ātrāk saprast kas kā jo labāk. Netērējot laiku.
17.12.2021 14:33 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Izklausās pēc daiļdirsēja, kaut gan šķiet jocīgi, ka iedeva atslēgas, tā jau pusi no iedzīves var iznest ārā😁
16.12.2021 19:05 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Es arī uzskatu, ka ja vīrietis iemilejies, pārliecināts atradīs laiku, cīnīsies vai izrunāsies ja tiešām kas bijis, jo man bijušas tādas attiecības, kad otrs tieši satraucas kur nozudi kāpēc neatbildēji vakarā (vienkārši aizmigu), grūti tā ir, nogriezt ar nevari, bet velc līdzi kā mīļu beigtu suni.
Vispār laikam liela māksla dzīvē atteikties no kaut kā lai gan pašai negribas.
Varbūt nozūdi tu arī uz 3-4 dienām, pasakinpēc tam ka nebij garastāvoklis, citas lietas pa galvu malās... Žēl, ka tik daudz vīriešu nesaprot, ka skaidra saruna atvieglo otram dzīvi nevis neziņa un cerību došana. Padalies kā veicās, vari arī man personīgi uzrakstīt
16.12.2021 18:03 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Un nevaru arī sev iedot padomu, ar prātu saproti, ka nopietni nekas nebūs, jo ta nav nopietna attieksme, bet ar sirdi, īpaši ja otrs neatraida, neizstāsta skaidri vot neredzu ar Tevi kopā būt vai tālejošākus plānus un ja sāc runāt tad novirzās no sarunas, maina tēmu u.c.
16.12.2021 17:58 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Diemžēl man arī nācies sastapties ar vīrieti kurš neatbild, pazūd, un jā, laikam jau tā ir tāda nepārliecinātības sajūta attiecībā uz sievieti un nespēja varbūt runāt, vai arī nav pārliecība par savām jūtām, velmi tiešām veidot attiecības.
Grūti, bet šajā mirklī jācenšas saglabāt vēss prāts, ja gribas rakstīt, jāizdzēš visur no kontaktiem, lai to nebūtu iespēja darīt un ļautu viņam pašam atčohnīties, ka sieviete pazudusi un neiespringst par viņa nozušanu.
Tas gan arī liek sievietei pārdomāt vai tur kas nopietns var sanākt ja vecis tā nozūd vēsu prātu.
Man diemžēl tā pat ir tagad, tik pazīšanās periods ir krietni ilgāks, tik tā šaize ka iespējams abpusēji tik ļoti pierasts, tik laba komunikācija, draudzība, ka vienkārši pārraut to ir grūti
16.12.2021 17:56 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Santa1992 @ 16.12.2021 14:08
Lexxie, ja, ir arī izņēmumi. Bet diez vai vairums gadījumos ir vērts paļauties uz to. Ka saka - kas viegli nāk, viegli iet prom. Foršāk tomēr iepazīt otru pirms mesties nopietnas saistības.
Zini kā.. Citreiz var tikties gadiem un vēl nedzīvot kopā un tad samet tos kauliņus kopā un saproti, ka tev besī viss kāds viņš ir sadzīvē, bet tiekoties parādījis sevi no labākās puses.. Saprotu arī tevis teikto un varu piekrist arī tam.
16.12.2021 14:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!