Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar aizņemtu vīrieti

 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Sveiki!
Šovakar man tāds filozofiskais jautājums. Runāju ar draudzeni, mums domas dalās....
Piebildīšu, ka pari esmu laimīgas attiecībās un nevienu novest netaisos. :)
Vai jūsuprāt ir pieņemami flirtēt, mēģināt iepatikties aizņemtam vīrietim(pieņemsim, ka bez bērniem, neprecējies, bet ir meitnene)?
Ja jā, tad kāpēc?
Ja nē, tas kāpēc?
26.10.2021 21:27 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
CEC @ 04.11.2021 21:20
Gan jau vīriešiem ar precētām sievietēm ir līdzīgi, ka ne tikai pats seksiņš ir foršs, bet arī uzvelk tabu apziņa, ka apgāni cita laulību.

Sitas bija labs.
Bet ja nopietni, nav tādu aizņemtu vīriešu. Šodien bija rīt vairs nebūs.
Un nav arī otrs cilvēks privātīpašums.
04.11.2021 23:53 |
 
Reitings 64
Reģ: 30.10.2021
Nellija12 @ 02.11.2021 21:20
Flirtēt nav pieņemami, bet ir pieņemami mīlēties. Tāpēc, ka pliks flirts tāpat darbojas tikai uz īsu brīdi, bet tā apziņa, ka tu esi palīdzējusi kādam vīrietim nokrāpt viņa partneri silda dvēseli.
Gan jau vīriešiem ar precētām sievietēm ir līdzīgi, ka ne tikai pats seksiņš ir foršs, bet arī uzvelk tabu apziņa, ka apgāni cita laulību.
04.11.2021 21:20 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
kas ta par modi latviete but par mau*am?
04.11.2021 15:35 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Visas te kā viena par kāzām vien, Jums tas ieprogrammēts? Visi cilvēki nealkst precēties, tāpēc to nevar pieņemt kā kaut ko nosodāmu, ja tas vēl nav izdarīts.
Bet vispār, daudzas sievietes tādējādi pašapliecinās, ja ir pazaudējušās. Īpaši ja var flirtēt tieši ar aizņemtiem un precētiem, draudzeņu vīriem. Jo kādai atņemot vai vismaz flirtējot radot diskomfortu, šāda veida sievietes gūst no tā baudu. Man BIJA draudzene , kura tā darīja. Un beigu beigās atklājās daudzi nesmukumi. Šobrīd nezinu vai ir mainījusies, bet zinu tikai to, ka brīva sieviete tādējādi ceļ priekš sevis latiņu, ja var savaņģot aizņemtu vīrieti, tas liek justies labākai par citām!
04.11.2021 13:02 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Laulība kā tāda jau sen ir noiets etaps, nesaprotu priekš kam cilvēki mūsdienās precās, ja ir pilnīgi skaidrs ka tas koncepts nestrādā. Statistika to pierāda, un cik vēl daudzi dzīvo kopă nelaimīgi, bērnu dēl, u.c

Statistika vēl labāk parāda cik daudz ir vientuļu un nelaimīgu cilvēku kuriem nav sanākušas vai izjukušas attiecības. It īpaši uz mūža otro pusi.
Dzīves uzskati un vērtības 20+ vat ļoti atšķirties kādi tie būs 40+ gados.
04.11.2021 12:40 |
 
Reitings 1412
Reģ: 19.05.2016
Viedokleniece @ 27.10.2021 16:32

Sapņos Tev tie vīrieši kaklā karās? ? Pēc Tevis rakstītā šķiet, ka esi kaut ko pa ceļam pazaudējusi. Diez vai kāds vīrietis skrien pakaļ lielā sienas pulksteņa dzeguzei.
Tev jau patiktu tā domāt, bet patiesībā vīrieši skrien gan pakaļ "lielā sienas pulksteņa dzeguzei."
04.11.2021 12:16 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Flirtēt nav pieņemami, bet ir pieņemami mīlēties. Tāpēc, ka pliks flirts tāpat darbojas tikai uz īsu brīdi, bet tā apziņa, ka tu esi palīdzējusi kādam vīrietim nokrāpt viņa partneri silda dvēseli.
02.11.2021 21:20 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
jamaika @ 27.10.2021 11:56

Kādēļ ne? Nafigam vispār līst pie vīrieša kurš ir aizņemts? Tas, ka viņš pavilksies vai nē ir cits jautājums. Vēlreiz atkārtojos..vai trūkst brīvu vīriešu?

Ja vīrietis tiešām mīlēs savu sievieti, tad neviena nespēs aizvilt viņu.
30.10.2021 16:56 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 30.10.2021 15:38

Laulība kā tāda jau sen ir noiets etaps, nesaprotu priekš kam cilvēki mūsdienās precās, ja ir pilnīgi skaidrs ka tas koncepts nestrādā. Statistika to pierāda, un cik vēl daudzi dzīvo kopă nelaimīgi, bērnu dēl, u.c

Ir kas māk izveidot laimīgu kopdzīvi un laulību,ir kas to nemāk.
30.10.2021 16:53 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Chikitita @ 30.10.2021 11:34
Daudzas jaunas meitenes dzīvo ilūzijā par mūžīgi laimīgo laulību un neapjauš cik sievietes un vīrieši dzīvo laulībā jo ir bērni un īpašums bet nekāda mīlestība, dzirksts, seksuālā vilkme nav. Bet cilvēks, jebkurš, grib izjust dzīvi, justies piepildīts.

Laulība kā tāda jau sen ir noiets etaps, nesaprotu priekš kam cilvēki mūsdienās precās, ja ir pilnīgi skaidrs ka tas koncepts nestrādā. Statistika to pierāda, un cik vēl daudzi dzīvo kopă nelaimīgi, bērnu dēl, u.c
30.10.2021 15:38 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Daudzas jaunas meitenes dzīvo ilūzijā par mūžīgi laimīgo laulību un neapjauš cik sievietes un vīrieši dzīvo laulībā jo ir bērni un īpašums bet nekāda mīlestība, dzirksts, seksuālā vilkme nav. Bet cilvēks, jebkurš, grib izjust dzīvi, justies piepildīts.
30.10.2021 11:34 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Jirgensone @ 27.10.2021 16:42
nekratu savu problēmu. Atbildu problēmas kratītājai. A man kas vajag lai nekprāptu? Vagaj? Da nē. Man viss ok, lai krāpj. Nav žēl.

Njemot veeraa tavas diskusijas par sunju un kakju eeshanu, kuras administraacija izdzeesa, nekas vairaak par pusbomzeni neesi. Visdriizaak staavi pie kaada stuura Griizinjkalnaa vai tusee uz Rumbulas aplja. Viirieshiem taadas kaa tu nav vajadziigas, tikai dzeeraajiem un bomzhiem.
30.10.2021 11:30 |
 
Reitings 1412
Reģ: 19.05.2016
Citu sieviešu problēmas mani neinteresē. Tā nav mana sieva. Lai vīrietis tiek galā ar savu sievu. Patiesībā cilvēki šķirās un aiziet pie citiem, atrod mīļāko, kas ir labāks un aiziet pie tā, izjauc laulību, kas nedarbojas visu laiku. Tas ir mīts, ka tas nenotiek. Ja man vīrietis būtu pietiekami pievilcīgs, lai man gribētos krāmēties ar drāmu, tas, ka viņam ir sieva, mani neapturētu.
30.10.2021 11:18 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Ja viņš manī iemīlas un ir gatavs uzreiz šķirties, jo savās attiecībās viņš nav laimīgs.. tad gan jau. Nekādas attiecības es gan neveidotu pirms viņš nebūtu oficiāli brīvs. Daudzi nelaimīgas attiecības velk garumā. Šajā gadījumā viņš vienkārši tam pieliktu punktu ātrāk, kas pat ir labāk, jo netiek tērēts neviena laiks.
Bet ja viņš gribētu turpināt savas attiecības un ar mani tikties slepenībā, tad, protams, ka nē. Kāds no tā man labums? Samīlēties un tad raudāt, jo dienas beigās viņš tāpat brauc mājās pie citas ? Piegulētājus var atrast arī starp brīviem vīriešiem. Aiztaupīsies man problēmas gadījumā, ja viņa draudzene uzzina.
27.10.2021 16:51 |
 
Reitings 15
Reģ: 27.10.2021
nekratu savu problēmu. Atbildu problēmas kratītājai. A man kas vajag lai nekprāptu? Vagaj? Da nē. Man viss ok, lai krāpj. Nav žēl.
27.10.2021 16:42 |
 
Reitings 2694
Reģ: 17.01.2021
Jirgensone @ 27.10.2021 15:34
Ie lietas ko es necienu- tās ir sulbas sievietes.
Nu cik konkrēti stulbai ir jābūt, lai nejustu, ka vīrs tev nemīl. Nejustu, ka Vīrs grib citu.
Tieši šobrīd esmu situācijā, kad izvēlēšos attiecības ar precētu vīrieti kuram ir 4 gadīgs bērns.
Jau ilguu laiku mēģina šis vīrtietis pievērst manu uzmanību. Nu izveidojusies dzīves situācija, kad atbildēšu.
Sievietei otra sieviete nav jāciena, bet jābradā ar kāj;ām. Izdzīvo stiprākais.
Turpretī vīram ir jāciena sava sieva, ja pat vīrs neciena to sivieti, tad kāpēc gan kādam citam to darīt?
Atklāti, tai sievietei jābūt man pateicīgai, ka viņai ir vīrs, jo 6 gadus atpakaļ, kad izrādās viņš jau 4 gadus bija attiecībās ar to aklo pamuļķi, viņš mēģināja ko ar mani, bet pēc jautājuma kurā tad kursā tieši esmu, cik tad gadi jāmācās utt. ... man bija tāds ''kas interesējies cik ilgi vēl būšu nabaga un nevarēšu apmaksāt pusi īres, vai?'''man bija no no!
Lietas mainās. Šobrīd vīru man nevajag, kur nu vēl ar bērna piekabi. Tomēr vīrietis ir pievilcīgs, labs darbs, sexam un randiņiem derēas. Bet tā muķle, nu lai turpina viņa drēbes mazģāt un ēst tais;it. Man to vajag? Vajag? Nē, paldies.
Un tām šejienes pamuļķa dievgosniņām. Mani apvaino, ja kāds vīrietis, mēģina man iepatikties, uzreiz nedomājot par laulību ar mani. Un tas ka traucēklis ir sieva vai vieglprātīgs raksturs nav no svara. Vīriešiem neplijos virsū. Bet vīrieši gan plijās un visādus trikus izmanto, lai iepatiktos. Un sievas un sīko slēpšana jau ir tāds pierasts sīkums. Vaairums pat ir gatavi uzreiz pamest esošo dzīvesbiedrenei, protam ja traucēklistam nav finansiālais neizdevīgums. Diezgan leils ir šoks, par kāršanos kaklā precētajiem- dāmas, par ko jūs runājat? Tie precētie tak kā traki aplido sievietes un karās kaklā citām. Ne jau man vajag atcerēties par sievu un sīko mājās- man tādu nav. Tāpat- nu kas man par daļu par sievām. Man tak vienalga. Un kaut kāda sieva man noteikti netraucēs, ja vēlēšos ar šo vīrieti vai nu ģimeni vai sexu.

Ja viņš vēlas krāpt sievu ar tevi, tad kāda iespēja, ka viņš pēc tam nekrāps arī tevi? Un tad tā nākošā būs stulba un vēl nezin kāda, ka atļaujām ielaisties sakaros ar tavu vīrieti. Dots devējam atdodās, karma ir kuce un tad pēc tam varēsi forumos kratīt savas problēmas
27.10.2021 16:34 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Jirgensone @ 27.10.2021 15:34
Ie lietas ko es necienu- tās ir sulbas sievietes.
Nu cik konkrēti stulbai ir jābūt, lai nejustu, ka vīrs tev nemīl. Nejustu, ka Vīrs grib citu.
Tieši šobrīd esmu situācijā, kad izvēlēšos attiecības ar precētu vīrieti kuram ir 4 gadīgs bērns.
Jau ilguu laiku mēģina šis vīrtietis pievērst manu uzmanību. Nu izveidojusies dzīves situācija, kad atbildēšu.
Sievietei otra sieviete nav jāciena, bet jābradā ar kāj;ām. Izdzīvo stiprākais.
Turpretī vīram ir jāciena sava sieva, ja pat vīrs neciena to sivieti, tad kāpēc gan kādam citam to darīt?
Atklāti, tai sievietei jābūt man pateicīgai, ka viņai ir vīrs, jo 6 gadus atpakaļ, kad izrādās viņš jau 4 gadus bija attiecībās ar to aklo pamuļķi, viņš mēģināja ko ar mani, bet pēc jautājuma kurā tad kursā tieši esmu, cik tad gadi jāmācās utt. ... man bija tāds ''kas interesējies cik ilgi vēl būšu nabaga un nevarēšu apmaksāt pusi īres, vai?'''man bija no no!
Lietas mainās. Šobrīd vīru man nevajag, kur nu vēl ar bērna piekabi. Tomēr vīrietis ir pievilcīgs, labs darbs, sexam un randiņiem derēas. Bet tā muķle, nu lai turpina viņa drēbes mazģāt un ēst tais;it. Man to vajag? Vajag? Nē, paldies.
Un tām šejienes pamuļķa dievgosniņām. Mani apvaino, ja kāds vīrietis, mēģina man iepatikties, uzreiz nedomājot par laulību ar mani. Un tas ka traucēklis ir sieva vai vieglprātīgs raksturs nav no svara. Vīriešiem neplijos virsū. Bet vīrieši gan plijās un visādus trikus izmanto, lai iepatiktos. Un sievas un sīko slēpšana jau ir tāds pierasts sīkums. Vaairums pat ir gatavi uzreiz pamest esošo dzīvesbiedrenei, protam ja traucēklistam nav finansiālais neizdevīgums. Diezgan leils ir šoks, par kāršanos kaklā precētajiem- dāmas, par ko jūs runājat? Tie precētie tak kā traki aplido sievietes un karās kaklā citām. Ne jau man vajag atcerēties par sievu un sīko mājās- man tādu nav. Tāpat- nu kas man par daļu par sievām. Man tak vienalga. Un kaut kāda sieva man noteikti netraucēs, ja vēlēšos ar šo vīrieti vai nu ģimeni vai sexu.

Sapņos Tev tie vīrieši kaklā karās? 😂 Pēc Tevis rakstītā šķiet, ka esi kaut ko pa ceļam pazaudējusi. Diez vai kāds vīrietis skrien pakaļ lielā sienas pulksteņa dzeguzei.
27.10.2021 16:32 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Nu cik konkrēti stulbai ir jābūt, lai nejustu, ka vīrs tev nemīl. Nejustu, ka Vīrs grib citu.

Pēc tā nu gan nevar neko spriest, cilvēki ir dažādi
Cik nu labs aktieris ir katrs, tik labi var arī notēlot dažādas mīlestības izpausmes.
Ar gribēšanu tam vispār nav sakara. Ja potence ir laba, tad pietiks gan sievai gan mīļākajai.
27.10.2021 16:13 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Jirgensone @ 27.10.2021 15:34
Ie lietas ko es necienu- tās ir sulbas sievietes.
Nu cik konkrēti stulbai ir jābūt, lai nejustu, ka vīrs tev nemīl. Nejustu, ka Vīrs grib citu.
Tieši šobrīd esmu situācijā, kad izvēlēšos attiecības ar precētu vīrieti kuram ir 4 gadīgs bērns.
Jau ilguu laiku mēģina šis vīrtietis pievērst manu uzmanību. Nu izveidojusies dzīves situācija, kad atbildēšu.
Sievietei otra sieviete nav jāciena, bet jābradā ar kāj;ām. Izdzīvo stiprākais.
Turpretī vīram ir jāciena sava sieva, ja pat vīrs neciena to sivieti, tad kāpēc gan kādam citam to darīt?
Atklāti, tai sievietei jābūt man pateicīgai, ka viņai ir vīrs, jo 6 gadus atpakaļ, kad izrādās viņš jau 4 gadus bija attiecībās ar to aklo pamuļķi, viņš mēģināja ko ar mani, bet pēc jautājuma kurā tad kursā tieši esmu, cik tad gadi jāmācās utt. ... man bija tāds ''kas interesējies cik ilgi vēl būšu nabaga un nevarēšu apmaksāt pusi īres, vai?'''man bija no no!
Lietas mainās. Šobrīd vīru man nevajag, kur nu vēl ar bērna piekabi. Tomēr vīrietis ir pievilcīgs, labs darbs, sexam un randiņiem derēas. Bet tā muķle, nu lai turpina viņa drēbes mazģāt un ēst tais;it. Man to vajag? Vajag? Nē, paldies.
Un tām šejienes pamuļķa dievgosniņām. Mani apvaino, ja kāds vīrietis, mēģina man iepatikties, uzreiz nedomājot par laulību ar mani. Un tas ka traucēklis ir sieva vai vieglprātīgs raksturs nav no svara. Vīriešiem neplijos virsū. Bet vīrieši gan plijās un visādus trikus izmanto, lai iepatiktos. Un sievas un sīko slēpšana jau ir tāds pierasts sīkums. Vaairums pat ir gatavi uzreiz pamest esošo dzīvesbiedrenei, protam ja traucēklistam nav finansiālais neizdevīgums. Diezgan leils ir šoks, par kāršanos kaklā precētajiem- dāmas, par ko jūs runājat? Tie precētie tak kā traki aplido sievietes un karās kaklā citām. Ne jau man vajag atcerēties par sievu un sīko mājās- man tādu nav. Tāpat- nu kas man par daļu par sievām. Man tak vienalga. Un kaut kāda sieva man noteikti netraucēs, ja vēlēšos ar šo vīrieti vai nu ģimeni vai sexu.

Ja Tev ir normāli tikties utt ar aizņemtu,dari to, neviens tev to neliedz.
Bet nevajag saukt citas sievietes par stulbām utml.,jo citām nešķiet ok būt ar aizņemtu vīrieti.
27.10.2021 16:01 |
 
Reitings 15
Reģ: 27.10.2021
Ie lietas ko es necienu- tās ir sulbas sievietes.
Nu cik konkrēti stulbai ir jābūt, lai nejustu, ka vīrs tev nemīl. Nejustu, ka Vīrs grib citu.
Tieši šobrīd esmu situācijā, kad izvēlēšos attiecības ar precētu vīrieti kuram ir 4 gadīgs bērns.
Jau ilguu laiku mēģina šis vīrtietis pievērst manu uzmanību. Nu izveidojusies dzīves situācija, kad atbildēšu.
Sievietei otra sieviete nav jāciena, bet jābradā ar kāj;ām. Izdzīvo stiprākais.
Turpretī vīram ir jāciena sava sieva, ja pat vīrs neciena to sivieti, tad kāpēc gan kādam citam to darīt?
Atklāti, tai sievietei jābūt man pateicīgai, ka viņai ir vīrs, jo 6 gadus atpakaļ, kad izrādās viņš jau 4 gadus bija attiecībās ar to aklo pamuļķi, viņš mēģināja ko ar mani, bet pēc jautājuma kurā tad kursā tieši esmu, cik tad gadi jāmācās utt. ... man bija tāds ''kas interesējies cik ilgi vēl būšu nabaga un nevarēšu apmaksāt pusi īres, vai?'''man bija no no!
Lietas mainās. Šobrīd vīru man nevajag, kur nu vēl ar bērna piekabi. Tomēr vīrietis ir pievilcīgs, labs darbs, sexam un randiņiem derēas. Bet tā muķle, nu lai turpina viņa drēbes mazģāt un ēst tais;it. Man to vajag? Vajag? Nē, paldies.
Un tām šejienes pamuļķa dievgosniņām. Mani apvaino, ja kāds vīrietis, mēģina man iepatikties, uzreiz nedomājot par laulību ar mani. Un tas ka traucēklis ir sieva vai vieglprātīgs raksturs nav no svara. Vīriešiem neplijos virsū. Bet vīrieši gan plijās un visādus trikus izmanto, lai iepatiktos. Un sievas un sīko slēpšana jau ir tāds pierasts sīkums. Vaairums pat ir gatavi uzreiz pamest esošo dzīvesbiedrenei, protam ja traucēklistam nav finansiālais neizdevīgums. Diezgan leils ir šoks, par kāršanos kaklā precētajiem- dāmas, par ko jūs runājat? Tie precētie tak kā traki aplido sievietes un karās kaklā citām. Ne jau man vajag atcerēties par sievu un sīko mājās- man tādu nav. Tāpat- nu kas man par daļu par sievām. Man tak vienalga. Un kaut kāda sieva man noteikti netraucēs, ja vēlēšos ar šo vīrieti vai nu ģimeni vai sexu.
27.10.2021 15:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits