Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 21970
Reģ: 18.08.2022
easywithaces @ 04.10.2022 10:16
Vispār lielajām bitēm ir manāms izmisums, cenšas jau dikti notēlot ka viss ir kārtībā ar viņu superīgo atalgojumu, bet patiesība viss brūk un jūk, Latvijā pārāk maz cilvēku, vairs nav ko savervēt, tagad pārmetīsies uz Lietuvu..
Es vispār nesaprotu kāpēc jāpērk tie sūda nl produkti kuri pilni ar lētām un veselībai kaitīgām sastāvdaļām par DĀRGU naudu, eko veikalos pat ir lētāk atrodams vai tāda pašā cenu līmenī, bet laikam visas uzpērkas uz rich lifestyle ko propagandē Kachinja, un doma ka tūlīt tik varēs lidot bizness klasē un pirkt gučīī…

Jū ,manāmi izmisušas gan Vucena gan Egita aicina komandā atpakalj meičas ,kas reiz mēginājušas ,bet nav sanācis ,varbūt šis ir oktobra uzdevums 😁vai arī nav vairs jaunu meiču,ja atliek mēgināt piesaistit meitenes,kas reiz jau aizgājušas no biznesa.
Vispār redzot tos pārpublicetos story no MR president zoom radies vibe ,ka vinš taja runajis ari par grutiem laikiem,jo dazas meičas komente,ka ir jaiet tālāk,nevar apststies,ka viss būs kārtībā utt,kārtējais brainwashing Ísāk sakot!
04.10.2022 11:29 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
SantaBarbara @ 04.10.2022 11:29

Jū ,manāmi izmisušas gan Vucena gan Egita aicina komandā atpakalj meičas ,kas reiz mēginājušas ,bet nav sanācis ,varbūt šis ir oktobra uzdevums ?vai arī nav vairs jaunu meiču,ja atliek mēgināt piesaistit meitenes,kas reiz jau aizgājušas no biznesa.
Vispār redzot tos pārpublicetos story no MR president zoom radies vibe ,ka vinš taja runajis ari par grutiem laikiem,jo dazas meičas komente,ka ir jaiet tālāk,nevar apststies,ka viss būs kārtībā utt,kārtējais brainwashing Ísāk sakot!

Hahahah grūtiem laikiem jāgatavojas, vai ne, tikai turpini es sūtīt produktus, veidot noliktavas sev mājas, un mākslīgi slēgt kvalifikācijas par saviem līdzekļiem, bet viss būs, mazliet japaciešās 😁😁
04.10.2022 11:34 |
 
Reitings 720
Reģ: 07.04.2022
amnēzija @ 04.10.2022 11:26

Beidziet, "tur taču sastāvs ir tik labs" un "omletē ir tik daudz vitamīnu un minerālvielu, cik parastā olā nemaz nav" ?? jebkurš uztura speciālists pateiks, ka no svaigiem augļiem, ogām un citām svaigām sastāvdaļām kokteilis būs vertīgāks nekā tas viss pulverī pārstrādātais.Bet nu, laikam atkarīgs no katra cilvēka slinkuma pakāpes. Kādam nesagādā problēmas nomazgāt, sagriezt un sablendēt, bet kādam ērtāk tikai pakratīt šeikeri.

Nu jau var pat nekratīt šeikerī.. pietiek ja paņem to kokcika mikseri 🤣
04.10.2022 11:40 |
 
Reitings 50
Reģ: 03.10.2022
Iedomājoties par gaidāmajām cenām, rēķiniem, vai tiešām cilvēki vēl pirks tos dārgos produktus?
04.10.2022 11:44 |
 
Reitings 4407
Reģ: 20.09.2022
SantaBarbara @ 04.10.2022 11:29

Jū ,manāmi izmisušas gan Vucena gan Egita aicina komandā atpakalj meičas ,kas reiz mēginājušas ,bet nav sanācis ,varbūt šis ir oktobra uzdevums ?vai arī nav vairs jaunu meiču,ja atliek mēgināt piesaistit meitenes,kas reiz jau aizgājušas no biznesa.
Vispār redzot tos pārpublicetos story no MR president zoom radies vibe ,ka vinš taja runajis ari par grutiem laikiem,jo dazas meičas komente,ka ir jaiet tālāk,nevar apststies,ka viss būs kārtībā utt,kārtējais brainwashing Ísāk sakot!

Bet ko gan citu viņš var ieteikt, tas ir viņa bizness. Viņš ir ieinteresēta persona, lai viņam lielāki ienākumi. Neteiks taču "grūti pārdot, metiet visu pie malas, necentieties" 🤭
04.10.2022 11:50 |
 
Reitings 10798
Reģ: 05.03.2020
Iedomājoties par gaidāmajām cenām, rēķiniem, vai tiešām cilvēki vēl pirks tos dārgos produktus?

jā, varbūt kādi vecie klienti vēl pirks, bet piesaistīt cilvēkus, kas iepriekš neko nav pirkuši, būs arvien grūtāk.
bet neaizmirsīsim, ka lielās bites Vucēna un Sauliete tāpat pelnīs, kaut vai no tā apjoma, ko pašas NLšicas zem viņām izmanto savām un savas ģimenes vajadzībām
04.10.2022 11:54 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
amnēzija @ 03.10.2022 21:09

Par to, ka tajā ģimenē cieņā pulverīšu ēdiens, ja pareizi atceros, tad tajā šovā "Tēti, brauc mājās" Kambala jau par to šokējās. Un tas jau bija pāris gadus atpakaļ.

viņa pati gremdē savus bērnus, tie pulveri kunģī uzbriest un izstaipa kuņģi, pēc tam kad pārstāj viņus dzert, lai kuņģi piepildītu ir jāapēd milzīgs apjoms ēdiena, viņa grib lai visi bērni izaug tādi apaļi kā viņa?
04.10.2022 12:04 |
 
Reitings 263
Reģ: 04.09.2022
Kā tas ir iespējams, ka tik daudz sievietes Latvijā tirgo NL produkciju, bet ir tik reāli mazām prāta spējām, ka iepazīstot šo netīro, piramīdu marketingu- pašas nevar noorganizēt pārtikas piedevu ražošanu un tirdzniecību. Galīgi stulbas, ka nevar izanalizēt un gadiem strādājot saprast, ko visvairāk patiesībā pērk no pārtikas piedevām un tas nav tievēšanai, turklāt pat nabadzīgās valstīs. Jēziņ, nu, kā Latvijā var būt tādas idiotes un gribēt būt vergi. Omg! Būtu vismazs tā Saulriete uzorganizējusi ražošanu un sastādījusi konkurenci pelnošākajai pārtikas piedevu nišai. Uzsveru, ka pelnošākā pārtikas piedevu niša nav domāta tievētājiem, bet citai cilvēces problēmai🤭
04.10.2022 12:05 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
iPhone 14 jau iznācis, kaut kā neredzu lielo plātīšanos ar jauno telefonu bitēm, viņam taču tas kā ik gada rituāls, vai rocība šogad neļauj? 🧐
04.10.2022 12:23 |
 
Reitings 21970
Reģ: 18.08.2022
easywithaces @ 04.10.2022 12:23
iPhone 14 jau iznācis, kaut kā neredzu lielo plātīšanos ar jauno telefonu bitēm, viņam taču tas kā ik gada rituāls, vai rocība šogad neļauj? ?

Ha ha tiešām ,bija tak tāda zīmēšanas katru gadu ar jaunajiem iPhone ,šogad gan tā pieticígi 😁
04.10.2022 12:38 |
 
Reitings 220
Reģ: 17.05.2022
Necessary reitingu, bet kaças stories ta meitene ar perfekti anglu valodu..- have kviker your skin taii and for heerl en, snail and ze bons.
04.10.2022 12:55 |
 
Reitings 323
Reģ: 29.03.2021
Necessary reitingu, bet kaças stories ta meitene ar perfekti anglu valodu..- have kviker your skin taii and for heerl en, snail and ze bons.

Gribu zināt, kā viņas iedomājas vadīt Eiropas tīklu, ja neviena pat nemāk runāt angļu valodā.
Protams, ir forši, ka viņas cenšas un mācās valodu, bet nu grūti vadīt biznesu, ja man kā klausītājam nav saprotams, ko viņa vispār mēģina pateikt.
Esmu pamanījusi tādu Dainauskieni - arī runā līdzīgi un galvenais, ka viss viņas instagrama BIO ir pilns ar kļūdām. Ja vēl kļūdas runājot ir ok… tomēr vajadzētu piedomāt pie tā kā pareizi uzrakstīt savu bio - tu tomēr pārstāvi savu biznesu un instagrams ir tava vizītkarte
04.10.2022 13:20 |
 
Reitings 29
Reģ: 17.03.2022
easywithaces @ 04.10.2022 12:23
iPhone 14 jau iznācis, kaut kā neredzu lielo plātīšanos ar jauno telefonu bitēm, viņam taču tas kā ik gada rituāls, vai rocība šogad neļauj? ?

Kad bija AAE, tad Egita veikalā gramstīja jauno iPhone un teica, ka ņemšot 😀
04.10.2022 14:56 |
 
Reitings 21970
Reģ: 18.08.2022
Saulietes pēdējie story 😁😀meklē adekvati domajošus cilvekus ,kas sapratis vinu marketinga planu 😁 hmm diez kapec ,parasti “tas adekvāti domåjošās bieži vien ir ar knapu vidusskolas izglītību ,no dziliem laukiem ,bernu kopšanas atvalinājumā utml 😁😀
Un tā piebilde ,ka Mr President teicis ,lai beidz čīkstēt un sāk strādāt un atgūst savas kvalifikācijas nu muhahaha nu kur tadas idiotes rodas,sēž ar plati valā mutēm klausās baigo harizmu 😀kur MR president izskatās,ka nav nekādas saiknes ar realo pasauli,diez vinš tās pārējās bitītes laikam nemaz nav redzējis zoom,ka tikai DT kuras brauc tajās krutajās mašīnās ,celo un dzivo krutās mājās! Vinam vajadzētu novadīt pāris zoom tādām ,kā Saulessvece,Agnese skrivere utt,kam lielākais sasniegums ir aiziet uz drogas un nopirkt pufeni AliExpress!
04.10.2022 14:59 |
 
Reitings 7723
Reģ: 05.09.2022
SantaBarbara @ 04.10.2022 14:59
Saulietes pēdējie story ??meklē adekvati domajošus cilvekus ,kas sapratis vinu marketinga planu ? hmm diez kapec ,parasti “tas adekvāti domåjošās bieži vien ir ar knapu vidusskolas izglītību ,no dziliem laukiem ,bernu kopšanas atvalinājumā utml ??
Un tā piebilde ,ka Mr President teicis ,lai beidz čīkstēt un sāk strādāt un atgūst savas kvalifikācijas nu muhahaha nu kur tadas idiotes rodas,sēž ar plati valā mutēm klausās baigo harizmu ?kur MR president izskatās,ka nav nekādas saiknes ar realo pasauli,diez vinš tās pārējās bitītes laikam nemaz nav redzējis zoom,ka tikai DT kuras brauc tajās krutajās mašīnās ,celo un dzivo krutās mājās! Vinam vajadzētu novadīt pāris zoom tādām ,kā Saulessvece,Agnese skrivere utt,kam lielākais sasniegums ir aiziet uz drogas un nopirkt pufeni AliExpress!
kurciiti 🤣🤣
04.10.2022 15:03 |
 
Reitings 793
Reģ: 21.09.2022
Nu ko, vēl viena bite Inga Rukmane vairs "nestrādā" NL'ā.
Ko tad? Parak liels apgrozījums ir jātaisa? Nevar pavilkt?
Vai apkures sezonai vēl nesākoties, cilvēki JAU nepērc to s*du?
04.10.2022 16:03 |
 
Reitings 8
Reģ: 04.10.2022
Sveikas meitenes!
Palasīju mazliet komentārus. Un gribu pateikt tikai vienu. Es šo NL kā uzņēmumu nezinu, nezinu viņa mārketinga plānu, nezinu neko.
Man ir 37 gadi esmu trīs bērnu mamma. Diemžēl četri gadi atpakaļ man diagnosticēja dzemdes vēzi, ar zālēm es pieņēmos svarā 20 kg, biju nogurusi, nebij spēka no rīta piecelties no gultas, nebij man enerģijas. Uz darbu nevarēju vairs iet jo ilgi uz kājām nevarēju nostāvēt. Tad es sāku lietot šos produktus kas man tiešām palīdz.
Bet varu pateikt tikai vienu es nodarbojos ar Itālijas uzņēmumu kas ražo 100 % dabīgus produktus, un Itālijā ja ir kāds uzņēmuma pasākums, un tu esi klasificējusies uzņēmums tev atmaksā visu, 5 zvaigžņu viesnīcu tev ir iespēja apskatīt uzņēmumu tu tiecies arī ar firmas prezidentu. Un šeit cilvēki ko nopelna ir viņa mēneša alga.
Man ir tāds jautājums vai tad tiešām neviena no jums nelieto vitamīnus?, tas ir tieši tas pats.
04.10.2022 17:09 |
 
10 gadi
Reitings 2585
Reģ: 04.01.2013
AijaCristina @ 04.10.2022 17:09
Sveikas meitenes!
Palasīju mazliet komentārus. Un gribu pateikt tikai vienu. Es šo NL kā uzņēmumu nezinu, nezinu viņa mārketinga plānu, nezinu neko.
Man ir 37 gadi esmu trīs bērnu mamma. Diemžēl četri gadi atpakaļ man diagnosticēja dzemdes vēzi, ar zālēm es pieņēmos svarā 20 kg, biju nogurusi, nebij spēka no rīta piecelties no gultas, nebij man enerģijas. Uz darbu nevarēju vairs iet jo ilgi uz kājām nevarēju nostāvēt. Tad es sāku lietot šos produktus kas man tiešām palīdz.
Bet varu pateikt tikai vienu es nodarbojos ar Itālijas uzņēmumu kas ražo 100 % dabīgus produktus, un Itālijā ja ir kāds uzņēmuma pasākums, un tu esi klasificējusies uzņēmums tev atmaksā visu, 5 zvaigžņu viesnīcu tev ir iespēja apskatīt uzņēmumu tu tiecies arī ar firmas prezidentu. Un šeit cilvēki ko nopelna ir viņa mēneša alga.
Man ir tāds jautājums vai tad tiešām neviena no jums nelieto vitamīnus?, tas ir tieši tas pats.
Tu tagad mēģini slēpti noreklamēt NL vai to savu "Itālijas uzņēmumu"? :D
Es personīgi vitamīnus nelietoju, nav vajadzība, uzņemu visu no pārtikas, bet, ja būtu nepieciešamība, tad aizietu uz aptieku vai kādā sporta uztura veikalā nopirktu. 1. Lētāk, 2. Ja pērc aptiekā, tad zini, ka tur ir pārbaudītas lietas un vari uzprasīt farmaceitam padomu, nevis produkta izplatītājai no laukiem , kas vispār nezina, kā uzrakstīt gramatiski pareizi teikumu.
04.10.2022 17:24 |
 
Reitings 4407
Reģ: 20.09.2022
Lukreecija @ 04.10.2022 17:24
Tu tagad mēģini slēpti noreklamēt NL vai to savu "Itālijas uzņēmumu"? :D
Es personīgi vitamīnus nelietoju, nav vajadzība, uzņemu visu no pārtikas, bet, ja būtu nepieciešamība, tad aizietu uz aptieku vai kādā sporta uztura veikalā nopirktu. 1. Lētāk, 2. Ja pērc aptiekā, tad zini, ka tur ir pārbaudītas lietas un vari uzprasīt farmaceitam padomu, nevis produkta izplatītājai no laukiem , kas vispār nezina, kā uzrakstīt gramatiski pareizi teikumu.

Tas ir viens un otrs, ka pašas īsti visu sastāvu nezina. Vienu teikumu, izrautu no visas būtības, iekaļ un tik skandina dienu no dienas.
04.10.2022 17:38 |
 
Reitings 263
Reģ: 04.09.2022
Vitamīnus bez vajadzības nevienam cilvēkam nav jālieto. Tikai un vienīgi pēc analīžu datiem un kāds konrēts vitamīns, kas pietrūkst.
04.10.2022 18:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits