Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 6363
Reģ: 04.12.2022
Apple of my eye @ 16.03.2024 21:56

Par Hohlovu runājot, iečekoju viņa sievas profilu (Katrīne bija ietagojusi) - tur izskatās patiešām saskanīgas attiecības viņam ar sievu. Vismaz izskatās :)
Bet pats Hohlovs gan vizuāli izskatās tāds biedējošs, kaut kas uz Kambalas pusi

Kapēc Hohlova kundze nedzer pulverīšus un visādus dronus no rītiem? 🤭 Jautājums retorisks.
16.03.2024 22:50 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Pupuķis @ 16.03.2024 22:35
A tas tā normāli, ka dēls nāk čekot kā māte vannojas un pat redz to, ka vannā nav ielikta vannas bumba?
Man arī tas šķita dīvaini. Ļoti ceru, ka Marija vēl nebija vannā, citādi tajā ģimenē ir ļoti savdabīga attieksme pret privātumu. Brālis ar māsu vannojas kopā, guļ kopā un bērni mierīgi var ienākt vannasistabā, kamēr māte vannojas.
16.03.2024 23:09 |
 
Reitings 5851
Reģ: 20.09.2022
Kurpīte @ 16.03.2024 22:50

Kapēc Hohlova kundze nedzer pulverīšus un visādus dronus no rītiem? ? Jautājums retorisks.

Kaut ko jau viņa lieto arī no NL. Biju trāpījusi uz storijiem, kur pakoja ārā preces no Krievijas vai Baltkrievijas veikala, jo saturs kas bija kastēs iekšā, Eiropas veikalā nepārdodas.
16.03.2024 23:53 |
 
Reitings 2212
Reģ: 16.02.2021
Pupuķis @ 16.03.2024 22:35
A tas tā normāli, ka dēls nāk čekot kā māte vannojas un pat redz to, ka vannā nav ielikta vannas bumba?

Vai nu tev nav bērni, vai nu es arī esmu ka Marija. Manējiem bieži savajadzesies kas svarīgs pajautāt, kad esmu vanna, dušā vai uz podu 😜
17.03.2024 00:03 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Kurpīte @ 16.03.2024 22:50

Kapēc Hohlova kundze nedzer pulverīšus un visādus dronus no rītiem? ? Jautājums retorisks.

Vai ne! Tai sievietei ar galvu šķiet viss kārtībā un arī šķiet, ka dienas kaloriju limitu uz cukurdzērieniem/pulveriem netērē :D
Skumji noskatīties, kā viņas kā tādas narkomānes tos biodronus un būsterus visur staipa līdzi. Tur acīmredzami smadzenes jau saskalojušās, jo patiešām tic, ka tas nu izglābs viņu vielmaiņu, ādu un veselību
P.S. Bet Kačiņa no jauna iemīlējusies savā MLM biznesā (vai tad vienu laiku to necentās pārdēvēt par referral, kas esot atšķirīgs no MLM?). Es pat nepamanīju, ka viņa bija izmīlējusies, tātad kādu laiku bija d**susi, ka viss ok, lai gan patiesībā NL jau bija noriebies. Bet varbūt es kaut ko palaidu garām, katru dienu viņu neskatos :D
17.03.2024 00:15 |
 
10 gadi
Reitings 1015
Reģ: 11.04.2010
Marijai bezmaz nervu sabrukums no tā, ka ēdusi pelmeņus. Viņai tiešām liekas, ka viena maltīte ar pelmeņiem izbojās viņas "sapņu augumu"? Slims cilvēks. Labāk kaut kādu cukurpulvera pļuru iedzers.
17.03.2024 00:31 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Apple of my eye @ 17.03.2024 00:15

Vai ne! Tai sievietei ar galvu šķiet viss kārtībā un arī šķiet, ka dienas kaloriju limitu uz cukurdzērieniem/pulveriem netērē :D
Skumji noskatīties, kā viņas kā tādas narkomānes tos biodronus un būsterus visur staipa līdzi. Tur acīmredzami smadzenes jau saskalojušās, jo patiešām tic, ka tas nu izglābs viņu vielmaiņu, ādu un veselību
P.S. Bet Kačiņa no jauna iemīlējusies savā MLM biznesā (vai tad vienu laiku to necentās pārdēvēt par referral, kas esot atšķirīgs no MLM?). Es pat nepamanīju, ka viņa bija izmīlējusies, tātad kādu laiku bija d**susi, ka viss ok, lai gan patiesībā NL jau bija noriebies. Bet varbūt es kaut ko palaidu garām, katru dienu viņu neskatos :D

Vai ne? Nespēju iedomāties, ka Hohlova sieva un viņš pats lietotu tos visus nl pulverus, būsterus utt.?
Neticu, ka sieva lieto. Bet visas menedžeres naudas dēļ gatavas sabojāt savu veselību. Viņas tiešām kā narkomānes un sekta. Bet tur visām arī ir jau atkarība no drainiem un biodrona. Tur viss ir čau.
17.03.2024 00:33 |
 
Reitings 2212
Reģ: 16.02.2021
krmmm @ 17.03.2024 00:31
Marijai bezmaz nervu sabrukums no tā, ka ēdusi pelmeņus. Viņai tiešām liekas, ka viena maltīte ar pelmeņiem izbojās viņas "sapņu augumu"? Slims cilvēks. Labāk kaut kādu cukurpulvera pļuru iedzers.

No burbuludeni gan nav nervu sabrukums😂viņa uzed pelmeņus, tad nervi čupā, iedzer burbuludeni un atrubas, no rīta nevar pamosties un atkal jauns nervu sabrukums. Uz dienas beigām kaut cik attapusies, bet arī nogurums jau klāt un bērni traucē. Atkal nervi čupā un jāiedzer burbuludeni un kaut ko neatļautu jauzkoz uttt
17.03.2024 00:41 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Facundo @ 17.03.2024 00:03

Vai nu tev nav bērni, vai nu es arī esmu ka Marija. Manējiem bieži savajadzesies kas svarīgs pajautāt, kad esmu vanna, dušā vai uz podu ?

Nu nez vai nu astoņgadīgam zēnam ir jāredz sava māte kaila.
17.03.2024 01:48 |
 
Reitings 1358
Reģ: 18.12.2022
EmilijaArm @ 14.03.2024 09:48

Jo patiesībā atbilde te ir viena - ir jābūt pamatīgai sekotāju bāzei, lai kaut kas vispār sanāktu. Ir jābūt jau ar bagāžu - tādai kā sīkai slavenībai, influnecerei -, lai varētu šo viņas bizīti sākt. Bet nu neviena neuzņemtos tādu sociālo risku, jo sadarbība ar krievu rūpalu šobrīd kotējas ļoti zemu. Piemēram, ja Aija Andrejeva vai Rūta Dvinska paziņotu, ka sāk tirgot pulverus - adios, viņas tiktu izslēgtas no sociuma.
Ne obligāti. Paskaties uz to pašu Saulieti - ir krievu bizness bet tāpat šovs pēc šova. Vai Didru - nav krievu biznesa, bet pināsvar Šleseru, nolika Homo, krāpās ar nodokļiem, visi skandāli ap bērnu. Vai viņa ir cancelota? Nope. Izslēgta no mistiskas influenceru gada balvas un tas arī viss. Uz šoviem aicina, sadarbības taisa, mediji raksta. Pie mums iziet tīri uz - slavens = der. Slavens dēļ kā stulba, netīra slava = vēl labāk
17.03.2024 03:37 |
 
Reitings 1358
Reģ: 18.12.2022
aauuu @ 14.03.2024 18:39

Bāriņtiesa atgādinās, cik tas ir nopietni un tajā varbūt viņa ieklausītos.
Cik nopietni viņa klausīja ptac un vid? Atgādinās un viņa ignorēs. Līdz noņēma bērnus. Kas viņai visticamāk būtu sapnis
17.03.2024 03:42 |
 
Reitings 1358
Reģ: 18.12.2022
KrūzīteDūzīte @ 14.03.2024 22:18

Rita un Pretice nekad nebija isti stradajusas. Pretice sen jau uz vira naudas, un Rita laikam nesen saka kautko papildus darit. Visu laiku tomer uz vira kakliem sez, tapec ari neiespringst, NL ka tada chuposhanas ar citam. Hobija limeni. Ta teikt- dirsa nedeg!
Rita pirms nl bija strādājusi bkue box
17.03.2024 03:44 |
 
Reitings 35659
Reģ: 11.02.2015
Marij, apnicis, ka māja katru dienu jākārto? Tak aicini savu apkopēju! Paldies NL!
Bet es vispār padomātu, kas manā dzīvē nav ok, ja katru dienu ir nogurums, bet paralēli visu laiku dzer ūber lieliskus enerģijas pulverus, boosterus un biodronus, kas atrod problēmu organismā un to novērš 👌
17.03.2024 08:30 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
aauuu @ 17.03.2024 00:33

Vai ne? Nespēju iedomāties, ka Hohlova sieva un viņš pats lietotu tos visus nl pulverus, būsterus utt.?
Neticu, ka sieva lieto. Bet visas menedžeres naudas dēļ gatavas sabojāt savu veselību. Viņas tiešām kā narkomānes un sekta. Bet tur visām arī ir jau atkarība no drainiem un biodrona. Tur viss ir čau.

Varu Tevi nošokēt, bet lieto gan! Un pa pasauli ceļojot ņem līdzi. Vienkārši nevienmēr publicē un nereklamē kā apmātās un nozombētās.
Lielos vilcienos es neredzu neko sliktu, ja kādreiz ko tādu iedzer vai tas kokčiks vai drains. Pa reizei lietojot nekas slikts noteikti nenotiek un efektu jūt, bet te jau viņas triec iekšā visu pēc kārtas kas ir pilnīgi bezloģiski-vienā dienā dzer gan drainu, gan biodronu gan to biosteru, pašas taču kādreiz runāja par produktu saderību, par to, ka produkti lietojami kursveidīgi, a pašas filmē kā triec iekšā visu pēc kārtas no rīta līdz vakaram. Skaidrs, ka tur ka nevis eefekts,bet defekts.
17.03.2024 10:13 |
 
Reitings 5851
Reģ: 20.09.2022
Ak, jel, kas par superjauku noslēguma pasākumu! Sapnis! 😂 tāda dēļ bija jātriecas uz Spāniju 😂 tepat Latvijā nevarēja pabrēkt mikrofonā "o bože, kakoi mužčina".. 🤦‍♀️😂 un kam tur tā gorīties pie tā ekrāna, tiem pāris vīriem,kuri atbraukuši līdzi vai pašam Hohlovam? 😂 un tā prezidenta gremošana tajos storijos.. skats... 🙄
Mutīti paplētušas visas stāv un klausās, kā kārtējo reizi viņu prezidents viņas motivē viņam pelnīt naudu, viņa nākamajam sapnim - jahtai.. "vi stroite svoi dom...".. un ovācijas visām "ūuuuuuuuuuuuu" 😂
17.03.2024 10:25 |
 
Reitings 1813
Reģ: 13.09.2021
Nabaga Vita viņai savas drēbes laikam netiek pirktas , nēsā Neita vecās. Kamēr papiks pie sāniem bija tikmēr ģērba kā princesi… Ir taču arī lētie veikali , kur iepirkt drēbītes. Un nē es nesaku, ka ir jābūt rozā vai ar Elzu uz pieres , bet tomēr meitenei ir jaizskatās pēc meitenes..
Plus tas video vispār neizskatijās jautrs, abi bez ķiverēm dragā… Bet nu ok… Maška raška taču ir ļoti gudra viņai ir trīs bērni.
17.03.2024 11:17 |
 
Reitings 1638
Reģ: 27.04.2023
amnēzija @ 17.03.2024 10:25
Ak, jel, kas par superjauku noslēguma pasākumu! Sapnis! ? tāda dēļ bija jātriecas uz Spāniju ? tepat Latvijā nevarēja pabrēkt mikrofonā "o bože, kakoi mužčina".. ?‍♀️? un kam tur tā gorīties pie tā ekrāna, tiem pāris vīriem,kuri atbraukuši līdzi vai pašam Hohlovam? ? un tā prezidenta gremošana tajos storijos.. skats... ?
Mutīti paplētušas visas stāv un klausās, kā kārtējo reizi viņu prezidents viņas motivē viņam pelnīt naudu, viņa nākamajam sapnim - jahtai.. "vi stroite svoi dom...".. un ovācijas visām "ūuuuuuuuuuuuu" ?

Briesmigs paskats. Ka slimas tur kerc. Sausmas
17.03.2024 11:29 |
 
Reitings 1638
Reģ: 27.04.2023
reina @ 17.03.2024 08:30
Marij, apnicis, ka māja katru dienu jākārto? Tak aicini savu apkopēju! Paldies NL!
Bet es vispār padomātu, kas manā dzīvē nav ok, ja katru dienu ir nogurums, bet paralēli visu laiku dzer ūber lieliskus enerģijas pulverus, boosterus un biodronus, kas atrod problēmu organismā un to novērš ?

Tiesi to pasu nodomaju- biodrons, busters, kokteili, vel kautkadi vitamini- nu ka var jut ka nav energijas? Dzerot skandina ka vajag energiju un nu tik bus jauda- un beigas aiziet pagulet🤣 nu lieliska reklama. Es tad labak pa reizie red bull izdzeru un bus man energija- zinu ar garantiju🙈
17.03.2024 11:32 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Ekhoo @ 17.03.2024 10:13

Varu Tevi nošokēt, bet lieto gan! Un pa pasauli ceļojot ņem līdzi. Vienkārši nevienmēr publicē un nereklamē kā apmātās un nozombētās.
Lielos vilcienos es neredzu neko sliktu, ja kādreiz ko tādu iedzer vai tas kokčiks vai drains. Pa reizei lietojot nekas slikts noteikti nenotiek un efektu jūt, bet te jau viņas triec iekšā visu pēc kārtas kas ir pilnīgi bezloģiski-vienā dienā dzer gan drainu, gan biodronu gan to biosteru, pašas taču kādreiz runāja par produktu saderību, par to, ka produkti lietojami kursveidīgi, a pašas filmē kā triec iekšā visu pēc kārtas no rīta līdz vakaram. Skaidrs, ka tur ka nevis eefekts,bet defekts.

Skaidrs. Viņai jau jārāda, prezidenta sieva un lielais piķis jāpelna. Bet es neticu, ka izdzer iejauktos pulverus. Un piekrītu, ka dažreiz varbūt arī var un par ļaunu nenāk. Bet neticu, ka viņai tās ir katras dienas maltītes gadiem kā tas ir mūsu Latvijas bitēm, kad dzer pilnām mutēm. Un te es nepārspīlēju - visas pilnām mutēm un pilniem vaigiem + sten.
17.03.2024 13:09 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Apple of my eye @ 17.03.2024 00:15

Vai ne! Tai sievietei ar galvu šķiet viss kārtībā un arī šķiet, ka dienas kaloriju limitu uz cukurdzērieniem/pulveriem netērē :D
Skumji noskatīties, kā viņas kā tādas narkomānes tos biodronus un būsterus visur staipa līdzi. Tur acīmredzami smadzenes jau saskalojušās, jo patiešām tic, ka tas nu izglābs viņu vielmaiņu, ādu un veselību
P.S. Bet Kačiņa no jauna iemīlējusies savā MLM biznesā (vai tad vienu laiku to necentās pārdēvēt par referral, kas esot atšķirīgs no MLM?). Es pat nepamanīju, ka viņa bija izmīlējusies, tātad kādu laiku bija d**susi, ka viss ok, lai gan patiesībā NL jau bija noriebies. Bet varbūt es kaut ko palaidu garām, katru dienu viņu neskatos :D
Bija vairāki live un storiji, kur vienu brīdi uzsvēra, ka šī nav tīkla mārketinga kompānija, bet referāls bizness. :D
17.03.2024 13:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits