Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 64020
Reģ: 12.10.2022
Inguna atbildējusi uz jautājumu par to, ka pelnīt Joyou 1000 eiro pirms nodokļiem, pašām pirkt apdrošināšanu, un vēl maksāt par visiem pasākumiem.
Īsumā - cik daudz strādā, tik nopelni. :D
Tātad, neviena tur nestrādā, ka pelna 100-200 eiro? Ir tur tādas, kurām storiji no agra rīta līdz vēlam vakaram, vēl TikToki, reeli utt., bet saņem neko.
Par to, ka bija jāmaksā par ofisa atklāšanas dienu gan neko neminēja.
19.06.2026 13:47 |
 
Reitings 22921
Reģ: 30.05.2022
CallMeAnnika @ 19.06.2026 13:47
Inguna atbildējusi uz jautājumu par to, ka pelnīt Joyou 1000 eiro pirms nodokļiem, pašām pirkt apdrošināšanu, un vēl maksāt par visiem pasākumiem.
Īsumā - cik daudz strādā, tik nopelni. :D
Tātad, neviena tur nestrādā, ka pelna 100-200 eiro? Ir tur tādas, kurām storiji no agra rīta līdz vēlam vakaram, vēl TikToki, reeli utt., bet saņem neko.
Par to, ka bija jāmaksā par ofisa atklāšanas dienu gan neko neminēja.
Es droši vien varētu no rītalīdz vakaram rādīt kā tos sūdus dzeru. No mana draugu loka nepirktu neviens.
19.06.2026 22:38 |
 
Reitings 11389
Reģ: 14.09.2024
Kārena @ 19.06.2026 22:38
Es droši vien varētu no rītalīdz vakaram rādīt kā tos sūdus dzeru. No mana draugu loka nepirktu neviens.

Nu vienas Insta "gudrinieces" dzirdēju, ka tāpēc esot jātaisa cits profils, lai "ļaunie un neatbalstošie draugi" nemaisās, kad sāk veidot savu online karjeru.
20.06.2026 12:33 |
 
Patīk
Reitings 64020
Reģ: 12.10.2022
Tastastas @ 20.06.2026 12:33

Nu vienas Insta "gudrinieces" dzirdēju, ka tāpēc esot jātaisa cits profils, lai "ļaunie un neatbalstošie draugi" nemaisās, kad sāk veidot savu online karjeru.
Ļaunie draugi, kuri grib ieteikt, lai neiesaistās piramīdā, jo izputinās sevi? :D
20.06.2026 13:45 |
 
Patīk
Reitings 64020
Reģ: 12.10.2022
Inguna stāsta, ka VID iekļāvis Joyou A kategorijas sarakstā kā godīgu nodokļu maksātaju. SIA jau maksā nodokļus, bet bites jau ir pašnodarbinātās vai ar saviem SIA, kuras nemaksā nodokļus (vismaz daļa nē). Un tāpat patiesais labums guvējs ir krievs.
20.06.2026 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 1918
Reģ: 23.04.2011
Cik labi Mašas mamma izskatījās otras meitas ballītē.
20.06.2026 16:17 |
 
Reitings 905
Reģ: 18.02.2022
kuuuuka @ 20.06.2026 16:17
Cik labi Mašas mamma izskatījās otras meitas ballītē.

Kur redzeji ?
20.06.2026 17:38 |
 
10 gadi
Reitings 1918
Reģ: 23.04.2011
MinkaMurrrrr @ 20.06.2026 17:38

Kur redzeji ?

Mašas mamma bija ielikusi storijus
20.06.2026 17:40 |
 
Reitings 7927
Reģ: 20.09.2022
kuuuuka @ 20.06.2026 17:40

Mašas mamma bija ielikusi storijus

Marija kas Marija, tikai vecāka 😊
Tas topiņš kaut kur redzēts, kaut kas līdzīgs nebija Marijai? 😂
21.06.2026 17:47 |
 
10 gadi
Reitings 1758
Reģ: 24.08.2011
Iečekojat džojisti- signe.kanca
Pateikt šausmas ir nepateikt neko 😬 tik bezsakarīgi runā, velku paralēles ar citu darboni...
Skin matrix viņai mazina no kodumiem...tieši ko?
Smieklīgi, ja nebūtu bēdīgi. Pat mazliet žēl meitene..
22.06.2026 22:22 |
 
Reitings 2406
Reģ: 19.05.2025
Diamonda* @ 22.06.2026 22:22
Iečekojat džojisti- signe.kanca
Pateikt šausmas ir nepateikt neko 😬 tik bezsakarīgi runā, velku paralēles ar citu darboni...
Skin matrix viņai mazina no kodumiem...tieši ko?
Smieklīgi, ja nebūtu bēdīgi. Pat mazliet žēl meitene..

https://failiem.lv/u/4cxgvr3nfh
meitenei fonā durvis krīt ārā no rāmja 😁
Bet jā, jūs kaut ko pirktu no tik traģiskas konsultantes? Mazliet būtu jāsakopjas. Matus izmazgāt kaut vai, taču neko nemaksā. Un atrast video fonam sienu kas nebrūk kopā.
22.06.2026 23:44 |
 
Patīk
Reitings 64020
Reģ: 12.10.2022
Diamonda* @ 22.06.2026 22:22
Iečekojat džojisti- signe.kanca
Pateikt šausmas ir nepateikt neko 😬 tik bezsakarīgi runā, velku paralēles ar citu darboni...
Skin matrix viņai mazina no kodumiem...tieši ko?
Smieklīgi, ja nebūtu bēdīgi. Pat mazliet žēl meitene..
Un šādas skatās uz lielajām bitēm, naivi tic, ka pelnīs 10k mēnesī un būs slavenas. :D
Vairs jau nav ko brīnīties, kādu auditoriju pulcē Joyou.
23.06.2026 11:58 |
 
Reitings 2406
Reģ: 19.05.2025
CallMeAnnika @ 23.06.2026 11:58
Un šādas skatās uz lielajām bitēm, naivi tic, ka pelnīs 10k mēnesī un būs slavenas. :D
Vairs jau nav ko brīnīties, kādu auditoriju pulcē Joyou.

Es ļoti ceru, ka šī meitene nav paņēmusi ātros kredītus, lai uzsāktu “biznesu” tajā Krievijas piramīdā. Paskatoties kā viņa dzīvo, iespējams, ka jau ir…
23.06.2026 13:12 |
 
Patīk
Reitings 64020
Reģ: 12.10.2022
Draudzenīte @ 23.06.2026 13:12

Es ļoti ceru, ka šī meitene nav paņēmusi ātros kredītus, lai uzsāktu “biznesu” tajā Krievijas piramīdā. Paskatoties kā viņa dzīvo, iespējams, ka jau ir…
Nekas taču šajā biznesā nav jāiegulda. Tikai pērc produktus, ko pati lieto. :D Produktus, kas nav nepieciešami.
23.06.2026 21:06 |
 
Reitings 362
Reģ: 06.09.2024
Nu aman_dazile ar tajā pašā kategorijā :(
24.06.2026 10:31 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.03.2021
Citronpipars @ 24.06.2026 10:31
Nu aman_dazile ar tajā pašā kategorijā :(

Nesen redzēju Signi ar Amandu tiktok live.. tā viņas arī sarunājās, neviena nespēja izveidot sakarīgu teikumu. Amanda vēl prasīja Signei, ko darīt, jo pie viņas klienti nenāk. Vēl teica, ka līderes viņām liek filmēt, ja nemaldos, virs 10 video dienā un, ka baigi grūti to darīt. Vispār pretīgi, kā Kača & co uzdzīvojas uz šādiem cilvēkiem. Signe vispār šķiet vēl bērns, pie tam ar diabētu un jau tērējas šajos pārcenotajos s**. Līderes sabāž batonus ausīs, cik daudz te var pelnīt un beigās noteikti vainos pašas meitenes, ka viņas “nedarīja pietiekami daudz” 🙄
24.06.2026 14:03 |
 
Patīk
Reitings 64020
Reģ: 12.10.2022
Stefania @ 24.06.2026 14:03

Nesen redzēju Signi ar Amandu tiktok live.. tā viņas arī sarunājās, neviena nespēja izveidot sakarīgu teikumu. Amanda vēl prasīja Signei, ko darīt, jo pie viņas klienti nenāk. Vēl teica, ka līderes viņām liek filmēt, ja nemaldos, virs 10 video dienā un, ka baigi grūti to darīt. Vispār pretīgi, kā Kača & co uzdzīvojas uz šādiem cilvēkiem. Signe vispār šķiet vēl bērns, pie tam ar diabētu un jau tērējas šajos pārcenotajos s**. Līderes sabāž batonus ausīs, cik daudz te var pelnīt un beigās noteikti vainos pašas meitenes, ka viņas “nedarīja pietiekami daudz” 🙄
Viņas tā arī runāja un teica? :D Bet tie video jau tāpat neko nedod. Tieši otrādi - atbaida.
24.06.2026 16:21 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.03.2021
CallMeAnnika @ 24.06.2026 16:21
Viņas tā arī runāja un teica? :D Bet tie video jau tāpat neko nedod. Tieši otrādi - atbaida.

Jap. Viņām katru dienu tiek doti uzdevumi - šodien iefilmē video par savu mīļāko latviešu filmu, šodien par savu mīļāko dziesmu, šodien kā tu svini līgo, šodien, ka tu meklē 5 cilvēkus savā komandā utt + katru dienu filmē par visām akcijām. Man katru dienu tiktokā/ig izlec kādas 6 joyou meitenes, kur katra pēkšņi stāsta par savām mīļākajām dziesmām utt. It kā cenšas viņas pataisīt par influencerēm un tad rakstīt visiem, kas viņām iekomentēja, piesekoja
24.06.2026 16:57 |
 
Reitings 2406
Reģ: 19.05.2025
Citronpipars @ 24.06.2026 10:31
Nu aman_dazile ar tajā pašā kategorijā :(

https://failiem.lv/u/tm2egeapdn
Šai arī taukaini mati, ataugušas saknes, un video fonā plaisas griestos…
24.06.2026 18:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits