Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar aizņemtu vīrieti

 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Sveiki!
Šovakar man tāds filozofiskais jautājums. Runāju ar draudzeni, mums domas dalās....
Piebildīšu, ka pari esmu laimīgas attiecībās un nevienu novest netaisos. :)
Vai jūsuprāt ir pieņemami flirtēt, mēģināt iepatikties aizņemtam vīrietim(pieņemsim, ka bez bērniem, neprecējies, bet ir meitnene)?
Ja jā, tad kāpēc?
Ja nē, tas kāpēc?
26.10.2021 21:27 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Pilnībā pieņemami. Ja nav precēts, viņš nevienam nepieder. Jautājums, kāpēc neprec to meiteni? Varbūt nav joprojām viņā pārliecināts? Varbūt es būšu tā īstā? Ja man viņš patīk, varu pamēģināt noriskēt. Ja arī viņam patīku,mums turpmāk būs pa ceļam.
26.10.2021 21:32 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Noteikti nē.
Protams, ja vīrietis, būdams attiecībās, atsaucas citas meitenes flirtam un tiek “novests” no esošās draudzenes, tad jautājums ir cik uzticīgs bija šis vīrietis un vai mīlestība bija īsta. TAČU uzskatu, ka meitenei, zinot, ka džeks ir aizņemts, arī nav pieņemami koļīties klāt.
Kaut vai no tāda viedokļa - dots devējam atdodas. Es negribētu, lai manu džeku noceļ cita, tāpēc pari nekas nedlirtētu(ja zināt!), ka dzeks ir aizņemts.
Man gan ir gadījies, ka flirtēju domājot, ka brīvs un džeks arī tā kā bija ieinteresēts - bija uzmaniba, flirta žesti utml, bet beigās atklājās, ka ir aizņemts. Nenocēlu. Attiecības neizveidojām. Kļuvu vēsa, mazāk komunicējām un viņš arī negaja uz kontaktu.
Aizņemts - sarkana līnija!
26.10.2021 21:32 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Gribu piebilst, ka, protams, ja puisis iemīlas citā, tas ir abpusēji un puisis iŠķiras ar esošo, tad tas jau cits stāsts.
Bet kamēr ir kopā un flirtēt ar tadu - nē, nē
26.10.2021 21:34 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Nē. Lieks čakars.
26.10.2021 21:51 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Gājējus un mirējus neapturēsi.
26.10.2021 21:54 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Nē,nē... kam man aizņemts vīrietis 😁
Nav nozīmes vai precējies, vai vnk attiecībās,aizņemts un punkts.
26.10.2021 21:59 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Brendija @ 26.10.2021 21:32
Pilnībā pieņemami. Ja nav precēts, viņš nevienam nepieder. Jautājums, kāpēc neprec to meiteni? Varbūt nav joprojām viņā pārliecināts? Varbūt es būšu tā īstā? Ja man viņš patīk, varu pamēģināt noriskēt. Ja arī viņam patīku,mums turpmāk būs pa ceļam.

Ja pāris ir kopā vēl tikai pāris mēnešus, tad arī ir jādomā, kāpēc pāris nav precējies? Vai arī tad vēl par to ir vienalga un puisi vēl par padomāt nocelt?
Esmu bijusi kontaktā ar aizņemtu puisi pāris mēnešus, biju stulba un samīlējusies, vairāk neatkārtotu, jo pārāk daudz sirdssāpju.
26.10.2021 21:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3737
Reģ: 31.10.2010
Protams, nē. Es dzīvoju pēc vienkāršas dzīves patiesības - nedari otram to, ko negribi, lai dara tev. Es negribētu būt tās meitenes vietā, kuras vīrieti kāda mēģina savākt. Turklāt tāds ceļams vīrietis neturēsies arī pie manis. Tieši tāpat, kā viņu nocēlu es, man viņu noceltu kāda cita, jo viņš tāds ir - ceļams.
26.10.2021 22:16 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Nē. Ja būs ieinteresēts, tad izšķirsies un tad turpinās komunikāciju.
26.10.2021 22:28 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Ja gadas tā netīšām abiem tiešam iemīleties, kaut gan ir attiecibās, es vēl padomatu.
Bet, man piemers no dzīves.
Bijam draudzenu grupina. Bieži tikamies. Viena palika stāvoklī. Tikmer otra, skaista, slaida, un ar savu lustīgumu, hihi haha, otrai draudzenei brutali cali nocela. Pienemu, ka ar bernina gaidibam attiecibas mainijas, bet puisim vel tuseties gribejas. Saka dzivot ar otru kopa loti atri. Kad berns piedzima tomer pietika saprata rupeties par berninu. Velak tikai majas sakas greizirdibas skandali par to ka bieži laiku pavada otrās mājās. Beigas bija asaras un punki, visu laiku nelaimiga, jo negribeja lai tiekas ar bernu un bijušo. Gan jau zinaja ko nodarijusi.
Un tadas, kas nocel, un vel ja berni iesaistiti, butu kā suga jāiznīcina. Briesmigas sievietes
26.10.2021 22:38 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
Ir gana daudz labu brīvu vīriešu, lai netērētu laiku ar jebkuru aizņemto. Es sevi, savu laiku, tik zemu nevērtēju, lai kaut teorētiski to darītu. Teorētiski, jo man iepazīšanās jau sen kā nav aktuāla.
Starp citu, daudzas nereģistrētas kopdzīves, it sevišķi tās, kurās ir kopīgi bērni, dažkārt pat kādi 3, nereti ir stabilākas par daļu no laulībām. Turklāt, arī šīs nelaulātās ģimenes, pirms bērniem, ir bijuši pāri bez bērniem, t.i., tādi pāri, kādus min autore. Tādēļ šajā jautājumā es aizņemtos noteikti nedalu precētajos/ neprecētajos.
26.10.2021 22:47 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Nē, ienīstu sievietes kuras karās kaklā aizņemtiem viriešiem. Vienalga, precēts vai nē, bērni ir vai nav. Aizņemts ir aizņemts. Nafigam līst attiecībās pa vidu? Pietrūkst brīvu vīriešu? Tavas problēmas.
Vīrieši liela daļa ir ļoti mīksti, pavedināt viņus var viegli, it īpaši ja ir ilgstošās attiecības, iespējams ir rutīna, savu sievieti mīl, pamest nevēlas, un tad uzrodas jauna čiepiņa kura piedāvājas , karās kaklā, čalis mīkstais pavelkas. Nožēlo. Tā pat izjūk attiecības.
26.10.2021 22:52 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Minelūše @ 26.10.2021 22:16
Protams, nē. Es dzīvoju pēc vienkāršas dzīves patiesības - nedari otram to, ko negribi, lai dara tev. Es negribētu būt tās meitenes vietā, kuras vīrieti kāda mēģina savākt. Turklāt tāds ceļams vīrietis neturēsies arī pie manis. Tieši tāpat, kā viņu nocēlu es, man viņu noceltu kāda cita, jo viņš tāds ir - ceļams.

Žēl ka nav pieņemts vienlaicīgi būt attiecībās ar vairākām.
Teorijă tas būtu baigi forši.
26.10.2021 22:52 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Ja vīrietis ļaujas, tad jau jā.
Bet jautājums drīzāk - kurai ir vajadzīgs tāds viegls, mīksts “vīrietis” ?
26.10.2021 23:04 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Nē un vēlreiz nē!
Starp citu, tieši nesen sagadījās situācija līdzīga. Iepazinos ar vīrieti, biju kā apmāta, flirtēju un likās, ka nu tik būs. Pēc žestiem un ķermeņa valodas - viņš arī flirtēja, kādu brīdi sarakstījāmies un apmainījāmies telefoniem. Nekas neliecināja, ka būtu aizņemts un tad pēkšņi džeks kļuva vēss un pēc pāris dienām izlika soctīklos bildi ar meiteni. Vairs nekomunicējam. Jā, taja brīdī bija nedaudz tā stulbi un pazibēja doma - varbūt turpināt koļīties un viņš neizturēs? Jo interese notiekti bija. Bet es neturpināju un redzēju, ka viņs ir izdarījis izvēli būt ar savu draudzeni. Svarīgi atlaist.
Vienkārši princips - nedari citam to, ko negribi lai dara tev. Es negribetu lai man noceļ un uzskatu, ka tādi noceļamie īsti nemainās. Nav garantijas, ka man nenocels cita tādu.
26.10.2021 23:52 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.10.2021
Nē, ja Tu esi tā vērta (priekš viņa), tad viņš arī attiecīgi rīkosies
27.10.2021 02:59 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
jamaika @ 26.10.2021 22:52
Nē, ienīstu sievietes kuras karās kaklā aizņemtiem viriešiem. Vienalga, precēts vai nē, bērni ir vai nav. Aizņemts ir aizņemts. Nafigam līst attiecībās pa vidu? Pietrūkst brīvu vīriešu? Tavas problēmas.
Vīrieši liela daļa ir ļoti mīksti, pavedināt viņus var viegli, it īpaši ja ir ilgstošās attiecības, iespējams ir rutīna, savu sievieti mīl, pamest nevēlas, un tad uzrodas jauna čiepiņa kura piedāvājas , karās kaklā, čalis mīkstais pavelkas. Nožēlo. Tā pat izjūk attiecības.

Kāpēc sievietes mūžīgi ir niknas tieši uz tām, kas kaklā karas? Kāpēc tā mūžīgi ir tās sievietes vaina? Es varu kārties kaklā jebkuram. Tas, vai vīrietis to atļauj ir viņa atbildība. Un tāpat arī otrādos scenārijos, kur vīrietis cenšas nocelt kaut ko. Tā nav cēlēja vaina. Vaina ir tajā, kas ļauj tikt noceltam.
27.10.2021 07:16 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Mēģināt iepatikties aizņemtam vīrietim - NĒ. Kāpēc? Vai tad citu vīriešu trūkst.
Bet ja iemīlas divi, viens vai abi aizņemti, notiek kaut kāds traks klikšķis, tad gan neuzskatu ka tas būtu kas briesmīgs, jo acīmredzot liktenis, dzīvojam vienreiz lai tikai principu vadīti atteiktos no mīlestības, jūtām.
Šeit pieminētā situācija būtu neatkarīgi no tā vai viņa būtu sākusi attiecības jau šķirtu vai aizņemtu vīrieti, viņa nav nobriedusi pieņemt otras pusītes bērnu. Tāpēc es uzskatu, ka laba savienība pie tādas situācijas būtu tad ja abām pusēm ir bērni. Citkārt bezbērnu vecāks bieži vien nesaprot otru kuram ir bērns, jo kā lai saprot, ja pats tam neesi izgājis cauri!
Nu vēl izņēmums ja viens no pāra ir bez bērna, bet otrs ļoti simboliski tiekas ar bērnu un nekomunicē ar bijušo, bet tad ar jautājums, vai tad tas ir normāli, ja vecāks tik maz komunicē ar savu bērnu, jāizsver šis jautājums, maksimāli jāatbalsta lai tomēr vecāks tiekas ar savu bērnu!
27.10.2021 08:24 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
Sisenis @ 27.10.2021 07:16

Kāpēc sievietes mūžīgi ir niknas tieši uz tām, kas kaklā karas? Kāpēc tā mūžīgi ir tās sievietes vaina? Es varu kārties kaklā jebkuram. Tas, vai vīrietis to atļauj ir viņa atbildība. Un tāpat arī otrādos scenārijos, kur vīrietis cenšas nocelt kaut ko. Tā nav cēlēja vaina. Vaina ir tajā, kas ļauj tikt noceltam.
Šeit piekrītu, ja sieviete/vīrietis pats atbild uz flirtu un ļauj kārties kaklā, tur nav cēlēja vaina. Personīgi es nekad neatbildu uz flirtu, jo esmu precēta,un mani gluži vienkārši neinteresē citi vīrieši,lai arī cik ļoti viņi censtos. Tāpat arī pati neflirtētu ar aizņemtu vīrieti,kur nu vēl,ja ir bērni un sieva.
27.10.2021 08:25 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Sisenis @ 27.10.2021 07:16

Kāpēc sievietes mūžīgi ir niknas tieši uz tām, kas kaklā karas? Kāpēc tā mūžīgi ir tās sievietes vaina? Es varu kārties kaklā jebkuram. Tas, vai vīrietis to atļauj ir viņa atbildība. Un tāpat arī otrādos scenārijos, kur vīrietis cenšas nocelt kaut ko. Tā nav cēlēja vaina. Vaina ir tajā, kas ļauj tikt noceltam.

Jo vieglāk ir vainot citu.
Bet, ja aizņemtu vīrieti var nocelt kāda cita, tad vīrietis ir pats tam ļāvies.
27.10.2021 08:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits