Aizbraukšana

 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
Sveikas!
Abi ar draugu neesam vakcinējušies pret Covid19, zinot situāciju valstī, esam aizdomājušies, ka draugam nāksies šķirties no darba (vakcinēties arī neplāno). Kad domājām par to, ko darīs ja atlaidīs, iedomājāmies, ka draugs varētu brauks prom uz citu valsti strādāt pie radiem, kamēr visa šī situācija nebuzlabosies. Protams neesmu starā par šo ideju, bet draugs pats uzskata ka labāk tā, nekā caurām dienām sēdēt divanā un skatīties TV.
Kā Jūs, kurām vīri/draugi strādā ārzemēs, sadzīvojat ar to, ka otrās pusītes ir tālu prom, kā sevi uzmundrinat, kā pavadat dienas?
26.10.2021 10:44 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
neizvēligais @ 26.10.2021 21:07
Nu patiesībā Francija nobanoja covid sertifikātu pirms nedēļas.

Francija var banot, ko vēlas. Līdz ko augs cipari vai pensionāriem sāks zust efektivitāte 2.potei, visi bani aizies uz miskasti. Visi rindiņā ies vakcinēties un visās darbavietās pieprasīs sertifikātu. Tur ilgi nekrāmējas krīzes situācijās. Laikam esi aizmirsis, cik ātri Francijā ieviesa aizliegumu pārvietoties pat dienas laikā bez pašapliecinājuma un ka vairākus mēnešus pilsoņi nedrīkstēja izlidot no valsts. Ieviest obligāto sertifikātu visiem vajadzības gadījumā būs viena Makrona runa TV vakarā un no rīta tas jau būs ar likuma spēku. Tur neviens vairs nav ieinteresēts apturēt ekonomiku.
27.10.2021 09:32 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
berry98 @ 26.10.2021 22:24

Es nesaku ka covids nav bistams, katra slimība ir bīstama. Bet spiest vakcinēties un apmest ar akmeņiem, ka "tevis dēļ stulbais cilveks viss ir slikti jo tu nevakcinējies" ari nav īsti pareizi. Es nevakcinējos, jo ārsts ieteica kamēr nebūs precizēta slimība neveikt vakcīnu. Es nesaku ka vakcinētie ir slikti vai ka nevakcinētie ir slikti. Katram ir savs viedoklis un sava izvēle.
Es šo sarunu neizveidoju, lai skaidrotos par covidu, vai saņemtu pārmetumus.

Ja Tu nevakcinējies slimības dēļ, tad dubulti aplausi Tavam dzīvesbiedram. Ja Tev kaitējumu var nodarīt pote, padomā, kādu kaitējumu var nodarīt covid. Un Tavs nevakcinētais dzīvesbiedrs Tev var atstiept mājās kovidu ar procentuāli daudz lielāku iespējamību nekā tad, ja būtu vakcinēts. Nu tādas rūpes lar bērna mātes veselību.
Un gatavs skriet uz ārzemēm tikai tāpēc, lai nebūtu jāvakcinējas, un gatavs tādēļ neredzēt bērnu mēnešiem, nu tāda mīlestība pret bērnu.
Puisītim nav visi mājās konkrēti.
27.10.2021 09:38 |
 
Reitings 122
Reģ: 15.06.2020
Susurrrrrs @ 27.10.2021 09:32

Francija var banot, ko vēlas. Līdz ko augs cipari vai pensionāriem sāks zust efektivitāte 2.potei, visi bani aizies uz miskasti. Visi rindiņā ies vakcinēties un visās darbavietās pieprasīs sertifikātu. Tur ilgi nekrāmējas krīzes situācijās. Laikam esi aizmirsis, cik ātri Francijā ieviesa aizliegumu pārvietoties pat dienas laikā bez pašapliecinājuma un ka vairākus mēnešus pilsoņi nedrīkstēja izlidot no valsts. Ieviest obligāto sertifikātu visiem vajadzības gadījumā būs viena Makrona runa TV vakarā un no rīta tas jau būs ar likuma spēku. Tur neviens vairs nav ieinteresēts apturēt ekonomiku.

Tas manliekas bija pirmajā pandēmijas reizē. Tagad ir pat 5 dažādas zāles pret covid, ja nemaldos. Un franči pret ierobežojumiem, ļoti streikoja. Takā šaubos, ka tur var kautkas īpaši notikt.
Bet es reāli neticu ,ka nebūs vakcinētājiem ierobežojumu pēc 15. Arī Latvijā. Tas man ļoti tā covid vakcīna izklausas pēc draudiem,nedz arī viņa līdz covid. Nu labi varbūt vecie tā nemirst.
27.10.2021 10:20 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Bet es reāli neticu ,ka nebūs vakcinētājiem ierobežojumu pēc 15.

Līdz tam vēl ir jānodzīvo, nevar zināt kāds stāvoklis būs slimnīcās, patreiz tas ir kritiskā stāvoklī un šādus lēmumus pieņem pamatojoties uz kaut ko, nevis pēc tā kāds viņiem tajā dienā ir garastāvoklis.
27.10.2021 10:32 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Susur, atradi pieturzīmes🥳🍾
27.10.2021 10:35 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Garumzīmes, atvainojos :D
27.10.2021 10:36 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Māsa bija uz kādu pusgadu attāluma attiecībās, kad draugs aizbrauca strādāt uz Skandināvu valstīm.
Galvenais ir kontakts, ja tāds ir - tad noteikti var izturēt. Draugs atbrauca atpakaļ un viņu attiecības ir stiprākas kā jebkad bijušas. Ja pati domā, ka spēsi izturēt, ka cilvēka fiziski kādu laiku nav blakus, I'd say go for it!
28.10.2021 19:45 |
 
Reitings 37
Reģ: 05.07.2018
Patreiz esmu tajā situācija, ka draudzene pagaidām ir Latvijā, bet es Nīderlandē. Manā gadijumā nebija nekāds sakars braukšanai dēļ darba un naudas. Manā gadijumā ir tas, ka šeit man ir vieglāk sevi pilnveidot un attīstīties. Sapņi, mērķi. Esmu šeit jau no oktobra, vasaras sākumā mana draudzene brauks uz šejieni.
Brīvos laikos mēs sazvanamies, sarakstamies, skatamies filmas caur netflix(attālināti var skatīties kopā caur Teleparty aplikāciju, ko var ieinstalēt interneta pārlūkā) spēlējam videospēles.
Kad biju Latvijā, man jau bija sajūta, ka es personīgi to izcietīšu un viss būs kārtībā. Viņai tāpat.(Lieki piebilst, ka man personīgi šī ir pirmā reize, ka uzturu atāluma attiecības un Viņai arī) Tāpēc mums nedaudz ir interesanti.
01.01.2022 18:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)