Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

KRŪŠU PALIELINĀŠANA

 
Reitings 15
Reģ: 09.09.2021
Sveikas dāmas! 🍂
Labprāt uzklausītu jūsu pieredzi, kas saistīta ar krūšu palielināšanu. Kur veicāt, cik maksāja, utt. Pašlaik skatos uz Aesthetica Beauty klīnikas pusi.
+ krūšu palielināšanu ir 'prātīgi' veikt pirms bērniem? Tuvāko 5 gadu laikā noteikti pieteiksies mazulis, un vai nebūs pēc zīdīšanas jāveic kaut kas atkārtoti 🤷🏼‍♀️
Pagaidām esmu rindā uz konsultāciju, tādēļ gaidīšu jūsu ieteikumus!
Paldies 🤗
22.10.2021 11:58 |
 
Patīk
Reitings 10215
Reģ: 18.09.2021
Man bija drīzāk nepieciešamība, nevis iegriba, jo bija iedzimti defekti - viens uz otra 😨 Garš stāsts. Taisīju pie Ģīļa laikam 2013. gadā. Tuvāko gadu laikā pēc operācijas pāris reizes vienā krūtī man bija iekaisumi, bet ar zālēm tiku cauri. Bet kādus 2 vai 3 gadus atpakaļ konstatēja, ka vienā krūtī ir kapsula vai kkas tāds, bet otrai savukārt tieši implants sarāvies. Ģīlis teica, ka tā esot tikai 2% gadījumu, un es esmu tajās nelaimīgajās 2ās no 100. Jātaisa jauna operācija, bet nav steidzami (kad pati gribot). Protams, nekādu atlaižu nav :D Nezinu, vai otrreiz taisīšu pie Ģīļa, laikam aiziešu pakonsultēties vēl pie kāda.
Nupat tieši šeit forumā lasīju, ka nav gluži tā, ka tikai 2% ir sarežģījumi. Problēmas esot daudzām.
22.10.2021 14:50 |
 
Reitings 848
Reģ: 05.05.2021
Kaut kā bieži dzirdu vai lasu, ka nākas pārtaisīt krūtis. Nez ar ko tas saistīts🤔
Man pašai nav, bet es laikam labāk izvēlētos likt pēc bērniem.
22.10.2021 16:09 |
 
Patīk
Reitings 10215
Reģ: 18.09.2021
MjauMjau @ 22.10.2021 16:09
Kaut kā bieži dzirdu vai lasu, ka nākas pārtaisīt krūtis. Nez ar ko tas saistīts?
Man pašai nav, bet es laikam labāk izvēlētos likt pēc bērniem.

Nu, man tie iekaisumi uznāca pēc lielākas fiziskas slodzes. Pilnīgi var sajust to brīdi, kad kkas tā kā notikšķ :/ Vienreiz kko smagu stiepu, vienreiz taisot planku, vēl vienreiz sportojot... Varbūt, ja mierīgi dzīvo, viss ok :)
22.10.2021 19:50 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Tas ir jadara , ja to velies, a ja nu bērni nebūs? Sanāk visa dzīve būs pagājusi tikai par to sapņojot.
Es arī vēlētos, bet pagaidām vēl gluži neesmu saņēmusies.
22.10.2021 20:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits