Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Omikrons

 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Sveikas, meitenes!
Kādas ir jūsu domas par jauno, šausmīgi lipīgo un nežēlīgi nāvējošo paveidu, kas nogalinās gandrīz sekstiljonus?
Apsverat jau cik potes vienlaicīgi sev taisīsiet? Es, piemēram, ar nepacietību gaidu, kad mūsu leģendārā valdība iepirks jauno svētā seruma kravu un turpinās mūs iedvesmot ar saviem nepārspējamajiem lēmumiem!
28.11.2021 08:22 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Nomierinies vienreiz, trolli.
28.11.2021 09:08 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Susurrrrrs @ 28.11.2021 09:08
Nomierinies vienreiz, trolli.

Nemāci cilvēkus, kuri orientējas pārbaudītās vakcīnās! Es jau tagad varu ar 100% pārliecību apgalvot, ka jaunās vakcīnas būs lieliskas. Nevaru vien sagaidīt, kad man beidzot tās ielaidīs un svētīs manu organismu! Cerams, ka arī balstpotes vēl būs aktuālas, jo bez balsta/pamata normālu māju neuzcelsi.
28.11.2021 09:48 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.02.2021
Dārgā Nellija!
Esmu vismaz tik pat satraukusies cik Tu, un šorīt sāku vietējā mežā būvēt militāras pakāpes bunkuru, kurā glābšos no kovidmēra nākamos 10 gadus!
Latvju tautas vienīgā atlikusī cerība ir augsti godājamie Pieneņpūkas, Kariņa un Pavļuta kungi.
Citu valstu ievērojami politiķi jau ir noskaidrojuši, ka kovidmēris izplatās arī caur pirdieniem. Manuprāt, valstī būtu steidzami jāievieš 500 eiro liela soda nauda par nopiršanos. Kā domā Tu? Tas ir dzīvības un nāves jautājums!
28.11.2021 11:11 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Neinteresē.
28.11.2021 11:29 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Būs šis, būs cits un būs vēl 150 paveids, taka vakcinēties nav jēgas visu laiku. Tas nebeigsies un paliks kā saslimšana, kā smagas komplikācijas gripa.
Nevar vakcinēties pret visiem paveidiem jo katru gadu būs jauns tāds. Jāpieņem tas un viss. Un jābeidz par šito vispār domāt
28.11.2021 14:37 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.02.2021
Dārgās meitenes,
esmu šokā par jūsu vieglprātīgo attieksmi! Vai spējat maz aptvert, cik daudz brašu tautu dēlu esat nokāvušas ar saviem toksiskajiem pirdieniem?
28.11.2021 19:22 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Citu valstu ievērojami politiķi jau ir noskaidrojuši, ka kovidmēris izplatās arī caur pirdieniem. Manuprāt, valstī būtu steidzami jāievieš 500 eiro liela soda nauda par nopiršanos. Kā domā Tu? Tas ir dzīvības un nāves jautājums!

Dārgā Sardīne!
Lasu šos jaunumus ar šausmām! Ceru, ka leģendārā valdība, kā vienmēr, spers soļus pareizajā virzienā un liks visiem antivakseriem piekārt pie dibena skaļruņus, lai svētie zinātu vaigā visus tautas nopirdējus...un jā - tas pilnīgi noteikti ir dzīvības un nāves jautājums.
28.11.2021 21:48 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Debestiņa @ 28.11.2021 14:37
Būs šis, būs cits un būs vēl 150 paveids, taka vakcinēties nav jēgas visu laiku. Tas nebeigsies un paliks kā saslimšana, kā smagas komplikācijas gripa.
Nevar vakcinēties pret visiem paveidiem jo katru gadu būs jauns tāds. Jāpieņem tas un viss. Un jābeidz par šito vispār domāt

Es zinu, ka zinātne ir progresējusi pietiekami daudz, lai pat dienas laikā izgudrotu jaunas svētās vakcīnas un arī klīniskajiem pētījumiem pilnībā pietiek ar pāris stundām, lai secinātu, ka produkts ir ne tikai ļoti drošs cilvēka veselībai ilgtermiņā, bet pat ļauj cilvēkam uzlabot savas spējas. Labs piemērs ir pašreizējās vakcīnas, kuras palielina cilvēka IQ. Tieši tāpēc mēs arī redzam tik daudzus gudrus vakcinētus cilvēkus sev apkārt.
28.11.2021 21:59 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Nellija12 @ 28.11.2021 21:59

Es zinu, ka zinātne ir progresējusi pietiekami daudz, lai pat dienas laikā izgudrotu jaunas svētās vakcīnas un arī klīniskajiem pētījumiem pilnībā pietiek ar pāris stundām, lai secinātu, ka produkts ir ne tikai ļoti drošs cilvēka veselībai ilgtermiņā, bet pat ļauj cilvēkam uzlabot savas spējas. Labs piemērs ir pašreizējās vakcīnas, kuras palielina cilvēka IQ. Tieši tāpēc mēs arī redzam tik daudzus gudrus vakcinētus cilvēkus sev apkārt.
😂😂😂 nu baigi labi. Skrien vakcinejies katru dienu un dzīvo laimīga ar šo svēto sulu teiksim tā. Ne visi to grib darīt.
Tapat visi izslimos un arī tu, tikai ar covid 150xx mutāciju un tā svēta sula nepalīdzēs😂
Tici man, dien dienā es saskaros ar covid+ pacientiem slimnīcā un kas ir vakcinēti. Līdz ar to saprotams ka vakcīna nepasargā pilnībā.
Ko visi neiet vakcinēties pret gripu katru gadu?😂
Šis viss būs gripa un no tā vaļā netikt. Pieradīs un mobilizēsies,pielāgosies šai situācijai visi un pēc gadiem tā būs normāla parasta saslimšana
28.11.2021 23:20 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Vakcinjies un liecies mierā gar to visu. Visur tikt vari, iet vari. Nu i vo, atslābsti un pietiek malt šo hui@u te
28.11.2021 23:22 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Debestiņa
Tu esi kādreiz redzējuši glupu vakcinēto cilvēku? Protams, ka nē, jo viņiem visiem pēc potēšanās palielinās IQ. Visi tie "vakcīnētie", kas ir slimnīcā, ir pirkuši sertifikātu. Zinātnieki jau sen ir apstiprinājuši, ka tad, ja esi vakcinēties, saslimt nav iespējams pat teorētiski. Šo var apstiprināt pilnīgi visi mediji, kā arī mūsu leģendārā valdība ar Kariņa un Pauļuta kungiem priekšgalā. Visiem šiem cilvēkiem ir padziļināta izpratne par vakcīnām un to darbību. Tāpat es iedvesmojos ikreiz, kad Kariņš, par spīti ļoti bīstamā vīrusa izplatībai, vēl pamanās rūpēties par ļoti būtiskajām LGBTQ problēmām. Nu vai tad tas nav iedvesmojoši?
29.11.2021 09:35 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Debestiņa @ 28.11.2021 23:22
Vakcinjies un liecies mierā gar to visu. Visur tikt vari, iet vari. Nu i vo, atslābsti un pietiek malt šo hui@u te

Tu laikam neproti uztvert un lasīt sarkasmu, kas nāk no Sardīnes jn Nellijas par vakcīnu. 😂
29.11.2021 09:58 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
missfortune @ 29.11.2021 09:58

Tu laikam neproti uztvert un lasīt sarkasmu, kas nāk no Sardīnes jn Nellijas par vakcīnu. ?
nevaru iedomāties cik stulbam jābūt lai ko tādu izdomàtu un rakstītu pat😂
29.11.2021 12:21 |
 
Reitings 731
Reģ: 04.03.2020
Nellija12 @ 29.11.2021 09:35
Debestiņa
Tu esi kādreiz redzējuši glupu vakcinēto cilvēku? Protams, ka nē, jo viņiem visiem pēc potēšanās palielinās IQ. Visi tie "vakcīnētie", kas ir slimnīcā, ir pirkuši sertifikātu. Zinātnieki jau sen ir apstiprinājuši, ka tad, ja esi vakcinēties, saslimt nav iespējams pat teorētiski. Šo var apstiprināt pilnīgi visi mediji, kā arī mūsu leģendārā valdība ar Kariņa un Pauļuta kungiem priekšgalā. Visiem šiem cilvēkiem ir padziļināta izpratne par vakcīnām un to darbību. Tāpat es iedvesmojos ikreiz, kad Kariņš, par spīti ļoti bīstamā vīrusa izplatībai, vēl pamanās rūpēties par ļoti būtiskajām LGBTQ problēmām. Nu vai tad tas nav iedvesmojoši?

Kā naglai uz galvas! 😆
29.11.2021 16:22 |
 
Reitings 111
Reģ: 06.11.2021
Kaut kā pajāt ne es vakcinējos sākumā, ne vakcinēšos turpmāk, jo no vakcīnas jēgas nav un nebūs. Būs vēl 101x fake paveids
29.11.2021 16:41 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Cilvēku attieksme par šo visu mani tiešām fascinē. Tikai ''novāra'' līdz vakcīnām, bet realitāti tiešām pārāk tupi, lai redzētu. Man pirms dažām dienām pazīstams cilvēks nomira. 45 gadi, stiprs, veselīgs vīrietis, nekādu veselības problēmu. Nevakcinēts,par cik tas visiem tikai interesē. Vairāk kā nedēļu nomocīja ar covid, tad tika aizrauts uz slimnīcu, nākamā diena reanimācijā, bet aiznākošo dienu nesagaidīja. Cik daudzi jau nav miruši šādi, vai no covid komplikācijām. Apraudājām un sērojām par tiem, kas Zolitūdē mira, bet nenormālais covid upuru skaits tāds joks visiem un konspirācija. Goda vārds pretīgi, kur tik ciniski cilvēki var būt. Man vienalga, negribi, nepotējies, bet visa troļļošana man reāli riebjas.
29.11.2021 23:07 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
*Mīlu sarkasmu* Visi sagaida potes kaut katru mēnesi... pat efektīvāk būtu katru dienu. Tad beidzot izglābsimies, bet antivakseri visu plānu bojā!!!!
30.11.2021 05:53 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
A un gripas vakcīnu arī papildus jāpotē, neaizmirstiet to. Ārsti iesaka, un arī vajag katru gadu viņu iepotēt. Profilaktikses pēc varētu pat biežāk. Un tie kas slimo ar gripu ir antivakseri, jo viņ ir kas slimo ar gripu un covidu. Aj nu ko tur teikt, vienkārši neizglītoti cilvēki, kas neko nesaprot no zinātnes.
30.11.2021 05:55 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
sla @ 30.11.2021 05:55
A un gripas vakcīnu arī papildus jāpotē, neaizmirstiet to. Ārsti iesaka, un arī vajag katru gadu viņu iepotēt. Profilaktikses pēc varētu pat biežāk. Un tie kas slimo ar gripu ir antivakseri, jo viņ ir kas slimo ar gripu un covidu. Aj nu ko tur teikt, vienkārši neizglītoti cilvēki, kas neko nesaprot no zinātnes.

Tu vari mīlēt sarkasmu, bet Tev tas noteikti nepadodas tik labi.
Jau iepriekš atkārtošos - mēs zinām, ka nrgradies vakcinēties, Tev nav ar to jālepojas katrā diskusijā, atkārtojot savu viedokli.
30.11.2021 06:58 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Reeceejpele @ 29.11.2021 23:07
Cilvēku attieksme par šo visu mani tiešām fascinē. Tikai ''novāra'' līdz vakcīnām, bet realitāti tiešām pārāk tupi, lai redzētu. Man pirms dažām dienām pazīstams cilvēks nomira. 45 gadi, stiprs, veselīgs vīrietis, nekādu veselības problēmu. Nevakcinēts,par cik tas visiem tikai interesē. Vairāk kā nedēļu nomocīja ar covid, tad tika aizrauts uz slimnīcu, nākamā diena reanimācijā, bet aiznākošo dienu nesagaidīja. Cik daudzi jau nav miruši šādi, vai no covid komplikācijām. Apraudājām un sērojām par tiem, kas Zolitūdē mira, bet nenormālais covid upuru skaits tāds joks visiem un konspirācija. Goda vārds pretīgi, kur tik ciniski cilvēki var būt. Man vienalga, negribi, nepotējies, bet visa troļļošana man reāli riebjas.

Pilnīgi pareizi! Cilvēki ir pārāk akli, lai redzētu, ka tikai svētās vakcīnas spēj glābt cilvēku dzīvības. Tā vietā viņi izvēlas sūdzēties par gultu, medikamentu, un personāla trūkumu medicīnas iestādēs, kā arī par blakusparādībām no svētos potes, kuras neviens cilvēks mūsu valstī vēl nav pieredzējis. Tu spēj tam noticēt?
30.11.2021 07:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits