Ziemassvētki 2021

 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Sveikas, meitenes! :) Lūdzu, padalaties idejās, ko esat dāvinājuši saviem vīriem/draugiem/brāļiem ziemassvētkos. Man ir ierobežots laiks veikaliem, tāpēc gribu sākt par to domāt laicīgi, bet tieši drauga dāvanai nav ideju. Mūsu ģimenē dāvanas dāvinām tikai bērniem, tāpēc esmu ļoti nabadzīga šādās fantāzijās. :D Pajautāt nav variants, jo viņam ''neko nevajag'' :D Varbūt vēl kādai būs aktuāli. :)
30.11.2021 20:42 |
 
Reitings 111
Reģ: 06.11.2021
Es ģimenē aizsāku tradīciju ka nedāvinam viens otram neko, jo pa lielam viss ir un kad kaut ko vajag, to tomēr var nopirkt paši.
Tā vietā mēs kad savācamies dāvanas ir sagatavotas tiem kam to tiešām vajag, dzīvnieku patversmei(segas, barība, mantiņas, burīši utt), eņģeļi pār Latviju ziedojumi bērniem, vai arī ja iekrīt acis kāda trūcīga ģimene kurai nepieciešams dators skolniekam vai kas tamlīdzīgs.
02.12.2021 14:23 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Kad cilvēkam neko nevajag, tad mēģinu uzdāvināt kaut ko noderīgu vai kādu jaunu pieredzi. Šogad draugam dāvināšu dāvanu karti uz https://www.shittydinner.lv/ :D
02.12.2021 22:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)