Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 5805
Reģ: 20.09.2022
AiKaaaSaaap @ 04.09.2023 10:00
Marija nāca lielais nl piķis un pati blatoja, ka visi pabalsti un papiku naudas nav vajadzīgas viņa ir neatkarīga biznesa sieviete. Vēl paņirgājās par tām sievietēm, kas apzinīgi vāc čekus vai iesniedz vsaa dokumentus un saņem valsts naudu!
Redz, liktenis noliks pie vietas! Tikai cieš bērns, kuram vakag ausīm operāciju.
PS: ko saka Robis, ka šodien sēž vs pidžamā un papika gredzenu pirkstā?

Kā saka, nekad nedari citam to kas pašam nepatīk. Viss ko kādam ļaunu nodari vai pasaki, agrāk vai vēlāk nāk atpakaļ. Un reizēm ar uzviju.
04.09.2023 10:16 |
 
Reitings 2237
Reģ: 10.09.2021
Es uzskatu, ka pareizi ir par to runāt publiski. Lai nokaunas, un izjūt nosodījumu no sabiedrības, ka tā nav tēva cienīga rīcība atmest grašus un nelikties ne zinis. Vienīgi noteikti jāvērtē, lai bērns pārāk neńemtu pie sirds un nesākās runāšana skolā. Piemēram, Sauliešu gadījumā meitām noteikti nebūtu patīkami.
Bet, tajā pašā laikā Vucēnai būtu jāapzinās, ka vińa dzīvo pāri saviem līdzekłiem. Visu pērk jaunu utt. Ir jāpiezemējas nevis jāatrod maksimāli daudz tērińu utt. Šajā gadījumā nebrīnos, ka Neita tēvs domā, ka Vucēna ir pārāk izškērdīga un prasa par daudz. Jo tieši tādu iespaidu vińa atstāj…
04.09.2023 10:22 |
 
Reitings 3987
Reģ: 08.09.2015
Bet, protams, pāri saviem līdzekļiem, viņa lepni paziņo IG, ka Neitam tērējot vairāk kā 1500€ mēnesī. Kā, kur? Tas bērns pārsvarā sēž mājās, iet valsts skolā, nu nepērk viņa viņam katru mēnesi jaunus zābakus. Ja gatavo normāli mājās ēst, nu nenoēd viens bērns mēnesī 500€. Marijai ir jāpiezemējas un jāizvērtē nepieciešamības. Tā pat kā jāpiedomā pie pašas uzvedības, lai netraumētu bērnus, un nav atkal jāmeklē kāds, kas pa lielo piķi visu labos. Tas, ka Kristapam būtu jāpiemaksā tas ir skaidrs, un gan jau advokāti tiks ar to galā izvērtējot kādas ir patiesās Neita vajadzības, paturot prātā, ka mātei tomēr nedaudz skaitļos jāiedziļinās, jo tēviem nav bezizmēra maciņi un, ja viņa grib dzīvot dārgā mājā, braukt ar auto, kas rij nenormāli degvielu, pirkt bērnam zābakus pa 200€ sūtīt ēdienu uz mājām un tā varētu turpināt, tad nāksies vien no savas puses pielikt vairāk to naudiņu.
Es vairāk tiešām varētu Kristapu kaunināt par to, ka reāli nav tēvs dēlam, mūsdienās bērns no 5 gadi var viens pats lidot (ar pavadoni), būtu vismaz ik pa laikam paņēmis to bērnu pie sevis, kaut pa vasaru, bet nu kāpēc viņai tie vīrieši tādi ir, kas nevēlas savus bērnus satikt, ir Marijai labāk zināms.
04.09.2023 10:37 |
 
Reitings 5805
Reģ: 20.09.2022
magdalena333 @ 04.09.2023 10:37
Bet, protams, pāri saviem līdzekļiem, viņa lepni paziņo IG, ka Neitam tērējot vairāk kā 1500€ mēnesī. Kā, kur? Tas bērns pārsvarā sēž mājās, iet valsts skolā, nu nepērk viņa viņam katru mēnesi jaunus zābakus. Ja gatavo normāli mājās ēst, nu nenoēd viens bērns mēnesī 500€. Marijai ir jāpiezemējas un jāizvērtē nepieciešamības. Tā pat kā jāpiedomā pie pašas uzvedības, lai netraumētu bērnus, un nav atkal jāmeklē kāds, kas pa lielo piķi visu labos. Tas, ka Kristapam būtu jāpiemaksā tas ir skaidrs, un gan jau advokāti tiks ar to galā izvērtējot kādas ir patiesās Neita vajadzības, paturot prātā, ka mātei tomēr nedaudz skaitļos jāiedziļinās, jo tēviem nav bezizmēra maciņi un, ja viņa grib dzīvot dārgā mājā, braukt ar auto, kas rij nenormāli degvielu, pirkt bērnam zābakus pa 200€ sūtīt ēdienu uz mājām un tā varētu turpināt, tad nāksies vien no savas puses pielikt vairāk to naudiņu.
Es vairāk tiešām varētu Kristapu kaunināt par to, ka reāli nav tēvs dēlam, mūsdienās bērns no 5 gadi var viens pats lidot (ar pavadoni), būtu vismaz ik pa laikam paņēmis to bērnu pie sevis, kaut pa vasaru, bet nu kāpēc viņai tie vīrieši tādi ir, kas nevēlas savus bērnus satikt, ir Marijai labāk zināms.

Un tas Marijas publicētais saraksts ar skolas piederumiem, kas būtu vecākiem jāsagādā - tur ir ierakstītas lietas, kuras tiesībsargs ir norādījis, kā lietas , kas būtu jāsagādā skolai.
04.09.2023 10:56 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
magdalena333 @ 04.09.2023 10:37
Bet, protams, pāri saviem līdzekļiem, viņa lepni paziņo IG, ka Neitam tērējot vairāk kā 1500€ mēnesī. Kā, kur? Tas bērns pārsvarā sēž mājās, iet valsts skolā, nu nepērk viņa viņam katru mēnesi jaunus zābakus. Ja gatavo normāli mājās ēst, nu nenoēd viens bērns mēnesī 500€. Marijai ir jāpiezemējas un jāizvērtē nepieciešamības. Tā pat kā jāpiedomā pie pašas uzvedības, lai netraumētu bērnus, un nav atkal jāmeklē kāds, kas pa lielo piķi visu labos. Tas, ka Kristapam būtu jāpiemaksā tas ir skaidrs, un gan jau advokāti tiks ar to galā izvērtējot kādas ir patiesās Neita vajadzības, paturot prātā, ka mātei tomēr nedaudz skaitļos jāiedziļinās, jo tēviem nav bezizmēra maciņi un, ja viņa grib dzīvot dārgā mājā, braukt ar auto, kas rij nenormāli degvielu, pirkt bērnam zābakus pa 200€ sūtīt ēdienu uz mājām un tā varētu turpināt, tad nāksies vien no savas puses pielikt vairāk to naudiņu.
Es vairāk tiešām varētu Kristapu kaunināt par to, ka reāli nav tēvs dēlam, mūsdienās bērns no 5 gadi var viens pats lidot (ar pavadoni), būtu vismaz ik pa laikam paņēmis to bērnu pie sevis, kaut pa vasaru, bet nu kāpēc viņai tie vīrieši tādi ir, kas nevēlas savus bērnus satikt, ir Marijai labāk zināms.

Problēma ir tā, ka bērns pie Marijas ir 100% laika. Viņai ir arī jāstrādā, nav laika sautējumus un kašas katru dienu vārīt. Domā, ka, ja bērns dzīvotu ar tēvu, vīrieši baigi censtos uz ēstagatvošanu, lai ir max lētāk? Nē! Ja viņam kaut kas nepatīk, lai 50% laika ņem bēnu pie sevis, kā laikā maksātu visus izdevumus, domāju, Marija no tā būtu lielāka ieguvēja kā no apsmiekla 186 eiro. Viņam jāpriecājas, ka Marija atrod, kur tos bērnus nogrūst bezmaksas, nevis algo dārgas aukles, kamēr pati strādā un arī kārto savu dzīvi (arī tas ir jādara un veči to arī dara). Ja viņš neņem dalību bērna audzināšanā, tad lai maksā pēc pilniem apmēriem. Vecis-kukuška.
Vispār šādos gadījumos, kur laiku bērnam velta tikai māte, alimentiem nebūtu jābūt 50-50, bet gan 80-20. Alimentiem būtu jānodrošina bērna izmaksas pamatdzīvesvietā, skolā, pulciņos, bet tēvam būtu jāpavada laiks ar dēlu, finansiāli jāieguldās arī tad.
04.09.2023 11:19 |
 
Reitings 3987
Reģ: 08.09.2015
1. Tas, ka Kristapam ir jāmaksā lielāki alimenti 100% piekrītu.
2. Tas, ka viņam ir jāvelta laiks bērnam 100% piekrītu.
Bet tas, ka Marijai arī ir jākļūst par pieaugušu māti un jākļūst atbildīgākai arī ir skaidrs, pie tam, ja tik lepni visas valsts priekšā ziņoja, ka viņa bērnus dzemdē sev. Ir jāseko līdzi saviem tēriņiem, ir jāpiedomā kur un kā tērēt, bet viņa to regulāri saka, ka ai es nesekoju līdzi, ai es nezinu cik tur tas maksāja utt. Tā ir liela bezatbildība. Un, ja pašai ir nauda un grib tā dzīvot viss ok, bet, ja Tu ej otram prasīt finanses, tad ir jābeidz pašai uzvesties kā bērnam. Mums ģimenē ar finansēm ir ok, bet pat mums katru mēnesi ir noteikta summa, kas aiziet ēšanai, izglītībai, apģērbam, treniņiem, citiem izdevumiem utt., varbūt tāpēc es nesaprotu kā var vienkārši tā gadiem dzīvot ar nesakārtotām finansēm, un tādu pohujismu, pat vēl tagad, kad tās naudiņas nav vairs pietiekoši.
04.09.2023 11:39 |
 
Reitings 5805
Reģ: 20.09.2022
amnēzija @ 04.09.2023 10:56

Un tas Marijas publicētais saraksts ar skolas piederumiem, kas būtu vecākiem jāsagādā - tur ir ierakstītas lietas, kuras tiesībsargs ir norādījis, kā lietas , kas būtu jāsagādā skolai.

Var jau man likt 👎 cik uziet, bet kopējamais papīrs jau nu gan būtu jānodrošina skolai.
04.09.2023 11:40 |
 
Reitings 5805
Reģ: 20.09.2022
Derisa @ 04.09.2023 11:19

Problēma ir tā, ka bērns pie Marijas ir 100% laika. Viņai ir arī jāstrādā, nav laika sautējumus un kašas katru dienu vārīt. Domā, ka, ja bērns dzīvotu ar tēvu, vīrieši baigi censtos uz ēstagatvošanu, lai ir max lētāk? Nē! Ja viņam kaut kas nepatīk, lai 50% laika ņem bēnu pie sevis, kā laikā maksātu visus izdevumus, domāju, Marija no tā būtu lielāka ieguvēja kā no apsmiekla 186 eiro. Viņam jāpriecājas, ka Marija atrod, kur tos bērnus nogrūst bezmaksas, nevis algo dārgas aukles, kamēr pati strādā un arī kārto savu dzīvi (arī tas ir jādara un veči to arī dara). Ja viņš neņem dalību bērna audzināšanā, tad lai maksā pēc pilniem apmēriem. Vecis-kukuška.
Vispār šādos gadījumos, kur laiku bērnam velta tikai māte, alimentiem nebūtu jābūt 50-50, bet gan 80-20. Alimentiem būtu jānodrošina bērna izmaksas pamatdzīvesvietā, skolā, pulciņos, bet tēvam būtu jāpavada laiks ar dēlu, finansiāli jāieguldās arī tad.

Šis - viņam jāpriecājas, ka Marija atrod, kur tos bērnus nogrūst bezmaksas, nevis algo dārgas aukles... - izskatās diezgan nesmuki uzrakstīts. Sāksim ar to, ka bērni nav lietas, kuras var kaut kur nogrūst. Atļaušos tomēr piebilst, ka visi trīs bērni nav viņa. Un viņam ir daļa tikai gar viņa bērnu, par kuru viņam būtu jātur rūpe.
Un jā, lai nokārtotu visas formalitātes ar Vitu un viņas tēvu, brauca arī uz Spāniju tikties. Kāpēc nevar kopā ar Neitu aizbraukt pie tēva un visu aci pret aci, un mierīgā ceļā izrunāt. Tur pat uz vietas esot, parādīt visus čekus ( kā arī dokumentus ar noteiktajām diagnozēm) , kuri parāda to cik izmaksā dēla vešana pie speciālistiem un to visu izskaidrot. Kā zināms, vīriešiem daudzas lietas, kuras sievietēm šķiet tik pašsaprotamas, tomēr ir jāpaskaidro un dažkāt tā pamatīgāk.
04.09.2023 12:00 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
amnēzija @ 04.09.2023 12:00

Šis - viņam jāpriecājas, ka Marija atrod, kur tos bērnus nogrūst bezmaksas, nevis algo dārgas aukles... - izskatās diezgan nesmuki uzrakstīts. Sāksim ar to, ka bērni nav lietas, kuras var kaut kur nogrūst. Atļaušos tomēr piebilst, ka visi trīs bērni nav viņa. Un viņam ir daļa tikai gar viņa bērnu, par kuru viņam būtu jātur rūpe.
Un jā, lai nokārtotu visas formalitātes ar Vitu un viņas tēvu, brauca arī uz Spāniju tikties. Kāpēc nevar kopā ar Neitu aizbraukt pie tēva un visu aci pret aci, un mierīgā ceļā izrunāt. Tur pat uz vietas esot, parādīt visus čekus ( kā arī dokumentus ar noteiktajām diagnozēm) , kuri parāda to cik izmaksā dēla vešana pie speciālistiem un to visu izskaidrot. Kā zināms, vīriešiem daudzas lietas, kuras sievietēm šķiet tik pašsaprotamas, tomēr ir jāpaskaidro un dažkāt tā pamatīgāk.

Sorry, izklausās, ka tam “vīrietim” ir 10 gadi, ja jāskaidro kā mazam bērnam. + Marija pati stāstīja, ka viņš kategoriski noliedz bērna diagnozi jebšu piekopj strausa tehniku.
Ar Rafu viņa brauca attiecības kārtot arī un pierādīt paternitāti, alimenti, cik noprotu, vēl arī tikai tiek kārtoti.
Un kas maksās par to Marijas tripu uz Grieķiju, kur tagad dzīvo bērna tēvs? Viņai jāstrādā nav? Pārējie bērni jāaudzina?
Jābeidz atteisnot šos nabaga vīriešus-spermas donorus, fuj.
Paskataties, kā dzīvo viņa draudzene - ig: vakare.g. Nesmird pēc nabadzības…
04.09.2023 12:07 |
 
Reitings 5805
Reģ: 20.09.2022
Derisa @ 04.09.2023 12:07

Sorry, izklausās, ka tam “vīrietim” ir 10 gadi, ja jāskaidro kā mazam bērnam. + Marija pati stāstīja, ka viņš kategoriski noliedz bērna diagnozi jebšu piekopj strausa tehniku.
Ar Rafu viņa brauca attiecības kārtot arī un pierādīt paternitāti, alimenti, cik noprotu, vēl arī tikai tiek kārtoti.
Un kas maksās par to Marijas tripu uz Grieķiju, kur tagad dzīvo bērna tēvs? Viņai jāstrādā nav? Pārējie bērni jāaudzina?
Jābeidz atteisnot šos nabaga vīriešus-spermas donorus, fuj.
Paskataties, kā dzīvo viņa draudzene - ig: vakare.g. Nesmird pēc nabadzības…

Vīrieši reizēm ir kā mazi bērni. Un, tas nav pirmais gadījums, kad vecāks nespēj pieņemt to, ka viņa bērns ir ar kaut kādām veselības problēmām. Tāpēc vēl jo svarīgāk to visu runāt klātienē ar visiem pierādāmajiem papīriem un ar to saistītiem izdevumu čekiem.
Par to strādāšanu nesmīdini. Visu laiku tiek kultivēts, ka NL var strādāt no jebkuras vietas. Tas nav biroja darbs, kur fiziski jāatrodas konkrētā vietā un telpā.
Un es nevienu neattaisnoju. Tēvam ir jārūpējas par savu bērnu un materiāli jānodrošina, bet viss ir jārisina savstarpēji un mierīgā ceļā, un ļoti vēlams klātienē nevis publiski IG storijos un postos.
Un Kristapa draudzenei, kura labi dzīvo, nav nekādas daļas gar Kristapa bērnu. Tas, ka viņa ir turīga, viņai nav jāmaksā Kristapa bērnam alimenti. Bet Kristapam gan savs bērns ir materiāli jāatbalsta un viņam ir jādomā kā nopelnīt un atbalstīt finansiāli.
04.09.2023 12:22 |
 
Reitings 11479
Reģ: 05.03.2020
Es uz Kristapu neliktu nekādas cerības, viņš tur ir vēl vārgāka lampiņa virtenē, ja viņš tiešām ir teicis Marijai, ka Neitam nav disleksija un runas problēmas viņam izārstēs pats, tikai runājot ar bērnu latviski 🙃 kad viņš pēdējo reizi ar viņu ir ticies un runājis, cik gadus atpakaļ tas bija? nedomāju, ka Marijai ir jātērē savi līdzekļi, lai nogādātu Neitu pie tēva, kurš pats ir aizbraucis prom.
04.09.2023 12:22 |
 
Reitings 11479
Reģ: 05.03.2020
es ar parasti esmu par mierīgu un privātu konfliktu risināšanu, bet Vucēnas gadījumā, palasot, kādas bija Kristapa atbildes viņai, cik ņirgājošas un riebīgas tās bija, atbildot uz normāli izteiktiem lūgumiem utt., nu nezinu, man liekas, ka Kristaps ir pelnījis publisku nosodījumu un Marijai laikam tiešām jau viss ir sakāpis. iesaku palasīt tām, kas nav lasījušas Marijas telegramu. viņa vairākus mēnešus atpakaļ bija izlikusi sarakstes ar Neita tēvu. no turienes daudz ko varēja secināt.
04.09.2023 12:25 |
 
Reitings 11479
Reģ: 05.03.2020
Un Kristapa draudzenei, kura labi dzīvo, nav nekādas daļas gar Kristapa bērnu. Tas, ka viņa ir turīga, viņai nav jāmaksā Kristapa bērnam alimenti. Bet Kristapam gan savs bērns ir materiāli jāatbalsta un viņam ir jādomā kā nopelnīt un atbalstīt finansiāli.

nu tieši tā, bet kaut kā parasti tieši alimentu nemaksātāji ir tie, kas uzskata, ka jaunajiem štuceriem ir jāuztur viņu bērni. Vasiļevskim nav jāuztur Saulieša meitas, lai gan, visticamāk, viņš tur sedz lielāko daļu ikdienas maksājumu par ēdienu un mājvietu. tāpat arī Rafam nebija jāuztur Neits, lai gan tad, kad Marija bija ar viņu kopā, gan jau bija identiska situācija un Kristapu viss apmierināja.
drīzāk te var mest akmeni vīrieša virzienā, ja, piemēram, viņu jaunās sievietes tek vestas uz restorāniem un ceļojumos, bet bijušajām tiek pateikts, ka nav liekas naudiņas bērnam.
04.09.2023 12:29 |
 
Reitings 1618
Reģ: 27.04.2023
AiKaaaSaaap @ 04.09.2023 10:00
Marija nāca lielais nl piķis un pati blatoja, ka visi pabalsti un papiku naudas nav vajadzīgas viņa ir neatkarīga biznesa sieviete. Vēl paņirgājās par tām sievietēm, kas apzinīgi vāc čekus vai iesniedz vsaa dokumentus un saņem valsts naudu!
Redz, liktenis noliks pie vietas! Tikai cieš bērns, kuram vakag ausīm operāciju.
PS: ko saka Robis, ka šodien sēž vs pidžamā un papika gredzenu pirkstā?

Marija ir naudas vergs! Ir nauda- viss pohuj un visi ir idioti, kas neko nesaprot un nemāk dzīvot!
Nav naudas- visi joprojām ir idioti, tikai ne Marija! Marija nekad neteiks, ka ir naudas problēmas- vienkārši čīkstēs par saviem papikiem- tipiska rašas cietēja, kura domā, ka visi viņai kautko ir parādā, jo viņa tak ir kruta!
Tā teikt- kas ir Marija un kas esat Jūs?😂
Un es uzskatu, ka šādu viņu ir padarījis tieši NL, jo tur taču visas lielās krievu līderes “blato” tieši šādā stilā!
04.09.2023 13:10 |
 
Reitings 1614
Reģ: 30.07.2023
Vai tiešām Marijai ir jāizrāda visas šīs problēmas internetā?
Okey vecākiem abiem ir jānodrošina bērna vajadzības, bet vai tiešām bērnam aiziet eur1500? Diez vai! Vai ir saglabāti čeki, kurus pierādīt, ka visi tie 1500 ir Neitam paredzēti?
Nevajag šai saltiņus pīpēt un dzert vinčikus nauda pietiks visam. Un nebraukāt nez ar cik dārgu mašīnu un sākt dzīvot normāli, ja jau nevar pavilkt!
Es uzskatu, ka pati jau arī nedaudz ir vainīga, jo pēc viena veča ir jauns vecis un uzreiz bērns! :D
Tak agrāk neprasija baigi to naudu! Tā kā viņa var priecāties, ka viņš tagad to pašu atmet viņai, jo man liekas, ka viņš visam netic cik liela nauda var aiziet vienam bērnam!
04.09.2023 13:24 |
 
Reitings 1812
Reģ: 13.09.2021
Ļoti divējādas sajūtas skatoties Marijas storijus.
Esmu 100% par to , ka tēviem jāmaksā, jārūpējas, jāpalīdz utt. Piekrītu arī, ka par to ir jārunā. Principā uzskatu , ka viņai ir taisnība . BET!!! Tas pasniegšanas veids, nu pilnīgi atgrūž, tā augstprātība, vai kas , tā , ka pat grūti noskatīties līdz galam.
04.09.2023 13:27 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4995
Reģ: 03.11.2012
Zebradivi @ 04.09.2023 13:27
Ļoti divējādas sajūtas skatoties Marijas storijus.
Esmu 100% par to , ka tēviem jāmaksā, jārūpējas, jāpalīdz utt. Piekrītu arī, ka par to ir jārunā. Principā uzskatu , ka viņai ir taisnība . BET!!! Tas pasniegšanas veids, nu pilnīgi atgrūž, tā augstprātība, vai kas , tā , ka pat grūti noskatīties līdz galam.

Man vairāk liekas, ka viņa ir nevis augstprātīga savos story, bet indīga un dzēlīga. Cik es esmu pamanījusi, ka tāda “indīga” viņa paliek tad, kad tiek kapitāli novesta un pilnīgi iespējams, ka šoreiz viņa tiešām ir novesta no ex vīra puses līdz baltkvēlei. 😂🙈
Protams, var piekrist tam, ko viņa saka, bet kur viņa bija ātrāk un kāpēc tik ilgi klusēja…
04.09.2023 13:40 |
 
Patīk
Reitings 40917
Reģ: 12.10.2022
bru @ 03.09.2023 23:14

Kāds interesanti viņai līmenis augustā pēc tāda algas čeka? (Tā pakāpe, nosaukums)
Star.
04.09.2023 14:00 |
 
Reitings 2237
Reģ: 10.09.2021
Man šķiet Marija sapratusi, ka viņai ir trīs bērni un kad viņi ies skolā, būs auzas. Nepavilks finanses, tāpēc tagad pie šī visa pieķērusies klāt, izmisums, jo jūt, ka neko daudz klāt nedabūs. Plusā šobrīd ar mammu sastrīdējusies, pašai ar draudzenes palīdzību jātiek galā ar saviem 3 bērniem! Izmisums, nogurums, izdegšana… tāpēc indīgās piezīmes un neloģiski soļi. Bet visumā lai kā nepatiktu Marija - taisnība ir viņas pusē attiecībā uz tēviem. Abi par maz maksā viennozīmīgi un ir pelnījuši nosodījumu. Neviens ar varu nelika viņiem taisīt bēbjus ar Mariju, jāuzņemas taču atbildība! Kaut kādi jampampiņi.
04.09.2023 14:11 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.05.2023
vivii @ 04.09.2023 13:40

Man vairāk liekas, ka viņa ir nevis augstprātīga savos story, bet indīga un dzēlīga. Cik es esmu pamanījusi, ka tāda “indīga” viņa paliek tad, kad tiek kapitāli novesta un pilnīgi iespējams, ka šoreiz viņa tiešām ir novesta no ex vīra puses līdz baltkvēlei. ??
Protams, var piekrist tam, ko viņa saka, bet kur viņa bija ātrāk un kāpēc tik ilgi klusēja…

Nez, neforši izteicās arī par Kristapa jauno sievieti - milzīgs rožu klēpis, pie jūras utt. Kāds sakars kko pārmest tai sievietei, ka viņai dāvina tās rozes?
04.09.2023 14:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits