Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 812
Reģ: 29.05.2023
Hmmm1 @ 04.09.2023 13:24
Vai tiešām Marijai ir jāizrāda visas šīs problēmas internetā?
Okey vecākiem abiem ir jānodrošina bērna vajadzības, bet vai tiešām bērnam aiziet eur1500? Diez vai! Vai ir saglabāti čeki, kurus pierādīt, ka visi tie 1500 ir Neitam paredzēti?
Nevajag šai saltiņus pīpēt un dzert vinčikus nauda pietiks visam. Un nebraukāt nez ar cik dārgu mašīnu un sākt dzīvot normāli, ja jau nevar pavilkt!
Es uzskatu, ka pati jau arī nedaudz ir vainīga, jo pēc viena veča ir jauns vecis un uzreiz bērns! :D
Tak agrāk neprasija baigi to naudu! Tā kā viņa var priecāties, ka viņš tagad to pašu atmet viņai, jo man liekas, ka viņš visam netic cik liela nauda var aiziet vienam bērnam!

Ar auto brauc, jo nevar notirgot.
04.09.2023 14:14 |
 
Reitings 812
Reģ: 29.05.2023
Tagad storijos gudri min, ka viņai ir latviešu auditorija. Vienu brīdi gan runāja krieviski un smējās, ka viņai kko aizrāda. Jau seeeen nav runājusi krieviski - ko tā, Marij? Sadarbības nebūs?
04.09.2023 14:15 |
 
Reitings 1798
Reģ: 13.09.2021
Merilda @ 04.09.2023 14:13

Nez, neforši izteicās arī par Kristapa jauno sievieti - milzīgs rožu klēpis, pie jūras utt. Kāds sakars kko pārmest tai sievietei, ka viņai dāvina tās rozes?

Par rozēm noteikti nevar pārmest. Tomēr, man šķiet, ka no vīrieša jaunās sievietes ir daudz atkarīgs paša vīrieša attieksmē pret bērnu. Viņa varēja pamudināt rūpēties. Plus, arī tai sievietei vajag aizdomāties , ka tāda attieksme var skart arī viņu nākotnē.
04.09.2023 14:24 |
 
Reitings 5725
Reģ: 20.09.2022
Valdet @ 04.09.2023 14:11
Man šķiet Marija sapratusi, ka viņai ir trīs bērni un kad viņi ies skolā, būs auzas. Nepavilks finanses, tāpēc tagad pie šī visa pieķērusies klāt, izmisums, jo jūt, ka neko daudz klāt nedabūs. Plusā šobrīd ar mammu sastrīdējusies, pašai ar draudzenes palīdzību jātiek galā ar saviem 3 bērniem! Izmisums, nogurums, izdegšana… tāpēc indīgās piezīmes un neloģiski soļi. Bet visumā lai kā nepatiktu Marija - taisnība ir viņas pusē attiecībā uz tēviem. Abi par maz maksā viennozīmīgi un ir pelnījuši nosodījumu. Neviens ar varu nelika viņiem taisīt bēbjus ar Mariju, jāuzņemas taču atbildība! Kaut kādi jampampiņi.

Nu, tik pat labi - nespieda ar varu neviens viņai ar tiem vīriešiem veidot ģimenes. Dzīvē, protams, gadās visādi, bet sākotnēji jau ar vīrieti kādu laiku padzīvo bez bērniem un tad izvērtē vai tiešām vēlas ar viņu kopīgus bērnus. Protams, arī kādu laiku padzīvojot kopā, gadās, ka vīrietis beigu beigās izpildās visādi šķiršanās gadījumā.
Bet nu, katrā gadījumā, lai kāds būtu iznākums, bērni ir abu vecāku pienākums. Ja nav klātesošs, tad materiāli atbalsta.
Ar publisku izbļaustīšanos... es ļoti šaubos, ka tur kas attieksmē diži mainīsies. Pret sevi lielāku nepatiku iemantos gan. Naudas lietās tiesas ceļā, protams, tur var mainīties tā ik mēnesi maksājamā summa.
04.09.2023 14:46 |
 
Reitings 146
Reģ: 06.02.2023
Magone 2,neviens nav labs.
04.09.2023 14:48 |
 
Reitings 812
Reģ: 29.05.2023
Zebradivi @ 04.09.2023 14:24

Par rozēm noteikti nevar pārmest. Tomēr, man šķiet, ka no vīrieša jaunās sievietes ir daudz atkarīgs paša vīrieša attieksmē pret bērnu. Viņa varēja pamudināt rūpēties. Plus, arī tai sievietei vajag aizdomāties , ka tāda attieksme var skart arī viņu nākotnē.

Nez, domāju, ka tur jaunajai sievietei nav jājaucas, nav jau sieva. Man pašai tas būtu liels red flag veidot attiecības ar vīrieti, kurš nerūpējas par bērniem no iepriekšējām attiecībām.
04.09.2023 14:53 |
 
Reitings 5725
Reģ: 20.09.2022
Merilda @ 04.09.2023 14:53

Nez, domāju, ka tur jaunajai sievietei nav jājaucas, nav jau sieva. Man pašai tas būtu liels red flag veidot attiecības ar vīrieti, kurš nerūpējas par bērniem no iepriekšējām attiecībām.

Sievietei nav jājaucas vīrieša bijušajās attiecībās ne ar viņa bijušo sievu, ne viņa attiecībās ar viņa bērniem. Un sievietei pašai ir jāizvērtē vai viņai ir jāveido attiecības ar šādu vīrieti, zinot cik daudz un kā viņš piedalās/iesaistās sava bērna dzīvē. Arī esot sievai, nav jājaucas. Viņa veido cieņpilnas attiecības ar pašu bērnu, ja viņš pie viņiem mēdz uzturēties. Bet visādi citādi, tas kas notiek vīrieša/vīra dzīvē saistībā ar iepriekšējām attiecībām, viņai nav jārisina.
04.09.2023 15:10 |
 
Reitings 2410
Reģ: 20.09.2022
Es domāju, ka Marija grib lēkt augstāk par viņas pakaļu. Ja nevar atļauties maksas Loru, tad iepriekš to zinot, jau laicīgi jāpierakstās rindā pie valsts apmaksāta Lora. Vajag tikai pēc atsauksmēm pameklēt un tikai pierakstīties laicīgi! Tagad lai piezvana un pierakstās, ja zina, ka nākotnē vajadzēs, kaut pašlaik ir labi! Jā, ja vajag jau rīt, akūti, tad saprotami, var pie maksas izņēmuma kārtā aiziet, bet ja viņa zina, ka viņam ir hroniskas problēmas, tad jau tagad var pierakstīties pie valsts lora!
Par 370Eur mēn nevar atļauties zābakus un bikses? Lai tad iepērkas Pepco un Sinsay, nevis Zara.
Nevar atļauties privātmāju Mārupē, tad lai nepārmet Kristapam, bet izvēlas to, ko var atļauties!
Viņai NL nauda sarūk, bet grib dzīvot kā iepriekš.
04.09.2023 15:58 |
 
Reitings 3965
Reģ: 08.09.2015
Pilnīgi piekrītu, ja Tu zini gadiem, ka Tev jāved bērnu pie ārsta bez maz katru mēnesi, tad sen jau varēja pierakstīties pie valsts loriem. Akūti ir viens, bet Neita gadījumā, tad vizītes var plānot. Kā jau teicu, Mariju kaut kādā veidā var nosaukt par slinku, un kaut kur bērnišķīga, kas arī patiesībā izvairās no pieaugušo atbildības. Aiz sava slinkuma un izšķērdības papikiem tik būs jāmaksā. Es tikai par taisnību, un kā jau teicu, gan jau otras puses advokāts to realitāti noskaidros cik patiesībā bērnam vajag, un cerams, ka abas puses vienosies. Un Marijai novēlu aptvert ar steigu, ka dzīvē mēs dzīvojam pēc apstākļiem, ko varam atļauties, nevis tā kā vēlētos. Un Marijai jau tagad ir jādomā, ko iemāca bērniem, savādāk šie arī izaugs ar domu, ka nauda kokos aug, rēķinus maksāt, kad atceras utt.
04.09.2023 16:23 |
 
Reitings 317
Reģ: 01.05.2022
Oookey, es vairs nevaru izturēt Vucēnas čīkstēšanu!
Jocīgi ka viņa sevi sauc par Influenceri, kuras tad tur ir Team Maria - tās NL pūlvergalvas? Tās noteikti ir atbalstošās dāmas.
04.09.2023 16:37 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
magdalena333 @ 04.09.2023 16:23
Pilnīgi piekrītu, ja Tu zini gadiem, ka Tev jāved bērnu pie ārsta bez maz katru mēnesi, tad sen jau varēja pierakstīties pie valsts loriem. Akūti ir viens, bet Neita gadījumā, tad vizītes var plānot. Kā jau teicu, Mariju kaut kādā veidā var nosaukt par slinku, un kaut kur bērnišķīga, kas arī patiesībā izvairās no pieaugušo atbildības. Aiz sava slinkuma un izšķērdības papikiem tik būs jāmaksā. Es tikai par taisnību, un kā jau teicu, gan jau otras puses advokāts to realitāti noskaidros cik patiesībā bērnam vajag, un cerams, ka abas puses vienosies. Un Marijai novēlu aptvert ar steigu, ka dzīvē mēs dzīvojam pēc apstākļiem, ko varam atļauties, nevis tā kā vēlētos. Un Marijai jau tagad ir jādomā, ko iemāca bērniem, savādāk šie arī izaugs ar domu, ka nauda kokos aug, rēķinus maksāt, kad atceras utt.
da viņa tomēr laikam ir dumja, tāpat kā viņas līdzdziedātājas😁jo sūdīgāk NL ies, jo vairāk šādu murgu. Ieraudzīju resnās KalniņElīnas komentāru vispār norēcos. 😁 Tā nodzērusies, ka rinķi un maisiņi zem acīm, vīrs arī traģiski izskatās.. nu abi uz gadiem 45😁. Bet pašapziņa viņai debesīs, lai gan sver 85 kg. Nez viņa visu mūžu tik korpulenta?
04.09.2023 16:38 |
 
Reitings 1798
Reģ: 13.09.2021
Nitaris @ 04.09.2023 15:58
Es domāju, ka Marija grib lēkt augstāk par viņas pakaļu. Ja nevar atļauties maksas Loru, tad iepriekš to zinot, jau laicīgi jāpierakstās rindā pie valsts apmaksāta Lora. Vajag tikai pēc atsauksmēm pameklēt un tikai pierakstīties laicīgi! Tagad lai piezvana un pierakstās, ja zina, ka nākotnē vajadzēs, kaut pašlaik ir labi! Jā, ja vajag jau rīt, akūti, tad saprotami, var pie maksas izņēmuma kārtā aiziet, bet ja viņa zina, ka viņam ir hroniskas problēmas, tad jau tagad var pierakstīties pie valsts lora!
Par 370Eur mēn nevar atļauties zābakus un bikses? Lai tad iepērkas Pepco un Sinsay, nevis Zara.
Nevar atļauties privātmāju Mārupē, tad lai nepārmet Kristapam, bet izvēlas to, ko var atļauties!
Viņai NL nauda sarūk, bet grib dzīvot kā iepriekš.

Nu labi , nevajag pārspīlēt. Par māju viņa naudu neprasa. Viņa jau nesaka , ka nevar atļauties Zara bikses nopirkt, bet gan to , ka grib vienādi sadalīt izdevumus par Neitu.
Es arī negribētu bērnam sinsay zābakus pirkt, ja zinu , ka tēvs var piemest , piemēram, zaras zābakiem. Kas arī nemaksā kosmosu. Nu nezinu, šajā nekad nebūs vienprātības.
04.09.2023 16:47 |
 
Reitings 812
Reģ: 29.05.2023
Čīkst, jo viss ir slikti - NL grimst, Robčiks Tinderī, no neapmierinātības pieķērās bērna tēvam.
04.09.2023 16:50 |
 
Reitings 11455
Reģ: 05.03.2020
Interesanti, ka Saulietis tā vietā, lai meitām sāktu maksāt vismaz minimālos alimentus, labāk draudēs Katrīnai par to, ka šī atļaujās publiski sākt par to runāt. Nu vai tie tiešām ir vīrieša cienīgi gājieni?
04.09.2023 16:52 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
iiieviiite @ 04.09.2023 16:52
Interesanti, ka Saulietis tā vietā, lai meitām sāktu maksāt vismaz minimālos alimentus, labāk draudēs Katrīnai par to, ka šī atļaujās publiski sākt par to runāt. Nu vai tie tiešām ir vīrieša cienīgi gājieni?
domā, ka minimālos nemaksā? Ja tā, tad viņas viens iesniegums un viņam principā ir cauri..
04.09.2023 17:07 |
 
Reitings 812
Reģ: 29.05.2023
Man žēl mazā Neita, nabags viens pats tik ilgi sēdēja pieturā :(
04.09.2023 17:09 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
amnēzija @ 04.09.2023 15:10

Sievietei nav jājaucas vīrieša bijušajās attiecībās ne ar viņa bijušo sievu, ne viņa attiecībās ar viņa bērniem. Un sievietei pašai ir jāizvērtē vai viņai ir jāveido attiecības ar šādu vīrieti, zinot cik daudz un kā viņš piedalās/iesaistās sava bērna dzīvē. Arī esot sievai, nav jājaucas. Viņa veido cieņpilnas attiecības ar pašu bērnu, ja viņš pie viņiem mēdz uzturēties. Bet visādi citādi, tas kas notiek vīrieša/vīra dzīvē saistībā ar iepriekšējām attiecībām, viņai nav jārisina.
bet ir bijušās sievas, kuras nespēj ne fiziski, ne emocionāli jaunie vīri apmierināt… un tad viņas “ēd” savu ex vīru sievietes… izmantojot bērnus.
Slimi
04.09.2023 17:11 |
 
Reitings 11455
Reģ: 05.03.2020
.domā, ka minimālos nemaksā? Ja tā, tad viņas viens iesniegums un viņam principā ir cauri..

Nu, itkā jā, 4 gadus bērni pat 1 eiro nav redzējuši. Un par cik Saulietis to zina un pats neko nav komentējis storijos, tikai draudējis Saulietei par info iznešanu publiski, tad gan jau tā arī ir.
04.09.2023 17:13 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
iiieviiite @ 04.09.2023 17:13

Nu, itkā jā, 4 gadus bērni pat 1 eiro nav redzējuši. Un par cik Saulietis to zina un pats neko nav komentējis storijos, tikai draudējis Saulietei par info iznešanu publiski, tad gan jau tā arī ir.
nu bet tad ir jautājums- kāpēc viņa nerīkojas? Haipu vnk taisa?
Tas taču ir tik easy- pat riktīga tiesa nekāda nebūs. Viens iesniegums un viss
04.09.2023 17:20 |
 
Reitings 5725
Reģ: 20.09.2022
Vārdotāja @ 04.09.2023 17:11
bet ir bijušās sievas, kuras nespēj ne fiziski, ne emocionāli jaunie vīri apmierināt… un tad viņas “ēd” savu ex vīru sievietes… izmantojot bērnus.
Slimi

Nu, šis jau ir cits gadījums. Un izklausās pēc skaudības - man nebija tā visa kas Tev ir tagad..
Es arī esmu dzirdējusi stāstus, kad bijusī nevar pieņemt, ka bijušajam ir cita un taisa visādus pigorus, jaucoties pa vidu. Bet tajā stāstā vēl nebija bērni, par laimi.
04.09.2023 17:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits