Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 260
Reģ: 16.06.2023
Brauc tagad, jo divas reizes lētāk, nekā augustā. Kapeiku iepist svarīgāk par bērnu izglītību
09.09.2023 11:12 |
 
Patīk
Reitings 40375
Reģ: 12.10.2022
Kāpēc Marija ietagoja universitāti nevis Stomatoloģijas institūtu? :D Kāds sakars mācību iestādei ar bērna zobu? :D Un tik gari storiji ar čīkstēšanu par to.
09.09.2023 11:52 |
 
Reitings 1562
Reģ: 30.07.2023
Es jau neesmu pret ceļojumiem ar Bērniem. Tas ir forši, ka bērnus var aizvest uz Turciju u.t.t.
Bet vai tas ir jādara gada sākumā. tikai otrā skolas nedēļa būs, ka jau meitenes kavē skolu. Un kāds attaisnojošs iemesls viņām būs skolai kāpēc viņas nav skolā. būs neattaisnotas stundas un ja ir kāds kontroldarbs būs NV un tas viņām būs jāizlabo un jāsteidz viss iemācīties, lai tiktu jaunajām tēmām līdzi.
Bezatbildīga rīcība!
09.09.2023 11:59 |
 
10 gadi
Reitings 10889
Reģ: 15.03.2012
Saulietes Pēteris gan pēc tāda riktīga krievu tūrista izskatās, tas otrādi uzliktais kepons, somiņa uz krūtīm, krokši, vēl tikai adidas trenuškas ar svītrām sānos pietrūka 🙈
09.09.2023 12:14 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Hmmm1 @ 09.09.2023 11:59
Es jau neesmu pret ceļojumiem ar Bērniem. Tas ir forši, ka bērnus var aizvest uz Turciju u.t.t.
Bet vai tas ir jādara gada sākumā. tikai otrā skolas nedēļa būs, ka jau meitenes kavē skolu. Un kāds attaisnojošs iemesls viņām būs skolai kāpēc viņas nav skolā. būs neattaisnotas stundas un ja ir kāds kontroldarbs būs NV un tas viņām būs jāizlabo un jāsteidz viss iemācīties, lai tiktu jaunajām tēmām līdzi.
Bezatbildīga rīcība!

Nu kā, meitas tiek audzinātas tā, ka smadzene visticamāk nebūs baigi jānodarbina, tāpat kā mātei.
Un piekrītu, ka Pēča izskatās maksimāli losīgi. Vienmēr :D
09.09.2023 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 10889
Reģ: 15.03.2012
Nez, Sauliete par to Ekziperī starptautisko skolu ieminējās, jo cer uz sadarbībiņu? Ja jau bērnudārzu bez esoša bērnudārnieka reklamēja, tad tāda skola būtu kā reiz, tik vai skolai tāda reklāma 😄
09.09.2023 13:08 |
 
Reitings 1354
Reģ: 18.12.2022
Hmmm1 @ 09.09.2023 10:29
Vucēna Neitu sūtīs prom pie Tēva.
Skatos Ex sauliete ar bērniem un savu Pēteri ceļojumā brauc? Vai tiešām nebija vasarā laiks braukt uz visādiem ceļojumiem? Ir tikai sākusies skola!
Es nekad ar bērniem nebrauktu ceļojumā skolas laikā. Ir tak domāti brīvlaiki...
Vai pēc šiem ceļojumiem bērni spēs tikt jaunajām tēmām līdzi?
tak Sauliete mūžīgi mauc skolas laikā ar bērniem. Tur taču meitenes audzina savās pēdās, izglītību tam nevajag. Tas nekas, ka pati senāk brīnījās, ka meitenēm grūti ar mācībām iet. Un itkā dēļ tā īrēja viņām dzīvokli atsevišķi
09.09.2023 13:24 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
Hmmm1 @ 09.09.2023 11:59
Es jau neesmu pret ceļojumiem ar Bērniem. Tas ir forši, ka bērnus var aizvest uz Turciju u.t.t.
Bet vai tas ir jādara gada sākumā. tikai otrā skolas nedēļa būs, ka jau meitenes kavē skolu. Un kāds attaisnojošs iemesls viņām būs skolai kāpēc viņas nav skolā. būs neattaisnotas stundas un ja ir kāds kontroldarbs būs NV un tas viņām būs jāizlabo un jāsteidz viss iemācīties, lai tiktu jaunajām tēmām līdzi.
Bezatbildīga rīcība!

Kad biju skolas vecumā, pamatskola-vidusskola, patstāvīgi braucu ceļojumos ar ģimeni tieši skolas laikā, ne vienmēr tie bija tādi atpūtas braucieni, bet arī apciemojumu, vecākiem darba un mani bieži ņēma līdzi, reti kurā vasarā sanāca izplānot tā, ka varetu doties kaut kur. Man uz to brīdi bija patiess prieks labāk kaut kur braukt, nevis sēdēt skolā. Nebiju šajā skolas laika posmā teicamniece, bet atzīmes nebija nekādas kritiskās, ar visiem ceļojumiem un kavējumiem, mācījos visur 6-9. Atzīmes uzlaboju vidusskolas beigās dēļ universitātes. Skolā par kavējumiem tā arī tika teikts, ka ir izplānots brauciens uz ārzemēm, un neviens nekad neko neteica. Atceroties tagad visu, uzskatu, ka tas bija tikai pluss braukt, nevis sēdēt skolā. Jo aiziet pēc tam uzrakstīt 2-4 kontroldarbus un iziet cauri vielai skolas vecumā nav sarežgīti. Tas vairāk ir atkarīgs no vecākiem un kādas ir attiecības ar disciplīnu. Protams, ja gadā tie ir vairāki braucieni tikai uz Turciju vai Ēģipti, tad attiecīgi šādos braucienos diezvai ir jēga un maz ticams, ka bērniem paplašinās redzes loks.
09.09.2023 14:05 |
 
Reitings 1798
Reģ: 13.09.2021
Man arī laikam nepopulārs viedoklis, bet uzskatu , ka dažkārt bērns iegūst vairāk redzot pasauli, nevis sēžot skolas solā.
Skolas pirmajās nedēļās kāreiz nekas nopietns parasti nenotiek. Atkārto iepriekšējā gada vielu utt. Par Neitu gan , laikam, cits stāsts dēļ disleksijas .
09.09.2023 14:21 |
 
Reitings 1562
Reģ: 30.07.2023
Elizabeteeee @ 09.09.2023 14:05

Kad biju skolas vecumā, pamatskola-vidusskola, patstāvīgi braucu ceļojumos ar ģimeni tieši skolas laikā, ne vienmēr tie bija tādi atpūtas braucieni, bet arī apciemojumu, vecākiem darba un mani bieži ņēma līdzi, reti kurā vasarā sanāca izplānot tā, ka varetu doties kaut kur. Man uz to brīdi bija patiess prieks labāk kaut kur braukt, nevis sēdēt skolā. Nebiju šajā skolas laika posmā teicamniece, bet atzīmes nebija nekādas kritiskās, ar visiem ceļojumiem un kavējumiem, mācījos visur 6-9. Atzīmes uzlaboju vidusskolas beigās dēļ universitātes. Skolā par kavējumiem tā arī tika teikts, ka ir izplānots brauciens uz ārzemēm, un neviens nekad neko neteica. Atceroties tagad visu, uzskatu, ka tas bija tikai pluss braukt, nevis sēdēt skolā. Jo aiziet pēc tam uzrakstīt 2-4 kontroldarbus un iziet cauri vielai skolas vecumā nav sarežgīti. Tas vairāk ir atkarīgs no vecākiem un kādas ir attiecības ar disciplīnu. Protams, ja gadā tie ir vairāki braucieni tikai uz Turciju vai Ēģipti, tad attiecīgi šādos braucienos diezvai ir jēga un maz ticams, ka bērniem paplašinās redzes loks.
Nu nejau visiem ir gudras galvas. Jo no Katrines vienā sērijā teica, ka Kortnijai ir grūtības ar mācībām!
Nu nejau visās skolās ir tikai pagājušā gada tēmas. Man māsas meitai 8.klasē jau jaunas tēmas ņēma un runāja, ka drīzumā būs par to pārbaudes darbs! Tā kā es saprotu ceļošana ir forša, bet nu vai tad nevar izvēlēties brīvlaikus - rudens, ziemas, pavasara?
09.09.2023 14:42 |
 
Reitings 1798
Reģ: 13.09.2021
Hmmm1 @ 09.09.2023 14:42
Nu nejau visiem ir gudras galvas. Jo no Katrines vienā sērijā teica, ka Kortnijai ir grūtības ar mācībām!
Nu nejau visās skolās ir tikai pagājušā gada tēmas. Man māsas meitai 8.klasē jau jaunas tēmas ņēma un runāja, ka drīzumā būs par to pārbaudes darbs! Tā kā es saprotu ceļošana ir forša, bet nu vai tad nevar izvēlēties brīvlaikus - rudens, ziemas, pavasara?

Bet tapēc jau mums katrai ir savi bērni un savi uzskati.Tas nav aizliegts. Skolā ir jāraksta iesniegums, kur skolotāji katra priekšmeta , paraksta , ja piekrīt palaist bernu. Ja nepiekristu , tad gan jau nebrauktu. Tev tas šķiet nepieņemami , tu neved. Kam liekas pieņemami, tie ved. Tev jau neprasa iemācīt iekaveto vielu.
09.09.2023 15:04 |
 
Reitings 12072
Reģ: 06.07.2022
Zebradivi @ 09.09.2023 14:21
Man arī laikam nepopulārs viedoklis, bet uzskatu , ka dažkārt bērns iegūst vairāk redzot pasauli, nevis sēžot skolas solā.
Skolas pirmajās nedēļās kāreiz nekas nopietns parasti nenotiek. Atkārto iepriekšējā gada vielu utt. Par Neitu gan , laikam, cits stāsts dēļ disleksijas .

Redzot' "Rixos" viesnīcu, Tu gribēji teikt :)
09.09.2023 15:17 |
 
Reitings 1798
Reģ: 13.09.2021
EmilijaArm @ 09.09.2023 15:17

Redzot' "Rixos" viesnīcu, Tu gribēji teikt :)

Iespējams redzēs tikai viesnīcu, nezinu .😂 Bet palieku pie tā , ka katra mamma tomēr pati var izvērtēt vai viņas bērns var doties mācību laikā ceļojumā , vai nē. Nevis klausīt foruma viszinošās mammas.
09.09.2023 15:28 |
 
Reitings 1354
Reģ: 18.12.2022
Zebradivi @ 09.09.2023 15:28

Iespējams redzēs tikai viesnīcu, nezinu .? Bet palieku pie tā , ka katra mamma tomēr pati var izvērtēt vai viņas bērns var doties mācību laikā ceļojumā , vai nē. Nevis klausīt foruma viszinošās mammas.
neviens neliek klausīt. Bet reizēm tomēr te ir pa kādai gudrai pērlei. Un vismaz Saulietes gadījumā lielākā daļa ceļojumu aprobežojas ar tusesanu pie baseina/jūras un šopingu. Tur neko daudz vērtīgu neredzēt. Foruma "mammas" vienkārši neizprot to loģiku vai tiešām ir gudri vest bērnu ceļojumā mācību laikā, ja paši atzīst, ka ir problēmas ar mācībām, ko atzīst gan Vucena, gan Sauliete un abas regulāri tik un tā ved turklāt ne tikai septembra sākumā, bet arī ziemā un pavasarī, tādējādi bērniem radot caurumu vielas apguvē, kas tā jau grūti iet un lieku slodzi, stresu
09.09.2023 16:05 |
 
Reitings 1798
Reģ: 13.09.2021
Man tā besī kad Vucēna izsakās par Latviju , sen jau visi sporta pasaulē zin kas ir Latvija.
09.09.2023 16:54 |
 
Patīk
Reitings 40375
Reģ: 12.10.2022
Hmmm1 @ 09.09.2023 11:59
Es jau neesmu pret ceļojumiem ar Bērniem. Tas ir forši, ka bērnus var aizvest uz Turciju u.t.t.
Bet vai tas ir jādara gada sākumā. tikai otrā skolas nedēļa būs, ka jau meitenes kavē skolu. Un kāds attaisnojošs iemesls viņām būs skolai kāpēc viņas nav skolā. būs neattaisnotas stundas un ja ir kāds kontroldarbs būs NV un tas viņām būs jāizlabo un jāsteidz viss iemācīties, lai tiktu jaunajām tēmām līdzi.
Bezatbildīga rīcība!
Kamēr mācās valsts skolā, tikmēr domā, ka var kavēt un neiespringst. Bet ja vecāko meitu plāno sūtīt Ekziperī vai Starptautiskajā skolā par 20k gadā, tad tur nebūs pieļaujams kavēt, jo grib aizbraukt ceļojumā.
Lai arī tur maksā vecāki, no skolēniem prasa augstus sasniegumus un nopietnu attieksmi pret mācībām. Vai meita tiks kādā no tām skolā iekšā, ja kavē 9.klasi? Kuru katru tur arī neuzņem.
09.09.2023 17:39 |
 
Patīk
Reitings 40375
Reģ: 12.10.2022
Krizdole @ 09.09.2023 13:08
Nez, Sauliete par to Ekziperī starptautisko skolu ieminējās, jo cer uz sadarbībiņu? Ja jau bērnudārzu bez esoša bērnudārnieka reklamēja, tad tāda skola būtu kā reiz, tik vai skolai tāda reklāma ?
Varbūt grib sadarbību, bet cik no viņas sekotājiem tādu skolu var atļauties? Neesmu vēl nevienai influencerei redzējusi sadarbību ar kādu no šīm skolām. Ir vēl arī Starptautiskā skola Piņķos.
Un bērnam arī ir jāizpilda attiecīgi kritēriji, lai tiktu uzņemta skolā.
09.09.2023 17:43 |
 
Reitings 1798
Reģ: 13.09.2021
CallMeAnnika @ 09.09.2023 17:43
Varbūt grib sadarbību, bet cik no viņas sekotājiem tādu skolu var atļauties? Neesmu vēl nevienai influencerei redzējusi sadarbību ar kādu no šīm skolām. Ir vēl arī Starptautiskā skola Piņķos.
Un bērnam arī ir jāizpilda attiecīgi kritēriji, lai tiktu uzņemta skolā.

Pēc tā kā viņa stāstija , man šķita , ka viņai jau ir sadrbība. Bet laikam jau nav vēl.
09.09.2023 17:57 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
Zebradivi @ 09.09.2023 15:28

Iespējams redzēs tikai viesnīcu, nezinu .? Bet palieku pie tā , ka katra mamma tomēr pati var izvērtēt vai viņas bērns var doties mācību laikā ceļojumā , vai nē. Nevis klausīt foruma viszinošās mammas.

Nu, ne mamma īsti var izvērtēt vai bērns var doties macību laikā ceļojumā. To tomēr labāk izvērtēs mācību priekšmeta skolotājs. Un ne velti bērniem mācību gada laikā ir ieplānoti brīvlaiki, un tie jau ir zināmi pirms mācību gada sākuma. Tad uz to laiku var jau iepriekš saplānot ceļojumus.
09.09.2023 18:37 |
 
Reitings 445
Reģ: 03.08.2022
Redzēju šodien vucēnas mazos bērnus Vecrīgā ar aukli. Jauna meitene bija, pēc skolnieces izskatījās, ig redzēta nav. Atradusi lēto darba spēku.
09.09.2023 18:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits