Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
magdalena333 @ 05.09.2023 11:50
Un atkal pretrunas, viņa varot atstāt tikai pie pazīstamiem, tajā pašā laikā atstāj pie kaut kādas sekotājas, jo tak tad, kad svarīgs tusiņš, tad tomēr piemirstās savi principi?Un hallo, vai draudzene nav tā pati paziņa? Viņas draudzene (?) bļāvusi uz Neitu, tāpēc viņa varot atstāt tikai pie paziņām (?), bet nu, ja ļoti vajag, tad tomēr pie kādas sekotājas, kas piesakās???

Man TIEŠI tāds pat viedoklis :D Pie tam "ja ļoti vajag" = pie manikīra :D
Un vispār viņa atstāj tādas whatever matuškas iespaidu, nevis atbildīgās mātes. Nu nevar tikai ar žēlu di*šanu visiem aizmālēt acis, tāpat viņas reālā attieksme un darbības ir redzamas.
Tikko drāma ar dēla autobusu arī likās tīri uz Instagram mērķēta. Pati neiedod bērnam telefonu, nosūta pēc neeksistējoša autiņu saraksta un pēc tam it kā satraucas. Bet kad dēls ir blakus, tad viņu nemaz nerāda, bet atkal runā Instagramam
Un vēl - viņa esot influencere, kas pēc gadiem būšot cik tur atpazīstama! Dārgā Maša, Tu šobrīd esi “atpazīstama” ļoti šauram lokam, bet par nākotni runājot - Tavs NL kuģis grimst, Tu nekur debesīs nekāpsi :D
05.09.2023 12:12 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
Apple of my eye @ 05.09.2023 12:12

Man TIEŠI tāds pat viedoklis :D Pie tam "ja ļoti vajag" = pie manikīra :D
Un vispār viņa atstāj tādas whatever matuškas iespaidu, nevis atbildīgās mātes. Nu nevar tikai ar žēlu di*šanu visiem aizmālēt acis, tāpat viņas reālā attieksme un darbības ir redzamas.
Tikko drāma ar dēla autobusu arī likās tīri uz Instagram mērķēta. Pati neiedod bērnam telefonu, nosūta pēc neeksistējoša autiņu saraksta un pēc tam it kā satraucas. Bet kad dēls ir blakus, tad viņu nemaz nerāda, bet atkal runā Instagramam
Un vēl - viņa esot influencere, kas pēc gadiem būšot cik tur atpazīstama! Dārgā Maša, Tu šobrīd esi “atpazīstama” ļoti šauram lokam, bet par nākotni runājot - Tavs NL kuģis grimst, Tu nekur debesīs nekāpsi :D

Vislabākais bija pateikt, ka varbūt pēc pāris gadiem viņa būšot prezidente 🤣🤣🤣🤣🤣
05.09.2023 12:16 |
 
Reitings 2796
Reģ: 17.03.2022
Ex Sauliete beidz filmēt storijus bez krūštura..... Tev tur īsti kkas nav labi ar tiem krūšu galiem......
05.09.2023 12:44 |
 
Reitings 736
Reģ: 07.04.2022
Zebradivi @ 04.09.2023 18:27

Drausmīga loģika. Kapēc , nu kapēc , ja bērnam šķirta ģimene uzreiz pepco jāģērbjas???? Var atļauties gan viņa, gan viņš un to arī prasa no Kristapa. Uz pusēm maksāt visu.
Es arī neesmu Marijas fane, bet kamooon, nu dīvainas jūs esat. Pašas neprasītu? Ja zinat , ka ir no kā prasīt. Nekas bērniņ, velc pepco?

kas vainas pepco? :D:D
05.09.2023 12:53 |
 
Reitings 12072
Reģ: 06.07.2022
Maiga. @ 05.09.2023 12:44
Ex Sauliete beidz filmēt storijus bez krūštura..... Tev tur īsti kkas nav labi ar tiem krūšu galiem......

Acīmredzot viņa ir veikusi areolu samazināšanu, tad apkārt zirnītim ir tāds nesmuks, nedabiski simetrisks rētas aplis. Izskatās kā kaut kādas zīžļu uzlīmes.
05.09.2023 12:58 |
 
10 gadi
Reitings 10889
Reģ: 15.03.2012
EmilijaArm @ 05.09.2023 12:58

Acīmredzot viņa ir veikusi areolu samazināšanu, tad apkārt zirnītim ir tāds nesmuks, nedabiski simetrisks rētas aplis. Izskatās kā kā kaut kādas zīžļu uzlīmes.

Man pēc acīm izskatās 🙈 nemaz nedzirdu, ko viņa stāsta, jo tās milzīgās acis, ik pa laikam nokratoties, vēro 😄
05.09.2023 13:01 |
 
Reitings 24032
Reģ: 18.08.2022
Pėdējās nedēlās Maša izskatās konkrēti izmisusi!
Liekas viss paliek arvien sliktāk!
To ,ka bernus itkā negrib vest pie aukles ,jo nezin kas tur notiks ir pilnīgs bullshit! Sāksim jau ar to ,ka normala mate kurai ir iespejas finansiali tomer izvelesies akreditetu aukli,kam ir zinašanas ,pirmas palidzibas kursi utt,nevis random katru dienu mekles Ig pazinas pie kuram uz paris h nogrūst bernus (iemesls protams ir nauda ,jo tad nav jamaksa)
Maša dzemdejot laikam bija planojusi,ka vinas mutere visus bernus audzinās un Maša vares tikai atmest paris kruizus gada un ar to būs pietiekami,bet lidz ko kruiziem naudas nav izradas mammite ar nav mierā sikos par pliku paldies auklet!
Vēl kas,ja Saulietei ir augstaka kvalifikācija un alga 5k ,tas nozime ka Marijai iespejams ir krietni mazaka alga ,jo ir tikai star kvalifikācija ,pienemu pat ja alga ir kadi 3-4 k vinai stabili ir par maz ,maja vien gan jau maksa kadu 1k pluss rekini(gan jau visur ir normali paradi,nebrinišos ja pēc tam uzzinasim,ka par elektribu nav maksats,jo Marija taču “aizmirst” ka rekini jamaksa!
Tāpat ,kā no vecas dzivesvietas gan jau laipni paludza “izvakties” nevis Marija peksnji izdomaja,ka grib uz citurieni parvakties komplektā ar draudzeni 😅😂
Šoppinga Maša ar nav bijusi sen ,visas šmotkas tikai no sadarbibam vai pidžamā katru dienu staigā.
Man ir žēl berni ,bet nav žēl Maša ,vina gadiem sludinaja cik NL ir labi,daudzas meitenes savu pedejo naudu iebāza produktos un katru menesi pievilka astites,tikai lai Maša varetu labas kvalifikacijas noslegt un dzert šampi katru dienu ,celot un ēst austeres pa weekendu!
Nu tagad lai Maša izbauda ,ka tas ir kad jadoma biški lidzi,ceru ka NL pavisam drīz nogrims.
Un kronis visam Maša tagad sevi sauc par influenceri,ha ha tiešam domā ar to naudu tagad pelnit,es loti ceru ka lielas kompanijas divreiz padomas pirms saistisies ar vinu,savadak būs atkal kartejais airbaltic skandals .
05.09.2023 13:08 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
Krizdole @ 05.09.2023 13:01

Man pēc acīm izskatās ? nemaz nedzirdu, ko viņa stāsta, jo tās milzīgās acis, ik pa laikam nokratoties, vēro ?

Šodien tas nebija tik traki. Šorīt šausmīgi izklausījās tā skaļā elpas ievilkšana starp teikumiem.
05.09.2023 14:13 |
 
Reitings 1587
Reģ: 27.04.2023
SantaBarbara @ 05.09.2023 13:08
Pėdējās nedēlās Maša izskatās konkrēti izmisusi!
Liekas viss paliek arvien sliktāk!
To ,ka bernus itkā negrib vest pie aukles ,jo nezin kas tur notiks ir pilnīgs bullshit! Sāksim jau ar to ,ka normala mate kurai ir iespejas finansiali tomer izvelesies akreditetu aukli,kam ir zinašanas ,pirmas palidzibas kursi utt,nevis random katru dienu mekles Ig pazinas pie kuram uz paris h nogrūst bernus (iemesls protams ir nauda ,jo tad nav jamaksa)
Maša dzemdejot laikam bija planojusi,ka vinas mutere visus bernus audzinās un Maša vares tikai atmest paris kruizus gada un ar to būs pietiekami,bet lidz ko kruiziem naudas nav izradas mammite ar nav mierā sikos par pliku paldies auklet!
Vēl kas,ja Saulietei ir augstaka kvalifikācija un alga 5k ,tas nozime ka Marijai iespejams ir krietni mazaka alga ,jo ir tikai star kvalifikācija ,pienemu pat ja alga ir kadi 3-4 k vinai stabili ir par maz ,maja vien gan jau maksa kadu 1k pluss rekini(gan jau visur ir normali paradi,nebrinišos ja pēc tam uzzinasim,ka par elektribu nav maksats,jo Marija taču “aizmirst” ka rekini jamaksa!
Tāpat ,kā no vecas dzivesvietas gan jau laipni paludza “izvakties” nevis Marija peksnji izdomaja,ka grib uz citurieni parvakties komplektā ar draudzeni ??
Šoppinga Maša ar nav bijusi sen ,visas šmotkas tikai no sadarbibam vai pidžamā katru dienu staigā.
Man ir žēl berni ,bet nav žēl Maša ,vina gadiem sludinaja cik NL ir labi,daudzas meitenes savu pedejo naudu iebāza produktos un katru menesi pievilka astites,tikai lai Maša varetu labas kvalifikacijas noslegt un dzert šampi katru dienu ,celot un ēst austeres pa weekendu!
Nu tagad lai Maša izbauda ,ka tas ir kad jadoma biški lidzi,ceru ka NL pavisam drīz nogrims.
Un kronis visam Maša tagad sevi sauc par influenceri,ha ha tiešam domā ar to naudu tagad pelnit,es loti ceru ka lielas kompanijas divreiz padomas pirms saistisies ar vinu,savadak būs atkal kartejais airbaltic skandals .

Influencere😂😂😂
Bet agrāk tak gavilēja- manā kontā nekad nav un nebus nekādu reklāmu vai sadarbību😂 nu ko Maša, jāiet drīz būs uz darbu- jo Tava influencēšana var būt tikai tinderrandiņi un vēl kāda grūtniecība
05.09.2023 14:23 |
 
Reitings 1562
Reģ: 30.07.2023
KrūzīteDūzīte @ 05.09.2023 14:23

Influencere???
Bet agrāk tak gavilēja- manā kontā nekad nav un nebus nekādu reklāmu vai sadarbību? nu ko Maša, jāiet drīz būs uz darbu- jo Tava influencēšana var būt tikai tinderrandiņi un vēl kāda grūtniecība
Never say Never :D
05.09.2023 14:30 |
 
Reitings 1587
Reģ: 27.04.2023
KurVag123 @ 05.09.2023 10:28

Tieši tā, es jau minēju, ka man arī ir šaubas par 1500 eiro. Bet tas, ka summa noteikti ir vairāk kā 186 reiz 2, tas arī ir fakts. Vismaz man. Es Marijas vietā sāktu algot oficiālu aukli, lai viņas izrakstītos rēķinus arī varētu iesniegt tiesā, jo Diāna bez čekiem, diemžēl, ir tikai bezmaksas aukle, kurai tiesa uzskatīs, ka var arī nemaksāt.

Bet Marijai tak viss darba ir no majam- kam tad vajadziga ta aukle?😂 karteja pretruna!
Cik viss forshi- brivais grafiks utt., bet tad beigas tomer nav brivais un nav kur bernus likt? Pati nez vairs saprot ko runa?
05.09.2023 14:45 |
 
Patīk
Reitings 40375
Reģ: 12.10.2022
KurVag123 @ 05.09.2023 09:11
Jā, diez vai tie ir 1500 eiro mēnesī (kas būtu no katra pa 750), bet arī šis sadalījums puse uz pusi Marijas gadījumā nav taisnīgs, jo bērns 24/7h ir ar viņu vai viņas “saorganizētajām” personām. Sadalījums puse uz pusi būtu godīgs, ja Kristaps Neitu ņemtu 2 nedēļas mēnesī. Tad jā, neviens vecāks neko nav parādā un neviens nevienam neko nemaksā. Bet šajā gadījumā, ja viņai būtu jāalgo aukle, cik tas izmaksātu? Kāda ir aukles stundu likme? Tur jau arī salasītos vairāki desmiti, ja ne simti eiro. Un strādājošam vecākam vienam pašam, kuram nav varbūt omīšu un opīšu vai tādas Diānas, ir jāalgo aukles, lai varētu pelnīt iztiku vai arī aizbraukt atpūsties kādreiz bez bērniem, tas ir normāli un tas maksā. Marijas gadījumā viņa nevar atstāt Kristapam bērnu bezmaksas, jo viņa vienkārši nav bērna dzīvē. Viegli spriest no pilnas ģimenes skatu punkta, kur ir divi pelnītāji un divi pieskatītāji, tad tiešam var likties, ka bērns neko daudz nemaksā.
Un kā izdzīvo tie, kuriem ir 2-3 bērni un ienākumi, teiksim, vidējie - 1,1k uz rokas? Kopā 2-2,5k par abiem. Ir zināma viena ģimene ar vienu mazu bērnu un skolnieku. Tad sanāk, ka uz skolnieku ir jātērē 1,5k un atlikušie 500-1k eiro ir pārējiem ģimenes locekļiem + ikmēneša izdevumu segšanai?
Neaizstāvu nevienā brīdī Kristapu un piekrītu, ka ir jāmaksā vairāk, bet kāpēc tieši tagad? Iepriekš Neitam nebija disleksija? Nevajadzēja zābakus un drēbes? Negāja pie logopēda? Neēda ikdienā?
Es nerunāju par visiem vīriešiem, kuri nemaksā alimentus, bet Vucēna Kristapu pieradināja pie šī. Kur viņa bija ātrāk? Jo NL nauda bija, tagad nav vairs tur zelta bedre. Kā 3 bērnu mātei viņai vajadzēja nodrošināties, jo tīkla mārketings var vienu dienu sabrukt nevis bļaut tikai tad, kad ir jau viss slikti un dzemdēt vēl bērnus.
Un domāju, ka tagad viņa apzinās, cik ar Neitu ir sarežģīti, jo iepriekš viņas mamma bija kopā ar puiku lielāko laiku.
Kristapa mīnuss ir, ka viņš vispār neinteresējas par savu bērnu, bet ja Marija vēlas bērniem to labāko un cīnās par lielajiem alimentiem, tad būtu arī nodrošinājusi dēlam veselīgu apkārtējo vidi. Tad bija Rafa, tad mamma, tad labākie ģimenes draugi, kuri ir un tad pēkšņi pazūd.
Varētu runāt tikai par finansiālo pusi, bet emocionālas problēmas viņam arī ir, tāpēc arī pauž agresivitāti un nemāk socializēties pilnībā. Man žēl puikas.
05.09.2023 15:02 |
 
Patīk
Reitings 40375
Reģ: 12.10.2022
KurVag123 @ 05.09.2023 10:28

Tieši tā, es jau minēju, ka man arī ir šaubas par 1500 eiro. Bet tas, ka summa noteikti ir vairāk kā 186 reiz 2, tas arī ir fakts. Vismaz man. Es Marijas vietā sāktu algot oficiālu aukli, lai viņas izrakstītos rēķinus arī varētu iesniegt tiesā, jo Diāna bez čekiem, diemžēl, ir tikai bezmaksas aukle, kurai tiesa uzskatīs, ka var arī nemaksāt.
Neitam vajag aukli? Iespējams, bet atceries, ka Vita un Īlons nav Kristapa bērni.
Marija Telegram stāstīja, ka Kristaps ņirgājoties atbildējis viņai, tāpēc no viņa pirmā piedzīs alimentus, bet varbūt ir jāsāk to darīt arī no papika? Vai viņš jau maksā?
Gribētu redzēt, cik viņa saskaitīs par Īlonu un Vitu. Kopā vēl sanāks 5k pēc Marijas aprēķiniem par 3 bērniem un tikai bērniem. :D Tad padomājiet, vai tas ir normāli un vai lielākoties ģimenes tā dzīvo.
05.09.2023 15:41 |
 
Reitings 1798
Reģ: 13.09.2021
Laavii @ 05.09.2023 12:53

kas vainas pepco? :D:D

Zināju , ka būs šāds jautājums. Absolūti nekāda vaina nav peco , sinsay vai kādam citam apģērbu veikalam. Katrs iepērkas pēc sava finasiālā stāvokļa un nekas nav nosodāms vai kas tamlīdzīgs. Šo minēju dēļ tā , ka dāmas sprieda , ka Marijai vajadzētu Neitam drēbes pirkt nevis Zara , bet Pepco , jo tā darot vientuļās māmiņas.
05.09.2023 15:52 |
 
Reitings 2410
Reģ: 20.09.2022
Man liekas, ka Taņa arī pērk saviem bērniem drēbes Pepco, kaut arī pelna labi
05.09.2023 15:57 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
CallMeAnnika @ 05.09.2023 15:41
Neitam vajag aukli? Iespējams, bet atceries, ka Vita un Īlons nav Kristapa bērni.
Marija Telegram stāstīja, ka Kristaps ņirgājoties atbildējis viņai, tāpēc no viņa pirmā piedzīs alimentus, bet varbūt ir jāsāk to darīt arī no papika? Vai viņš jau maksā?
Gribētu redzēt, cik viņa saskaitīs par Īlonu un Vitu. Kopā vēl sanāks 5k pēc Marijas aprēķiniem par 3 bērniem un tikai bērniem. :D Tad padomājiet, vai tas ir normāli un vai lielākoties ģimenes tā dzīvo.

Nemaksā.
Pēc Marijas stāstītā - viņa vienmēr uzskatīja, teica, ka var visu pati un tad sāka saprast, ka nauda no viņas iet prom. Visums saklausījis, ka viņa negrib naudu, tādēļ jābeidz tēlot visu varošo, lai nauda pievelkas. Viņa sazinājās ar juristu par uzturlīdzekļiem no Rafas. Kristapu uz tiesu negribēja vilkt, jo ko no tāda paņemsi. Tad Kristapa attieksme vienā sarakstē viņu šokēja. Viņa zvanīja juristei un teica - pirmo uz tiesu Kristapu. Juriste, izskatot visus tēriņus, secināja, ka uz Neitu aiziet 1500.
Diemžēl līdz pārējo divu bērnu tēriņiem netiku, pārstāju klausīties viņu, bet iespējams pat vēl nepateica 😀😀
05.09.2023 16:03 |
 
Reitings 814
Reģ: 29.05.2023
Cik var melot par aukli, ka var atstāt tikai kopā ar Neitu - kad filmējās šovā, Īlons bija viens pats atstāts kkādai viņas sekotājai Siguldā, bez Neita.
05.09.2023 16:10 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
Nitaris @ 05.09.2023 15:57
Man liekas, ka Taņa arī pērk saviem bērniem drēbes Pepco, kaut arī pelna labi

Tam veikalam nav ne vainas, ne tiem kuri ļoti labi pelna, ne tiem, kuri labi vai vidēji nopelna. Cenas, salīdzinoši zemas un mazi bērni ļoti ātri izaug no drēbēm, dažus apģērba gabalus pat nepaspēj uzvilkt kā jāpērk izmēru lielāki. Un pirkt apģērbu veikalā, kurā viss maksā krietni augstāku cenu, lai tas, iespējams, tikai skapī pakarātos 🤷‍♀️ bet nu, katrs dara kā vēlas un kā uzskata par vajadzīgu.
05.09.2023 16:25 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
AnnnaMannna @ 05.09.2023 16:03

Nemaksā.
Pēc Marijas stāstītā - viņa vienmēr uzskatīja, teica, ka var visu pati un tad sāka saprast, ka nauda no viņas iet prom. Visums saklausījis, ka viņa negrib naudu, tādēļ jābeidz tēlot visu varošo, lai nauda pievelkas. Viņa sazinājās ar juristu par uzturlīdzekļiem no Rafas. Kristapu uz tiesu negribēja vilkt, jo ko no tāda paņemsi. Tad Kristapa attieksme vienā sarakstē viņu šokēja. Viņa zvanīja juristei un teica - pirmo uz tiesu Kristapu. Juriste, izskatot visus tēriņus, secināja, ka uz Neitu aiziet 1500.
Diemžēl līdz pārējo divu bērnu tēriņiem netiku, pārstāju klausīties viņu, bet iespējams pat vēl nepateica ??

Kaut kā ļoti nesaliekas kopā tā viņas krietietes dzīve kopā ar ticēšanu visumam. Vai nu tici Dievam, vai visumam.
05.09.2023 16:30 |
 
Patīk
Reitings 40375
Reģ: 12.10.2022
SantaBarbara @ 05.09.2023 13:08
Pėdējās nedēlās Maša izskatās konkrēti izmisusi!
Liekas viss paliek arvien sliktāk!
To ,ka bernus itkā negrib vest pie aukles ,jo nezin kas tur notiks ir pilnīgs bullshit! Sāksim jau ar to ,ka normala mate kurai ir iespejas finansiali tomer izvelesies akreditetu aukli,kam ir zinašanas ,pirmas palidzibas kursi utt,nevis random katru dienu mekles Ig pazinas pie kuram uz paris h nogrūst bernus (iemesls protams ir nauda ,jo tad nav jamaksa)
Maša dzemdejot laikam bija planojusi,ka vinas mutere visus bernus audzinās un Maša vares tikai atmest paris kruizus gada un ar to būs pietiekami,bet lidz ko kruiziem naudas nav izradas mammite ar nav mierā sikos par pliku paldies auklet!
Vēl kas,ja Saulietei ir augstaka kvalifikācija un alga 5k ,tas nozime ka Marijai iespejams ir krietni mazaka alga ,jo ir tikai star kvalifikācija ,pienemu pat ja alga ir kadi 3-4 k vinai stabili ir par maz ,maja vien gan jau maksa kadu 1k pluss rekini(gan jau visur ir normali paradi,nebrinišos ja pēc tam uzzinasim,ka par elektribu nav maksats,jo Marija taču “aizmirst” ka rekini jamaksa!
Tāpat ,kā no vecas dzivesvietas gan jau laipni paludza “izvakties” nevis Marija peksnji izdomaja,ka grib uz citurieni parvakties komplektā ar draudzeni ??
Šoppinga Maša ar nav bijusi sen ,visas šmotkas tikai no sadarbibam vai pidžamā katru dienu staigā.
Man ir žēl berni ,bet nav žēl Maša ,vina gadiem sludinaja cik NL ir labi,daudzas meitenes savu pedejo naudu iebāza produktos un katru menesi pievilka astites,tikai lai Maša varetu labas kvalifikacijas noslegt un dzert šampi katru dienu ,celot un ēst austeres pa weekendu!
Nu tagad lai Maša izbauda ,ka tas ir kad jadoma biški lidzi,ceru ka NL pavisam drīz nogrims.
Un kronis visam Maša tagad sevi sauc par influenceri,ha ha tiešam domā ar to naudu tagad pelnit,es loti ceru ka lielas kompanijas divreiz padomas pirms saistisies ar vinu,savadak būs atkal kartejais airbaltic skandals .
Marijai ir DS kvalifikācija. Tas ir par līmeni zemāk nekā ex Saulietei.
05.09.2023 17:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits