Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 5852
Reģ: 20.09.2022
Dainuviete @ 20.03.2024 17:49

Man jau šķiet, ka vienmēr Egita bijusi šāda - pēdējā laikā ļoti uzkrītoši tas sāk krist acīs, jo sanāk ka reklamē citus produktus un pakalpojumus, nevis tikai maļ vienu dziesmu piecus gadus par NL.

Arī par NL produkciju viņa stāsta muļķības. Tā pati occubas līnija, kuru viņa vismaz 2x nodēvēja kā "matu līdzekļi pret UV aizsardzību".
Jūs nevēlaties sakārtot savu svaru tēmu un pasūtīt kādu kokteilīti no viņas, steidzīgās dāmas, varbūt jums arī kādai, visu dienu esot mājās, nav kad pagatavot sabalansētu maltīti? 😂 nu, tā, lai "martiņš" noslēdzas skaistāk 😂
20.03.2024 18:09 |
 
Reitings 57
Reģ: 18.12.2023
CallMeAnnika @ 20.03.2024 15:12
Ja kāda domā iegādāties NL uztura bagātinātāju akcijas komplektus, tad ieskatieties šeit:
Jūras kolagēns 3x90kapsulas (kopā 180) maksā 63,80 eiro ar atlaidi. Vienā kapsulā 600mg jūras kolagēns.
iHerb jūras kolagēns 290 tabletes maksā 26,98 eiro. Vienā kapsulā 500mg jūras kolagēns + vitamīnu komplekss, kas NL nav. https://www.iherb.com/pr/youtheory-marine-collagen-2-500-mg-290-tablets-500-mg-per-tablet/59090
Hialuronskābe 3x30kapsulas (kopā 90) maksā 63,80 ar atlaidi. Viena tablete satur 120mg hialuronskābes.
iHerb atrodama hialuronskābe ar 120mg vienā kapsulā par 34,57 eiro par pilno cenu, bet 27,66 eiro ar atlaidi. Iepakojumā ir 60 tabletes + piemērots arī vegāniem. https://www.iherb.com/pr/natural-factors-vegan-hyabest-hyaluronic-acid-120-mg-60-vegetarian-capsules/24530
NL ir laba opcija tiem, kuri vēlas pārmaksāt x2 vai pat x3.
Šie bija pirmie produkti, kas man izleca, bet noteikti var atrast vēl labākus un lētākus variantus par šiem.

Lai no kolagēna būtu jēga ķermenim, dienā jāapēd vismaz 10g. Tad var parēķināt, cik izdevīgs un bezjēdzīgs piedāvājums šādam kolagēnam. 500mg=0,5g, lai dabūtu jēdzīgu devu jāapēd 20 tabletes!!!!!!
20.03.2024 18:56 |
 
Reitings 12247
Reģ: 06.07.2022
Es nespēju beigt sašust par Katrīnes matiem. Pat tiktāl, ka sievišķīgi kļūst viņas žēl. Izslavējusi un izreklamējusi tos feikos, viņa pati neredz, ka tiem galīgi nav ne krituma, ne vijīguma? Tādas stīvas, plucinātas, vārgas šķipsnas. Nu baiss darbs, baiss. Agrāk viņai bija tik smuki tie pieliktie, ka točna nevarēja pateikt - nav savējie.
Es viņas vietā ar steigu ietu ņemt tās pīckas laukā, jo viņai vnk nepiestāv tik zemas kvalitātes mati. Nevienai nepiestāv, protams, bet uz šmarām tie neraisa izbrīnu. A te tādas šausmas uz galvas lēdijai, kurai brilles maksā 300 eiro un kleitiņas 500. Pilnīga disonanse. Es ne kāju nespertu tai vietā, kur viņa tos matus lika. Un izvāktu arī reelu no IG.
20.03.2024 20:48 |
 
Reitings 17819
Reģ: 30.05.2022
EmilijaArm @ 20.03.2024 20:48
Es nespēju beigt sašust par Katrīnes matiem. Pat tiktāl, ka sievišķīgi kļūst viņas žēl. Izslavējusi un izreklamējusi tos feikos, viņa pati neredz, ka tiem galīgi nav ne krituma, ne vijīguma? Tādas stīvas, plucinātas, vārgas šķipsnas. Nu baiss darbs, baiss. Agrāk viņai bija tik smuki tie pieliktie, ka točna nevarēja pateikt - nav savējie.
Es viņas vietā ar steigu ietu ņemt tās pīckas laukā, jo viņai vnk nepiestāv tik zemas kvalitātes mati. Nevienai nepiestāv, protams, bet uz šmarām tie neraisa izbrīnu. A te tādas šausmas uz galvas lēdijai, kurai brilles maksā 300 eiro un kleitiņas 500. Pilnīga disonanse. Es ne kāju nespertu tai vietā, kur viņa tos matus lika. Un izvāktu arī reelu no IG.
Un viņa tak visu laiku liela Occubu, cik skaisti mati, bet sanāk, ka pašai savi ir vistīrākās drausmas, tas reel visu nodod.
20.03.2024 20:55 |
 
Reitings 12247
Reģ: 06.07.2022
Kārena @ 20.03.2024 20:55
Un viņa tak visu laiku liela Occubu, cik skaisti mati, bet sanāk, ka pašai savi ir vistīrākās drausmas, tas reel visu nodod.

Tas pats par sevi, bet viņa jau daudzus gadus neslēpj, ka lieto feikos matus. Un nu tāds ieberziens, nomainot meistari acīmredzot uz sadarbības nosacījumiem. Drausmīgi izskatās. Ļoti ceru, ka pati arī redz. Tā Occuba neglābs ne īstos, ne piekabinātos matus, tas tak skaidrs :)
20.03.2024 21:12 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Pupuķis @ 20.03.2024 16:53

Vispār jau, ja viņa nevēlas lietot govs pienu, tad atliek vēl arī kazas piens, un visi citi slaucamie lopiņi. Taču tiem gan visiem būs laktoze. Tā kā tikai muldēšana vien par lietām, kuras nesaprot Egitai sanāk.
Interesanti, ka visas NL darbones, pat ''lielās līderes'' dzer bezlaktozes pienu, uzsverot, ka tas ir daudz labāks nekā parastais, mazāk kaloriju. 10 kalorijas uz 100ml, liela atšķirība. :D Ja dzer litru dienā, tad gan ir.
Kāpēc neviena no viņām nelieto kokosriekstu, mandeļu un citus dzērienus? Ir gan Alpro, gan lētākas alternatīvas, un tas tiešām NAV GOVS PIENS, kalorijas ir 2-3x mazāk un arī cukura daudzums ir samazināts.
Attaisnojums, ka kokteilis nav tik garšīgs kā ar GOVS PIENU? Tad s*dīgs kokteiļa pulveris. Esmu dzērusi proteīna kokteili, sajauktu ar kokosriekstu dzērienu, un bija patīkama kokosriekstu piegarša. Vai šeit noteicošais faktors ir cena, jo šie dzērieni maksā vidēji par 1-2 eiro dārgāk?
20.03.2024 22:21 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 20.03.2024 17:15

Manuprāt, viņa ir ļoti degradējusies ar NL. Neredzu nekādu viņas personīgo attīstību. Teikumus salikt neprot, domu izteikt neprot, pareizrakstība ir ļoti slikta, runas stils ir neklausāms. Varbūt viņa tāda vienmēr bijusi. Vai tiešām pati neskatās savus storijus un neredz to katastrofu? Būtu kādus kursus paņēmusi, pamācījusies runasveidu un kā sevi labi pasniegt publiskajā telpā.
Agrāk viņas runasveids daudz neatšķīrās no šī brīža, bet bija labāk. Varat paskatīties senos live, kas ir saglabāti profilā. Senāk situācija bija labāka, jo izskatījās dabiskāka nevis kā tagad, kad jātēlo samākslotība vai jāierunā storijs par izdīkto sadarbību, par kuru pat nav iepriekš noskaidrojusi informāciju.
Tagad viņa aizpilda ēteru, nav ko teikt, tāpēc jārunā muļķības un tas attīsta liekvārdību, kas izjauc visu teikuma būtību.
NL Egitu ir sabojājis un degradējis nevis attīstījis. Tas attiecas gan uz runasveidu, gan runas stilu un vārdu krājumu, kā arī komunicēt viņa neprot kā tas bija ar Sandras gadījumu.
20.03.2024 22:34 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 20.03.2024 18:02

Gan jau, ka viņai šķiet, ka viņai ar to valodu viss ir ok. Paškritikas 0. Kā vienmēr - forumniecēm slikta dzīve un esam dziļi nelaimīgas savā dzīvē, tāpēc viņai piesienamies ?
Vienmēr stāsta to kā viņa ir augusi un prot runāt publikas priekšā, ko agrāk neesot mācējusi. Nezinu, iespējams publikas priekšā, kad viss sakāmais ir uzrakstīts uz lapas, nolasīt sanāk labi, bet storijos runā viņa šausmīgi. Visu laiku atkārtojas, tā, it kā sekotāji būtu ar dzirdi apdalīti cilvēki un ar pirmo reizi nav kaut ko sadzirdējuši vai sapratuši (viņas gadījumā tas varētu būt arī tāpēc, ka nezina ko stāstīt un stāsta kaut ko, jo kaut kas ir jāstāsta), mūždien kaut kur "aizpeld" no domas, vai haotiski mētājas no vienas domas uz otru, vai vienkārši kaut kādas muļķības runā, jo, pirmkārt nepārzina tēmu par kuru izsakās un otrkārt, nezina ko konkrētais vārds nozīmē. Kā tas bija ar laktozi. Un teikuma uzbūve ir briesmīga/nesakarīga.
Piekrītu. Ja vēl ex Sauliete seko līdzi aktuālajiem notikumiem, jo viņai ir filmēšanās, tad Egita neko vairāk par NL un Cilvēka dizainu nezin. Pat NL sastāvu nepārzin pa visiem šiem gadiem. Ļoti garlaicīgs cilvēks. Viņai ir 0 zināšanas par grāmatām, politiku, aktuālajiem notikumiem, sportu, tehnoloģijām, hobiju nav un tā var ilgi turpināt. Pat ceļojuma laikā rāda kā dzer Biodronu un kā ir piepampusi nevis parāda, ko apmeklēt, kādas ir izmaksas, pastāsta kaut ko interesantu saistībā ar kultūru utt..
20.03.2024 22:39 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 20.03.2024 18:09

Arī par NL produkciju viņa stāsta muļķības. Tā pati occubas līnija, kuru viņa vismaz 2x nodēvēja kā "matu līdzekļi pret UV aizsardzību".
Jūs nevēlaties sakārtot savu svaru tēmu un pasūtīt kādu kokteilīti no viņas, steidzīgās dāmas, varbūt jums arī kādai, visu dienu esot mājās, nav kad pagatavot sabalansētu maltīti? ? nu, tā, lai "martiņš" noslēdzas skaistāk ?
Egitai kaut kad būs jāatgriežas normālā darbā, jo, kad viņai beigsies BKA, tad NL būs pazudis pa visam. Varbūt nopelnīs max. 100-300 eiro mēnesī ar dāvanu naudu. Vairāk neko viņa neprot. Mēģināja pārvaldīt soc. tīklus, bet neviens nepiesakās, un pareizi arī, jo viņa sevi prezentē ļoti slikti, neprot veidot reelus, veidot sadarbības un taisīt pievilcīgas reklāmas.
Ja viņa šādi imitē savu aizņemto darba dienu, tad kurš uzņēmums viņu vēlēsies ņemt darbā? Atbildēs uz 2 e-pastiem un teiks, cik daudz izdarīju, jāmet miers strādāšanai. Egita brauc lielās auzās.
20.03.2024 22:47 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
AmieB @ 20.03.2024 18:56

Lai no kolagēna būtu jēga ķermenim, dienā jāapēd vismaz 10g. Tad var parēķināt, cik izdevīgs un bezjēdzīgs piedāvājums šādam kolagēnam. 500mg=0,5g, lai dabūtu jēdzīgu devu jāapēd 20 tabletes!!!!!!
Ar savu piemēru mēģināju pielīdzināt iHerb piedāvājumu cenu un kolagēna devu attiecībā pret NL kolagēna cenu un šo tablešu devu, kas parāda, ka pat ar niecīgiem mg NL kolagēns ir ļoti dārgs.
Protams, var atrast daudz labākas alternatīvas.
20.03.2024 22:50 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
EmilijaArm @ 20.03.2024 20:48
Es nespēju beigt sašust par Katrīnes matiem. Pat tiktāl, ka sievišķīgi kļūst viņas žēl. Izslavējusi un izreklamējusi tos feikos, viņa pati neredz, ka tiem galīgi nav ne krituma, ne vijīguma? Tādas stīvas, plucinātas, vārgas šķipsnas. Nu baiss darbs, baiss. Agrāk viņai bija tik smuki tie pieliktie, ka točna nevarēja pateikt - nav savējie.
Es viņas vietā ar steigu ietu ņemt tās pīckas laukā, jo viņai vnk nepiestāv tik zemas kvalitātes mati. Nevienai nepiestāv, protams, bet uz šmarām tie neraisa izbrīnu. A te tādas šausmas uz galvas lēdijai, kurai brilles maksā 300 eiro un kleitiņas 500. Pilnīga disonanse. Es ne kāju nespertu tai vietā, kur viņa tos matus lika. Un izvāktu arī reelu no IG.
Piekrītu. Tie mati izskatās dzelteni, nekopti, spuraini. Dabūja sadarbību, izslavēja salonu, bet sanāca antireklāma, jo rezultāts nesanāca tāds, kā gaidīts.
Varbūt Katrīne pati saprot, bet Gluzunova ir viņas draudzene un negrib teikt, ka viss ir slikti? Matus taču bez maksas dabūja, bet sabojāja gan sev visu skatu.
20.03.2024 22:59 |
 
Reitings 5852
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 20.03.2024 22:59
Piekrītu. Tie mati izskatās dzelteni, nekopti, spuraini. Dabūja sadarbību, izslavēja salonu, bet sanāca antireklāma, jo rezultāts nesanāca tāds, kā gaidīts.
Varbūt Katrīne pati saprot, bet Gluzunova ir viņas draudzene un negrib teikt, ka viss ir slikti? Matus taču bez maksas dabūja, bet sabojāja gan sev visu skatu.

Elīnai pirmajai matus pieaudzēja? Viņai kā tumšmatei izskatās salīdzinoši labi. Katrīnei gaiši mati, tur visi nesmukumi redzami.
20.03.2024 23:12 |
 
Reitings 5852
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 20.03.2024 22:47
Egitai kaut kad būs jāatgriežas normālā darbā, jo, kad viņai beigsies BKA, tad NL būs pazudis pa visam. Varbūt nopelnīs max. 100-300 eiro mēnesī ar dāvanu naudu. Vairāk neko viņa neprot. Mēģināja pārvaldīt soc. tīklus, bet neviens nepiesakās, un pareizi arī, jo viņa sevi prezentē ļoti slikti, neprot veidot reelus, veidot sadarbības un taisīt pievilcīgas reklāmas.
Ja viņa šādi imitē savu aizņemto darba dienu, tad kurš uzņēmums viņu vēlēsies ņemt darbā? Atbildēs uz 2 e-pastiem un teiks, cik daudz izdarīju, jāmet miers strādāšanai. Egita brauc lielās auzās.

Piecus gadu nosēdējusi, vārda vistiešākajā nozīmē - nosēdējusi mājās, plus vēl vismaz divarpus nosēdēs, vai maz viņa spēs atgriezties kādā biroja darbā 8.00 - 18.00. Es ļoti šaubos.
Ir MLM pārstāvji, kuri nepārtraukti kaut ko dara - izglītojas - izejot kaut kādus kursus (ārpus savas kompānijas burbuļa), lasa grāmatas, audzina bērnus un pats gatavo ēst, nevis tikai seiko kokteiļus no rīta līdz vakaram, jo neesot laika gatavot. Kāds vēl paralēli strādā arī kādā citā darba vietā, vienvārdsakot, cilvēks ir kustībā un darbos. Egitai, izņemot zoomi un komjūnitī apmeklēšanas, nekādu citu nodarbju nav. NL kursikus es pie izglītošanās neskaitu - vienu un to pašu viena otrai maļ un maļ, kāda tur izglītošanās, ne vairāk kā pieredzes apmaiņa, kura katru reizi izskan viena un tā pati (storijos bieži var dzirdēt fragmentus jau vairākkārt dzirdētus). Un tie viņu smieklīgie IG, pašu rīkotie, kursiki, pēc kuriem visas NLšicas izgāja storijos un atrādīja īkšķīšus, un priecājās kā mazi bērni, ka to ir uzzinājušas. Trūka vēl piesist plaukstiņas 😂
20.03.2024 23:53 |
 
Reitings 5852
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 20.03.2024 22:50
Ar savu piemēru mēģināju pielīdzināt iHerb piedāvājumu cenu un kolagēna devu attiecībā pret NL kolagēna cenu un šo tablešu devu, kas parāda, ka pat ar niecīgiem mg NL kolagēns ir ļoti dārgs.
Protams, var atrast daudz labākas alternatīvas.

Tas ir ne tikai dārgs, bet arī nevērtīgs.
21.03.2024 00:32 |
 
Reitings 1638
Reģ: 27.04.2023
Mashka Kakashka @ 20.03.2024 10:28
Egita: "Labrīt! Es taisos dienai, tūlītās braukšu ū, nu tūlīt nē, sataisīšos un tad braucu uz filmēšanu, mēs šodien dodamies uz Babycity, uz Sāgu, ē, ziniet ko es gribēju jums parādīt, Lidlā ir jauns piens, baigi labais iepakojums (rāda standarta piena pudeli), vienīgā, kas ir atšķirība, kad šim bezlaktozes pienam ir divi procenti, tajam ir viens komats pieci, kas ir ā pakā, tad šitam ir divi procenti, patestēšu, ē, pamēģināšu kāds ir šis, jo, protams, kad iepakojums ir daudz ērtāks, nu vismaz priekš manis, man tā liekas, kad ir ē ērtāks-a, ē, jā, izmēģināšu, ja priekš manis viņš būs okei, tad es noteikti Lidlā šito te, tā kā, ja kas, re kur Lidlā jauns piens ir, jo mēs ļoti daudz īstenībā, kuri dzer kokteiļus, dzer, lieto vispār uzturā bezlaktozes pienu, jo arī ejot detoksu attīroties, kur nedrīkstēja piena produktus, es sajutu to kāda ir starpība manam organismam BEZ TĀ GOVS PIENA un kā ir un tad es sapratu kad, jā, man arī noteikti uzturā jābūt, jāizvairās BEZ GOVS PIENA. Taisu kokteili, savas pirmās brokastis, nu man arī nav laika īstenībā, man ir aši, aši, aši jāsataisās un jau jāskrien, jo man īstenībā jau desmitos jau ir jābūt-a. Ēēē.. Jā. Bet manis garšīgās brokastis, šīs noteikti neizpaliks, tā ir, starpcitu, tā ir pilnvērtīga ēdienreize un ē, kuri cilvēki izmanto savā uzturā izturā, izmanto uzturā tie, kuriem nav laika paēst, kuriem ir ikdienā nenormāls skrējiens, bet tad to ēdienreizi, lai nepazaudētu, iekļauj šo te ēdienreizi sabalansēto, kur visas minerālvietas, uzturvielas, vis vis, vitamīni, kas ir vajadzīgs, tātad tajā ēdienreizē, tad cilvēki kuri grib bišķiņ sabalansēt uzturu un sākt ievērot ē ar svaru tēmu, tad arī šo te liek lietā, jo tas ir ļoti ērti."

Nu tur cilvēks neķer laukumu😱 Egita lasa forumu- vai tiešām šo sevis teikto izlasot nerodas kautkadas shaubas par savu runu? Par to, ka varbut tiesham kada gramata jaizlasa?
21.03.2024 09:34 |
 
Reitings 319
Reģ: 01.05.2022
Nu varbūt Katrīnei tie mati ir veselīgi, bet ne matu gali. Es protams nezinu kas par meisteri bija šī, bet parasti ejot pielikt mākslīgos matus PROFESIONĀLS speciālists pasaka, kāda metodē pieaudzēt un vai vispār drīkst to darīt, vai mati nav par plānu. Katrīnei ir tās kampsulas, tās liek matos tad ja tev viņi ir pietiekami biezi, jo tā noteikti nav saudzīgākā metode. Bet es esmu redzējusi drausmīgāku situāciju uz ielas ar tām kapsulām, ka spīd galvas āda un var redzēt tās baltās kapsulas, Katrīnei tā nav, bet var būt.
21.03.2024 10:03 |
 
Reitings 1813
Reģ: 13.09.2021
EmilijaArm @ 20.03.2024 21:12

Tas pats par sevi, bet viņa jau daudzus gadus neslēpj, ka lieto feikos matus. Un nu tāds ieberziens, nomainot meistari acīmredzot uz sadarbības nosacījumiem. Drausmīgi izskatās. Ļoti ceru, ka pati arī redz. Tā Occuba neglābs ne īstos, ne piekabinātos matus, tas tak skaidrs :)

Es piekrītu, ka pie šīs meistares liktie mati izskatās dramatiski, lai neteiktu vairāk. Bet es domāju, ka nevajadzētu arī atgriezties pie iepriekšējās, jo kā varēja meistars nolaist tik tālu viņas dabīgos matus un vispār piekrist pie tādas katastrofas jebko pieaudzēt. Tur ar steigu viss jāņem nost un jaatkopj mati. Man goda vārds ir viena pazīstamā kas staigāja tiktālu ar pieaudzētajiem kamēr nolūza tā , ka vairs nebija kur pieaudzēt. Un kāda sakritība viņa arī gāja pie Katrīnes bijušās meistares. Ko es ar to gribu teikt, ar tik plāniem un trausliem matiem ir jaizvērtē vai var vispār likt un kad ir jānoņem.
21.03.2024 10:59 |
 
Reitings 11376
Reģ: 21.09.2023
Zebradivi @ 21.03.2024 10:59

Es piekrītu, ka pie šīs meistares liktie mati izskatās dramatiski, lai neteiktu vairāk. Bet es domāju, ka nevajadzētu arī atgriezties pie iepriekšējās, jo kā varēja meistars nolaist tik tālu viņas dabīgos matus un vispār piekrist pie tādas katastrofas jebko pieaudzēt. Tur ar steigu viss jāņem nost un jaatkopj mati. Man goda vārds ir viena pazīstamā kas staigāja tiktālu ar pieaudzētajiem kamēr nolūza tā , ka vairs nebija kur pieaudzēt. Un kāda sakritība viņa arī gāja pie Katrīnes bijušās meistares. Ko es ar to gribu teikt, ar tik plāniem un trausliem matiem ir jaizvērtē vai var vispār likt un kad ir jānoņem.
Likt jau var, bet ne jau tik garas šķipsnas, kas ir par smagu paša trauslajiem matiem, turklāt tik gari pieaudzētie mati vienmēr kaut kur pavelkās, traumējot paša matu saknes. Var arī palikt ar tukšiem laukumiem uz galvas beigās, kur mati neataug. To saku no savas rūgtās pieredzes- smalkiem matiem nedrīkst pieaudzēt garas šķipsnas. Turklāt Katrīnei ir pieaudzēti kaut kādi leļļu mati, to sausumu un raupjumu pat kadrā redz.
21.03.2024 11:25 |
 
Reitings 11617
Reģ: 19.09.2023
Neticami! Egita stāsta par ČP grūtniecībā, tur izklausās pēc saglabāšanas un 5min līdz slimnīcai un tajā brīdī iedzer kaut ko, kas izskatās pēc biodrona. Kas vēl varētu būt? Kola, kafija? Tos arī viņai nebūtu jādzer šobrīd.
21.03.2024 16:31 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
Hermiine89 @ 21.03.2024 11:25
Likt jau var, bet ne jau tik garas šķipsnas, kas ir par smagu paša trauslajiem matiem, turklāt tik gari pieaudzētie mati vienmēr kaut kur pavelkās, traumējot paša matu saknes. Var arī palikt ar tukšiem laukumiem uz galvas beigās, kur mati neataug. To saku no savas rūgtās pieredzes- smalkiem matiem nedrīkst pieaudzēt garas šķipsnas. Turklāt Katrīnei ir pieaudzēti kaut kādi leļļu mati, to sausumu un raupjumu pat kadrā redz.

Piekrītu. Katrīnei tie mati izskatās tiešām kā leļļu mati. Bet nu, es viņas vietā vispār vairs neliktu mākslīgos matus. Jo nu izskatās tiešām briesmīgi, labi, briesmīgi, tas pat būtu mazsvarīgi. Bet diezgan bēdīgi, ka izskatās, ka no pašas matiem nekas diži vairs nav palicis un tur ir vajadzīga nopietna atkopšanās un tiešām ārstnieciski un labi matu kopšanas līdzekļi. #paldiesoccuba
Kad viņa rāda storijos, cik viņas mats veselīgs un tā tālak, man gribas jautāt, tu to tiešām nopietni? Veselīga ir tikai nekrāsotā sakne.
21.03.2024 16:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits