Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 174
Reģ: 20.06.2022
Vakar Taņa live TikTok nosauca algu par decembri Choganā - 7 k(vai 7800 nebija) . Domāju,ka pareizi visu izdarīja,ka aizgāja no Nl.
03.01.2024 22:17 |
 
Reitings 814
Reģ: 29.05.2023
kokogle @ 03.01.2024 22:17
Vakar Taņa live TikTok nosauca algu par decembri Choganā - 7 k(vai 7800 nebija) . Domāju,ka pareizi visu izdarīja,ka aizgāja no Nl.

Prooootams, it īpaši pēc tā, cik Vucēna pretīgi izrīkojās. Marija ir ļoti tricky un vispār neatstāj godprātīga cilvēka iespaidu, viņai nevar uzticēties.
03.01.2024 22:23 |
 
Reitings 5743
Reģ: 20.09.2022
kokogle @ 03.01.2024 22:17
Vakar Taņa live TikTok nosauca algu par decembri Choganā - 7 k(vai 7800 nebija) . Domāju,ka pareizi visu izdarīja,ka aizgāja no Nl.

Protams, ka pareizi izdarīja. Un šoreiz viņa ir ieguvēja, un tas noteikti bija viņas labākais lēmums. Arī viņa pati to atzīst. Nu, nav tajā NL kantorī normāla komunikācija. Jā, visās darba vietās gadās visādi strīdi, bet nu, tur jau izklausījās krietni pār strīpu pāršauts. Nav jēgas sevi mocīt tur kur jūties slikti un pret Tevi izturas necienīgi.
03.01.2024 23:08 |
 
Reitings 5391
Reģ: 10.01.2023
Floren_ce @ 02.01.2024 23:21
Man reāli nāk smiekli par NLiešu neveiklajiem mēginajumiem attaisnot aizvadītajā gadā piedzīvotās neveiksmes ( lasīt - acīmredzamo krievu kuģa grimšanu) ar visādiem muļķīgiem izdomājumiem ?. Foxa esot veltījusi šo laiku sevis attīstīšanai, garīgās pasaules sakārtošanai un rūpēm par meitu, Vucēnai, savukārt, nākošais gads būšot veltīts mieram un baudai, jo līdzšinējais “lux” dzīvesveids prasot daudz darba. “Gaišā galva” Egita šo situāciju risina pa savam - parāda maksāšanas vietā paliekot stāvoklī? Gatavie klauni!
tik izcili uzrakstīji😁
03.01.2024 23:24 |
 
Reitings 17
Reģ: 26.09.2023
Inga Sprinģe veltījusi postu par Marijas PTAC sodiņu.
04.01.2024 10:10 |
 
Reitings 5743
Reģ: 20.09.2022
Gunx @ 04.01.2024 10:10
Inga Sprinģe veltījusi postu par Marijas PTAC sodiņu.

Gan jau, ka atkal sekos kaut kādas taisnošanās un tā tālāk. Kā tas bija arī iepriekš. Vainīgi būs citi un nevis Marija, kura pārkāpa noteikumus.
Žēl, ka es neierakstīju, nepaspēju. Vienu dienu redzēju kā vienai NLšicai meita (pirmklasniece) sev uztaisīja Draineffect un mamma nemaz neiebilda. Līdzeklis, kuru pašas dzer pampuma noņemšanai un lai uzsāktu tievēšanas procesu... un lieki piebilst, ka arī tam produktam uz iepakojuma rakstīts, ka nelietot bērniem līdz 18 gadu vecumam..
04.01.2024 10:48 |
 
Patīk
Reitings 40483
Reģ: 12.10.2022
kokogle @ 03.01.2024 22:17
Vakar Taņa live TikTok nosauca algu par decembri Choganā - 7 k(vai 7800 nebija) . Domāju,ka pareizi visu izdarīja,ka aizgāja no Nl.
Malacis, Taņa. Tagad viņa pelna mēnesī tik, cik Vucēna nopelna 2-4 mēnešos.
04.01.2024 14:21 |
 
Patīk
Reitings 40483
Reģ: 12.10.2022
Gunx @ 04.01.2024 10:10
Inga Sprinģe veltījusi postu par Marijas PTAC sodiņu.
Jācer, ka kāds būs aizsūtījis Vucēnai šo informāciju.
Viņa klusē par šo gadījumu, tikai vienu reizi iznāca storijos taisnoties. Nāksies vien maksāt sodu.
04.01.2024 14:23 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Vispār jau ir sajūta, ka NL kompānijas galvas lej LV līderēm smadzenes ciet un cenšās iegalvot, ka viss NL kompanijā būs kārtībā, ka atgriezīsies visi tie pašī apjomi, kuri agrāk. Un ja kādreiz likās, ka tieši LV līderes skalo mazās bites, lai gūtu sev peļņu, tad tagad pašām uz acīm klapes un neviena netic, ka šī biznesa laiks ir pagājis. Tas jau ir tikai normāli, lielāka daļa mlm projektu nepastāv mūžīgi, piemēru daudz, maksimāli 20 gadu slavas un tad game over. Tas pats Faberlic, Avon, Oriflame... Man vairāk pārsteidz, ka šīs līderes nav gatavas mainities un uzņemties jaunus izaicinājumus, kaut gan viņu zemākstāvošās meitenes labi pierāda, ka dzīve bez NL ir iespējama - Taņja manīja mlm uzņēmumu, Rita sāk aveiksmīgi laminēt skropstas, Agnese palīdz mācities kā veidot saturu soc.tīklos u.t.t. Šīm līderēm neviens nekad neko nepārmestu, bet pat nobrīnītos - vot tās ir sievietes, atrod savu veiksmi visā - ja NL nomainitu pret jebkādu citu darbu vai kompāniju, bet viņas ir gatavs izdegt un akli turēties līdz pēdējam pie salmiņa NL, kas pat nav LV uzņēmums! Vispār Marijai būtu labi palasīt vienu grāmatu - Kurš nozaga manu sieru? Lieliska grāmata, kur katrs atrod savu tēlu... Ticu, ka viņa ir sieviete ar pautiem, kas izkruķīsies, bet šobrīd žēl...
04.01.2024 15:13 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
kokogle @ 03.01.2024 22:17
Vakar Taņa live TikTok nosauca algu par decembri Choganā - 7 k(vai 7800 nebija) . Domāju,ka pareizi visu izdarīja,ka aizgāja no Nl.

Super!
Visas NL arī varētu atkal pelnīt lielo piķi, ja pārietu uz Chogan. Bet nu labāk jau saglabās draudzību ar krieviem un atbalstīs krieviju, un pelnīs arvien mazāk, ka tik tas krievs draugos paliktu. Joprojām brīnos, kā NL nav sankcijas Latvijā. Jo nav tak noslēpums, kādas mahinācijas veica, lai skaitītos it kā Eiropas kantoris. Īpašnieks ir KRIEVS. FU!!!
04.01.2024 15:16 |
 
Reitings 3971
Reģ: 08.09.2015
Nedomāju, ka lielās līderes ir muļķes, tur drīzāk ir tas, ka viņas vēl patreiz nopelna + kāda meklē papildus vieglu pelņu (kā sadarbību, vai kaut ko citu kā nopelnīt IG), plus slinkums, kā Egitai. Kamēr tur kaut kāda nauda ienāks, viņas turēsies pie tā NL, nu kas cits atliek Marijai, 3 bērni, divi pa visam mazi, kur viņa var iet strādāt, sēž mājās atstrādā kādu sadarbību, un iedzer drainu, ja viņai tas dod mēnesī kaut vismaz +1000€ (bet domāju, ka vairāk), tad tas jau super labi, jo, cik gan viņa nopelnītu citur plus aukle. Ex Saulietei ir sadarbības, TV un plus NL. Gan jau, ka tajā brīdī, kad NL vairs nedos nekādus ienākumus, gan jau, tad saņemsies un meklēs citus ienākumus. Mazajām bitēm jau nebija vispār, ko zaudēt, ja ienākumi 200-300€, tad jebkur citur var nopelnīt vairāk, tāpēc bija vieglāk aiziet no NL.
04.01.2024 15:28 |
 
Reitings 5743
Reģ: 20.09.2022
engelens @ 04.01.2024 15:13
Vispār jau ir sajūta, ka NL kompānijas galvas lej LV līderēm smadzenes ciet un cenšās iegalvot, ka viss NL kompanijā būs kārtībā, ka atgriezīsies visi tie pašī apjomi, kuri agrāk. Un ja kādreiz likās, ka tieši LV līderes skalo mazās bites, lai gūtu sev peļņu, tad tagad pašām uz acīm klapes un neviena netic, ka šī biznesa laiks ir pagājis. Tas jau ir tikai normāli, lielāka daļa mlm projektu nepastāv mūžīgi, piemēru daudz, maksimāli 20 gadu slavas un tad game over. Tas pats Faberlic, Avon, Oriflame... Man vairāk pārsteidz, ka šīs līderes nav gatavas mainities un uzņemties jaunus izaicinājumus, kaut gan viņu zemākstāvošās meitenes labi pierāda, ka dzīve bez NL ir iespējama - Taņja manīja mlm uzņēmumu, Rita sāk aveiksmīgi laminēt skropstas, Agnese palīdz mācities kā veidot saturu soc.tīklos u.t.t. Šīm līderēm neviens nekad neko nepārmestu, bet pat nobrīnītos - vot tās ir sievietes, atrod savu veiksmi visā - ja NL nomainitu pret jebkādu citu darbu vai kompāniju, bet viņas ir gatavs izdegt un akli turēties līdz pēdējam pie salmiņa NL, kas pat nav LV uzņēmums! Vispār Marijai būtu labi palasīt vienu grāmatu - Kurš nozaga manu sieru? Lieliska grāmata, kur katrs atrod savu tēlu... Ticu, ka viņa ir sieviete ar pautiem, kas izkruķīsies, bet šobrīd žēl...

Par Faberlic nezinu, bet Avon un Oriflame vēl joprojām eksistē. Varbūt nav tik populāri kā tikko kad parādījās, bet tur viss notiek. Ir cilvēki, kuri tur joprojām regulāri pasūta preces un jau gadiem.
04.01.2024 15:30 |
 
Reitings 5743
Reģ: 20.09.2022
Smieklīgi, Egita publicē savus decembra ienākumus, bet to summu, ko saņēmusi uz konta - noslēpusi 😂 vairāk vai tomēr mazāk? 😀
Par naudas lietām runājot - par mammas rēķiniem ir labi uztraukties, bet pašai savs parāds jau tūkstošos..
Un jā, kā tur īsti tagad ir ar to Travel bonusu, kuru savos storijos arī uzrāda? Pāris mēnešus atpakaļ tas bonuss priekš Eiropas pasākumiem nebija pieejams ( tērējams ).
04.01.2024 15:36 |
 
Reitings 5743
Reģ: 20.09.2022
aauuu @ 04.01.2024 15:16

Super!
Visas NL arī varētu atkal pelnīt lielo piķi, ja pārietu uz Chogan. Bet nu labāk jau saglabās draudzību ar krieviem un atbalstīs krieviju, un pelnīs arvien mazāk, ka tik tas krievs draugos paliktu. Joprojām brīnos, kā NL nav sankcijas Latvijā. Jo nav tak noslēpums, kādas mahinācijas veica, lai skaitītos it kā Eiropas kantoris. Īpašnieks ir KRIEVS. FU!!!

Kāds pārietu? Viņām Chogan produkcija jau no pašiem pirmsākumiem - nekvalitatīva. Lai gan neviena no viņām no tās produkcijas neko nav pamēģinājusi.
04.01.2024 15:40 |
 
Patīk
Reitings 40483
Reģ: 12.10.2022
Egitas runājošo storiju rubrika:
"Čau, labrīt no manis. Es nevaru. Es nezinu kā jūs, bet es nevaru izlīst ne no gultas ārā, nekā. (Aaah). Pastieties. Es bišķiņ aizlēju garām pienu. Bišķiņ. Bišķiņ. Un tas bija par to, ka es teicu, kad nu es nevaru izlīst no gultas ārā, es šito aukstumu galīgi nevaru. Un vienkārši paņem pienu aizlej garām. Arī labi. Tā, es gribu sataisīt sev brokastis, jo man ir jābrauc nodot analīzes, ikmēneša analīzes, rītā vispār ir vizīte pie dakteres. Nu lūk, man ir beigušās abas manas mīļākās bundžas, gan kapučīno, gan kafija, tā kā es došos veikalā pasūtīt jaunu. Uzraksti kuru gribi tu sev bundžu."
04.01.2024 17:50 |
 
Reitings 2570
Reģ: 10.04.2022
CallMeAnnika @ 04.01.2024 17:50
Egitas runājošo storiju rubrika:
"Čau, labrīt no manis. Es nevaru. Es nezinu kā jūs, bet es nevaru izlīst ne no gultas ārā, nekā. (Aaah). Pastieties. Es bišķiņ aizlēju garām pienu. Bišķiņ. Bišķiņ. Un tas bija par to, ka es teicu, kad nu es nevaru izlīst no gultas ārā, es šito aukstumu galīgi nevaru. Un vienkārši paņem pienu aizlej garām. Arī labi. Tā, es gribu sataisīt sev brokastis, jo man ir jābrauc nodot analīzes, ikmēneša analīzes, rītā vispār ir vizīte pie dakteres. Nu lūk, man ir beigušās abas manas mīļākās bundžas, gan kapučīno, gan kafija, tā kā es došos veikalā pasūtīt jaunu. Uzraksti kuru gribi tu sev bundžu."

jej bogu…
04.01.2024 18:01 |
 
Patīk
Reitings 40483
Reģ: 12.10.2022
engelens @ 04.01.2024 15:13
Vispār jau ir sajūta, ka NL kompānijas galvas lej LV līderēm smadzenes ciet un cenšās iegalvot, ka viss NL kompanijā būs kārtībā, ka atgriezīsies visi tie pašī apjomi, kuri agrāk. Un ja kādreiz likās, ka tieši LV līderes skalo mazās bites, lai gūtu sev peļņu, tad tagad pašām uz acīm klapes un neviena netic, ka šī biznesa laiks ir pagājis. Tas jau ir tikai normāli, lielāka daļa mlm projektu nepastāv mūžīgi, piemēru daudz, maksimāli 20 gadu slavas un tad game over. Tas pats Faberlic, Avon, Oriflame... Man vairāk pārsteidz, ka šīs līderes nav gatavas mainities un uzņemties jaunus izaicinājumus, kaut gan viņu zemākstāvošās meitenes labi pierāda, ka dzīve bez NL ir iespējama - Taņja manīja mlm uzņēmumu, Rita sāk aveiksmīgi laminēt skropstas, Agnese palīdz mācities kā veidot saturu soc.tīklos u.t.t. Šīm līderēm neviens nekad neko nepārmestu, bet pat nobrīnītos - vot tās ir sievietes, atrod savu veiksmi visā - ja NL nomainitu pret jebkādu citu darbu vai kompāniju, bet viņas ir gatavs izdegt un akli turēties līdz pēdējam pie salmiņa NL, kas pat nav LV uzņēmums! Vispār Marijai būtu labi palasīt vienu grāmatu - Kurš nozaga manu sieru? Lieliska grāmata, kur katrs atrod savu tēlu... Ticu, ka viņa ir sieviete ar pautiem, kas izkruķīsies, bet šobrīd žēl...
Nepiekrītu. Ex Sauliete nav muļķe un paliek, jo viņai no NL nāk laba nauda - ap 5 tūkstošiem mēnesī, lai gan kvalifikāciju uztur mākslīgi, tomēr savs profits ir un neiegulda tik daudz, lai būtu mīnusos ar NL. Papildus viņai ir televīzija, tagad mūzikas apvienība tracis, kuram būs Patreon, sadarbības, kur ar vienu kā minimums nopelna pāris simtus.
Egita nedrīkst aiziet no NL, jo tad beigtos draudzība ar Kaču, Dukuru un citiem zināmiem cilvēkiem, jo viņa ir garlaicīga un tukša. Sauliete viņu vilka un tā arī dabūja savus 11k sekotājus IG.
Vucēna, aizejot no NL, visticamāk nevarētu sēdēt mājās ar bērniem, vajadzētu aukles. Kamēr NL vēl pastāv, tas viņai ir izdevīgākais variants, bet viņai nav plāna B, kad viss beigsies. Tagad jau ir sodos līdz kaklam un ar nestabilu algas čeku katru mēnesi.
04.01.2024 18:03 |
 
Reitings 5743
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 04.01.2024 17:50
Egitas runājošo storiju rubrika:
"Čau, labrīt no manis. Es nevaru. Es nezinu kā jūs, bet es nevaru izlīst ne no gultas ārā, nekā. (Aaah). Pastieties. Es bišķiņ aizlēju garām pienu. Bišķiņ. Bišķiņ. Un tas bija par to, ka es teicu, kad nu es nevaru izlīst no gultas ārā, es šito aukstumu galīgi nevaru. Un vienkārši paņem pienu aizlej garām. Arī labi. Tā, es gribu sataisīt sev brokastis, jo man ir jābrauc nodot analīzes, ikmēneša analīzes, rītā vispār ir vizīte pie dakteres. Nu lūk, man ir beigušās abas manas mīļākās bundžas, gan kapučīno, gan kafija, tā kā es došos veikalā pasūtīt jaunu. Uzraksti kuru gribi tu sev bundžu."

Un kā vienmēr, teksta daudz, bet neko konkrēti nepastāsta 🫣😂
04.01.2024 18:03 |
 
Patīk
Reitings 40483
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 04.01.2024 15:36
Smieklīgi, Egita publicē savus decembra ienākumus, bet to summu, ko saņēmusi uz konta - noslēpusi ? vairāk vai tomēr mazāk? ?
Par naudas lietām runājot - par mammas rēķiniem ir labi uztraukties, bet pašai savs parāds jau tūkstošos..
Un jā, kā tur īsti tagad ir ar to Travel bonusu, kuru savos storijos arī uzrāda? Pāris mēnešus atpakaļ tas bonuss priekš Eiropas pasākumiem nebija pieejams ( tērējams ).
Es to pašu nodomāju, kāpēc slēpt, cik ienāk nauda no NL, ja apakšā ir čeks.
Šomēnes Egita parāda čeku, jo pieskaitījās bonuss klāt 324,47 eiro apmērā, kas ir reizi 3 mēnešos.
Ja parēķina, ka šomēnes čeks ir 1853,54 eiro, tad uz rokas saņem ap 1310 eiro, ar 2 apgādāmajiem. Bet tā kā Egita nodokļus nemaksā, tad parāds tikai pieaug.
Ja no šīs mēneša summas atņem bonusu, tie ir 1529 eiro. Ap 1089 eiro uz rokas, ieskaitot apgādājamos, ja viņa maksātu nodokļus.
Kāpēc viņa nerāda katru mēnesi algas čeku? Jo vienā mēnesī tie var būt 500 eiro, otrā 1500. Pieskaitot to, ka jāiegulda savi līdzekļi, lai turētu kvalifikāciju, jāmaksā pašnodarbinātā nodokļi no šīm summām, iespēja, ka dabūsi PTAC sodu, jo jāreklamē kā NL brīnumlīdzekļi palīdz bērniem, un jāapkauno sevi internetā. Nē, tas nav tā vērts.
04.01.2024 18:27 |
 
Reitings 5743
Reģ: 20.09.2022
Kura klausījās plkst.17.00 to traci? Teikšu tā, katrs atsevišķi tie mūziķi ir labi un klausāmi, bet kopā tur ir nevis tracis, bet kaut kāds neklausāms bardaks. Pēc tam noskatījos Katrīnes storijus, viņa tādā sajūsmā, es tikai īsti nesapratu par ko 😂 ja viņi mēģina kopēt kaut ko līdzīgu Bermudu divstūrim, nu tad viņiem nesanāk.. un tie viņu - it kā joki, godīgi sakot, īsti nevienā brīdī smiekli nenāca. Nez, varbūt man humora izjūta ne tādā līmenī 🙄
04.01.2024 19:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits