Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Egija jau atkal izceļas - esot jāizvairās no govs piena, lai nebūtu jāuzņem laktoze. Vispār jau laktoze ir jebkurā dzīvnieku izcelsmes pienā.
20.03.2024 09:32 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
Pupuķis @ 20.03.2024 09:32
Egija jau atkal izceļas - esot jāizvairās no govs piena, lai nebūtu jāuzņem laktoze. Vispār jau laktoze ir jebkurā dzīvnieku izcelsmes pienā.

es atkal sapratu, ka viņa saka, ka speciāli dzer bezlaktozes pienu, jo govs piens esot slikts. tikai tas nekas ka lidl bezlaktozes piens, ir govs piens.
ko var gribēt no Egitas, duņa, kas duņa.
20.03.2024 09:38 |
 
Reitings 22230
Reģ: 16.04.2023
Gaidam Katrīnes storijus ar izmangoto kafiju no Kafijas Bankas. 🥰
Diezgan čābīgi viņai iet, jālido ar netīro Ryanair, sliktas kvalitātes mati jāliek, savējie ir tik ļoti sabojāti ar lielisko Occuba un sejā redzamas dziļas alkohola pēdas. 🥲
Un lai nedirš, ka tas tāpēc, ka Dyson nebija līdzi ceļojumā. 😏
20.03.2024 09:51 |
 
Reitings 5852
Reģ: 20.09.2022
Pupuķis @ 20.03.2024 09:32
Egija jau atkal izceļas - esot jāizvairās no govs piena, lai nebūtu jāuzņem laktoze. Vispār jau laktoze ir jebkurā dzīvnieku izcelsmes pienā.

Tieši to pašu gribēju ierakstīt. Sajēgas nekādas. Tā arī būtu kā vakar rakstīju - pajautājiet kas ir laktoze, bez googles neatbildēs, jo nav saprašanas. Jebkurš dzīvnieku izcelsmes piens satur laktozi...
20.03.2024 09:57 |
 
Reitings 1010
Reģ: 15.09.2023
Egita: "Labrīt! Es taisos dienai, tūlītās braukšu ū, nu tūlīt nē, sataisīšos un tad braucu uz filmēšanu, mēs šodien dodamies uz Babycity, uz Sāgu, ē, ziniet ko es gribēju jums parādīt, Lidlā ir jauns piens, baigi labais iepakojums (rāda standarta piena pudeli), vienīgā, kas ir atšķirība, kad šim bezlaktozes pienam ir divi procenti, tajam ir viens komats pieci, kas ir ā pakā, tad šitam ir divi procenti, patestēšu, ē, pamēģināšu kāds ir šis, jo, protams, kad iepakojums ir daudz ērtāks, nu vismaz priekš manis, man tā liekas, kad ir ē ērtāks-a, ē, jā, izmēģināšu, ja priekš manis viņš būs okei, tad es noteikti Lidlā šito te, tā kā, ja kas, re kur Lidlā jauns piens ir, jo mēs ļoti daudz īstenībā, kuri dzer kokteiļus, dzer, lieto vispār uzturā bezlaktozes pienu, jo arī ejot detoksu attīroties, kur nedrīkstēja piena produktus, es sajutu to kāda ir starpība manam organismam BEZ TĀ GOVS PIENA un kā ir un tad es sapratu kad, jā, man arī noteikti uzturā jābūt, jāizvairās BEZ GOVS PIENA. Taisu kokteili, savas pirmās brokastis, nu man arī nav laika īstenībā, man ir aši, aši, aši jāsataisās un jau jāskrien, jo man īstenībā jau desmitos jau ir jābūt-a. Ēēē.. Jā. Bet manis garšīgās brokastis, šīs noteikti neizpaliks, tā ir, starpcitu, tā ir pilnvērtīga ēdienreize un ē, kuri cilvēki izmanto savā uzturā izturā, izmanto uzturā tie, kuriem nav laika paēst, kuriem ir ikdienā nenormāls skrējiens, bet tad to ēdienreizi, lai nepazaudētu, iekļauj šo te ēdienreizi sabalansēto, kur visas minerālvietas, uzturvielas, vis vis, vitamīni, kas ir vajadzīgs, tātad tajā ēdienreizē, tad cilvēki kuri grib bišķiņ sabalansēt uzturu un sākt ievērot ē ar svaru tēmu, tad arī šo te liek lietā, jo tas ir ļoti ērti."
20.03.2024 10:28 |
 
Reitings 1010
Reģ: 15.09.2023
Man ausis salūza klausoties viņu! 😬 Piedodiet par pieturzīmēm, ar Egitu nav iespējams korekti salikt. 😁
Egita, zinu, ka lasi forumu! EJ LŪDZU IZGLĪTOJIES!!!! Bezlaktozes piens IR tas pats govs piens!
20.03.2024 10:29 |
 
Reitings 313
Reģ: 17.12.2019
Marija vēl brīnās no kurienes Neitam ir tāda uzvedība? Lūk no kurienies - māte sēž un ņirdz par to, ka bērnam ir uzmanības deficīts. Domā, ka viņas bērns ir baigais gudrinieks un steigšus dodas storijos padižoties kāds ģelavojs aug, bet patiesībā nekāda spožā nākotne tam bērnam nespīd, tikai traumas, kuras vēlāk būs jāārstē un glumā cilvēka tips, kuram visi citi vienmēr būs vainīgie. Cik izmisušam ir jābūt bērnam, lai liktu citam bērnam sist savu mazo māsu? Tiešām žēl tos bērnus.
20.03.2024 10:35 |
 
Reitings 5852
Reģ: 20.09.2022
Egita - laktoze jeb piena cukurs ir ogļhidrāts, kas dabīgi atrodams pienā un piena produktos. Sastopama visos piena veidos gan govs, gan kazas, gan aitas pienā. Bezlaktozes produktos, pienā esošā laktoze tiek sašķelta rūpnieciski. Tas, ka piens skaitās bezlaktozes produkts, nenozīmē, ka tas vairs nav govs piens 🤦‍♀️😂
20.03.2024 10:40 |
 
Reitings 5852
Reģ: 20.09.2022
Aureksi @ 20.03.2024 10:35
Marija vēl brīnās no kurienes Neitam ir tāda uzvedība? Lūk no kurienies - māte sēž un ņirdz par to, ka bērnam ir uzmanības deficīts. Domā, ka viņas bērns ir baigais gudrinieks un steigšus dodas storijos padižoties kāds ģelavojs aug, bet patiesībā nekāda spožā nākotne tam bērnam nespīd, tikai traumas, kuras vēlāk būs jāārstē un glumā cilvēka tips, kuram visi citi vienmēr būs vainīgie. Cik izmisušam ir jābūt bērnam, lai liktu citam bērnam sist savu mazo māsu? Tiešām žēl tos bērnus.

Tur ir kaut kāda slēptā agresija varbūt? 🙄 Viņš pats tagad to puisīti fiziski neaiztiek, kā tas ir bijis iepriekš, bet tagad viņš viņu pamāca izdarīt tā, ka rezultatā Ratmirs tik un tā tiek fiziski ietekmēts.
20.03.2024 10:47 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
amnēzija @ 19.03.2024 18:05

Jā, pavisam nesen lielījās, ka ir tik skaisti mati. Tas varētu būt mēnesi atpakaļ vai mazliet vairāk. Un pēkšņi mati ir sliktā stāvoklī un aplūzuši.. ? un vainīgi ir citi fēni, jo Dyson nav bijis līdzi..

Viņa laikam nepamanīja, ka mati sliktā stāvoklī bija jau tajos storijos....
20.03.2024 10:54 |
 
Reitings 5852
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 20.03.2024 10:28
Egita: "Labrīt! Es taisos dienai, tūlītās braukšu ū, nu tūlīt nē, sataisīšos un tad braucu uz filmēšanu, mēs šodien dodamies uz Babycity, uz Sāgu, ē, ziniet ko es gribēju jums parādīt, Lidlā ir jauns piens, baigi labais iepakojums (rāda standarta piena pudeli), vienīgā, kas ir atšķirība, kad šim bezlaktozes pienam ir divi procenti, tajam ir viens komats pieci, kas ir ā pakā, tad šitam ir divi procenti, patestēšu, ē, pamēģināšu kāds ir šis, jo, protams, kad iepakojums ir daudz ērtāks, nu vismaz priekš manis, man tā liekas, kad ir ē ērtāks-a, ē, jā, izmēģināšu, ja priekš manis viņš būs okei, tad es noteikti Lidlā šito te, tā kā, ja kas, re kur Lidlā jauns piens ir, jo mēs ļoti daudz īstenībā, kuri dzer kokteiļus, dzer, lieto vispār uzturā bezlaktozes pienu, jo arī ejot detoksu attīroties, kur nedrīkstēja piena produktus, es sajutu to kāda ir starpība manam organismam BEZ TĀ GOVS PIENA un kā ir un tad es sapratu kad, jā, man arī noteikti uzturā jābūt, jāizvairās BEZ GOVS PIENA. Taisu kokteili, savas pirmās brokastis, nu man arī nav laika īstenībā, man ir aši, aši, aši jāsataisās un jau jāskrien, jo man īstenībā jau desmitos jau ir jābūt-a. Ēēē.. Jā. Bet manis garšīgās brokastis, šīs noteikti neizpaliks, tā ir, starpcitu, tā ir pilnvērtīga ēdienreize un ē, kuri cilvēki izmanto savā uzturā izturā, izmanto uzturā tie, kuriem nav laika paēst, kuriem ir ikdienā nenormāls skrējiens, bet tad to ēdienreizi, lai nepazaudētu, iekļauj šo te ēdienreizi sabalansēto, kur visas minerālvietas, uzturvielas, vis vis, vitamīni, kas ir vajadzīgs, tātad tajā ēdienreizē, tad cilvēki kuri grib bišķiņ sabalansēt uzturu un sākt ievērot ē ar svaru tēmu, tad arī šo te liek lietā, jo tas ir ļoti ērti."

"..cilvēki, kuri grib bišķiņ sabalansēt uzturu un ievērot ar svaru tēmu.." 🙄 kas ir šis - ievērot ar svaru tēmu? 🤦‍♀️😂 tiešām ausis salūzīs. Jo dienas, jo traģiskāk paliek ar to runāšanu.. kādu sevis attīstīšanu viņa bieži piemin? Man šķiet, ka viņa degradējas nevis attīstās..
20.03.2024 10:55 |
 
Reitings 5852
Reģ: 20.09.2022
Elife @ 20.03.2024 10:54

Viņa laikam nepamanīja, ka mati sliktā stāvoklī bija jau tajos storijos....

Kā tad varēja nepamanīt? 😂 Plivinājās un lielīja savus matus, ka esot skaisti, veselīgi un viss pateicoties occubai.. 😂
20.03.2024 10:58 |
 
Reitings 832
Reģ: 21.11.2023
amnēzija @ 20.03.2024 10:55

"..cilvēki, kuri grib bišķiņ sabalansēt uzturu un ievērot ar svaru tēmu.." ? kas ir šis - ievērot ar svaru tēmu? ?‍♀️? tiešām ausis salūzīs. Jo dienas, jo traģiskāk paliek ar to runāšanu.. kādu sevis attīstīšanu viņa bieži piemin? Man šķiet, ka viņa degradējas nevis attīstās..

Viss tik super puper sabalansēts,ka Egitai rodas izteikts dzelzs deficīts,ka jāliek sistēmas un ar to visu dzelzs līmenis paceļas minimāli!
Un kur ir visi tie vitāli svarīgie vitamīni šai funkcionālajā ēdienā?
20.03.2024 10:59 |
 
Reitings 832
Reģ: 21.11.2023
amnēzija @ 20.03.2024 10:40
Egita - laktoze jeb piena cukurs ir ogļhidrāts, kas dabīgi atrodams pienā un piena produktos. Sastopama visos piena veidos gan govs, gan kazas, gan aitas pienā. Bezlaktozes produktos, pienā esošā laktoze tiek sašķelta rūpnieciski. Tas, ka piens skaitās bezlaktozes produkts, nenozīmē, ka tas vairs nav govs piens ?‍♀️?

Viņas prāt šis piens nāk no bezlaktozes govīm :D
20.03.2024 11:00 |
 
Reitings 5852
Reģ: 20.09.2022
Dainuviete @ 20.03.2024 11:00

Viņas prāt šis piens nāk no bezlaktozes govīm :D

Nē, šis noteikti arī nebūs. Ja piens ir bez laktozes, viņas izpratnē - tātad tas nav govs piens. Ja viņa nevēlas lietot govs pienu, tad viņai atliek augu izcelsmes piens vai dzēriens. Tad viņa tiešām nedzers vairs govs pienu 😂
20.03.2024 11:10 |
 
Reitings 5852
Reģ: 20.09.2022
Dainuviete @ 20.03.2024 10:59

Viss tik super puper sabalansēts,ka Egitai rodas izteikts dzelzs deficīts,ka jāliek sistēmas un ar to visu dzelzs līmenis paceļas minimāli!
Un kur ir visi tie vitāli svarīgie vitamīni šai funkcionālajā ēdienā?

Sāksim ar to, ja arī tajā kokteilī ir dzelzs kā tur uz iepakojuma rakstīts. Dzelzs tiek uzņemts kopā ar pienu, kas savukārt ir kalcija avots, un tas traucē uzsūkties dzelzim.
20.03.2024 11:31 |
 
Reitings 5460
Reģ: 10.01.2023
Dainuviete @ 20.03.2024 11:00

Viņas prāt šis piens nāk no bezlaktozes govīm :D
un pēc viņas loģikas gan jau vistas dēj nagetus…
20.03.2024 11:48 |
 
Reitings 846
Reģ: 11.08.2022
Kad škiet, kad tizluma kalgals Egitai jau sasniegts ar kūciņu antireklāmu, tad “influencere” nāk klajā ar bezlaktozes bez govs pienu 😄 O bože moi. Egita, pirms ver muti vaļà nàkamreiz, atver googli.
Kur viņai ir tà pašizaugsme, attístíba un pilnveide, ko pati par sevi sludina???
20.03.2024 11:56 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 20.03.2024 00:47

Man tiešām no sirds žēl tā puisīša. Viņš jau tika apbižots pirms aizbraukšanas prom. Domāju, ka Diānai arī nav patīkami, ka viņas bērnam visu laiku dara pāri, ja ne pats Nataniels, tad tagad ar Vitas starpniecību notiek tas pats. Un pāri darītāja māte tik sēž un ņirdz, tā vietā, lai beidzot savam bērnam izskaidrotu, ka tīši otram darīt pāri nedrīkst. Un viņa lieliski redz, kāds nodoms ir viņas dēlam, un kādas sekas būs tam visam uz ko viņš pamudina Ratmiru. Nu, tagad nav brīnums, kāpēc arī skolā atļaujas kādam darīt pāri. Mājās taču redz, cik mātei tas viss šķiet uzjautrinoši..
Cik Vucēna ir jauka draudzene. Saka, ka Diāna jeb palīdzība ir atbraukusi, beidzot var izgulēties. Es Diānas vietā padomātu divreiz, uz ko šī draudzība balstās.
20.03.2024 12:03 |
 
Reitings 22230
Reģ: 16.04.2023
Diānai lielisks atvaļinājums, piestrādāt Vucēnai par aukli un kalponi.
20.03.2024 12:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits