Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nākamais solis.

 
Reitings 15
Reģ: 22.09.2021
Sveiki.
Jau aiz durvīm klauvē divu gadu kopābūšana.
Dzīvojam saticīgi, nav kašķu par pilnībā neko. Viņam savi dzīves sapņi un mērķi, man savējie. Viņš ir vīrietis, kas ļoti vērsts uz finansiālu neatkarību, savu sapņu realizēšanu. Kas tiešām nav slikti. Es šobrīd cītīgi krāju naudiņu savam sapnim. Viens otru atbalstam.
Un tad es kaut kā aizdomājos... man 26, drīz 27. Viņam tuvu 30. Iespējams es skrienu par ātru, bet... šķiet, ka vajadzētu būt nākamajam solim. Bildinājumam. Bet nav. Kaut kā velk garumā.
Kad runājam par bērniem, tad tos šobrīd arī neplānojam. Ja gadītos, viņš uzņemtos atbildību, to esam izrunājuši. Bet kolīdz pieminu nākotnes kāzas vai ko tuvu tam, tā ir kaut kādi jociņi. Šķiet, viņš nav gatavs. Ko it kā saprotu.
Es skrienu par ātru? Vai ir ok gribēt ko vairāk pēc kopīgiem diviem gadiem?
22.09.2021 00:52 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Ja viņš gribētu, viņš to darītu. Tas arī visu izskaidro.
22.09.2021 00:53 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Jums varbūt ir komunikācijas problēmas? Šķiet, ka divi gadi ir pietiekami liels laika posms, lai paspētu izrunāt visas tīkāmās tēmas. Skaties, ka neievelc to līdz 30.gadiem, ja nopietni vēlies veidot ģimeni. Bet no tevis rakstītā noprotu, ka tas nav tava partnera wishlistā.
22.09.2021 01:20 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Es domāju, ka vēl drusku par ātru. Ir, protams, cilvēki, kas dara arī ātrāk, bet man šķiet, ka par tādām lietām labāk nopietni runāt, kad kopā ir 3-5 gadus, nevis nepilnus 2. Daudziem tomēr bagāžā ir kādas izjukušas attiecības, kuru ilgums bijis zem 3 gadiem - iedomājies, ja visi tie būtu paspējuši apprecēties...
22.09.2021 08:15 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Obligāti vajag precēties?
22.09.2021 08:51 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Es teiktu, ka nopietna saruna ir vietā, lai saprastu, vai Jums attiecībā pret iespējamo laulības dzīvi nav pilnīgi atšķirīgas ekspektācijas. Bez jociņiem utt. Jā nu viņš Tev vēl pēc 2 gadiem paziņos, ka nevēlas ne precēties, ne bērnus ? Kas, protams, ir ok ja ABI partneri ar šo ir mierā.
22.09.2021 09:15 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Jāizrunā kārtīgi, ko vispār vēlaties no šīm attiecībām, jo tevi var labi saprast. Nav jums abiem 20 gadu, kad tā var vilkt garumā
22.09.2021 10:52 |
 
Reitings 15
Reģ: 22.09.2021
Viņš ir teicis, ka gribētu reiz apprecēties. Bet tas ir tā vispārināti.
22.09.2021 11:09 |
 
Reitings 15
Reģ: 22.09.2021
ganesha @ 22.09.2021 08:51
Obligāti vajag precēties?

Vajag gan.
22.09.2021 11:09 |
 
Reitings 15
Reģ: 22.09.2021
Jacqueline @ 22.09.2021 01:20
Jums varbūt ir komunikācijas problēmas? Šķiet, ka divi gadi ir pietiekami liels laika posms, lai paspētu izrunāt visas tīkāmās tēmas. Skaties, ka neievelc to līdz 30.gadiem, ja nopietni vēlies veidot ģimeni. Bet no tevis rakstītā noprotu, ka tas nav tava partnera wishlistā.

Īsti neteiktu ka mums ir komunikācijas problēmas. Mēs runājam par daudz ko. Vienkārši laulība man šķiet, ka viņam ir tāds ārpus komforta zonas topiks.
22.09.2021 11:10 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Arta* @ 22.09.2021 08:15
Es domāju, ka vēl drusku par ātru. Ir, protams, cilvēki, kas dara arī ātrāk, bet man šķiet, ka par tādām lietām labāk nopietni runāt, kad kopā ir 3-5 gadus, nevis nepilnus 2. Daudziem tomēr bagāžā ir kādas izjukušas attiecības, kuru ilgums bijis zem 3 gadiem - iedomājies, ja visi tie būtu paspējuši apprecēties...

Nepiekritīšu, ir lietas, kas ir jāizrunā, pēc iespējas ātrāk, lai saprastu, vai ir pa ceļam vai nav...Baidoties prasīt un uzsākt runāt par nopietnām tēmām, var zaudēt gadus, jo, kā izrādās viens negrib precēties, bet otrs grib ļoti vai arī par bērniem - tieši tas pats, kāds grib, kāds negrib.
Mani bildināja pēc nepilna kopā būšanas gada, man bija 24 tad, viņam 29, apprecējāmies vēl pēc gada.
22.09.2021 12:38 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
Es domāju, ka vēl drusku par ātru. Ir, protams, cilvēki, kas dara arī ātrāk, bet man šķiet, ka par tādām lietām labāk nopietni runāt, kad kopā ir 3-5 gadus, nevis nepilnus 2. Daudziem tomēr bagāžā ir kādas izjukušas attiecības, kuru ilgums bijis zem 3 gadiem - iedomājies, ja visi tie būtu paspējuši apprecēties...

Tas ir normāli 20gadniekiem, nevis jau gandrīz 30gadniekiem vēl 5 gadus "draudzēties", pēc tam saplānot kāzas, piedzemdēt bērnus, kuri arī nepiesakās uz pirmā burvju mājiena... Vai arī pēc 5 gadiem saprast, ka otrs nemaz nevēlas ne kāzas, ne bērnus. Nav nekāds sapņu scenārijs.
Atbildot autorei - ir pilnīgi normāli gribēt attiecībās nākamo soli. Taču visas tās vīriešu atrunas, ka nav īstais laiks, vajag to un to, ir viens liels bullshits. Dzīt jokus, kad tava sieviete runā par attiecību loģisku turpinājumu - kāzām, nav nekas pozitīvs. Ja savu sievieti neredz kā sievu un bērnu māti, tad tāds vīrietis ir ērti iekārtojies, lai apmierinātu dabiskās vajadzības pēc sievietes, māju siltuma utt. Un lieki tērē sievietes laiku, kura cer uz kaut ko vairāk.
22.09.2021 12:48 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Vai tu vispār esi viņam jautājusi, kā viņš skatās uz laulībām/ bērniem?! Ja nē tad nav ko brīnīties. Un nav tāds ātri vai vēlu. Es pēc 8 mēnešu kopā būšanas apprecējos, bērns pieteicās pēc divu mēnešu kopā būšanas jo abi to gribējām. Ja IR tad ir tas klikšķis un tas ka gribi ar to precēties un darīt visu pārējo.
22.09.2021 12:50 |
 
Reitings 15
Reģ: 22.09.2021
Lexxie @ 22.09.2021 12:50
Vai tu vispār esi viņam jautājusi, kā viņš skatās uz laulībām/ bērniem?! Ja nē tad nav ko brīnīties. Un nav tāds ātri vai vēlu. Es pēc 8 mēnešu kopā būšanas apprecējos, bērns pieteicās pēc divu mēnešu kopā būšanas jo abi to gribējām. Ja IR tad ir tas klikšķis un tas ka gribi ar to precēties un darīt visu pārējo.

Jā, esam par to runājuši. Viņš pret abiem scenārijiem vairāk izturas kā pret ideju, ne realitāti.
22.09.2021 13:01 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
lote_te @ 22.09.2021 12:48

Tas ir normāli 20gadniekiem, nevis jau gandrīz 30gadniekiem vēl 5 gadus "draudzēties", pēc tam saplānot kāzas, piedzemdēt bērnus, kuri arī nepiesakās uz pirmā burvju mājiena... Vai arī pēc 5 gadiem saprast, ka otrs nemaz nevēlas ne kāzas, ne bērnus. Nav nekāds sapņu scenārijs.
Atbildot autorei - ir pilnīgi normāli gribēt attiecībās nākamo soli. Taču visas tās vīriešu atrunas, ka nav īstais laiks, vajag to un to, ir viens liels bullshits. Dzīt jokus, kad tava sieviete runā par attiecību loģisku turpinājumu - kāzām, nav nekas pozitīvs. Ja savu sievieti neredz kā sievu un bērnu māti, tad tāds vīrietis ir ērti iekārtojies, lai apmierinātu dabiskās vajadzības pēc sievietes, māju siltuma utt. Un lieki tērē sievietes laiku, kura cer uz kaut ko vairāk.

+++
2 gadi jau ir gana laiks,lai iepazītu viens otru un saprastu,vai ejam kopā tālāk vai nē.
22.09.2021 13:26 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Chemical @ 22.09.2021 13:01

Jā, esam par to runājuši. Viņš pret abiem scenārijiem vairāk izturas kā pret ideju, ne realitāti.
Tad apsver ideju vai vispār būt vēl ar tādu kopā. Ja jums nesaskan dzīves mērķi tālākie, diemžēl tu viņa domas pēkšņi neizmainīsi.
22.09.2021 15:09 |
 
Reitings 15
Reģ: 22.09.2021
Lexxie @ 22.09.2021 15:09
Tad apsver ideju vai vispār būt vēl ar tādu kopā. Ja jums nesaskan dzīves mērķi tālākie, diemžēl tu viņa domas pēkšņi neizmainīsi.

Mans dzīves mērķis nav būt glābējsievietei kuras dēļ kāds vīrietis izmainas. Mans jautājums bija par to, vai ir ok gribēt soli augšup pēc diviem gadiem. Attiecību raksturojumu ievietoju labākai skaidrībai.
22.09.2021 15:21 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Taču visas tās vīriešu atrunas, ka nav īstais laiks, vajag to un to, ir viens liels bullshits. Dzīt jokus, kad tava sieviete runā par attiecību loģisku turpinājumu - kāzām, nav nekas pozitīvs.

Neteiktu, ka tas ir bulshits. Kāzas ir dārgs un plānietilpīgs pasākums. Un ja cilvēkam ir savi mērķi un ambīcijas, tad tērēt tūkstošus kāzām ir viena no pēdējām lietām, ko cilvēks vēlētos darīt. Es autores vietā pamēģinātu parunāt par kāzu vīziju kā tādu. Varbūt čalis nav gatavs rīkot masīvas kāzas, bet sarakstīties viņam nav nekādu iebildumu. Varbūt tas der kā variants.
22.09.2021 15:25 |
 
Reitings 15
Reģ: 22.09.2021
Piekūns @ 22.09.2021 15:25

Neteiktu, ka tas ir bulshits. Kāzas ir dārgs un plānietilpīgs pasākums. Un ja cilvēkam ir savi mērķi un ambīcijas, tad tērēt tūkstošus kāzām ir viena no pēdējām lietām, ko cilvēks vēlētos darīt. Es autores vietā pamēģinātu parunāt par kāzu vīziju kā tādu. Varbūt čalis nav gatavs rīkot masīvas kāzas, bet sarakstīties viņam nav nekādu iebildumu. Varbūt tas der kā variants.

Patīkami, ja kāds vīriešu kārtas pārstāvis arī iesaistās diskusijā. Tas palīdz izprast situāciju no vīrieša skata punkta. 👍
Par kāzu scenārijiem ir mazliet parunāts. Es tieši esmu tā, kas nevēlas lielas kāzas ar viesiem, viesu mājām utt. Man gribas lai viņam ir tieši tāds uzvalks kādu grib, lai man ir tāda kleita kādu vēlos, gredzeni kādi labpatīk, divi liecinieki, fotogrāfs. Un priekš manis tas ir brīnišķīgi. Jo man kāzas ir patiesībā par diviem cilvēkiem, ne vel 50, kuriem patiesībā ir vienalga. Viņš, savukārt, labprāt arī uzaicinātu kādu viesi, draugu, radinieku. Kas man nebūtu problēma vispār. Ja viņam tā labpatīk. Tā kā fakts, ka kāzas izmaksā naudu mūsu situācijā vispār nav problēma. Zinot to, kā viņš pieiet finansēm un kā mēs esam sadalījuši finansiālās lomas.
Man kaut kā šķiet, ka viņš vienkārši nav gatavs. Un līdz ar šo teikumu diskusija paliek bezjēdzīga, jo es principā jau atbildu uz saviem jautājumiem.
22.09.2021 15:32 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Chemical @ 22.09.2021 15:21

Mans dzīves mērķis nav būt glābējsievietei kuras dēļ kāds vīrietis izmainas. Mans jautājums bija par to, vai ir ok gribēt soli augšup pēc diviem gadiem. Attiecību raksturojumu ievietoju labākai skaidrībai.
Bet tev pašai arī jāsaprot vai tev PAŠAI tas šķiet okay un apmierina. Ko dos tas ka viena pateiks,tas nav okay un otra teiks ko citu? Tādas lietas jau tā kā pašai jāsaprot vai vēl un vēl iet un runāt ar vīrieti, vai arī gaidīt kamēr viņš kādu dienu izdomās ko darīt.
22.09.2021 15:39 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
Neteiktu, ka tas ir bulshits. Kāzas ir dārgs un plānietilpīgs pasākums. Un ja cilvēkam ir savi mērķi un ambīcijas, tad tērēt tūkstošus kāzām ir viena no pēdējām lietām, ko cilvēks vēlētos darīt. Es autores vietā pamēģinātu parunāt par kāzu vīziju kā tādu. Varbūt čalis nav gatavs rīkot masīvas kāzas, bet sarakstīties viņam nav nekādu iebildumu. Varbūt tas der kā variants.

Nu kāzas taču nenozīmē 20 tūkstošus vērtu trīsdiennieku Latgales ārēs ar piektās pakāpes māsīcām un brālēniem. Jau sen tas vairs tā nenotiek. Covida laikā tik daudzi apprecējās bez visiem balagāniem, biju šovasar 4 kāzās, divas no tām stabīli bija zem 2tk.
Jautājums ir par to, ka vīrietis vienkārši negrib. Vieglāk ir pateikt, ka pašlaik nav īstais brīdis, nav zvaigznes pareizi sastājušās, nevis vienkārši atzīt sev un sievietei, ka viņš viņu neredz savas sievas lomā. Tas ir tieši tik vienkārši, cik tas izklausās. Jo visi šie lielie kliedzēji par īstajiem brīžiem, tomēr pēc laika atrod arī savu īsto sievieti un tad gan nav žēl ne naudas, ne laika, jo blakus ir īstais cilvēks. Nu vai arī neatrod, tā arī nodzīvojot dzīvi solot labākus laikus.
22.09.2021 15:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)