Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
Kaulaina @ 27.07.2022 12:25
Nezinu, man liekas diezgan bērnišķīgi kā jūs norejat NL meiteņu izskatu, tāda sajūta, ka visas baigi perfektās būtu. Sandras lieko svaru, tai pumpas, tai šitas.
Var jau noriet biznesu, to, ka tie ir Krievijas produkti, nevis totāli ierēkt par to kāda kura izskatās.
Laikam citas nesaprot, ka kādai tas var būt pārāk traumējoši un sāpīgi palasot tās jēlības, ko jūs rakstās. Tai pašai Sandrai. Jūs taču redzat ka viņa jau tā ir nelaimīga, depresija un viss pārējais, priekškam vajag cilvēku vēl vairāk izsmiet un graut viņas iekšējo pasauli? Var tak apdirst, bet tak neaiztiekat vizuālo.
Un neesmu ne Sandra, ne kāda cita NL meitene.

Es to uztveru vispār savādāk, tā kā nesekoju gandrīz nevienai no NL, tad man ir interesanti šeit uzzināt. Un es atbalstu pamatotas diskusijas arī par izskatu.
Tas, ko es neatbalstu ir šī cilvēku maldināšana ar ko nodarbojas NL pārstāves.
Tieši tāpēc jau tas viss tiek apspriests un ierēkts par to!
Reklamēt tievēšanas produktus un būt ar visu laiku pieaugošu lieko svaru, pa kluso (vai publiski) veikt ķirurģiskas manipulācijas, tauku atsūkšanas, kuņģa samazināšanas uttt, un slavināt kā pulveru rezultātu, khmm.
Reklamēt biodronu kā supermega brīnumlīdzekli, kurš strādājot šūnu līmenī, bet visām nepārtraukti kaut kādas kaites pašām, te urīnceļu infekcijas mēnesi (?!), Vucēna vispār slimo vienā slimošanā, man šķiet, ka es pa visu savu dzīvi neesmu slimojusi tik daudz.
Produkti matiem - visas, kuras lieto to occubu mati ir briesmīgi, turpretī skaisti mati ir tikai tām, kuras patiesībā lieto ko citu, keratīnu liek, botox utt..
Par tām pumpām - jā dīvaini, ka visi supermega beautyboxi, detoxi, atslodzes, vitamīni, biodroni utt "tiek" lietoti, bet sejas āda ir TIK sliktā stāvoklī.
Realitāte ir tāda, ka patiesībā ir daudz izmisušu sieviešu (vienalga, ar svara problēmām/veselības problēmām), kas varbūt nesērfo šajā forumā un daudz ko nezina, kā viss notiek patiesībā, skatās tos murgus, ko sludina NL un pērk tos produktus, čakarē sev veselību utt. Par to vajadzētu vairāk uztraukties, nekā par to, kā šeit kādai NL bitei no mums būs depresija :)
27.07.2022 12:44 |
 
Reitings 626
Reģ: 02.03.2022
Ooh, Sandras atbildes ir pasīvās agresijas meistarklase....
Jeļinska gan man patika kā atbildi, tikai tas ne šajā tēmā
27.07.2022 12:47 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Kā tur ir , vai tad 1.tipa diabēts nav no dzimšanas? Baigi dīvaini, ka Sandrai 1.tipa diabētu tikai pāris gadus atpakaļ atklāja.
27.07.2022 13:40 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Sandra esot pieņemusies pa gadu svarā par 30 kg. Nu nav riktīgi kautkas ar to ēšanu. Atceros, ka baigi bieži pankūkas cepa, viņai nedrīkst miltu produktus vispār! Bet viņai liekas, ka viss ok. Vismaz būtu atzinusi, ka ir problēmas ar ikdienas uzturu
27.07.2022 13:44 |
 
Reitings 626
Reģ: 02.03.2022
Patie @ 27.07.2022 13:44
Sandra esot pieņemusies pa gadu svarā par 30 kg. Nu nav riktīgi kautkas ar to ēšanu. Atceros, ka baigi bieži pankūkas cepa, viņai nedrīkst miltu produktus vispār! Bet viņai liekas, ka viss ok. Vismaz būtu atzinusi, ka ir problēmas ar ikdienas uzturu
Patie @ 27.07.2022 13:44
Sandra esot pieņemusies pa gadu svarā par 30 kg. Nu nav riktīgi kautkas ar to ēšanu. Atceros, ka baigi bieži pankūkas cepa, viņai nedrīkst miltu produktus vispār! Bet viņai liekas, ka viss ok. Vismaz būtu atzinusi, ka ir problēmas ar ikdienas uzturu

Kāds brīnums, ja pa virsu parastai pārtikai, kuras apjomi tāpat ir daudz par daudz, bliež virsūt tos kokteiļus, ko atjauc pienā. Tur tak šad tad tās krūzes rēgojas, 500ml kā .irš un cik tās kalorijas ir pa virsu... bail rēķināt.
27.07.2022 13:47 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Patie @ 27.07.2022 13:40
Kā tur ir , vai tad 1.tipa diabēts nav no dzimšanas? Baigi dīvaini, ka Sandrai 1.tipa diabētu tikai pāris gadus atpakaļ atklāja.
parsvara bērnībā,bet jebkura vecuma var atklat.kad sak lasit dmalkak pat so slimibu.mati ceļas stavus isteniba
27.07.2022 14:02 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
agnyyyy @ 27.07.2022 12:32
Bet visi pārejie līgumi gan ir jau lv, jo tad tika piereģistrēts uzņēmums te

Ko Tu tagad te melo! Visi šie līgumi ir reģistrēti un šā vai tā iet caur NL krievu sistēmām! Lai Sauliete tiktu vaļā no Vucēnas, viņai gadu nedrīkstētu pašai būt neviens pasūtījums un visi, kas ir zem viņas automātiski šā vai tā paietu zem Vucēnas. Diezgan sarežģīts process, bet izpildāms, slikti, ka Saulietei visi viņas cilvēki jau sareģistrēti zem viņas - gan Sauleitis, gan Meitas, gan Pēteris. Vienkārši atšķirībā no Vucēnas, Sauliete pa visu Latviju bļāvusi, ka nav vairs zem Krieviem , tāpēc tēlo tjipa, ka nav nekas ar Krieviju saistībā, bet paskatieties produkstus. Un daudzām Saulietes meitenēm produkti ir tie, ko Baltijas veikals netirgo, tos viņas pērk no kazahstānas veikala, kas ir tas pats Krievijas atzars.
Kā es to zinu - man draudzenīte ir iekšā šai visā un zināja visu izskaidrot.
27.07.2022 16:47 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
@elikurzemniece tirgo savus kailfoto, netikai nl produktus , tajā portala https://nudostar.com/forum/threads/latvian-girls.14292/ var atrast…
27.07.2022 16:53 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
NataL @ 27.07.2022 16:47

Ko Tu tagad te melo! Visi šie līgumi ir reģistrēti un šā vai tā iet caur NL krievu sistēmām! Lai Sauliete tiktu vaļā no Vucēnas, viņai gadu nedrīkstētu pašai būt neviens pasūtījums un visi, kas ir zem viņas automātiski šā vai tā paietu zem Vucēnas. Diezgan sarežģīts process, bet izpildāms, slikti, ka Saulietei visi viņas cilvēki jau sareģistrēti zem viņas - gan Sauleitis, gan Meitas, gan Pēteris. Vienkārši atšķirībā no Vucēnas, Sauliete pa visu Latviju bļāvusi, ka nav vairs zem Krieviem , tāpēc tēlo tjipa, ka nav nekas ar Krieviju saistībā, bet paskatieties produkstus. Un daudzām Saulietes meitenēm produkti ir tie, ko Baltijas veikals netirgo, tos viņas pērk no kazahstānas veikala, kas ir tas pats Krievijas atzars.
Kā es to zinu - man draudzenīte ir iekšā šai visā un zināja visu izskaidrot.

Nē, Tu kļūdies. Šo viegli apiet, tāpēc Taņa tagad ir Maldīvu komandā, jeb vispār royal team.
27.07.2022 23:05 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
NataL @ 27.07.2022 16:47

Ko Tu tagad te melo! Visi šie līgumi ir reģistrēti un šā vai tā iet caur NL krievu sistēmām! Lai Sauliete tiktu vaļā no Vucēnas, viņai gadu nedrīkstētu pašai būt neviens pasūtījums un visi, kas ir zem viņas automātiski šā vai tā paietu zem Vucēnas. Diezgan sarežģīts process, bet izpildāms, slikti, ka Saulietei visi viņas cilvēki jau sareģistrēti zem viņas - gan Sauleitis, gan Meitas, gan Pēteris. Vienkārši atšķirībā no Vucēnas, Sauliete pa visu Latviju bļāvusi, ka nav vairs zem Krieviem , tāpēc tēlo tjipa, ka nav nekas ar Krieviju saistībā, bet paskatieties produkstus. Un daudzām Saulietes meitenēm produkti ir tie, ko Baltijas veikals netirgo, tos viņas pērk no kazahstānas veikala, kas ir tas pats Krievijas atzars.
Kā es to zinu - man draudzenīte ir iekšā šai visā un zināja visu izskaidrot.

Kà arī lielākai daļai ir noliktavas mājās, tāpēc tiek tirgoti vēl tie produkti kas ir krievijas/kazahstānas.
Man draudzene ir līderu čatos, līdz ar to zin vairāk nekā Tava “draudzenīte”
27.07.2022 23:07 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Vai Taņa Maldīvu komandā zem Egitas tagad?
27.07.2022 23:16 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
agnyyyy @ 27.07.2022 23:05

Nē, Tu kļūdies. Šo viegli apiet, tāpēc Taņa tagad ir Maldīvu komandā, jeb vispār royal team.
Nemaz nezinaju ka ta var apiet..aa kur paliek tie kas zem vinas ? Lidzi nak,vai pasi par sevi.😁Tanja nav saukusi komanda nevienu jau labu laiku🤔 storijos.
28.07.2022 07:35 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
agnyyyy @ 27.07.2022 23:07

Kà arī lielākai daļai ir noliktavas mājās, tāpēc tiek tirgoti vēl tie produkti kas ir krievijas/kazahstānas.
Man draudzene ir līderu čatos, līdz ar to zin vairāk nekā Tava “draudzenīte”

Tik nez kāpēc tās pašas baltās detox jaunumu kastītes ir jaunums no Krievijas, kas nu nekādi nevar būt krājumos. Vai arī dīvaini krājumi, ko prezentē- atnāca jaunumi, tur blakus Drainiņiem, Kazahstānas bundžas... 😜
Par Tanu tad padalies, kā var apiet, gan jau daudz bitītes grib mainīt mentorus, ja jau tas ir tik vienkārši??! Un ja jau tas ir tik vienkārši, kāpēc Sauliete no Vucēnas tik vienkārši netiek vaļā?
28.07.2022 07:55 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
NataL @ 28.07.2022 07:55

Tik nez kāpēc tās pašas baltās detox jaunumu kastītes ir jaunums no Krievijas, kas nu nekādi nevar būt krājumos. Vai arī dīvaini krājumi, ko prezentē- atnāca jaunumi, tur blakus Drainiņiem, Kazahstānas bundžas... ?
Par Tanu tad padalies, kā var apiet, gan jau daudz bitītes grib mainīt mentorus, ja jau tas ir tik vienkārši??! Un ja jau tas ir tik vienkārši, kāpēc Sauliete no Vucēnas tik vienkārši netiek vaļā?

Tu iesniedz paskaidrojumu nl biroja mājaslapā, viņi izskata un tālāk viss atkarīgs no viņiem, Taņa nodokļus nemaksā, līdz ar to viņai viss vienkārši. Kvalifikācija viņai arī šobrīd zema,nav vairs nekāds DT , lielāka daļa augsto mentoru ir nokritušies uz Star vai Master Elite ,jo komandas praktiski nestrādā, cik nu viņas to tur rakstot.
Sauliete nevar tik viegli tikt vaļā,jo viņa ir reģistrēta nodokļu maksātājos, līdz ar to viņai tur viss būtu jāmaina , un nav nekādas garantijas ,ka no nl puses būtu apstiprinātā tāda darbība.
28.07.2022 11:16 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
NataL @ 28.07.2022 07:55

Tik nez kāpēc tās pašas baltās detox jaunumu kastītes ir jaunums no Krievijas, kas nu nekādi nevar būt krājumos. Vai arī dīvaini krājumi, ko prezentē- atnāca jaunumi, tur blakus Drainiņiem, Kazahstānas bundžas... ?
Par Tanu tad padalies, kā var apiet, gan jau daudz bitītes grib mainīt mentorus, ja jau tas ir tik vienkārši??! Un ja jau tas ir tik vienkārši, kāpēc Sauliete no Vucēnas tik vienkārši netiek vaļā?
Nu un to dara visas? Vai tomēr ļoti maz ?
28.07.2022 11:18 |
 
Reitings 142
Reģ: 09.04.2022
Kāda zin kas tā par kompāniju kur Baiba iesaistījusies?
28.07.2022 13:03 |
 
Reitings 796
Reģ: 04.03.2020
Shanellle @ 28.07.2022 13:03
Kāda zin kas tā par kompāniju kur Baiba iesaistījusies?

Pilnīgi nav ne jausmas kas tā par kompāniju. Tā viņas mentore Sanda gan ir ar putniem.
28.07.2022 13:32 |
 
Reitings 1384
Reģ: 05.12.2021
EmilijaArm @ 27.07.2022 12:32

Jā, man arī sirds sāp par Sandru un Baibu - abas ir piemīlīgas sievietes, sirsnīgas, jaukiem sejas pantiem. Tas, ka tērē sevi rūpalā, kur nekad nedzīvos tādu luksus dzīvesveidu kā instagramīgās pārdevējas, ir bēdīgi, taču tāpēc viņas nav pelnījušas tās ķengas par savām formām. Diabēta slimnieces reti kad ir slaidas, tas vnk jāpieņem. Arī prasīt no Sandras notievēšanu ar NL pulveriem ir bezjēdzīgi - diabētiķēm nekas vnk nestrādā.

kā tad nestrādā? strādā un kā vēl, tikai ir jāgrib ārstēties.
man mammai ir diabēts (apgāzīšu arī mītu, ka 1. tipa diabēts nevar tikt iegūts dzīves laikā) - pirms 25+ gadiem, gaidot māsu, visticamāk bija gestācijas diabēts, tikai toreiz to nekontrolēja, pēc grūtniecības pārgāja 2. tipa diabētā - tas bija tas, ko viņai atklāja un nu tagad jau daudzus gadus ir 1. tipa diabēts. viņa gadiem mocījās ar to, ka nespēja kontrolēt to cukuru, svars bija vismaz 40 lieki kg , nerunājot par pašsajūtām utt. nu bija slikti, taču vislaik gāja tik no sērijas pie ģimenes ārsta. Līdz iegūlās RAKUSā uz nedēļu endokrinoloģijas nodaļā pie jomas labākajiem ārstiem, izveica visas iespējamas pārbaudes, tika sastādīts atbilstošs diētas plāns, piemeklēti medikamenti un viņa svaru zaudēja aptuveni pusgada laikāl. Šobrīd ir tieva, jūtas labi, arī cukura rādītāji vairs nav tik lēkājoši.Protams, ka 1. tipa diabēts viņai būs līdz mūža galam, bet tas ir kontrolējams.
Šeit ir reta, kura aprēc viņas resnumu. Viņai ir slimība, kura tiek "izmantota", ka nekas nesanāk. Diabētiķis nedrīkst badoties, viņiem IR JĀĒD. viņai vnk ir jāpārstāj sēdēt uz tiem kokčikiem un minimālām kalorijām (pie tam pēc sastāva absolūtiem sūdiem), jāpārstāj turpināt bojāt jau tā sabeigto vielmaiņu, ir jādodās pie savas profesijas grandiem (endokrinologiem) un jārisina šis jautājums - viņi būs tikai un vienīgi laimīgi, jo katrs slimnieks ir jauna iespēja pētīt, mācīties, izprast - win win.
28.07.2022 13:51 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Rižā lapsa Taņa tagad būs lifestyle blogere?! Stāstīs psr Dyson fēnu, piltuvēm un mēnešreižu bikšelēm? :D grib maukot sadarbības un jau laicīgi tikt no NL slīkstošā kuģa prom kamēr vēl var?!
28.07.2022 20:05 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Un kopumā skatoties vairumu (vai visas) NL klukstes - vienīgais ko NL dara, ļoti labi parāda vājos sabiedrības punktus, tukšpaures un vieglas naudas tīkotājus.
28.07.2022 20:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!