Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 40379
Reģ: 12.10.2022
be.beta @ 12.09.2023 06:01
ak, Vucena. kur vispār prāts? vispār vispār es domāju. sākot jau ar to, ka bērnu dislektiķi, kuram ir problēmas mācībās skolas laikā uz 2,5 nedēļām!!! laist ceļojumā. turpinot to, ka 5 gadu laikā tas būs pirmais ceļojums pie "tēva", ne viens nezina kādi tur apstākļi utml, principā pie sveša cilvēka, turpinot ar to, ka tas ceļojums jau sen bija izplānots, un viņa to zinot tieši pirms tā uzsāk savu tiesāšanos par alimentiem.
tagad lielā raudāšana un upuris. nu kur...nu kur prāts?
Ja Marijai būtu Neits svarīgs, tad viņa nekur viņu nelaistu, ja tēvam uzticība 0. Un otrs - 2,5 nedēļas prom no skolas? Marijas Instagram pārvēršas par to, kā radīt bērnam problēmas nākotnē, bet pēc tam vainot visus, ka tā noticis. Kāpēc tagad radīt vēl lielākas problēmas, kur būs daudz lielāki izdevumi, ja pat tagad kliedz, ka naudas nav? NLā nekas labāks nepaliks. Vai turpinās ignorēt bērna vajadzības, kamēŗ izaug liels un pateiks sveiki atā?
Man arī liekas, ka viņa raud, jo bail, ka Kristaps Neitu izprašņās. Un kas tur slikts? Es domāju, ja pajautā to, kā jūtas ar apkārtējiem, gan ģimeni, kā viņam iet boksā vai skolā, vai iet uz pulciņiem, nodarbībām, tas ir normāli, bet Marijai bail, jo acīmredzami Neits nekur vairs neiet. Gāja tikai tad, kad vāca čekus.
Nevajag arī Kristapu likt kā tēvu-glābēju, tomēr Marijas stāstā kaut kas šķiet dīvaini. Kāpēc viņai teikt vīra mātei, ka cer savu bērnu redzēt atpakaļ? Tas izklausās vairāk pēc tā, ka Kristaps ir centies dabūt Neitu pie sevis nevis ignorējis, ka viņam ir dēls 5 gadus.
12.09.2023 14:20 |
 
Patīk
Reitings 40379
Reģ: 12.10.2022
AnnnaMannna @ 12.09.2023 11:27
Par Vucēnas mammu blakus diskusijā ieliktas sliktas atsauksmes. Viņa auklēja kādas citas instagrameres bildi, nepieskatīja viņu, rupji izturējās utt.
Kurā diskusijā?
12.09.2023 14:30 |
 
Patīk
Reitings 2754
Reģ: 08.05.2022
CallMeAnnika @ 12.09.2023 14:30
Kurā diskusijā?

Ietekmeļu
12.09.2023 14:56 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
CallMeAnnika @ 12.09.2023 14:30
Kurā diskusijā?

Manā komentārā, protams, bija domāts bēbi, nevis bildi 😀
Ietekmeļu diskusijā, šajā lapā un vienu lapu atpakaļ https://forums.dieviete.lv/forums/topic/216839-ietekmelu-tops/?sort=DESC&pnr=2
12.09.2023 14:56 |
 
Reitings 147
Reģ: 14.12.2021
Ja tu ka mate uzskati, ka berna tevs neko berna laba nav darijis, un ja tev ka matei liekas, ka tu nevari berna tevam uzticeties, tad kapec tu palaid bernu prom ?(Zinu teviem ari ir tiesibas, bet ja sis tevs tik slikts ???) Vareja jau ari vina izvirzit, lai pavada laiku ar Neitu Latvija, ja tiesam tik loti tevs savu bernu veletos satikt, neredzu kur vinam butu problema atlidot uz Latviju? Tak Rafa, lai kads vins tur butu, ik pa laikam skreja uz Latviju del Vitas, kas liedz sim virietim ari atlidot, zinot, ka Neitam ir disleksija un ir skolas laiks, nu kapec neatlidot uz Latviju un nepavadit laiku Latvija? Kapec berns jarauj no savas vides ara?
12.09.2023 15:20 |
 
Reitings 2186
Reģ: 16.02.2021
Cik tad pēc nlšicu ieteikuma tie pulveri diena ir jādzer? Pamosties - biodrons, pirms brokastīm - drains, kaut kad vēl colagens, jaunais drain dienas garumā. Gan jau ko piemirsu, bet ja tie sūdi būtu tik labi viņām tak visām būtu jābūt kā špickām. Cik gadus tad mēģinās iesmērēt tos sūdus.
12.09.2023 16:16 |
 
Reitings 545
Reģ: 13.01.2023
Ariete @ 12.09.2023 08:31
A par ko viņa bimbā? Labai mātei neviens bērnu nevar atņemt.
Atnemt ne! Bet cik noprotu Marija sākusi tiesas procesu par alimentiem? Iespējams viņa baidās,ka Neits gribēs būt ar Tēvu un būs bērns dalīts uz abiem vecakiem,taka viena no viņiem dzīvo ārzemes,tad visu brīvlaikus tiesa var nolemt,ka bērns dzīvo pie tēva un vēl ir tā,ka,tam kam tagad “kārta auklē bērnu” tas brauc pakaļ,diezvai Marija gribēs tagad lidināties A Neita tēvam tas varbūt nesagādās problēmas! Un ja tā ,tad nevarēs vairs visus tēriņus (pusi) pieprasīt no tēva ! Es ka mamma būtu braukusi līdzi pirmo reizi,laist arī nedrīkst-ticu,ka Neita tēvs par varētu piedraudēt tad ar tiesas darbiem ! Bet ja es tā neuzticētos un baidītos,es brauktu un paliktu kāda hotelī turpat un katru dienu sazinātos ar dēlu un ja nu kas,tad pāris mīnusu laikā,varētu jau bērnu savākt! Viņa maz baidās,ka nenotiek Magones liktens z😄 tur tētis Anglijā zinošāks arī atņēma Magonei bērnu 🙈😄
12.09.2023 16:37 |
 
Reitings 165
Reģ: 28.01.2022
Kā IG atrast Neita tēvu?
12.09.2023 23:38 |
 
Reitings 2566
Reģ: 10.04.2022
Mmaija @ 12.09.2023 23:38
Kā IG atrast Neita tēvu?

Kristaps Vucens, bet es kaut kad sakatījos, bija slēgtais profils
13.09.2023 07:03 |
 
Reitings 25079
Reģ: 21.10.2022
Vai tad Vasiļevska , Vucēnas iedvesmosta , ex hokejistu arī dos uz alimentiem ? Ņemšot ,,labāko,, juristu , uzsverot ,, tēviņš par meitenēm neliekoties ne zinis ,,
13.09.2023 08:15 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
Blocked @ 13.09.2023 08:15
Vai tad Vasiļevska , Vucēnas iedvesmosta , ex hokejistu arī dos uz alimentiem ? Ņemšot ,,labāko,, juristu , uzsverot ,, tēviņš par meitenēm neliekoties ne zinis ,,
bļin, man tik smieklīgi tas izklausās, ka Kača izbrīnīta par to, ka attiecības sabojājas vienmēr, kad pasakot, ka bērniem vajag ēst😁 loģiski, tas stulbi izklausās. 😁 Braukā riņķī apkārt, bet vēršas pie Tēva ar tekstu- bērniem vajag ēst. Pēc bomzes izklausās, es arī uz neko tādu nereaģētu. Kāpēc jātēlo tas, kas Tu neesi? Pa tiešo ir jāsaka- vajag apavus, drēbes utt. Un vēl smieklīgāk, ka ir jauna ģimene, bet Tu IG čīksti par veco, vai tad Pēterītis nevar jūs visas nodrošināt? Aj, aj. Ja Saulietis nemaksā, lai nemaksā, bērni arī neinteresē- tā, acīmredzot, izlēmis. Tač, basta!
13.09.2023 09:11 |
 
Reitings 2410
Reģ: 20.09.2022
Vārdotāja @ 13.09.2023 09:11
bļin, man tik smieklīgi tas izklausās, ka Kača izbrīnīta par to, ka attiecības sabojājas vienmēr, kad pasakot, ka bērniem vajag ēst? loģiski, tas stulbi izklausās. ? Braukā riņķī apkārt, bet vēršas pie Tēva ar tekstu- bērniem vajag ēst. Pēc bomzes izklausās, es arī uz neko tādu nereaģētu. Kāpēc jātēlo tas, kas Tu neesi? Pa tiešo ir jāsaka- vajag apavus, drēbes utt. Un vēl smieklīgāk, ka ir jauna ģimene, bet Tu IG čīksti par veco, vai tad Pēterītis nevar jūs visas nodrošināt? Aj, aj. Ja Saulietis nemaksā, lai nemaksā, bērni arī neinteresē- tā, acīmredzot, izlēmis. Tač, basta!
tad vajag arī atteikties no tēva tiesībām, citādi, kad būs vecs, bērniem būs jādala uz pusēm pansionāts, kas nav maza summa, vismaz 700€ mēn
13.09.2023 09:15 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Vārdotāja @ 13.09.2023 09:11
bļin, man tik smieklīgi tas izklausās, ka Kača izbrīnīta par to, ka attiecības sabojājas vienmēr, kad pasakot, ka bērniem vajag ēst? loģiski, tas stulbi izklausās. ? Braukā riņķī apkārt, bet vēršas pie Tēva ar tekstu- bērniem vajag ēst. Pēc bomzes izklausās, es arī uz neko tādu nereaģētu. Kāpēc jātēlo tas, kas Tu neesi? Pa tiešo ir jāsaka- vajag apavus, drēbes utt. Un vēl smieklīgāk, ka ir jauna ģimene, bet Tu IG čīksti par veco, vai tad Pēterītis nevar jūs visas nodrošināt? Aj, aj. Ja Saulietis nemaksā, lai nemaksā, bērni arī neinteresē- tā, acīmredzot, izlēmis. Tač, basta!

Nu jau, nu jau. Tas, ka Pēteris var atļauties uzturēt visus, nenozīmē, ka tēvam nav jāmaksā uzturīdzekļi.
Ja negribas to darīt, tad jaatsakās no tēva tiesībām un Pēterim jāadoptē meitenes. Tad jā, tad nav jādod ne kapeika, bet kamēr papaša skaitās tēvs, patēva esība meitenēm nenoņem viņa pienākumu rūpēties par saviem bērniem.
Kad pļeška būs vēl plikāka, tad gan meitas vajadzēsies..
13.09.2023 09:22 |
 
Reitings 317
Reģ: 01.05.2022
Kaspars IG storijos Vasiļevska kundzei ļoti smuki atbildēja :D
Visu cieņu, pulveri tiešām apēd smadzeņu šūnas :D
13.09.2023 09:33 |
 
Reitings 25
Reģ: 30.03.2022
Pēc saulieša story izskatās , ka Kača piepušķojusi kaut ko. Pārmerīga Nesertifeicētu uztura bagātinātāju lietošana nodara neatgriezeniskus smadzeņu bojājumus. Te izskatas ka jaiet pēc popkarna, būs publiska netīrās veļas mazgāšana 😀
13.09.2023 09:34 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
Švīka @ 13.09.2023 09:22

Nu jau, nu jau. Tas, ka Pēteris var atļauties uzturēt visus, nenozīmē, ka tēvam nav jāmaksā uzturīdzekļi.
Ja negribas to darīt, tad jaatsakās no tēva tiesībām un Pēterim jāadoptē meitenes. Tad jā, tad nav jādod ne kapeika, bet kamēr papaša skaitās tēvs, patēva esība meitenēm nenoņem viņa pienākumu rūpēties par saviem bērniem.
Kad pļeška būs vēl plikāka, tad gan meitas vajadzēsies..
pff, ja līdz šim Kačai nevajadzēja, tad tagad vajag jo Vucēna prasa?😁 vai tas ir stilīgi prasīt.
Varbūt tomēr NL grimst?
Tik daudzas sievietes ir duras, jo mazgā savu netīro veļu IG un nespēj to visu ar godu un cieņu nokārtot. Uzmanības deficīts pamatīgs..
Kaspars jau iemaucis pretī jaunkundzei😁 mož taisnība?
13.09.2023 09:36 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Studente123 @ 13.09.2023 09:34
Pēc saulieša story izskatās , ka Kača piepušķojusi kaut ko. Pārmerīga Nesertifeicētu uztura bagātinātāju lietošana nodara neatgriezeniskus smadzeņu bojājumus. Te izskatas ka jaiet pēc popkarna, būs publiska netīrās veļas mazgāšana ?

Un tomēr, izņemot šo hashtagu, neko reālu sevis attaisnošanai nav pateicis. Es gan šoreiz uzskatu, ka tā arī ir, kā Katrīne teica. Un iemesls varētu būt, ka nav baigi daudz naudas. Un visu, kas ir, gribas ieguldīt sevī... Katrā ziņā Kaspis jau arī ir tāds tuktuks reāls, viņi ar Kaču no viena zara :D
13.09.2023 09:47 |
 
Reitings 317
Reģ: 01.05.2022
Man kaut kā šķiet ka Katrīne pirms kāda laika dziedāja citu dziesmu (Saulietis rūpejas par meitām, abiem labas savstarpējas attiecības) un tagad alimentu topiks pacēlās un pagrieza visu otrādi.
Es ceru ka nu jau beidzot NL 'lielais peļnu avots" iet uz leju
Nebrīnīšos ja tūliņ arī Eglīte sāks savu kviecienu
13.09.2023 09:49 |
 
Reitings 2230
Reģ: 10.09.2021
Katrine nekad nav dziedajusi dziesmu pec skirsanas, ka Saulietis rupejas par meitam. Nu jau piepusko komentaros te. To, ka labas attiecibas gan ir teikusi un tagad klausoties logiski, jo neko nepieprasija. Bet process jau ir ieildzis kamer Saulietis sakarto savu dzivi un Katrine saprot, ka tas nav vairs ok. Nee nu, tas ir skaidrs, Kasparam vienalga sobrid par meitam, ne tiekas, ne dod naudu. Tie ir fakti.
13.09.2023 09:56 |
 
Reitings 2230
Reģ: 10.09.2021
Atceraties ka Kachinja centas palidzet ar flox Kasparam utt. Iedrosinaja vinu nodarboties ar NL, reklameja vina tos pelmenus, vina publiski ir gana daudz atbalstijusi, lai vins saktu atkal normali pelnit un aizietu vinam sava dzive. Kas notika ar flox??? Kas notika ar Kaspara NL? Tieshi taa, nogaja pa burbuli… tas liecina par Kasparu, nemak savest lietas lidz galam.
13.09.2023 09:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits