Iemilesanas, attiecibas

 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Nedaudz skumji šovakar. Prātoju par tēmu iemilesanas.. man ir jaunas attiecības, bet iemilesanas, ķīmija un alkas jau lenam sāk aprimst, kaut tikai 2,5 men. kopā. Ir labi, bet tā remdeni labi. Un mani biedē doma, varbūt tas remdenums ir abpusējs? Ir ka pēc izturēšanās un darbiem viss ir OK, bet galva ielīst viņam ar nevaru. Man vispār ir problēma ar to, ka pēdējos gados ka kāda iemīlos tad pāriet ļoti ātri... vispār liekas, ka neesmu tāda kas baigi samilas,lai cik ļoti alkstu piedzivot stipras jūtas un dzīvot pilnu krūti. Sava zina apskaužu tos kas baigi iemīlas utt. Kad bija jauniņa tik vēsa nebiju, bet kaut kur pēc 28 gadu vecuma saku aizvien vēsāka palikt (iemilesanas zina)... vai tas tāpēc, ka aplauzieni bijusi, vai pārāk daudz dzīvoju prata līmeni, vai pārāk prasīga, nezinu. Baidos, ka draugs arī varētu atdzist ka es. Mūsu attiecības mierīgas un saskanīgas citādi. Vai kādai vēl tā ir?
10.12.2021 17:48 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Santa1992 @ 20.12.2021 21:31
Izrunājos ar draugu. No vienas puses, palika vieglāk un man taureni atjaunojas un iemilesanas. Vins teica, ka ir labi ar mani un ir saķēries mani, bet nav iemīlējies. Mani tas grauz nost. Es nezinu ka risināt šo situāciju. Nevaru pieņemt, ka vīrietis kas ar mani ir kopā ko tādu ir pateicis, no otras puses žēl arī šķirties no citādi laba kandidāta. Vnk nezinu ko darit, nekad neviens neko tādu man nav teicis..
Vai jums ir bijis tā, ka iemilesanas rodas ar laiku?
Nevaru saprast kas mani ir tāds, ka vins tā jūtas.

man tas šķiet pilnīgi ok. Vai tad kāds iemīlas jau pēc divām dienām? jāpaiet tomēr laikam. sākumā taču ir ieķeršanās, simpātijas. vismaz man :)
20.12.2021 23:24 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Santa1992 @ 20.12.2021 22:53
Ja, varbūt jums taisnība, jāsaņemas nomierinaties. Ja būtu jaunāka (tad nebūtu slinkums meklēt citu utt.) tad būtu uzreiz nahuj pasūtijusi. Bet tagad kka redzu, ka tik viegli jau nenāk tie citi kuri būtu līdzvērtīgi. Bet izturas gan labāk nekā tas ko pateica...

Nuu...domājot,ka nevar atrast citu,ko labāku, jau nu gan nav īstais iemesls,lai paliktu kopā.
Vai tev ir patiesa interese veidot ar šo vīrieti ko tālāk,vai vienkārši negribi palikt viena?
21.12.2021 06:32 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Tas, ka nevar atrast citu nav īstais motivators šeit. Bet slinkums meklēt būtu. Un arī negribētu to darit.
Man nav īpašu problēmu būt vienai, man šķiet..
21.12.2021 08:17 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Nesatraucies un nogaidi kādu brīdi un visam būtu jānostājas pareizajā gultnē tā kā tam jābūt, kā arī jums jāizrunājās par šo. Pastāsti viņam kā jūties un ja puisis būs saprotošs tad visam būtu jāmainas.
Pie tam esat kopā salīdzinoši maz un vēl paspēsiet iemīlēt viens otra nianses jo iemīlēšanās ir tikai ķīmija, kura pāries, bet ilgtermiņa mīlestība nāk ar laiku. Saku šo arī pēc pieredzes.
Par to, ka pati "neiededzies" par kādu cilvēku neviens nav vainīgs jo objektīvi jāsaprot, ka ne visi viens otram ir lemti un cilvēki ir dažādi.
21.12.2021 09:13 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Vins saka, ka kimija esot. Es būtība negribu mīlestību kas rodas pakāpeniski, bet tādu kas izveidojas no iemilesanas, ka tas ir standarta.. domāju pēc mēneša vēlreiz izrunāt un tad ja būs tāda atbilde kas mani neapmierinās tad šķirties.
21.12.2021 10:03 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Es pati par savam sajutām mazāk uztraucos. Ja mums viss ir OK un vins cenšas, tad tas ir pietiekamas lai ko veidotu. Es vispār neesmu no tam kas baigi samilas. Esmu daudzreiz domājusi, ka drusku pat apskaužu tos kas mēdz baigi samileties..
21.12.2021 10:07 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Es būtība negribu mīlestību kas rodas pakāpeniski, bet tādu kas izveidojas no iemilesanas, ka tas ir standarta..

Bet tas taču arī rodas pakāpeniski 😃 nebūs tā ka vienā dienā esi iemīlējies un otrā pamosties ar tādu kārtīgo mīlestību. Tas taču jāsaprot, ka visi nav vienādi un nevajag puisim uzspiest savu. Ja viņš saka ka ir ķīmija tad varbūt vajag pagaidīt. Varbūt tad jūs vienkārši neesat viens otram domāti un nav vērts tev tērēt ne savu ne viņa laiku.
21.12.2021 10:10 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Santa1992 @ 21.12.2021 10:03
Vins saka, ka kimija esot. Es būtība negribu mīlestību kas rodas pakāpeniski, bet tādu kas izveidojas no iemilesanas, ka tas ir standarta.. domāju pēc mēneša vēlreiz izrunāt un tad ja būs tāda atbilde kas mani neapmierinās tad šķirties.

šis ļoti īpatnēji. Tavas jūtas ir atkarīgas no viņa atbildes? :D Ja vārdi tev ir pa prātam, tad būsi kopā, ja ne, tad šķirsies? say what? ja nevēlies būt kopā, tad ko tu vēl ņemies..
21.12.2021 10:25 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Tu saki, ka tev ir virs 30, bet izklausās, ka tikai ap 20 :) gribu to, gribu šo, gaidu to..
Pati neesi tā, kas baigi iemīlas, bet gribi, lai otrs jau sprēgā no mīlestības pēc pirmās tikšanās?
21.12.2021 10:30 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Vai tad rakstīju, ka nevēlos būt kopā?
Manas jūtas nav atkarīgas no viņa atbildes.
Bet ja ir kaut kas, kas ir pretēji maniem uzskatiem tad var šķirties arī tad ja pašai ir jūtas. Šķiras jau cilvēki ne tikai tad ja ir vienaldzīgi pret otru.
21.12.2021 10:31 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Mangos Tu sāc riktīgi muldēt h***.
Tu mani nepazīsti tāpēc tas, ka atļaujies izdarīt pārsteidzīgus secinājumus norāda tikai uz Tavu brieduma trūkumu ne manu.
Nevis gribu to un gribu šo, bet absolūti parastas lietas attiecibas. Tas kuru dēļ cilvēki saiet kopā. Tieši tik vienkārši. Nedomāju, ka manas vēlmes vai reakcijas būtu īpaši netipiskas.
Ja, neesmu baigi tāda kas samilas no dabas, kaut arī to vēlos. Bet es jau rakstīju, ka manas pašas sajūtas ar vinu ir OK.
21.12.2021 10:36 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
Santa1992 @ 20.12.2021 21:31
Izrunājos ar draugu. No vienas puses, palika vieglāk un man taureni atjaunojas un iemilesanas. Vins teica, ka ir labi ar mani un ir saķēries mani, bet nav iemīlējies. Mani tas grauz nost. Es nezinu ka risināt šo situāciju. Nevaru pieņemt, ka vīrietis kas ar mani ir kopā ko tādu ir pateicis, no otras puses žēl arī šķirties no citādi laba kandidāta. Vnk nezinu ko darit, nekad neviens neko tādu man nav teicis..
Vai jums ir bijis tā, ka iemilesanas rodas ar laiku?
Nevaru saprast kas mani ir tāds, ka vins tā jūtas.

Kā tas ir - ir saķēries Tevī, bet nav iemīlējies? Vai tad tas nav viens un tas pats? Nu nezinu gan, es pēc tāda teksta, ja man vīrietis pateiktu, ka nav manī iemīlējies, attiecības uzreiz izbeigtu. Manuprāt jau no paša sākuma ir jābūt tām sajūtām, ka ir tie taureņi, ka tev gribās to otru cilvēku, tevi velk pie viņa, visu laiku par viņu jādomā utt. Ja tas nav jau pašā sākumā, tad es neticu, ka kaut kad šī iemīlēšanās parādīsies.
Jā, mīlestība nāk ar laiku, tā nevar tā vienā dienā pēkšņi uzrasties, bet ar iemīlēšanos taču tā nav.
Tad jājautā, kas tad jūs notur kopā, ja nav nekādu jūtu? Tikai draudzība?
21.12.2021 10:37 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Un kāds sakars pēc pirmās tikšanās reizes? Nu ja Tu nepilnu 3 mēnešu laika tiecies vienu reizi, tad ne visi dara tāpat, mēs pietiekami daudz esam tikusies.
21.12.2021 10:38 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Lovisa, es laikam arī ne līdz galam saprotu to viņa, “ķīmija ir, saķēries ir, bet nav iemilejies”. Bet saruna bija pietiekami gara, nepaguvām tikai uz šo vienu teikumu ieciklējies. Pie tam biju pārāk liela šoka lai uzreiz aptvertu.
Es pēc svētkiem vēlreiz parunāsu. Plānu esmu izveidojusi, ka ja pec mēneša būs tas pats tad skirsimies.
21.12.2021 10:43 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Santa1992 @ 21.12.2021 10:43
Lovisa, es laikam arī ne līdz galam saprotu to viņa, “ķīmija ir, saķēries ir, bet nav iemilejies”. Bet saruna bija pietiekami gara, nepaguvām tikai uz šo vienu teikumu ieciklējies. Pie tam biju pārāk liela šoka lai uzreiz aptvertu.
Es pēc svētkiem vēlreiz parunāsu. Plānu esmu izveidojusi, ka ja pec mēneša būs tas pats tad skirsimies.

Bet ķīmija/pievilkšanās taču nav ar kuru katru,tātad viņam ir jūtas pret tevi.
Un ja viņš izrāda rūpes par tevi,grib pavadīt laiku kopā,tad tu esi viņam svarīga.
Man šķiet,ka jūtas izrāda arī ar darbiem,nevis plikiem vārdiem...
21.12.2021 11:13 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Annija35 - kad man izdodas noslāpēt aizvainojumu tad to es arī cenšos domāt.
21.12.2021 11:18 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
Annija35 @ 21.12.2021 11:13

Bet ķīmija/pievilkšanās taču nav ar kuru katru,tātad viņam ir jūtas pret tevi.
Un ja viņš izrāda rūpes par tevi,grib pavadīt laiku kopā,tad tu esi viņam svarīga.
Man šķiet,ka jūtas izrāda arī ar darbiem,nevis plikiem vārdiem...

Ja jūtas ir, tad vēl jo dīvaināk šķiet teikt, ka jūtu nav. Manuprāt ļoti nesmuki tā pateikt - neesmu tevī iemīlējies. Varēja jau paklusēt vai samelot. Jo tagad izskatās, ka viņam īsti jūtu nav, bet tomēr grib meiteni paturēt kā rezerves variantu un vēlāk būs - bet es taču teicu, ka neesmu iemīlējies. Un it kā neko pārmest viņam nevarēs. Es tāpēc ieteiktu padomāt kārtīgi vai tāds vīrietis ir vajadzīgs.
21.12.2021 11:41 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Manuprāt, attiecībām nevajag lielo ''iemīlēšanos''. Es ar savu tagadējo puisi sagāju kopā ''nejauši'', mēs bijām labi draugi, arvien biežāk pavadījām laiku kopā un tad tas kaut kā dabiski aizgāja. Es laikam pat sākotnēji nejutu tādu kā iemīlēšanos, tauriņus vēderā... vienkārši tu zini, ka cilvēks uzticams, tev labi ar viņu, tu redzi kopīgu nāktotni...vai es nemīlu tāpēc, ka nebija ''iemīlēšānās''? Mīlu! Man gribas darīt labu un rūpēties - gatavot viņam ēdienu, ko ņemt līdzi uz darbu, samīļot un negaidīti iepriecināt, piemēram, nopērkot jaunu vizuli(viņām hobijs ir makšķerēšana). Mīlu es ļoti un katru reizi, kad sanāk uz ilgāku laiku šķirties(piemēram, es braucu padzīvot pie vecākiem atvaļinājumā), tad ir ļoti skumji un negribas laist vaļā.
Bet patiesībā saprotu, ka tas jau ir svarīgākais - ka tev ir labi ar cilvēku, nevis iemīlēšanās kā pusaudžu gados, kad patīkams satraukums, ka viņš ir un gribas pasaulei rādīt , liekot bildes, ka attiecībās esi :D
21.12.2021 12:03 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Naktsputns, Tu biku izklausies (uzskatu zina) pēc mana tagadējā drauga :D cik žēl, ka es uzskatu tomēr savādāk, bet paldies par viedokli.
Dažreiz liekas, ka tādas neviennozīmīgas situācijas man tiek piespēlētas lai mani izaicinātu :D
21.12.2021 12:11 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Lovisa @ 21.12.2021 11:41

Ja jūtas ir, tad vēl jo dīvaināk šķiet teikt, ka jūtu nav. Manuprāt ļoti nesmuki tā pateikt - neesmu tevī iemīlējies. Varēja jau paklusēt vai samelot. Jo tagad izskatās, ka viņam īsti jūtu nav, bet tomēr grib meiteni paturēt kā rezerves variantu un vēlāk būs - bet es taču teicu, ka neesmu iemīlējies. Un it kā neko pārmest viņam nevarēs. Es tāpēc ieteiktu padomāt kārtīgi vai tāds vīrietis ir vajadzīgs.

Nē...nē,nav jābūt kopā,ja nav abpusējas jūtas.
Bet man šķiet,ka jūtu intensitāte mums visiem nav vienāda.
21.12.2021 12:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits