Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrs

 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Sveikas meitenes ļoti ilgi neesmu šeit rakstījusi,bet mazliet pasekoju, kas te notiek😊
Vēlos mazliet izkratīt sirdi par savu vīru kā man to uztvert un palīdzēt pareizi
Esam kopā jau 16gadus vīrs ir strādīgs,zelta rokas, nav tāda lieta,ko viņš nevarētu izdarīt ja nemāk iemācīsies, ir atbildīgs uz darbu, ja kas salūzīs visu sataisīs un izdarīs, bet ļoti jūtīgs, emocionāls vienmēr pārspīlē notikumus un par daudz uztraucās tur, kur nevajag, bieži man sanāk mierināt viss būs ok u.tt un tajos brīžos man ir tāds nu, bet tu tak esi vīrietis, kāpēc tik ļoti vajag to izrādīt, man tā nepatīk šķiet es esmu sieviete un tik es varu izrādīt vājuma, emocianalitāti, man uzreiz krītas manā vīrietī vīrišķība, man ļoti nepatīk viņu redzēt nedrošu un uztraukušos, jo vīrietim tak galu galā jābūt ģimenes stiprajam plecam, ieteikumi, jūsu pieredze, paldies jau iepriekš
11.11.2021 15:41 |
 
Reitings 31
Reģ: 27.01.2021
Tā tas bijis visus 16 gadus vai tikai pēdēja laikā? Ja tikai pēdējā laikā, varbūt vienkārši pietrūkst vitamīnu un minerālvielu normālai nervu darbībai...
Uzskats par to, ka tikai sievietes var izrādīt emocijas un vājumu, gan būtu jāstumj dziļi atvilknē, lai atpūšas kopā ar pārējiem tipiskajiem psrs laika uzskatiem.
11.11.2021 16:17 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Izteiktāk beidzamā laikā, bet tā liekā uztraukšanās un lietu dramatizēšana vienmēr
11.11.2021 16:22 |
 
Patīk
Reitings 11572
Reģ: 27.01.2021
Mans ir ļoti emocionāls, es neesmu, viņš arī daudz ko uztver saasināti un mēdz pārdzīvot par lietām vairāk, bet esmu sapratusi to, ka viņš tāds vienkārši kā cilvēks ir. Tā ir viena no viņa īpašībām, kas man absolūti netraucē, līdz ar to sadzīvojam perfekti.
Ja mans vīrs raud, tas manās acīs nepadara viņu mazāk vīrišķīgu vai noceļ no ģimenes galvas lomas. Uzskats, ka tikai sieviete drīkst izrādīt "vājumu un emocionalitāti" ir fucked up visās nozīmēs. To, ka īsti veči neraud un neizrāda emocijas ieborēt vēl dēliem mazā vecumā vispār ir taisnākais ceļš uz sapistu psihi.
11.11.2021 16:43 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Uzskats par to, ka tikai sievietes var izrādīt emocijas un vājumu, gan būtu jāstumj dziļi atvilknē, lai atpūšas kopā ar pārējiem tipiskajiem psrs laika uzskatiem.
+++
Nu nav visi vīrieši tie striprie utt.
11.11.2021 16:47 |
 
Reitings 12
Reģ: 06.04.2021
Lielisks raidījums par attiecībām :)
https://lkr.lv/lat/arhivs/?doc=419&ins_print
https://www.istamilestibagaida.lv/
12.11.2021 13:29 |
 
Reitings 111
Reģ: 06.11.2021
Iespējams viņš guļ ar citu sievieti! Bet mūsdienās tas ir normāli ja vīrietis staigā pie vairākām, galvenais kā mājas pie tevis atgriežas.
12.11.2021 13:56 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Avene789 man never vaļā
12.11.2021 14:13 |
 
Reitings 12
Reģ: 06.04.2021
pamēģini šo
http://lkr.lv/lat/arhivs/?doc=419
copy/paste links :)
12.11.2021 14:15 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Vēl pietrūkst stereotips, ka vīrietim jābūt baltā zirgā un bruņinieku kārtā ieceltam, ka pa liānām rāpsies pie Tevis naktī un jārēs līdz rītam.
Palasi par holeriķi, sangviniķi, un flegmatiķi un kas tur vēl bija, jau vairs neatceros.
Standarta stereotips: "Tu tak esi vīrietis, kā Tu vari just? Padoties aizliegts".
12.11.2021 15:41 |
 
Reitings 273
Reģ: 04.05.2021
Visi raud, un visiem ir emocijas, sajūtas un pārdzīvojumi. Neatkarīgi no tā vai esi sieviete vai vīrietis.
Ir cilvēki, kas ļoti labi sevi māk savākt un nekad neviens nepateiks, ka ,iespējams, šis cilvēks kādreiz ko pārdzīvo vai raud..
Muĺķīgi uzskati - ja cilvēks ir labs, strādìgs un zelta cilvēks ( kā pati aprakstīji) tad nu šis galīgi nav tas, par ko būtu brēka jāceļ. Iespējams tev vairāk jaatbalsta, jārunā par to, kas ir dzīves nesvarīgie sīkumu par, kuriem nevajadzētu satraukties tik ļoti.
12.11.2021 18:01 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Nu protams ir patīkami, ja blakus ir vīrietis -“siena”, spēcīgs, vienmēr drošs, pārliecināts, bet arī viņš ir tikai parastais mirstīgais, kam ir jūtas, kas raud, kas pārdzīvo.
Ja tu zini, ka esi emocionāli stiprāka, tad esi, un viņš fiziski spēcīgāks, viens otru papildina.
Es nezinu vai vīrietis, kas ir tik spēcīgs un super mačo neatkarīgais der dzīvei. Man personīgi nederēja un sapratu, ka ar tādu tipu nebūs pa ceļam un aizgāju. Man nederēja tas uzskats, ka -“esmu vecis, man ir pareizie lēmumi, tu esi mana sieviete, es tevi aiztsāvēšu utt, nu īsts varonis”, bet līdz ko mazākais strīds, tieši tas pats -“esmu virietis, gan jau iztikšu ja izskirsimies, dzive ief uz priekšu, nekas man nesāp”. Nu tas man nederēja , likās tāda bezjūtība.
12.11.2021 22:56 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Debestiņa @ 12.11.2021 22:56
Nu protams ir patīkami, ja blakus ir vīrietis -“siena”, spēcīgs, vienmēr drošs, pārliecināts, bet arī viņš ir tikai parastais mirstīgais, kam ir jūtas, kas raud, kas pārdzīvo.
Ja tu zini, ka esi emocionāli stiprāka, tad esi, un viņš fiziski spēcīgāks, viens otru papildina.
Es nezinu vai vīrietis, kas ir tik spēcīgs un super mačo neatkarīgais der dzīvei. Man personīgi nederēja un sapratu, ka ar tādu tipu nebūs pa ceļam un aizgāju. Man nederēja tas uzskats, ka -“esmu vecis, man ir pareizie lēmumi, tu esi mana sieviete, es tevi aiztsāvēšu utt, nu īsts varonis”, bet līdz ko mazākais strīds, tieši tas pats -“esmu virietis, gan jau iztikšu ja izskirsimies, dzive ief uz priekšu, nekas man nesāp”. Nu tas man nederēja , likās tāda bezjūtība.

Taa ir baigi individuāli. Es esmu bijusi kopā ar sienu un kopā ar to jūtīgo. Es priekš sevis sapratu, ka man neder vīrietis,.kas nespēj savākt situāciju. Ja es to varu, es sagaidu no vīrieša to pašu, nevis puņķošanos. Tāpēc sanāca vienkārši ar savu raksturu to cilvēku apēst.
13.11.2021 05:40 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Varbūt viņš vienkārši ir tāds emocionālais cilvēks? visi jau neesam vienādi. :)
13.11.2021 09:10 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Man vieglāk saprasties ar jūtīgāku vīrieti nekā vēso.
Protams, ir jauki ja vēsais saglabā mieru kad tev iet ciet, bet ja jūtīgais māk konstruktīvi runāt par lietām - tad ar viņu problēmsituācijas var atrisināt un baudīt "silta" cilvēka priekšrocības:)
13.11.2021 09:38 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Pr daudz sexa vai ejakulēšanas. Tas atņem vīrietim to stāju. Jo vecāks vīrietis, jo retāk vajag, ne jau tādēļ, ka negribētu, bet tādēļ, ka organisms palēninās un testosterons krītas. Testosterons krītas arī no daudzkā cita...tusnīguma utt...
14.11.2021 23:24 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Man vieglāk saprasties ar jūtīgāku vīrieti nekā vēso.

Man tas pats. Un jau sen, sen nav vairs tie laiki, kad izdzīvošanai katram vīrietim bija jābūt spējīgam nogalināt mežacūku u.c. dzīvniekus, tādēļ nedaudz augstāk vērtēju tos, kas, piemēram, paši dzīvniekus nogalināt nav spējīgi un nedara citas ''mužiku'' lietas.
Un vispār tas, ko autore gaida no sava vīra, mūsdienās tiek saukts par toxic masculinity, kas ir līdzvērtīgs tam, ka sievietes vieta ir tikai virtuvē.
15.11.2021 00:01 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Aamelija @ 15.11.2021 00:01

Man tas pats. Un jau sen, sen nav vairs tie laiki, kad izdzīvošanai katram vīrietim bija jābūt spējīgam nogalināt mežacūku u.c. dzīvniekus, tādēļ nedaudz augstāk vērtēju tos, kas, piemēram, paši dzīvniekus nogalināt nav spējīgi un nedara citas ''mužiku'' lietas.
Un vispār tas, ko autore gaida no sava vīra, mūsdienās tiek saukts par toxic masculinity, kas ir līdzvērtīgs tam, ka sievietes vieta ir tikai virtuvē.
tas ko sievoete sagaida ir tas, kas vīriešiem jāpiemīt. Vīriešu smadzenes un hormoniem ir jāspēj visu sakārtot tā, ka tie visu saskata vienkārši un viegli. Iet, dara un risina. Ja tā nav, tad tie ir veselības jautājumi. Iespējams vakcīnas blaknes.
15.11.2021 00:23 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
.Putns. @ 15.11.2021 00:23
tas ko sievoete sagaida ir tas, kas vīriešiem jāpiemīt. Vīriešu smadzenes un hormoniem ir jāspēj visu sakārtot tā, ka tie visu saskata vienkārši un viegli. Iet, dara un risina. Ja tā nav, tad tie ir veselības jautājumi. Iespējams vakcīnas blaknes.

Kuras tieši vakcīnas blaknes?😂
Kādas no bērnības obligātās standartpakas vai ērču encefalīta?
Ja Tu par kovidpoti, tad vēl pirms tās 90% vīriešu, ja skatāmies uz Tavām sniegtajām vadlīnijām, sirga ar dažādiem testosterona sintēzes traucējumiem.😂
15.11.2021 07:21 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Atkal Putns ar savu sēklas taupīšanu.
15.11.2021 08:44 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
didii5, iespējams man būtu daudz dažādu ieteikumu un savas pieredzes, bet pietrūkst informācijas par Tavu situāciju. Galvenais jautājums, kas man radās lasot situācijas aprakstu:
šķiet es esmu sieviete un tik es varu izrādīt vājuma, emocianalitāti, man uzreiz krītas manā vīrietī vīrišķība, man ļoti nepatīk viņu redzēt nedrošu un uztraukušos
- vari lūdzu noprecizēt vai tiešām esi šo sievietes vājumu izrādījusi savam vīram, ļāvusi saprast, ka esi ievainojama vai, ka Tev vajag atbalstu konkrētā situācijā?
15.11.2021 17:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits