COVIDA NAV!!!

 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Labvakar!
Ko jūs domājat par to Covid murgu? Kāda tic tāda eksistencei? Es nepazīstu nevienu, kas būtu saslimis ar to. Un mans draugs arī nē.
Draugs šo jautājumu ir dziļi pētījis, jo viņam interesē politika, zinātne, globālā attīstība. Un viņš man ir rādījis daudzus video krievu valodā, kur pilnībā ar pārliecinošiem zinātniskiem pierādījumiem tiek atspēkota Covid eksistence!
Man pašai tik dziļu medicīnisku zināšanu nav, bet draugs savulaik strādāja par apsargu poliklīnikā, un viņam ir pazīstami daudzi medpersonāla cilvēki. Tāpēc viņa viedoklim var ticēt. Un viņš ir skaidri pateicis, ka uzpurņus vilkt ir neveselīgi, ar varu cilvēkus vakcinēt ir pilnīgs noziegums.
Vakcīna diemžēl satur kodus, kas pārvērtīs cilvēku DNS, domāšanu un tie nonāks lielo korporāciju un citu lielvaru rokās kā lelles. Tāda ir realitāte.
Ticēt Covid eksistencei ir tik pat naivi, kā tam, ka dvīņu torņus neuzspridzināja pati ASV valdība, ka Maikls Džeksons ir miris un, ka mēness neredzamo pusi jau sen nekontrolē NASA.
Mums atkal grib ausis aizmālēt ar pasakām!
25.09.2021 22:27 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Apple of my eye @ 26.09.2021 21:57

Nu, un tie jūsu simptomi Tev liekas pietiekams iemesls tam vājprātam, kas notiek pasaulē? Ierobežojumi, ekonomikas graušana, naudas šķiešana, piespiedu vakcinācija ar vakcīnu, kas izstrādāta mēnešu (!) laikā, kamēr līdz tam vakcīnas izstrādāja un pētīja GADIEM! Tiešām!?! - dēļ ožas, garšas un klepus?

Vai es domāju, ka Kovids eksistē? Jā!
Vai es esmu vakcinējusies? Nē!
Šķiet, tā arī ir mana atbilde uz visiem taviem jautājumiem.
26.09.2021 22:00 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Starp citu es arī šobrīd saskaros ar šo vājprātu. Tīri finansiāli. Es vēlos aizlidot uz savām mājām. Uz divām nedēļām. Ko man tas izmaksā? 290£ un 210€, neieskaitot, ka man būs arī kaut ko jāēd dzīvojot tās divas nedēļas.
Vai man šķiet, ka šis viss ir par traku? Jā. Nevienam naudiņa nekrīt no gaisa.
26.09.2021 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Apple of my eye @ 26.09.2021 21:57

Nu, un tie jūsu simptomi Tev liekas pietiekams iemesls tam vājprātam, kas notiek pasaulē? Ierobežojumi, ekonomikas graušana, naudas šķiešana, piespiedu vakcinācija ar vakcīnu, kas izstrādāta mēnešu (!) laikā, kamēr līdz tam vakcīnas izstrādāja un pētīja GADIEM! Tiešām!?! - dēļ ožas, garšas un klepus?

Netrūkst cilvēku, kuriem simptomi ir daudz nopietnāki un arī palikušas slimības sekas - izārdītas plaušas un sirds problēmas. Tie reāli piemēri no maniem tuvajiem. Un jā, tas ir pietiekami nopietni, īpaši, ja cilvēkam knapi 30 gadi un visa dzīve vēl jānodzīvo. Tas ir runājot par vīrusa eksistenci un ietekmi. Visi ierobežojumi, to nepieciešamība, realizēšanas veids, vakcīnas utt. jau ir pavisam cits stāsts. Īpaši Latvijā.
26.09.2021 22:13 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Runājot par vakcīnām. Ja kāds tiešām ir vakcīnas fans, lai potējas. Bet tā cilvēku vilkšana ar varu potēt- tas ir cilvēktiesību pārkāpums. Ko tādu neatļāvas pat fašisti un komunisti.
Mūsu dzīvokļa durvis šiem varmākām ir slēgtas!
26.09.2021 22:29 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
Nu, un tie jūsu simptomi Tev liekas pietiekams iemesls tam vājprātam, kas notiek pasaulē? Ierobežojumi, ekonomikas graušana, naudas šķiešana, piespiedu vakcinācija ar vakcīnu, kas izstrādāta mēnešu (!) laikā, kamēr līdz tam vakcīnas izstrādāja un pētīja GADIEM! Tiešām!?! - dēļ ožas, garšas un klepus?

Agrāk viss prasīja vairākus gadus. Salīdzināt kkādus 1800-1900 gadus ar mūsdienām nav īsti korekti. Es ļoti šaubos, ka jūsu mammas pētīja, piemēram, bērnu triekas vakcīnu. Iepotēja zīdaiņiem un viss. Tagad visi tik ļoti gudri, ka nav vairs nevienu ko pasūtīt. Nē, es neatbalsti piespiedu vakcināciju, bet normālā sabiedrībā tam būtu jānotiek dabiski, lai apkarotu gan slimības gaitu, gan ierobežojumus. Un ne jau ožas/garšas pazušana ir šausmīgākā blakne. Acīmredzot, jums ir paveicies, ka nepazīstat nevienu, kurš covida dēļ gulējis reanimācijā, pieslēgts pie aparātiem, jo savādāk nav iespējams elpot un dzīvot. Nemaz nerunājot par tiem 30gadniekiem, kuriem pēc izslimošanas trūkst spēka veikt elementāras fiziskas aktivitātes bez aizdusas. Ja tas ir normāli un uz to ejam, tad nav jāvaino Kariņš un Saeima, bet jāpaskatās uz sevi.
26.09.2021 22:52 |
 
Reitings 122
Reģ: 15.06.2020
lote_te @ 26.09.2021 22:52

Agrāk viss prasīja vairākus gadus. Salīdzināt kkādus 1800-1900 gadus ar mūsdienām nav īsti korekti. Es ļoti šaubos, ka jūsu mammas pētīja, piemēram, bērnu triekas vakcīnu. Iepotēja zīdaiņiem un viss. Tagad visi tik ļoti gudri, ka nav vairs nevienu ko pasūtīt. Nē, es neatbalsti piespiedu vakcināciju, bet normālā sabiedrībā tam būtu jānotiek dabiski, lai apkarotu gan slimības gaitu, gan ierobežojumus. Un ne jau ožas/garšas pazušana ir šausmīgākā blakne. Acīmredzot, jums ir paveicies, ka nepazīstat nevienu, kurš covida dēļ gulējis reanimācijā, pieslēgts pie aparātiem, jo savādāk nav iespējams elpot un dzīvot. Nemaz nerunājot par tiem 30gadniekiem, kuriem pēc izslimošanas trūkst spēka veikt elementāras fiziskas aktivitātes bez aizdusas. Ja tas ir normāli un uz to ejam, tad nav jāvaino Kariņš un Saeima, bet jāpaskatās uz sevi.

Tik ātri nevar, ātrākā vakcīna bija 7 gadus, šai pat gada nebija. Man pēc potes arī ir grūtības veikt fizisku darbu un tāpat varu saslimt. Es jau iepriekš teicu, ja tu satiec dienā kādus 20 cilvēkus, jā pote kaut ar visām blaknēm nav nemaz tik slikta, bet ja jau esi diezgan izolēts spiest špricēt nav gudri. Un kur jums tie covid kritumi, bija 50% ar covid sertikatu, tādu nav. A un vēl man tikai 4 mēnesi pagājuši, varbūt vēl bus kādas blaknes un vēl spiedīs boosterus. Un vispār ir ļoti grūti novelt vainu uz poti, un ne visi reportē tās blaknes.
Tik cik esmu dzirdējis, ka daudziem tuviniekiem piedāvā norakstīt uz covid, jo tad saņemot bezmaksas bēres, takā es domāju ka mirušo skaitu var dalīt uz 2.
Tepat bija novakcineti baigi veci cilvēki, kuru nemaz tik daudz nav. Tak viņi melo un visas stastikas kruķī kā patīk. Arī Makrona vizītes uzreiz saslimušo bija, jo viņš pateica, ka Latvija nedabūs covid atbalstu.
27.09.2021 00:37 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Slimība/vīruss ir,bet vai tik lielos apmēros kā mums stāsta/rāda?
Negribās ticēt.
Ierobežojumi daudzi šķiet neloģiski un nepārdomāti.
Izslimoju,par laimi vieglā formā,bet sekas izjutu vēl pusgadu pēc slimošanas,bij nenormāls nogurums un bezspēks.
Vairs negribas ar to saskarties.
27.09.2021 07:29 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Tik cik esmu dzirdējis, ka daudziem tuviniekiem piedāvā norakstīt uz covid, jo tad saņemot bezmaksas bēres, takā es domāju ka mirušo skaitu var dalīt uz 2.

😁😁😁
melnās komēdijas scenārijs
Slimība/vīruss ir,bet vai tik lielos apmēros kā mums stāsta/rāda?

Visi melo. Tikai nevakcinētie zin patiesību 😁😁😁
28.09.2021 07:54 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
vnk pajautāšu - kāpēc visi tik ļoti uzsver, ka slimojot ar covid pazūd garša un smarža? Gan man, gan vēl citiem pazīstamiem, arī pie pamatīgas saaukstēšanās, gripas vai angīnas pazūd garša un smarža. Man pie pamatīgām iesnām arī smarža pazūd.
28.09.2021 13:25 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Forele123 @ 28.09.2021 13:25
vnk pajautāšu - kāpēc visi tik ļoti uzsver, ka slimojot ar covid pazūd garša un smarža? Gan man, gan vēl citiem pazīstamiem, arī pie pamatīgas saaukstēšanās, gripas vai angīnas pazūd garša un smarža. Man pie pamatīgām iesnām arī smarža pazūd.

Precīzi!!! Sākism ar to, ka man oža/garša vispār nešķiet kā derīgi argumenti vispārējam Covid-vājprātam. Otrkārt, tieši kā Tu saki - arī pirms Covid bija šādi simptomi pie saslimšanām.
Te, manuprāt, ir izcili redzams, kā ar vispārējo iebiedēšanas kampaņu cilvēkiem "aizveras ciet" un pazūd atmiņa. Žēl :(
28.09.2021 13:37 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
es nesaku, ka galīgi nav tāds covid. vnk interesē, kāpēc vienmēr to ožu un garšu uzsver.
28.09.2021 13:46 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
vnk pajautāšu - kāpēc visi tik ļoti uzsver, ka slimojot ar covid pazūd garša un smarža? Gan man, gan vēl citiem pazīstamiem, arī pie pamatīgas saaukstēšanās, gripas vai angīnas pazūd garša un smarža. Man pie pamatīgām iesnām arī smarža pazūd.

Nu tad pamēģini pie saaukstēšanās apēst citronu, uzdzert šņabi un uzēst vēl to, kas ļoti, ļoti negaršo :D Protams, ka pie iesnām smarža pazūd, bet tā tomēr vēl saglabājas. Pietam, pēc covid saslimšanas, kad ir pazudusi garša/smarža, garšas ne vienmēr atgriežas tā, kā tām būtu jābūt. Manai draudzenei jau gandrīz pusgads pēc saslimšanas, bet atsevišķas lietas garšo pēc ķiplokiem, lai gan tur no ķiplokiem ne smakas, ne garšas.
28.09.2021 13:52 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Forele123 @ 28.09.2021 13:25
vnk pajautāšu - kāpēc visi tik ļoti uzsver, ka slimojot ar covid pazūd garša un smarža? Gan man, gan vēl citiem pazīstamiem, arī pie pamatīgas saaukstēšanās, gripas vai angīnas pazūd garša un smarža. Man pie pamatīgām iesnām arī smarža pazūd.

Man slimojot pazuda oža un garša 5dienas.
Pēc tam pamazām atgriezās.
Meitai uz 3d nebij oža un garša,vēl tagad oža nav īsti ok.
Dīvainas smakas viņa jūtot.
28.09.2021 14:13 |
 
Reitings 122
Reģ: 15.06.2020
Jūs sūdzaties par ožu un garšu, es sūdzos par sirds problēmam pēc potes, un tik un tā varu saslimt. Un es neesmu vienigais, kuram tādas problēmas.
28.09.2021 15:47 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Man pēc potes izauga aste un vienradža rags. Ko darīt?
28.09.2021 15:52 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Kā Jūs tās kuras izslimojušas šobrīd jūtaties? Pētijumi rāda, ka bieži vien covid 19 izslimojušajiem ir izmaiņas smadzeņu pelēkajā vielā, kas rezultējas ar pasliktinātu atmiņu un koncentrēšanās spēju zudumu (izmaiņas līdzīgas kā Alcheimera slimniekiem), es diemžēl no arī sev zināmiem cilvēkiem esmu dzirdējusi, šādas sūdzības. Atsauce uz pētijumu - https://theconversation.com/amp/preliminary-research-finds-that-even-mild-cases-of-covid-19-leave-a-mark-on-the-brain-but-its-not-yet-clear-how-long-it-lasts-166145?__twitter_impression=true
28.09.2021 15:56 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
neizvēligais @ 28.09.2021 15:47
Jūs sūdzaties par ožu un garšu, es sūdzos par sirds problēmam pēc potes, un tik un tā varu saslimt. Un es neesmu vienigais, kuram tādas problēmas.

Izstāstīju savu pieredzi saskaroties ar slimību,nevis sūdzos😁
28.09.2021 15:56 |
 
Reitings 122
Reģ: 15.06.2020
LaLo @ 28.09.2021 15:52
Man pēc potes izauga aste un vienradža rags. Ko darīt?

To vieglāk pierādīt, nekā sirdi, vari ieliekt bildi šeit, ja nu vienīgi neesi trollene :)
28.09.2021 15:56 |
 
Reitings 122
Reģ: 15.06.2020
Lizavay @ 28.09.2021 15:56
Kā Jūs tās kuras izslimojušas šobrīd jūtaties? Pētijumi rāda, ka bieži vien covid 19 izslimojušajiem ir izmaiņas smadzeņu pelēkajā vielā, kas rezultējas ar pasliktinātu atmiņu un koncentrēšanās spēju zudumu (izmaiņas līdzīgas kā Alcheimera slimniekiem), es diemžēl no arī sev zināmiem cilvēkiem esmu dzirdējusi, šādas sūdzības. Atsauce uz pētijumu - https://theconversation.com/amp/preliminary-research-finds-that-even-mild-cases-of-covid-19-leave-a-mark-on-the-brain-but-its-not-yet-clear-how-long-it-lasts-166145?__twitter_impression=true

Un neviens nav izpētījis to covid poti arī, un tāpat saslimstot nevari vēl to arī dabūt
28.09.2021 15:57 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
neizvēligais @ 28.09.2021 15:56

To vieglāk pierādīt, nekā sirdi, vari ieliekt bildi šeit, ja nu vienīgi neesi trollene :)
Ko kardiologs saka par Jūsu sirds slimību?
28.09.2021 16:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)