Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
Es nevaru to parodiju Vucēnu, tad viņa nevar braukt uz slimnīcu jo redz jāstrādā un jāpelna nauda, bet tajā pat laikā paldies NL ka viņai iespēja strādāt kad ir laiks. Ooo jā paldies nl, ka nevar tupa uzmest visiem mīksto, atvērt B lapu un ārstēt bērnus slimnīcā, tikmēr jāriskē ar Vitas veselību jo jāsēž čatos un jārunā hui*a par insta apmācībām, kuras nevienam nav vajadzīgas, tas nekas ka trūkst skābekļa bērnam.
Vnk nav komentāru…
Par Neitu arī viens un tas pats, nopērc tak to pulksteni vai telefonu, bet nē vieglāk vslk taisīt haipu insta, lai ir kas žēlo un skatās viņas nožēlojamo dzīvi, bez drāmas jau nebūs skatījumu.
05.12.2023 20:44 |
 
Reitings 2194
Reģ: 16.02.2021
Marijai Vita klepoja 3 nedēļas pie ārsta ne aizveda, bija jaatbrauc mammai lai redzētu, ka bērns ir galīgi slims. Katru rītu 20 storiji ar vaidesanu cik viņai grūta dzīve, nu kurš tad pie tā ir vainīgs. Varētu vienreiz pievērsties beidzot tiem bērniem, mātes pienākums ir ne tikai dzemdēt.
05.12.2023 20:48 |
 
10 gadi
Reitings 1326
Reģ: 29.01.2009
Par to, ka nav kam mazu bērnu atstāt? Kā bija ar Vitu?? Pie frizieres vēl mazāku atstāja.
05.12.2023 20:54 |
 
Reitings 2409
Reģ: 20.09.2022
Skābekļa saturācija 90 😮 Vai tad nevajag būt pie skàbekļa maskas slimnīcā?
05.12.2023 21:17 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Marija: "Pēc visa tā ko man liek uz plecīm es pavisam noteikti varu teikt ka esmu viens no spēcīgākiem cilvēkiem pasaulē."
:D
Marija, bet vai Tu zināji, ka daudz ko savā dzīvē Tu pati ietekmē? Kāds vēl "liek uz pleciem"? Neviens neko neliek! Tie ir Tavi (pieauguša cilvēka) lēmumi ar sekām. Piemēram, vai Tu zināji, ka var netaisīt bērnu pēc bērna, pie tam vēl neesot kopā ne ar vienu no tēviem? Tu neesi nekāda māte varone, Tu esi i*iote, kas nedomā līdzi, ko dara!
05.12.2023 21:24 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Zebradivi @ 05.12.2023 20:01
Vucēna, Bāc , vot mātīte. Viņai diviem bērniem ir slimnicas stāvoklis , bet viņa redziet nebrauks. Ikdienā viņa var nogrūst bērnus insta sekotājiem, tagad viņa pēkšņi Neitu nevarot atstāt. Žēl Vitas , ļoti.

Gaidam Rafu LV. Vitas tēti.
05.12.2023 21:26 |
 
Reitings 121
Reģ: 24.11.2023
Vēmiens nāk no Vucenas, tā tik ir ku*e, ne māte, Vita viņai ir īpaši "mīļa" tas negatīvisms kas pret mazo meitenīti tiek vērsts katru dienu, velk pa visām vīlēm ārā. Lūdzu bāriņtiesa, paņemiet šo šala*u priekšā. Tas nav normāli -sadzemdēt nevainīgus bērnus no papukiem , ar cerību , ka šo dīkdieni kāds ņems un uzturēs .
Vucena divus gadus atpakaļ-" es uz veikaliem praktiski neeju , sūtu woltus, ēdu ārpus mājām , man nāk apkopēja utt," Vucena šodien, bomžo bērnam inhalatoru, nevar atļauties aizbraukt iepirkties, vaino pie visa bērnu tēvus, hej Marija, tu taču vēl nesen skaļi māvi , ka vari visu pati, ka gribi 5 bērnus , ar papikiem vai bez, izskatās ka biksiņas nu pilnas, naudiņas nav, drīz nāksies domāt ko samelot, kad būs jāpako parpalas un jāparvācas uz kādu necilu dzīvoklīti purvčikā. Lūk perfekts piemērs ko nozīmē lekt trīs dirsu ausgstumā, attopies lose, tu neesi Katrīne Sauliete, tu esi no pakaļas izrauts parazīts, kura pulveri vairs nevienu nekrata, neesi ne blogere, ne influencere, cilvēki uz tevis skatās, jo parādi kā izskatās nelabvēlīga māte, staigule. Nabaga mazie, tiešām , cik tieši papuki Neitam jau bijuši? ko tie mazie bērni ir redzējuši? Kā tieši 7 gadus vecs disleksiķis var nebūt bijis skolā , un tu dzeguze par to neesi informēta? Vienkārši KĀ?
05.12.2023 22:10 |
 
Reitings 350
Reģ: 04.03.2020
svētāmāte18 @ 05.12.2023 22:10
Vēmiens nāk no Vucenas, tā tik ir ku*e, ne māte, Vita viņai ir īpaši "mīļa" tas negatīvisms kas pret mazo meitenīti tiek vērsts katru dienu, velk pa visām vīlēm ārā. Lūdzu bāriņtiesa, paņemiet šo šala*u priekšā. Tas nav normāli -sadzemdēt nevainīgus bērnus no papukiem , ar cerību , ka šo dīkdieni kāds ņems un uzturēs .
Vucena divus gadus atpakaļ-" es uz veikaliem praktiski neeju , sūtu woltus, ēdu ārpus mājām , man nāk apkopēja utt," Vucena šodien, bomžo bērnam inhalatoru, nevar atļauties aizbraukt iepirkties, vaino pie visa bērnu tēvus, hej Marija, tu taču vēl nesen skaļi māvi , ka vari visu pati, ka gribi 5 bērnus , ar papikiem vai bez, izskatās ka biksiņas nu pilnas, naudiņas nav, drīz nāksies domāt ko samelot, kad būs jāpako parpalas un jāparvācas uz kādu necilu dzīvoklīti purvčikā. Lūk perfekts piemērs ko nozīmē lekt trīs dirsu ausgstumā, attopies lose, tu neesi Katrīne Sauliete, tu esi no pakaļas izrauts parazīts, kura pulveri vairs nevienu nekrata, neesi ne blogere, ne influencere, cilvēki uz tevis skatās, jo parādi kā izskatās nelabvēlīga māte, staigule. Nabaga mazie, tiešām , cik tieši papuki Neitam jau bijuši? ko tie mazie bērni ir redzējuši? Kā tieši 7 gadus vecs disleksiķis var nebūt bijis skolā , un tu dzeguze par to neesi informēta? Vienkārši KĀ?

Viņš bija skolā!
Klasesbiedrs sanāk, ka sameloja.
05.12.2023 22:28 |
 
Reitings 5740
Reģ: 20.09.2022
Klausoties tos storijus, godīgi sakot, skumji palika. Ja ir iespēja vecāko bērnu atstāt pie klasesbiedra, es viņas vietā 100% ar abiem mazākajiem brauktu uz slimnīcu, ja 90% skābeklis asinīs jau skaitās bīstami. Es pat neapsvērtu variantu - a varbūt mēs mājās varam vēl paārstēties... un par to "ģimenes budžets" es tādā brīdī domātu vismazāk.. mediķu uzraudzībā ir drošāk. Un ja tik ļoti gribas strādāt, slimnīcā arī no telefona var pastrādāt... bet nu, jā, katram savs..
05.12.2023 22:33 |
 
Reitings 121
Reģ: 24.11.2023
Ļaunums @ 05.12.2023 22:28

Viņš bija skolā!
Klasesbiedrs sanāk, ka sameloja.

Atvainojos, tas nemaina faktu , ka viņa ir duročka, ja uz šādām lietām haipu taisa, vienu reizi tiešām
nebūs skolā , ko tad? Tāpat kā ar Vitu un slimnīcu, kurš būs vainīgs , ja kas slikts notiks? Rafa? Neita tēvs? Ārsti? Tā kaza taču nekad neuzņemsies vainu ne- par - ko !!! Kāpēc nevar ņemt Īlonu un doties uz slimnīcu? Galu galā viņš taču arī slims! Ko viņa tur pļūta, nevarēs uzpīpēt slimnīcā? Nebūs laika stulbos zoom sēdēt ? Nāksies beidzot pievērsties bērniem un būt mātei?Cer ka Robčiks atskries caurumu pakutināt? Neits tāpat 70% no savas dzīves nepavada ar savu māti, ko viņa tur tagat melo! Pretīgi klausīties, ne pirmā reize kad atsakās no slimnīcas ... Bezatbildības kalngals !
05.12.2023 22:36 |
 
Reitings 69
Reģ: 13.12.2021
Vucēnai fantastika reklāma NL sanāca šodien - nevar braukt uz slimnīcu ar bērniem, jo jāstrādā. 👍 Tad jau labāk iet Maximā plauktus krāmēt, tur tādas problēmas nebūs 😆
05.12.2023 23:01 |
 
Reitings 2194
Reģ: 16.02.2021
Viena storija Marija žēlojās cik traki viņa tak nevar braukt uz slimnīcu, jo jāstrādā, nav kur likt Neitu. Nākamajā, cik viņai tomēr ir noveicies, jo strādā nl un pati sev priekšniece. Viņa vispār saprot ko pati tur murgo?
05.12.2023 23:05 |
 
Patīk
Reitings 40455
Reģ: 12.10.2022
Kā Neitam var nebūt telefons? Nevajag būt jaunākajam iPhonam ar visām iespējām, ko mūsdienās sniedz telefoni, bet vismaz tādam, ar kuru viņš var sazināties, ja ir nepieciešams. Aizbildinoties ar to, ka viņš telefonu pazaudēs, tad ir jāstrādā ar bērna aizmāršību un nevērību, kas var slikti atspoguļoties nākotnē, nemākot uzņemties atbildību ne par ko.
Ja nevēlas pirkt vai taisīt telefonu, tad vismaz vajadzētu nodrošināt bērnu ar izsekošanas aproci. Marija ir ļoti nocīnījusies ar bērniem, naudas problēmām, ir padarījusi savu dzīvi nelaimīgu, ka var nepamanīt, kādas problēmas ir bērnam, tāpēc labāk būt drošai, zinot, kur viņš atrodas.
05.12.2023 23:41 |
 
Patīk
Reitings 40455
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 05.12.2023 22:33
Klausoties tos storijus, godīgi sakot, skumji palika. Ja ir iespēja vecāko bērnu atstāt pie klasesbiedra, es viņas vietā 100% ar abiem mazākajiem brauktu uz slimnīcu, ja 90% skābeklis asinīs jau skaitās bīstami. Es pat neapsvērtu variantu - a varbūt mēs mājās varam vēl paārstēties... un par to "ģimenes budžets" es tādā brīdī domātu vismazāk.. mediķu uzraudzībā ir drošāk. Un ja tik ļoti gribas strādāt, slimnīcā arī no telefona var pastrādāt... bet nu, jā, katram savs..
Nekad neesmu sapratusi, ko viņas var strādāt visu laiku telefonā. Pēc kvalifikācijām un personīgā apjoma viņām neienāk pat 50 pasūtījumi dienā. Es teiktu, līdz 10 katru dienu. Tieši cik daudz tas aizņem laiku?
IG apmācībām var sagatavot video iepriekš, brīžos, kad ir laiks. Ja ir jāatbild uz jautājumiem, tad pārējās Kača, Egita un Talsu Inga var atbildēt Vucēnas vietā.
Droši vien atlikušais laiks paiet "lielo līderu" čatā, kur apspriež, kā piesaistīt jaunas, naivas meitenes, jo naudiņa vairs nenā.
05.12.2023 23:48 |
 
Reitings 5740
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 05.12.2023 23:48
Nekad neesmu sapratusi, ko viņas var strādāt visu laiku telefonā. Pēc kvalifikācijām un personīgā apjoma viņām neienāk pat 50 pasūtījumi dienā. Es teiktu, līdz 10 katru dienu. Tieši cik daudz tas aizņem laiku?
IG apmācībām var sagatavot video iepriekš, brīžos, kad ir laiks. Ja ir jāatbild uz jautājumiem, tad pārējās Kača, Egita un Talsu Inga var atbildēt Vucēnas vietā.
Droši vien atlikušais laiks paiet "lielo līderu" čatā, kur apspriež, kā piesaistīt jaunas, naivas meitenes, jo naudiņa vairs nenā.

Visnotaļ tā strādāšana tāda ļoti "sarežģīta". Pasūtīt produktus klientam uz viņa norādīto pakomātu. To var arī slimnīcā izdarīt, kad bērni guļ.
Plus vēl lielījās, ka viņas komanda cītīgi strādā, bez atalgojuma nepaliks. Par ko cepiens un stress, nesapratu. Šādā situācijā es vairāk stresotu par bērnu, kuram 90% skābeklis asinīs nevis par darbu, kurš nekur nepazudīs. Bērna dzīvība tomēr svarīgāka.
06.12.2023 00:04 |
 
Reitings 3970
Reģ: 08.09.2015
Šeit ir tikai un vienīgi Marijas untums. Viņai ir 101 iemesls, lai tik nevestu bērnu uz slimnīcu, atceros kā viņa gāja prom no slimnīcas arī tad, kad viņas māte dzīvoja pie viņas un vāca Neitu, arī tad bija kaut kādi stulbi iemesli, tā pat Rafa skrēja no Spānijas, pameta tiešām savu darbu, lai būtu ar Vitu slimnīcā, Marijai vienmēr ir bijuši attaisnojumi, cik nav parakstījusi papīrus, lai tik varētu aiztīties mājās un sēdēt ierakstīt storijus. Sapņu darbs, ko redz izrādās nevar darīt no jebkuras vietas. Noliek citus darbus, tos, kuros Tu bez problēmām paņem slimības lapu un fokusēties tikai uz savu bērna veselību. Kā vispār var Ienākt prātā ignorēt ārsta ieteikumus, ja bērnam skābekļa saturācija 90%, mums pat pie 94% slimnīcā turēja vēl pie skābekļa maskas. Pie 96% noņēma. Es vienkārši esmu šokā. Es iedomājos kā Vitiņa mocās, lai elpotu, vistrakāk vēl klepus lēkmes laikā, kas ir gana bieži storijā var dzirdet. Tur bērnam jau ir elpošanas distress. Pie tam, skābekļa saturacija var mainīties dažu mīnušu laikā, nokrītot zem tiem 90%, šī aizmigs nemaz to nepamanīs, ka ir teikusi, ka viņa var gulēt tā, ka nepamana, ka bērni piecēlušies. Cik stulbai ir jābūt!!! Šeit tiešām bāriņtiesai ir jāņem šo ģimeni zem lupas, jo Marijas lēmumi sāk apdraudēt savu bernu dzīvības.
06.12.2023 00:43 |
 
10 gadi
Reitings 4128
Reģ: 02.01.2011
Kaut kāds sviests...
Diez kas dzīvē ir sliktāk- pazudis bērns vai bērna pazaudēts telefons? OK, negribi pirkt telefonu, uzliec pulksteni ar izsekošanu vismaz...
Par Vitu- šķiet, ka viņa ir kaut kā izpelnījusies īpaši vēsu attieksmi no mātes. Parasti priekšlaikus dzimušos ļoti mīl, saudzē, cenšas, lai tikai viss būtu labi, bet te... Pat kreklu slimam bērnam nevīžo uzvilkt.
Un tas, ka naudu nevarēs pelnīt, jo ir vienīgā bērnu uzturētāja... Nu te nāk bumerangs par daudzajiem diršanas gadiem uz PARASTĀ DARBA darītājām ( nelaimīgi sēdošajām ofisos no 8-17), kuras šādā situācijā paņem B lapu un aizved bērnu uz slimnīcu.
Vitas ļoti žēl. Veselību viņai.
06.12.2023 05:30 |
 
Reitings 2409
Reģ: 20.09.2022
Es joprojām šokējos, ka pie 90% skābekļa saturācijas neliek skābekļa masku. Viņa teica, ka dara visu to pašu, ko slimnīcā. Labi, bet kur skābeklis??? Tas ir ļoti svarīgs, kas nav pieejams mājās! Ja zema skābekļa saturācija, bojājas smadzenes īsā laika periodā!
06.12.2023 07:19 |
 
Reitings 2409
Reģ: 20.09.2022
Vai viņa vispār nopirka skābekļa mērītāju aptiekā? Kā viņa var neuztraukties, ja nu skābeklis jau zem 90%?? Tās būs neatgriezeniskas sekas smadzenēm!
06.12.2023 07:46 |
 
Reitings 11462
Reģ: 05.03.2020
Gaidam Rafu LV. Vitas tēti.

gaidīt jau varam, bet viņš nekur nebrauks. ne viņam tie bērni ir vajadzīgi, ne nu kas. Īlons cik sapratu vispār nav atzīts no viņa puses, bet interese par Vitu bija tikai, kamēr bija kopā ar Mariju. kad pašķīrās, tad arī viss, uz LV (tikai bērnu dēļ) izskatās, ka viņš nav ieinteresēts braukt.
06.12.2023 08:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits