Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 432
Reģ: 15.02.2022
Apple of my eye @ 13.09.2023 09:47

Un tomēr, izņemot šo hashtagu, neko reālu sevis attaisnošanai nav pateicis. Es gan šoreiz uzskatu, ka tā arī ir, kā Katrīne teica. Un iemesls varētu būt, ka nav baigi daudz naudas. Un visu, kas ir, gribas ieguldīt sevī... Katrā ziņā Kaspis jau arī ir tāds tuktuks reāls, viņi ar Kaču no viena zara :D
es arī publiski neattaisnotos.
Kača vakar sadzērās 101 dzirkstošo , pat meitai smejoties piedāvāja un pālī sāka braukt ex virsū.
Laimīgas Pekjka, maksā par foršo gimenes celojumu, bet jāklausās par ex.
13.09.2023 10:00 |
 
Reitings 2230
Reģ: 10.09.2021
Un ziniet es pilnigi noteikti neatbalstu NL, bet tas ko Kaspars uzrakstija ir reali neciena. Par to NL pulveru naudu Kacha uztur abas meitas utt, nodrosina dzivosanu, celojumu utt. Kamer Kaspars neko.
13.09.2023 10:03 |
 
Reitings 432
Reģ: 15.02.2022
Valdet @ 13.09.2023 10:03
Un ziniet es pilnigi noteikti neatbalstu NL, bet tas ko Kaspars uzrakstija ir reali neciena. Par to NL pulveru naudu Kacha uztur abas meitas utt, nodrosina dzivosanu, celojumu utt. Kamer Kaspars neko.
ir tēti kuri uztur gimeni pārdodot narkotikas tas nenozīmē, ka viss labi “jo baro gimeni”
13.09.2023 10:14 |
 
Reitings 2230
Reģ: 10.09.2021
Absurds salidzinajums NL pulveri ar narkotikam. Precizaks salidzinajums butu alkohola pardosana. Un? Tad lai papucis pats oficiali un cienijami nopelna un uztur savas meitas, visas iespejas.
13.09.2023 10:31 |
 
10 gadi
Reitings 10890
Reģ: 15.03.2012
Es apbrīnoju, ko tik tās NL-ietes neņem līdzi ceļojumos, ja es cenšos pēc iespējas mazāk un visu mazajos tilpumos, tad tur ir 101 krēma bundža, kaste ar biodronu, kaste ar ko tur vēl, vēl pulveru bundža, tur jau vesels koferis tikai produktos, bet nu jā, darbs vienmēr un visur līdzi
13.09.2023 10:37 |
 
Reitings 123
Reģ: 23.08.2020
Vārdotāja @ 13.09.2023 09:11
bļin, man tik smieklīgi tas izklausās, ka Kača izbrīnīta par to, ka attiecības sabojājas vienmēr, kad pasakot, ka bērniem vajag ēst? loģiski, tas stulbi izklausās. ? Braukā riņķī apkārt, bet vēršas pie Tēva ar tekstu- bērniem vajag ēst. Pēc bomzes izklausās, es arī uz neko tādu nereaģētu. Kāpēc jātēlo tas, kas Tu neesi? Pa tiešo ir jāsaka- vajag apavus, drēbes utt. Un vēl smieklīgāk, ka ir jauna ģimene, bet Tu IG čīksti par veco, vai tad Pēterītis nevar jūs visas nodrošināt? Aj, aj. Ja Saulietis nemaksā, lai nemaksā, bērni arī neinteresē- tā, acīmredzot, izlēmis. Tač, basta!

Nu gan pateici.
Tas,ka māte to visu var nodrošināt bez tēvaiņa kapeikas ir apsveicami.
Tas nebūt nenozīmē,ka tēvs var aizmirst par saviem pienākumiem. Vasiļevskas kundzes vietā arī pieprasītu alimentus,kaut arī naudas pietiekami pašai,lai uzturētu bērnus.
Šķiršanās nenoņem nekāda veida atbildību,par saviem bērniem un punkts.
13.09.2023 10:52 |
 
Reitings 22158
Reģ: 16.04.2023
Katrīne kopē Samantu Tīnu. Teikuma beigās bieži sākusi teikt Paldies.
13.09.2023 10:54 |
 
Reitings 123
Reģ: 23.08.2020
SantaClub @ 13.09.2023 10:54
Katrīne kopē Samantu Tīnu. Teikuma beigās bieži sākusi teikt Paldies.

Sen jau
13.09.2023 10:55 |
 
Reitings 2186
Reģ: 16.02.2021
Vārdotāja @ 13.09.2023 09:11
bļin, man tik smieklīgi tas izklausās, ka Kača izbrīnīta par to, ka attiecības sabojājas vienmēr, kad pasakot, ka bērniem vajag ēst? loģiski, tas stulbi izklausās. ? Braukā riņķī apkārt, bet vēršas pie Tēva ar tekstu- bērniem vajag ēst. Pēc bomzes izklausās, es arī uz neko tādu nereaģētu. Kāpēc jātēlo tas, kas Tu neesi? Pa tiešo ir jāsaka- vajag apavus, drēbes utt. Un vēl smieklīgāk, ka ir jauna ģimene, bet Tu IG čīksti par veco, vai tad Pēterītis nevar jūs visas nodrošināt? Aj, aj. Ja Saulietis nemaksā, lai nemaksā, bērni arī neinteresē- tā, acīmredzot, izlēmis. Tač, basta!

Šis nu gan ir stulbākais ko esmu lasījusi. Ja sieviete var nopelnīt vairāk par ex, tas ir tikai apsveicami, bet tas nu gan neatbrīvo šķirtos no tēva pienākumiem . Pats jau arī bija nl iesaistījies bija visas iespējas pelnīt tādu pašu naudu kā Katrīnei. Ja sākumā Katrīne viņam ļāva sakārtot savu dzīvi un nedaudz atsperties neko neprasot,tas ir super no viņas puses. Kaut gan arī tas viņai nebija jādara. cik gadi vajadzīgi vīrietim lai sāktu pelnīt un varētu uzturēt sevi un savus bērnus. Katrīnei arī pēc šķiršanās bija jāsakarto sava dzīve ar abām meitām vienai pašai . Ja nebūtu šķīrušies ko tad Katrīnei būtu pat vīrietis vēl jāuztur. Viņš ir vienkārši bezkaunīgs tēviņš kurš neuzņemas atbildību un tādi Saulieši un Kiviči ir pilna Latvija.
13.09.2023 11:16 |
 
Reitings 1628
Reģ: 26.06.2019
Lai kā man nepatiktu Vasiļevska, es tomēr piekrītu viņai. Man kaut kā tomēr radies iespaids, ka viņa gājusi pretī diezgan daudz, tās pašas reklāmas Kaspara biznesam, devusi laiku lai atspertos. Agrāk Kaspars likās tāds baigi ģimenisks, ņēmās ar meitenēm, brauca, gatavoja. Domāju, ka Vasiļevskas gadījumā tas vadzis vienkārši ir lūzis un šobrīd tas ir ne tik daudz jautajums par piķi kā tādu (noteikti neliels procents jau ir), bet princips. Meitas. Pieļauju, ka meitenēm arī mazliet sirds sāp par tādu situāciju, ka tēva lomu šobrīd pilda Pēteris, kas nav slikti. Un diemžēl tādu vīriešu kā Kaspars mums Latvijā ir ārkārtīgi daudz. Pilni forumi ar šādiem un līdzīgiem stāstiem. Ar varu jau tos bērnus neliksi tēviem mīlēt, bet tīri uzņemties atbildību - pilnīgi noteikti vajag darīt. Mums tēvi tādi kā aizsargājamie dabas augi - neko nedrīkst ne pārmest, ne gribēt un pieprasīt. Nu nav sievietēm vienām jājūtas atbildīgām par bērniem un jānes smagums vienām pašām. Reizēm pat bērnus aizsūtīt pie tēta un elementāri atpūsties jau ir ļoti daudz.
13.09.2023 11:52 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
Margo86 @ 13.09.2023 10:52

Nu gan pateici.
Tas,ka māte to visu var nodrošināt bez tēvaiņa kapeikas ir apsveicami.
Tas nebūt nenozīmē,ka tēvs var aizmirst par saviem pienākumiem. Vasiļevskas kundzes vietā arī pieprasītu alimentus,kaut arī naudas pietiekami pašai,lai uzturētu bērnus.
Šķiršanās nenoņem nekāda veida atbildību,par saviem bērniem un punkts.
es jau iepriekš rakstīju, ka pieteik taisīt haipu un speciāli taisīt neslavu Saulietim. Visu varēja klusiņām izdarīt.
13.09.2023 11:54 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5005
Reģ: 03.11.2012
Izskatās, ka Kačiņai kāds nosūtījis screen ar Saulieša story, bišķi dusmīga izskatās 😂
13.09.2023 11:59 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
Vucēna saka, ka beidzot var iziet storijos bez filtriem. Kamēr neesot bijusi viņas mīļā kosmētika pieejama, tikmēr sejas āda bijusi sliktā stavoklī. Tad secinājums kāds - Eiropas veikalā pieejamā Eiropas NL sejas kopšanas līnija ir nekam nederīga? To taču labu laiku jau lieto. Un tagad, kad Baltkrievijā pērk ne Eiropā pieejamo sejas kopšanas līniju un to lieto, tad var storijos iziet bez filtriem..
13.09.2023 12:04 |
 
Reitings 814
Reģ: 29.05.2023
amnēzija @ 13.09.2023 12:04
Vucēna saka, ka beidzot var iziet storijos bez filtriem. Kamēr neesot bijusi viņas mīļā kosmētika pieejama, tikmēr sejas āda bijusi sliktā stavoklī. Tad secinājums kāds - Eiropas veikalā pieejamā Eiropas NL sejas kopšanas līnija ir nekam nederīga? To taču labu laiku jau lieto. Un tagad, kad Baltkrievijā pērk ne Eiropā pieejamo sejas kopšanas līniju un to lieto, tad var storijos iziet bez filtriem..

Ko viņa muld - lūpas uztaisītas, uzacis arī - tas, ka neveiksmīgi, cits jautājums 😄
13.09.2023 12:07 |
 
10 gadi
Reitings 10890
Reģ: 15.03.2012
Tā sanāk. Oi, un izrādās botoksiņš Vucēnai arī ir bijis
13.09.2023 12:10 |
 
Reitings 545
Reģ: 13.01.2023
Nez,es atkal domāju,ka nav jālūdzas “tēviem” pēc naudas utt,ja pats tēvs nevēlas redzēt bērnus un tupa tikai skaita naudu bērnam-tikai dēļ tāda iemesla,ka pašlaik veljoprojam pastāv likums,ka bērni ir atbildīgi par vecakiem vecumdienas! Es negribētu saviem bērniem uzlikt tādu slogu! Maksa minimālo summu un tad bērniem pusalga jāatdot par pansionātu,jo Latvijā ir tikai uz vienas rokas saskaitāmas pašvaldības,kas pilnībā vai daļēji apmaksa pansionātus! Ja tevs nav maksājis alimentus,tad caur tiesu ir ļoti vienkārši atkratīties no pienākuma but atbildīgas par vecakiem vecumdienas! Bet ja nauda ir saņemta,tad diemžēl tas jau sarežgītāk ! Un ja nauda saņemta uz rokas vai vispār nav darba pieredzes-tad vidēji menesi tie ir kādi no €500(maksāju par vecmāmiņu ,maza miesta pansionāta,jo viņam pensija zem €300 nosedza pārējo) Ja tevs iesaistās berba dzīve,ja tas ir savādāk! Tāpēc nez,es padomātu,vai tas ir tā vērts! Jo ja tevs var panest bērnus un pēc tam nelikties nezinis,tad kāpēc tāds vispār vajadzīgs arī turpat tikai uz papīra un bankas konta?
13.09.2023 12:14 |
 
Reitings 1798
Reģ: 13.09.2021
Es arī domāju, ka Katrīnei šoreiz ir taisnība. Es pat pieļaiju , ka viņa ņemās ne tik daudz dēļ naudas , kā tas , ka viņš vispār nesatiekas ar meitenēm. Meitenes jau lielas un pašas visu redz. Saulieti nedaudz zinu, ļoooooti slidens tips . Tā kā es ticu tam Katrīnes tekstam , ka mēs pat iedomāties nevaram ko viņš aiz muguras dara. Pēc nabaga viņš arī gluži neizskatās. Un viņa ego šis pamatīgi noteikti aizskar , ka par viņu taisnību stāsta. Atceros viņam bija viens laivs, kur es ar muti vaļā klausijos un nevarēju saprast kā var tā dirst. Par visu.
13.09.2023 12:23 |
 
Reitings 1355
Reģ: 18.12.2022
Valdet @ 13.09.2023 10:31
Absurds salidzinajums NL pulveri ar narkotikam. Precizaks salidzinajums butu alkohola pardosana. Un? Tad lai papucis pats oficiali un cienijami nopelna un uztur savas meitas, visas iespejas.
Vai ir pierādījumi, ka neuztur? Vucena arī stāstīja, ka nemaksā alimentus, bērnu satikt negrib, nepaiet nedēļa un izrādās, ka tie ir meli
13.09.2023 13:09 |
 
Reitings 736
Reģ: 07.04.2022
ak dieniņās.. tajās nlietēs klausīties ir kkāds vāks.. kā viņas gudrojas par to cik bērns patiesībā izmaksā bla bla blaa.. bērniem neder parasti apģērbi.. vajag kvalitatīvu (lasīt - zīmolu) apģērbu.. es atvainojos, bet ko tad viņas neiepērk saviem bērniem tikai to labāko, piemēram, chanel un dior veikalos? :D es tiešām sasmējos par šo..
kad es augu, man drēbes pirka tirgū.. manu augšanu un attīstību tas nekādi neietekmēja.. nu vismaz man tā škiet, haha :D
13.09.2023 13:11 |
 
Reitings 2410
Reģ: 20.09.2022
Kādēļ Kristaps nevarēja pajautāt par peldbiksēm? Ja nu tās bija ieliktas un tagad nopirks liekas? Kā viņa var norādīt, kādi zīmoli jāpērk?! Viņš arī ir vecāks un augošam bērnam varbūt negrib tērēt uz Nike un Geox. Tas bija augstprātīgi un pretīgi.
13.09.2023 13:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits