Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Marija mēģina iestāstīt, ka esot daudzas kas apstiprina, ka pareizi rīkojas, īpaši tās kas viņai esot kā piemērs mammošanā.
Nu jau vairs nesaka, ka tas būs sods, bet maza ballīte ar kvalitatīvi pavadītu laiku intīmā atmosfērā.
Es varu derēt, ka atbalstītāju viņai bija ļoti maz.
Oi, maška, tev palika burtiski pāris gadi, lai savestu kārtībā attiecības ar dēlu. Drīz viņš tev vienkārši pateiks, ej ieskrienies un aizcirtīs durvis
22.03.2024 14:45 |
 
Reitings 38
Reģ: 07.07.2022
AiKaaaSaaap @ 22.03.2024 14:20
Oi, dāmas, kā es Jums piekrītu par Mariju!
Reāli viņa ir tikai vagīna un dzemde! Vairāk nekas!
Būtu vienreiz atdzinusies, ka nav nauda un viss! Lai gan risinājumu var atrast 100 un vienu! Tikpat labi nak uz māju bez dāvanā, bet katrs ar groziņu savu!
Nozagt bērnam svētkus, jo pati nespēj darīt savu mātes darbu? Ar slapju lupatu pa seju vien prasās viņai!
. Es ceru, ka viņa Neitam pateiks taisnību, ka diemžēl nav naudas, lai sarīkotu lielu ballīti.
IG jau var teikt vienalga ko, galvenais, lai pret dēlu ir atklāta.
22.03.2024 15:39 |
 
Reitings 1813
Reģ: 13.09.2021
Nezinu , kautkā tas nelīmējas kopā , ja tas ir naudas dēļ. Viņa tak tad varēja vienk. neko neteikt par Neita dzimeni, jo neviens tāpat nezin kad viņam viņa ir. Vai kapēc tad jauztaisa , ka tas ķipa ir sods nevis vienk. ballīte pa mierīgo.
Nesitat mani ar slapju lupatu , bet šoreiz es nedaudz atbalstu to domu… Jo katrai darbībai ir sekas , tikai tā Neits varēs saprast to. Un tiešām , viņa jau nenosoda tā , ka viņam nebūs vispār nekā. Bet tomēr, lai būtu liela ballīte arī ir jāievēro uzvedības robežas… Nezinu… Es pati nevarētu tā , sirds salūztu un uztaisītu lielu ballīti.
22.03.2024 15:53 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.05.2023
Zebradivi @ 22.03.2024 15:53
Nezinu , kautkā tas nelīmējas kopā , ja tas ir naudas dēļ. Viņa tak tad varēja vienk. neko neteikt par Neita dzimeni, jo neviens tāpat nezin kad viņam viņa ir. Vai kapēc tad jauztaisa , ka tas ķipa ir sods nevis vienk. ballīte pa mierīgo.
Nesitat mani ar slapju lupatu , bet šoreiz es nedaudz atbalstu to domu… Jo katrai darbībai ir sekas , tikai tā Neits varēs saprast to. Un tiešām , viņa jau nenosoda tā , ka viņam nebūs vispār nekā. Bet tomēr, lai būtu liela ballīte arī ir jāievēro uzvedības robežas… Nezinu… Es pati nevarētu tā , sirds salūztu un uztaisītu lielu ballīti.

Bet varbūt Neita uzvedība ir Marijas darbību/bezdarbības sekas? Bērns ir vecāku spogulis un problēmas ir tikai Marijā. Viņai neinteresē Neita sekmes, izaugsme, bet tikai tas, lai viņš pieskata abus sīkos. Visu skolas brīvlaika nedēļu viņš neko neredzēja, ne viņi brauca uz zoo, ne kkur citur pastaigāt, Marija pat nemācījās ar viņu, viņš tikai pieskatīja sīkos.
22.03.2024 15:57 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
chihiro @ 22.03.2024 10:32

Viņa pati savu dzimšanas dienu cerams arī nesvin. Bet nu, protams, viņu kā pieaugušo ar bērnu salīdzināt nevar - bērnam svinības svarīgākas.
2023.gada oktobrī, kad Marijai bija dzimšanas diena, atrunājās ar to, ka vēlas pavadīt dienu bez bērniem. Akmeņi Resort iedeva sadarbību un Marija tur bija ar Robertu.
2022.gadā Marija savā dzimšanas dienā ar bērniem bija kruīzā Spānijā, mēģinot satikt spāni.
Visos iepriekšējos gados, kad bija nauda un NL ziedu laiki, tad svinēja ne tikai dzimšanas dienas, bet katru dienu. Tagad nespēj pat reizi gadā sarīkot sev svinības bez sadarbības vai bērniem ballīti.
Es pazīstu vairākus vecākus, kuri finansiālu apsvērumu dēļ netaisa pompozus svētkus, bet nosvin ar tuvākajiem draugiem, bet tā arī pasaka - atrakcijas, telpu īre un citi izdevumi ir pārāk lieli, nevis izdomā attaisnojumus. :D
Vucēnai visu trīs bērnu dzimšanas dienas šogad bijušas, var uzelpot, ka vairs nav jāmeklē attaisnojumi. Tagad jādomā, ko par savējo teiks oktobrī, kāpēc nesvinēs.
22.03.2024 16:13 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Zebradivi @ 22.03.2024 15:53
Nezinu , kautkā tas nelīmējas kopā , ja tas ir naudas dēļ. Viņa tak tad varēja vienk. neko neteikt par Neita dzimeni, jo neviens tāpat nezin kad viņam viņa ir. Vai kapēc tad jauztaisa , ka tas ķipa ir sods nevis vienk. ballīte pa mierīgo.
Nesitat mani ar slapju lupatu , bet šoreiz es nedaudz atbalstu to domu… Jo katrai darbībai ir sekas , tikai tā Neits varēs saprast to. Un tiešām , viņa jau nenosoda tā , ka viņam nebūs vispār nekā. Bet tomēr, lai būtu liela ballīte arī ir jāievēro uzvedības robežas… Nezinu… Es pati nevarētu tā , sirds salūztu un uztaisītu lielu ballīti.

Tas nav pareizs "sodīšanas" veids.
Ja Marija pievērstos dēla uzvedībai, mācībām un hobijiem, iespējams, to situāciju, par kurām jāsoda, nebūtu. Bet tad, kad vajag parādīt, ka rīcībai ir sekas, Marija dara tieši otrādi - pēc kautiņa skolā atstāj Neitu mājās pie tv, pasmejas, kad Neits pierunā draudzenes dēlu uz stulbībām utt.
22.03.2024 16:14 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Gaisa jaucēja @ 22.03.2024 10:38
Egita turpina sūdzēties par velkošu vederu un turpina triekt iekšā biodronu un visus pārējos NL sūdus. Tiešām Vucānes priekšlaicīgās dzemdības neliek aizdomāties, ka var būt jānoliek malā tie mēsli kamēr bērniņš piedzimst?
Biodrons pēc NL darboņu teiktā, ir dabīgs adaptogēns. :D Tikai nav piemērots grūtniecēm. Krievam jānopelna jahta. Mister prezident dēļ var riskēt ar sava bērna veselību.
22.03.2024 16:21 |
 
Reitings 1813
Reģ: 13.09.2021
chihiro @ 22.03.2024 16:14

Tas nav pareizs "sodīšanas" veids.
Ja Marija pievērstos dēla uzvedībai, mācībām un hobijiem, iespējams, to situāciju, par kurām jāsoda, nebūtu. Bet tad, kad vajag parādīt, ka rīcībai ir sekas, Marija dara tieši otrādi - pēc kautiņa skolā atstāj Neitu mājās pie tv, pasmejas, kad Neits pierunā draudzenes dēlu uz stulbībām utt.

Nu te laikam ir tā problēma , ka tas tiek pasniegts kā sods. Sodam tam nevajadzētu būt. Meitenes, es arī vispār nesaprotu un neatbalstu Mariju, bet bērnam ir jāsajūt robežas, kuras pārkāpjot veidojas sekas.
22.03.2024 16:22 |
 
Reitings 1813
Reģ: 13.09.2021
Merilda @ 22.03.2024 15:57

Bet varbūt Neita uzvedība ir Marijas darbību/bezdarbības sekas? Bērns ir vecāku spogulis un problēmas ir tikai Marijā. Viņai neinteresē Neita sekmes, izaugsme, bet tikai tas, lai viņš pieskata abus sīkos. Visu skolas brīvlaika nedēļu viņš neko neredzēja, ne viņi brauca uz zoo, ne kkur citur pastaigāt, Marija pat nemācījās ar viņu, viņš tikai pieskatīja sīkos.

Protams, tā arī ir . Te būtu jāstrādā tandēmā, bet nu mēs visi zinam Mariju. Es tam visam piekrītu, bet tomēr tādas lietas ko dara Neits nevar palikt bez sekām. Lai vai cik vainīga ir Marija ,Neits arī nav mazs bebis kas neko vispār nesaprot.
22.03.2024 16:25 |
 
Reitings 1638
Reģ: 27.04.2023
Zebradivi @ 22.03.2024 16:22

Nu te laikam ir tā problēma , ka tas tiek pasniegts kā sods. Sodam tam nevajadzētu būt. Meitenes, es arī vispār nesaprotu un neatbalstu Mariju, bet bērnam ir jāsajūt robežas, kuras pārkāpjot veidojas sekas.

Sekas??? Nebus dzimsanas dienas svinibu? Tada veida bernam jasaprot savas ricibas sekas? Jus galigi jukat prata???
22.03.2024 16:30 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Zebradivi @ 22.03.2024 16:22

Nu te laikam ir tā problēma , ka tas tiek pasniegts kā sods. Sodam tam nevajadzētu būt. Meitenes, es arī vispār nesaprotu un neatbalstu Mariju, bet bērnam ir jāsajūt robežas, kuras pārkāpjot veidojas sekas.

Man liekas, ka sekām jābūt uzreiz, nevis pēc kāda laika. Sanāk, ka Neitam bija kautiņš skolā un uzreiz viņš tika būtībā apbalvots = palikšana mājās, tv utt. Bet pēc laika soda, noņemot svinības. Tur jau neveidojas nekāda izpratne par to, ka katrai rīcībai ir sekas, tur biezputra galvā vēl lielāka veidojas.
Nemaz nerunājot par to, kādēļ Neita uzvedība ir tāda un ka jādara daudz kas, lai uzvedība mainītos, ko Marija nedara. Neveic nekādu paskaidrojošo darbu, neved regulāri pie psihologa, nemācās kopā, nesameklē hobiju, kur izlikt enerģiju, nepavada laiku divatā, uzkrauj mazākos utt.
22.03.2024 16:33 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
Šajā ģimenē ir tā - jo dziļāk mežā, jo resnāki koki! Ir tikai laika jautājums, kad bērni apgūs "ielas skolu" un viss aizies pa .....
22.03.2024 16:37 |
 
Reitings 1813
Reģ: 13.09.2021
KrūzīteDūzīte @ 22.03.2024 16:30

Sekas??? Nebus dzimsanas dienas svinibu? Tada veida bernam jasaprot savas ricibas sekas? Jus galigi jukat prata???

Vai Jūs labi dzirdat? Viņam būs dzimšanas dienas svinības!!!! Ar diviem labākajiem draugiem kino vai kur citur, bet nebūs lielā ballīte.
Prātā nejūku , tikai , atšķiras viedoklis no jūsējā, tas arī viss.
22.03.2024 16:43 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Vai kāda apmeklē endosfēras vai ondas procedūras, ko ex Sauliete visu laiku reklamē? Endosfēra visam ķermenim 1x maksā 105 eiro, abonements 6x 570 eiro. Onda vienai problēmzonas, kur izšķir pat augšstilbu priekšpuses, aizmugures un iekšpuses, maksā 79 eiro katrai daļai.
Ex Sauliete stāsta, ka uz Ondu var iet 1x mēnesī, kas būtu pieņemami, bet uz endosfēru viņa ir gājusi pat 3x nedēļā.
Vai ir daudz tādu klientu, bez sadarbībām, kas var atļauties uz endosfēru tērēt vairāk nekā 1000 eiro mēnesī, ja iet 3x nedēļā? Pat ja tās ir 2x nedēļā, tie sanāk 700+ eiro par šīm procedūrām.
22.03.2024 16:54 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
začeits @ 22.03.2024 11:48
Pietiesāja lielos uzturlīdzekļus, bet bērns ballīti tik un tā nedabūs.
Bļin, viņš to ballīti ir nopelnījis jau ar to vien, ka neskaitāmas reizes ir pieskatījis bērnus kamēr mammīte guļ līdz 11 vai dirn mašīnā ar telefonu rokās.
Diez kad gada māte sāks finansiāli sodīt arī sevi - noņems sev lāzerepilāciju, sejas procedūras, dārgo frizieri, prosecco vakarus?
Rudenī savu dzimeni gan nekancelēja- cēlā vienītī baudīja atpūtu kaut kādā brīvdienu mājā.
Finansiāli Marija sevi nesoda ar lāzerepilāciju, sejas procedūrām, jo tās ir sadarbības, kuras viņa nenorāda kā #reklāma, un arī Akmeņi Resort viņas pagājušā dzimšanas dienā bija sadarbība. Prosecco ir vienīgais, par ko pašai jāmaksā.
Ja nebūs vairs sadarbības ķermeņa un sejas procedūrām, tad viņa to nedarīs, jo nevar atļauties.
22.03.2024 16:58 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Tio Rio @ 22.03.2024 12:25

Es nebrīnīšos, ka viņa vispār nenoliks arī šoreiz. Braukšana izmaksā diezgan dārgi tagad. No kurienes viņai nauda?!? Paldies NL?
Viņai ir sadarbība ar autoskolu. Kādu daļu gan jau atmaksā.
Tā vietā lai filmētu muļķīgus reelus autoskolai, varēja iemācīties CSN vairāk kā 3 mēnešu laikā.
22.03.2024 17:04 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 22.03.2024 12:49

Es savukārt pamanīju, ka baigajā tempā viņam sākuši sirmot mati. Ja nemaldos, viņam šogad tikai 31. Tajā gadā, kad viņi iepazinās, kaut kā neatceros, ka viņam būtu kaut mazliet iesirmi mati. Stress, neveselīgs uzturs, kaitīgie ieradumi? ?
Man šķiet, ka visa pamatā ir ģenētika. Stress, uzturs ir pastiprinoši faktori, bet ne galvenie.
22.03.2024 17:06 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Zebradivi @ 22.03.2024 15:53
Nezinu , kautkā tas nelīmējas kopā , ja tas ir naudas dēļ. Viņa tak tad varēja vienk. neko neteikt par Neita dzimeni, jo neviens tāpat nezin kad viņam viņa ir. Vai kapēc tad jauztaisa , ka tas ķipa ir sods nevis vienk. ballīte pa mierīgo.
Nesitat mani ar slapju lupatu , bet šoreiz es nedaudz atbalstu to domu… Jo katrai darbībai ir sekas , tikai tā Neits varēs saprast to. Un tiešām , viņa jau nenosoda tā , ka viņam nebūs vispār nekā. Bet tomēr, lai būtu liela ballīte arī ir jāievēro uzvedības robežas… Nezinu… Es pati nevarētu tā , sirds salūztu un uztaisītu lielu ballīti.
Šeit iepriekš bija komentārs par to, ka atņem bērnam dzimšanas dienas priekus, kas ir itkā sods, bet tajā pat laikā, kad izdara skolā kaut ko sliktu, kādu piekauj, tad atļauj palikt mājās, skatīties tv, spēlēt planšeti, nepildīt mājasdarbus.
Ja tu atbalsti šo domu, tad pareizi būtu, ka sekas iestājas uzreiz, kā sataisa problēmas skolā nevis viņa dzimšanas dienā. Visu laiku puika var darīt, ko vēlas, bet kā pienāk dzimšanas diena un izdevumi, tā ir sods. Cik naivi ticēt šīm pasakām.
22.03.2024 17:12 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
chihiro @ 22.03.2024 16:33

Man liekas, ka sekām jābūt uzreiz, nevis pēc kāda laika. Sanāk, ka Neitam bija kautiņš skolā un uzreiz viņš tika būtībā apbalvots = palikšana mājās, tv utt. Bet pēc laika soda, noņemot svinības. Tur jau neveidojas nekāda izpratne par to, ka katrai rīcībai ir sekas, tur biezputra galvā vēl lielāka veidojas.
Nemaz nerunājot par to, kādēļ Neita uzvedība ir tāda un ka jādara daudz kas, lai uzvedība mainītos, ko Marija nedara. Neveic nekādu paskaidrojošo darbu, neved regulāri pie psihologa, nemācās kopā, nesameklē hobiju, kur izlikt enerģiju, nepavada laiku divatā, uzkrauj mazākos utt.
Ļoti pareizi pateikts!
22.03.2024 17:14 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Zebradivi @ 22.03.2024 16:43

Vai Jūs labi dzirdat? Viņam būs dzimšanas dienas svinības!!!! Ar diviem labākajiem draugiem kino vai kur citur, bet nebūs lielā ballīte.
Prātā nejūku , tikai , atšķiras viedoklis no jūsējā, tas arī viss.
Aiziet uz kino ar diviem draugiem un pēc tam mājās ēst kūku, un iespējams, mamaša paralēli liks pieskatīt sīkos. Lieliska dzimšanas diena.
22.03.2024 17:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits