Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Autoskola Rīga

 
Reitings 8
Reģ: 18.11.2021
Čau!
Ceru uz reālām un šobrīd aktuālām atbildēm no pieredzes jeb īsāk sakot, kuru autoskolu Rīgas apkaimē iesakāt, jo esmu dzirdējusi parāk sliktus stāstus un no autoskolu oficiālo mājaslapu info neuzticos. :D
Lielākais faktors būtu, protams, forši un sakarīgi instruktori, bet vēl foršāk, ar kuriem būtu viegli sarunāt braukšanu vai no paša rīta - kaut kur ap 7/8, vai arī vakarā - pēc plkst. 18:00
Gaidīšu Jūsu ieteikumus!
Iepriekš paldies!
18.11.2021 20:20 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Iesaku izvairīties no lielajām autoskolām: Credo, Mustangs, utt.
Daudz vērtīgāk un personīgāk teoriju tev iemācīs mazākā skolā, kur grupās mazāk cilvēku.
Mans ieteikums, sākt ar braukšanas instruktora atrašanu, tad skatīties kurā skolā viņš māca.
Un uzmanies no slēptajiem maksājumiem, tas ir tipiski lielajās autoskolās, kuras piedāvā it kā lētāku teoriju un braukšanu, bet tad sāksies: reģistrācija 30 eiro, teorijas eksāmens 20 eiro, līguma noformēšana 10 eiro, braukšanas kartes izsniegšana 30 eiro, utt.
18.11.2021 21:00 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.05.2021
Es no sirds iesaku autoskolu “Elite”. Pati no sākuma mācījos Einšteinā, bet pēc pāris braukšanas reizēm ar instruktoriem (bija vairāki, jo man neviens nepatika) sapratu, ka gribu mainīt autoskolu. Man bija ļoti svarīgi, lai es jūtu no instruktora puses, ka viņš ir ieinteresēts mani iemācīt braukt nevis tikai naudu kāst.
Turklāt šajā autoskolā man nebija skolas braukšanas eksāmens. Uzreiz gāju uz CSDD.
18.11.2021 21:17 |
 
10 gadi
Reitings 726
Reģ: 13.01.2011
Nosākuma biju Presto. Viss likās labi, līdz sākās braukšana. Neiespējami tikt pie intruktoriem. Jāgaida pat mēnesi rindā. Tur ir online pieteikšanās. Itkā ērti, nav nevienam jāzvana. Bet kad instruktors ieliek laukus uz kuriem var pieteikties vienreiz mēnesī viņi ļoti ātri tiek aizņemti. Ja nepaspēj gaidi nākamo mēnesi. Tagad vasarā, lai tiktu uz skolas eksāmenu pusotrs mēnesis bija jāgaida rindā.
Tad aizgāju uz Rīgas autoskolu, tīri braukāties. Līdz skolas, pēc tam līdz csdd eksāmenam. Ļoti patika. Finiša taisnē beidzot biju atradusi savu instruktoru. Instruktors Miks.
Man beigu beigās ar to ka tās garās rindas presto bija sanāca braukt ar +/- 10 dažādiem instruktoriem. No visiem viņiem ieteiktu citiem tikai Rīgas Autoskolu
18.11.2021 21:24 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Nav jāgaida mēnesis rindā. Katru dienu ir iespēja tikt uz braukšanu, jo vienmēr būds kāds, kas atrakstās. Stabilam braukšanas grafikam -jā, jāpiesakās 2-3ned.iepriekš uz priekšu. Un tad viss čiki.
19.11.2021 09:44 |
 
10 gadi
Reitings 726
Reģ: 13.01.2011
Jacqueline @ 19.11.2021 09:44
Nav jāgaida mēnesis rindā. Katru dienu ir iespēja tikt uz braukšanu, jo vienmēr būds kāds, kas atrakstās. Stabilam braukšanas grafikam -jā, jāpiesakās 2-3ned.iepriekš uz priekšu. Un tad viss čiki.

Varbūt tagad uz rudeni, vasarā viss viņiem ļoti aizņemts bija
19.11.2021 09:54 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Es gan Presto ļoti iesaku.
Ļoti patika, ka braukšanām piesakies caur sistēmu, visu jau apmaksā, līdz ar to nav nekādu slēpto maksājumu. Vislabāk novērtētie instruktori tiešām ir ļoti labi, pacietīgi.
Par to, ka nodarbības tiek izķertas - katrs instruktos saviem skolniekiem pasaka laiku, kurā katru nedēļu saliek sistēmā nodarbības. Tad nu noteiktajā laikā jāienāk lapā un uzreiz jāķer ciet, tādā veidā pie saviem vēlamajiem laikiem vienmēr tiku 👌
Instruktors Reinis Bekkers ļoti foršs, bet vēl biju eksāmena nodarbībā pie Raula Eglīša, šobrīd liekas, ka pie viņa būtu bijušas vēl labākas nodarbības. Būtībā visi ar augstākajiem vērtējumiem ir labi instruktori, var katram palasīt atsauksmes.
Dārgāk gan būs kā mazākās autoskolās
19.11.2021 09:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits