Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 319
Reģ: 29.11.2022
amnēzija @ 29.11.2022 22:24

Un malta vistas fileja kaloriju ziņā ar ko atšķiras no vistas filejas gabalos? Izņemot to, ka viņa kļūst par subproduktu, viņa samaļoties kļūst arī treknāka? ?

Griezt gabalos var, bet samalt nekādā gadījumā nedrīkst, jo tad vistas fileja pārvēršas par subproduktu. PZC!!!!
Ā, jā un maltā gaļa “netiek pietiekami labi pārstrādāta” (WTF???)
Cūkgaļu arī nedrīkst, pat super lieso fileju nē.
Tai grupā jau ir ap 200 tievētāju. Domāju, ka drīz viņas sāks piedāvāt savus Energy diet kokteiļus. Labākam rezultātam.
29.11.2022 22:31 |
 
Reitings 9445
Reģ: 06.07.2022
Maltā gaļa (superīgs nikneims!), Tu tikai lūdzu nenodod sevi, maini rakstības manieri šeit un Bindres čatos, lai nesazīmē "žurkulēnu". Un turpini reportēt! Pieglabā arī kādus skrīnšotus, lai pēc tam varētu vērsties attiecīgās iestādēs, ja nu aizies galējs marasms. Tagad jau izklausās pēc no pirksta izzīsta plāna, lai sagādātu maksimālas ciešanas un neizdošanos (mandarīni šobrīd ir visos veikalos un visās mājās!), un tad kā glābējas nāks ar funkcionālo paiku, kas pēc definīcijas paredzēta ļaudīm paliatīvajā aprūpē.
29.11.2022 22:39 |
 
Reitings 4674
Reģ: 20.09.2022
Maltā gaļa @ 29.11.2022 22:31

Griezt gabalos var, bet samalt nekādā gadījumā nedrīkst, jo tad vistas fileja pārvēršas par subproduktu. PZC!!!!
Ā, jā un maltā gaļa “netiek pietiekami labi pārstrādāta” (WTF???)
Cūkgaļu arī nedrīkst, pat super lieso fileju nē.
Tai grupā jau ir ap 200 tievētāju. Domāju, ka drīz viņas sāks piedāvāt savus Energy diet kokteiļus. Labākam rezultātam.

Man jau izklausās tas viss briesmīgi, neesot uztura speciālistam.
Varbūt tas avokado 250g un kafija ar pienu, ar nodomu tur salikti tajā atļautā uztura sarakstā. Liekas kcal pa virsu, svars nekust un šeku reku risinājums - kokteilis! 🤭
29.11.2022 22:45 |
 
Reitings 319
Reģ: 29.11.2022
EmilijaArm @ 29.11.2022 22:39
Maltā gaļa (superīgs nikneims!), Tu tikai lūdzu nenodod sevi, maini rakstības manieri šeit un Bindres čatos, lai nesazīmē "žurkulēnu". Un turpini reportēt! Pieglabā arī kādus skrīnšotus, lai pēc tam varētu vērsties attiecīgās iestādēs, ja nu aizies galējs marasms. Tagad jau izklausās pēc no pirksta izzīsta plāna, lai sagādātu maksimālas ciešanas un neizdošanos (mandarīni šobrīd ir visos veikalos un visās mājās!), un tad kā glābējas nāks ar funkcionālo paiku, kas pēc definīcijas paredzēta ļaudīm paliatīvajā aprūpē.

Viss kārtībā,, mani ir neiespējami atšifrēt :)
Bet nu skumji. Es jau gadiem konsultācijās strādāju ar pacientiem, kuriem kāds ir iestāstījis, ka kartupelis ir slikts. Tagad arī biete un burkāns… Es tiešām gribu zināt, kurš uztura speciālists aiz tā visa stāv! Ja vispār stāv. Pagaidām izskatās, ka tas ir māsu bindru garadarbs.
Un tas ka TV to popularizē, vispār bez komentāriem…
29.11.2022 22:54 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
sveciite @ 29.11.2022 14:10
es skatos caur https://iganony.com/profile/vuceeens , jo nez kāpēc es esmu nobloķēta ??‍♀️ laikam tpc, ka skatījos storijus un nepiesekoju viņai

Oho, kas ta par lapu caur ko skaties? Kad tas ir?
29.11.2022 23:00 |
 
Reitings 7
Reģ: 29.11.2022
pupoliite12 @ 29.11.2022 23:00

Oho, kas ta par lapu caur ko skaties? Kad tas ir?
ja es arī gribu zināt . Var skatīties storijus un viņi neredz kas skatās ?
29.11.2022 23:07 |
 
Reitings 3881
Reģ: 01.03.2022
Maltā gaļa @ 29.11.2022 21:55
Nu tā, meičuki! Nevajag pateikties, bet es šorīt esmu iefīrējusies Agritas tievēšanas maratonā ? Ziņošu regulāri. Un tā kā man ir uztura speciālista izglītība, jau tagad redzu tur dieva zīmes ?
Maizi nedrīkst! Nekādu.
Malto gaļu nedrīkst. Pat, ja tā ir samalta vistas fileja, nedrīkst. Jo samaļot gaļa uzreiz pārvēršas par subproduktu (WTF!!!!)
Sieru nedrīkst.
Aknas nedrīkst (kāpēc nedrīkst, neviens nepaskaidro vienkārši nedrīkst)
Mandarīnus nedrīkst.
Cept neko nedrīkst.
16:8 fastingu nedrīkst, jāēd katras 2,5 stundas
Es attapšos no sākotnējā šoka un turpināšu.
Bindres ir iedomājušās sevi par uztura speciālistēm, lai gan tur vispār nav sajēgas par veselīga uztura principiem ?

Kā saki, ka Tev ir izglītība, lūdzu pastāsti, es nezinu.
Kāpēc nedrīkst mandarīnus? Un gaļu?
Ko tad var ēst tikai vārītus dārzeņus bez garšvielām?
Loģiski ka tā notievēs, neko nedrīkst.
Es ar varu pateikt - neko nedrīkst, diēta gatava. Oh
Reāli kādas ir alternatīvas lai nesiekalotos?
29.11.2022 23:15 |
 
Reitings 62
Reģ: 21.11.2022
Maltā gaļa @ 29.11.2022 22:31

Griezt gabalos var, bet samalt nekādā gadījumā nedrīkst, jo tad vistas fileja pārvēršas par subproduktu. PZC!!!!
Ā, jā un maltā gaļa “netiek pietiekami labi pārstrādāta” (WTF???)
Cūkgaļu arī nedrīkst, pat super lieso fileju nē.
Tai grupā jau ir ap 200 tievētāju. Domāju, ka drīz viņas sāks piedāvāt savus Energy diet kokteiļus. Labākam rezultātam.

Un tādas muļķības translē televīzijā?
Vai tas tikai čatos?
29.11.2022 23:16 |
 
Reitings 2769
Reģ: 05.12.2021
Dalia @ 29.11.2022 23:15

Kā saki, ka Tev ir izglītība, lūdzu pastāsti, es nezinu.
Kāpēc nedrīkst mandarīnus? Un gaļu?
Ko tad var ēst tikai vārītus dārzeņus bez garšvielām?
Loģiski ka tā notievēs, neko nedrīkst.
Es ar varu pateikt - neko nedrīkst, diēta gatava. Oh
Reāli kādas ir alternatīvas lai nesiekalotos?
tur jau tā lieta, ka drīkst. Normas robežās. Vnk tajā tievesanas grupā ir absurds. Man nav izglītības, bet es savā laikā ar 16:8 fastingu, nometu 40 kg. Un es ēdu visu. Tiešām visu.
29.11.2022 23:22 |
 
Reitings 127
Reģ: 25.10.2022
Maltā gaļa @ 29.11.2022 21:55
Nu tā, meičuki! Nevajag pateikties, bet es šorīt esmu iefīrējusies Agritas tievēšanas maratonā ? Ziņošu regulāri. Un tā kā man ir uztura speciālista izglītība, jau tagad redzu tur dieva zīmes ?
Maizi nedrīkst! Nekādu.
Malto gaļu nedrīkst. Pat, ja tā ir samalta vistas fileja, nedrīkst. Jo samaļot gaļa uzreiz pārvēršas par subproduktu (WTF!!!!)
Sieru nedrīkst.
Aknas nedrīkst (kāpēc nedrīkst, neviens nepaskaidro vienkārši nedrīkst)
Mandarīnus nedrīkst.
Cept neko nedrīkst.
16:8 fastingu nedrīkst, jāēd katras 2,5 stundas
Es attapšos no sākotnējā šoka un turpināšu.
Bindres ir iedomājušās sevi par uztura speciālistēm, lai gan tur vispār nav sajēgas par veselīga uztura principiem ?
Labs, tad jau mans sakožļātais apelsīns arī ir subprodukts, jārij vesels nost, lai būtu īsts 😀
Vispār traki - tur ne smakas no sabalansēta uztura, uzsēdinās visas teju uz keto, bet to ne visiem drīkst 🧐
29.11.2022 23:26 |
 
Reitings 119
Reģ: 09.08.2013
Clubhouse @ 29.11.2022 23:07
ja es arī gribu zināt . Var skatīties storijus un viņi neredz kas skatās ?

Jā, ir daudzas tādas mājaslapas, caur kurām var skatīties anonīmi instagram storijus, tikai, ja profils ir publisks - atvērts.
29.11.2022 23:34 |
 
Reitings 4674
Reģ: 20.09.2022
Maltā gaļa @ 29.11.2022 22:54

Viss kārtībā,, mani ir neiespējami atšifrēt :)
Bet nu skumji. Es jau gadiem konsultācijās strādāju ar pacientiem, kuriem kāds ir iestāstījis, ka kartupelis ir slikts. Tagad arī biete un burkāns… Es tiešām gribu zināt, kurš uztura speciālists aiz tā visa stāv! Ja vispār stāv. Pagaidām izskatās, ka tas ir māsu bindru garadarbs.
Un tas ka TV to popularizē, vispār bez komentāriem…

No vienas puses, būs Tev klienti, bet no otras puses, sačakarē (atvainojos par vārdu) cilvēkiem prātu/uztveri par veselīgu uzturu. Dzīvot ar domu, ka tie dārzeņi nav uzturā vēlami, jo kaitīgi figūrai - skumji, bet kāpēc nedrīkst tos lietot gan jau, ka izskaidrots arī nav?
29.11.2022 23:41 |
 
Reitings 2352
Reģ: 20.09.2022
Maltā gaļa @ 29.11.2022 22:23

Vēl ne :) Domāju, ka tas tika prezentēts kā glābiņš tām, kurām tomēr neizdosies notievēt lēc viņu plāna. Nesanāk ar vistas fileju? Nu tad še tev NL omlete un drainiņš detoksam.

Man jau liekas, ka Agrita no NL iet prom
29.11.2022 23:44 |
 
Reitings 4674
Reģ: 20.09.2022
Maltā gaļa @ 29.11.2022 21:55
Nu tā, meičuki! Nevajag pateikties, bet es šorīt esmu iefīrējusies Agritas tievēšanas maratonā ? Ziņošu regulāri. Un tā kā man ir uztura speciālista izglītība, jau tagad redzu tur dieva zīmes ?
Maizi nedrīkst! Nekādu.
Malto gaļu nedrīkst. Pat, ja tā ir samalta vistas fileja, nedrīkst. Jo samaļot gaļa uzreiz pārvēršas par subproduktu (WTF!!!!)
Sieru nedrīkst.
Aknas nedrīkst (kāpēc nedrīkst, neviens nepaskaidro vienkārši nedrīkst)
Mandarīnus nedrīkst.
Cept neko nedrīkst.
16:8 fastingu nedrīkst, jāēd katras 2,5 stundas
Es attapšos no sākotnējā šoka un turpināšu.
Bindres ir iedomājušās sevi par uztura speciālistēm, lai gan tur vispār nav sajēgas par veselīga uztura principiem ?

Klau, tur būšot arī kaut kādi pieaicinātie viesi, varbūt ieraudzīsi vaigā to kolēģi, kurš tur to aizliegto produktu sarakstu sastādījis ( ja vien pašas nav šī saraksta autores ) 🤭 bet nu, patiesībā riskants pasākums ir aicināt viesos tādu kā uztura speciālistu ( ja tāds, protams, plānots ). Baigi var izblamēties. Ja sevi pozicionē kā tievētāju ar ilgu gadu pieredzi un rīko vēl tievēšanas pasākumu. Uzdos, kāda jautājumu tam speciālistam, piem., par tām pašām aknām vai maizi - kāpēc nedrīkst. Nu, ziepes ir. Jo atbildi mēs zinām, ka nav tā, ka vispār nedrīkst. Bet nu, ja tur vairums savākušās dēļ tās balvas - kleita, tad jau varbūt būs vienalga. Bet man perosonīgi būtu rūgta pēcgarša pēc šāda pasākuma. Ne es vairs tādam cilvēkam gribētu būt sekotāju lokā, ne es vairs gribētu piedalīties kaut kādos viņas rīkotos maratonos ( ja es būtu to cilvēku vidū, kura no viņas iedvesmojas un kura iesaistās tur ar mērķi teiksim, notievēt un pati, piem., esmu bez jebkādām priekšzināšanām par veselīgu uzturu).
30.11.2022 00:32 |
 
Reitings 319
Reģ: 29.11.2022
Esmu klāt ar rīta bulšita devu 😂
Uz jautājumu, kāpēc nedrīkst sieru, Agrita atbild “Palasi sastāvu un viss būs skaidrs!”. Tātad, Agrita, ja tu šo lasi, siera sastāvs ir piens, sāls, pienskābes baktērijas un stabilizētājs (kalcija hlorīds).
Tāda pati atbilde par zemesriekstu sviestu, kuru arī nedrīkst.Palasi sastāvu! Sastāvs: grauzdēti zemesriesti, zemesriekstu sviests, sāls.
Ak jā, sāls taču aizliegts! Tāpēc arī siers un zemesriestu sviests aizliegts!
Veseam cilvēkam nātrija hlorīds nav jāizslēdz pavisam no uztura!
Un tagad pamēģiniet nodzīvot 4 nedēļas pilnīgi bez sāls! Tur jau vakar pavīdēja idejas “Meitenes, mēs izturēsim līdz ZSV un tad atkal visu varēsim”. Un tā neesot diēta? 😂 Aizliegt visu, lai tiktu iekšā kleitā (kas pašā pamatā ir nepareiza motivācija) un Ziemassvētkos varētu norauties? Nav brīnums, ka viņas pašas atzinās, ka ir profesionālas tievētājas. Esot tievējušas sešas reizes.
30.11.2022 07:45 |
 
Reitings 2227
Reģ: 10.04.2022
Maltā gaļa @ 30.11.2022 07:45
Esmu klāt ar rīta bulšita devu ?
Uz jautājumu, kāpēc nedrīkst sieru, Agrita atbild “Palasi sastāvu un viss būs skaidrs!”. Tātad, Agrita, ja tu šo lasi, siera sastāvs ir piens, sāls, pienskābes baktērijas un stabilizētājs (kalcija hlorīds).
Tāda pati atbilde par zemesriekstu sviestu, kuru arī nedrīkst.Palasi sastāvu! Sastāvs: grauzdēti zemesriesti, zemesriekstu sviests, sāls.
Ak jā, sāls taču aizliegts! Tāpēc arī siers un zemesriestu sviests aizliegts!
Veseam cilvēkam nātrija hlorīds nav jāizslēdz pavisam no uztura!
Un tagad pamēģiniet nodzīvot 4 nedēļas pilnīgi bez sāls! Tur jau vakar pavīdēja idejas “Meitenes, mēs izturēsim līdz ZSV un tad atkal visu varēsim”. Un tā neesot diēta? ? Aizliegt visu, lai tiktu iekšā kleitā (kas pašā pamatā ir nepareiza motivācija) un Ziemassvētkos varētu norauties? Nav brīnums, ka viņas pašas atzinās, ka ir profesionālas tievētājas. Esot tievējušas sešas reizes.

Ak dievs…Agrita ir vienkārši debīla, lielā uztura speciāliste, kura uztaisīja operāciju😀😀
30.11.2022 07:56 |
 
Reitings 4674
Reģ: 20.09.2022
Maltā gaļa @ 30.11.2022 07:45
Esmu klāt ar rīta bulšita devu ?
Uz jautājumu, kāpēc nedrīkst sieru, Agrita atbild “Palasi sastāvu un viss būs skaidrs!”. Tātad, Agrita, ja tu šo lasi, siera sastāvs ir piens, sāls, pienskābes baktērijas un stabilizētājs (kalcija hlorīds).
Tāda pati atbilde par zemesriekstu sviestu, kuru arī nedrīkst.Palasi sastāvu! Sastāvs: grauzdēti zemesriesti, zemesriekstu sviests, sāls.
Ak jā, sāls taču aizliegts! Tāpēc arī siers un zemesriestu sviests aizliegts!
Veseam cilvēkam nātrija hlorīds nav jāizslēdz pavisam no uztura!
Un tagad pamēģiniet nodzīvot 4 nedēļas pilnīgi bez sāls! Tur jau vakar pavīdēja idejas “Meitenes, mēs izturēsim līdz ZSV un tad atkal visu varēsim”. Un tā neesot diēta? ? Aizliegt visu, lai tiktu iekšā kleitā (kas pašā pamatā ir nepareiza motivācija) un Ziemassvētkos varētu norauties? Nav brīnums, ka viņas pašas atzinās, ka ir profesionālas tievētājas. Esot tievējušas sešas reizes.

Bet tas tiešām izklausās pēc ārprāta 🤦‍♀️
Laikam sanāk tā - cilvēks izlasa uz tām savām bundžām visu to vitamīnu un minerālvielu savārstījumu, un uzskata, ka tur viss ir ok, un atzīst par labu esam, bet normālos pārtikas produktos informāciju neprot nolasīt. Nedrīkst ēst kilogramiem, ja gribi būt slaida, bet nekas slikts nenotiks, ja to 1tk zemesriekstu sviesta pieliksi pie rīta putras 🙄
30.11.2022 07:56 |
 
Reitings 2227
Reģ: 10.04.2022
Maltā gaļa @ 30.11.2022 07:45
Esmu klāt ar rīta bulšita devu ?
Uz jautājumu, kāpēc nedrīkst sieru, Agrita atbild “Palasi sastāvu un viss būs skaidrs!”. Tātad, Agrita, ja tu šo lasi, siera sastāvs ir piens, sāls, pienskābes baktērijas un stabilizētājs (kalcija hlorīds).
Tāda pati atbilde par zemesriekstu sviestu, kuru arī nedrīkst.Palasi sastāvu! Sastāvs: grauzdēti zemesriesti, zemesriekstu sviests, sāls.
Ak jā, sāls taču aizliegts! Tāpēc arī siers un zemesriestu sviests aizliegts!
Veseam cilvēkam nātrija hlorīds nav jāizslēdz pavisam no uztura!
Un tagad pamēģiniet nodzīvot 4 nedēļas pilnīgi bez sāls! Tur jau vakar pavīdēja idejas “Meitenes, mēs izturēsim līdz ZSV un tad atkal visu varēsim”. Un tā neesot diēta? ? Aizliegt visu, lai tiktu iekšā kleitā (kas pašā pamatā ir nepareiza motivācija) un Ziemassvētkos varētu norauties? Nav brīnums, ka viņas pašas atzinās, ka ir profesionālas tievētājas. Esot tievējušas sešas reizes.

Neko no pārtikas nedrīkst, drīkst tikai pulveru bundžas dzert😀 tāds ir viņas mērķis - visām 200 meitenēm nozombēt prātus un likt pirkt un dzert tos sūdus. Šai tikai naudiņa ripos kontā.
30.11.2022 07:58 |
 
Reitings 319
Reģ: 29.11.2022
amnēzija @ 30.11.2022 07:56

Bet tas tiešām izklausās pēc ārprāta ?‍♀️
Laikam sanāk tā - cilvēks izlasa uz tām savām bundžām visu to vitamīnu un minerālvielu savārstījumu, un uzskata, ka tur viss ir ok, un atzīst par labu esam, bet normālos pārtikas produktos informāciju neprot nolasīt. Nedrīkst ēst kilogramiem, ja gribi būt slaida, bet nekas slikts nenotiks, ja to 1tk zemesriekstu sviesta pieliksi pie rīta putras ?

Dalībnieces jautājums bija tieši par to, vai drīkst pie rīta putras pielikt tējkaroti zemesriekstu sviesta 😂 Mans ieteikums: droši lieciet, ja nav riekstu alerģijas.
30.11.2022 08:05 |
 
Reitings 4674
Reģ: 20.09.2022
Maltā gaļa @ 30.11.2022 08:05

Dalībnieces jautājums bija tieši par to, vai drīkst pie rīta putras pielikt tējkaroti zemesriekstu sviesta ? Mans ieteikums: droši lieciet, ja nav riekstu alerģijas.

Nu, bet tieši tā. No tās tk zemesriekstu sviesta kaitējuma nebūs.
30.11.2022 08:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits