Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
18.03.2022 01:51 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Sandra, Sandra! Kad beidzot sakārtosi savu iekšējo pasauli un dzīvosi harmonijā ar sevi?
Katrā storijā, katrā jaunajā postā tiem pieminēts forums. Nu kas tev ir? Skauž, ka mums ir laiks sēdēt forumā un dir*t? Kamēr tev jāstrādā divos darbos?
Sandra pataisa sevi par apsmieklu.
Būtu kaut reizi ieklausījusies ko šeit cilvēki raksta, jo šeit raksta tiešām patiesību. Jāmet nost tas NL, jāsaved sevi kārtībā - gan iekšēji, gan ārēji.
Sandra, tu esi pamanījusi, ka tava meita iet tavās pēdās? Es domāju ķermeņa aprises. Tu tiešām gribi savai meitai tādu pat likteni kā tev? Diabētu, negulētās naktis?
18.03.2022 01:55 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Dzidra Zupa @ 18.03.2022 01:51

Sandra, teikšu kā ir man neskauž Tava dzīve!
es nerukāju divos darbos, es varu mierīgi būt uz slimības lapas, kad tas nepieciešams un parūpēties par savu veselību.
Man Tu neesi nekāds roll model, jo katru dienu Tu īdi, katru otro dienu sāc diētu! Es Tevi sāktu uztvert nopietni, ja Tu tiešām apmeklēt regulāri pshihologu kārtotu savu veselību iekšēji un arī ārēji apmeklējot endokrinologu un uztura speciālistu. Kā ir sevi jāienīst , lai tik ļoti darītu sev pāri?
Es zinu, ko nozīmē diabēts!
18.03.2022 07:56 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Līga Graudiņa kā storijoja par NL, tā tagad par Oriflame 😁 Kā var patikt šajos kantoros strādāt.
18.03.2022 09:42 |
 
Reitings 75
Reģ: 25.02.2022
https://www.instagram.com/p/CbPKMbFq-b-oMj3RBDwIFxaUDd3-n5YBt7tF3Y0/?utm_medium=copy_link
Vienas no ukraiņu līderēm posts. Info par NL vadības nostāju ir pretīgs. Kā latvietēm vēl veras mute vaļā reklamēt NL? Nodevējas un slepkavu atbalstītājas!Nožēlojami!
18.03.2022 09:53 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Biete @ 18.03.2022 09:53
https://www.instagram.com/p/CbPKMbFq-b-oMj3RBDwIFxaUDd3-n5YBt7tF3Y0/?utm_medium=copy_link
Vienas no ukraiņu līderēm posts. Info par NL vadības nostāju ir pretīgs. Kā latvietēm vēl veras mute vaļā reklamēt NL? Nodevējas un slepkavu atbalstītājas!Nožēlojami!
privāts konts. Kas tur bija?
18.03.2022 09:57 |
 
Reitings 75
Reģ: 25.02.2022
Zinna @ 18.03.2022 09:57
privāts konts. Kas tur bija?

За неделю до войны мне задали вопрос: «Что для вас страшнее: одиночество или нищета».
Сейчас я осталась без дохода, в один миг лишилась своего бизнеса. Зарабатывая в месяц 10 тысяч долларов страшно осознавать, что все…
Я помню четко, что я ответила на этот вопрос, но представить не могла, что это все очень быстро случится со мной.
«Одиночество мне точно не страшно. Я не одна - у меня есть я». Наоборот война мне открыла глаза на мою семью и моих родных. Я настолько наполнилась от них и я уверена, что я не одинока и не важно есть у меня вторая половинка или нет.
«Нищета может быть временной. Богатый может стать бедным, но он может вернуть себе свой капитал и ещё приумножить его».
Вот пришло время все начинать с нуля. Я уверена, что если я смогла построить бизнес в одной компании, то смогу это сделать и в другой.
У меня была надежда до последнего, но когда вышел закон о том, что за сотрудничество с российской компанией лишение свободы до 15 лет, то я поняла, что все NL в Украине умер 😭 Это шок для менеджеров, которые ещё надеялись до последнего, что после военных событий можно хоть что-то восстановить и шок для клиентов, которые хотели заказать продукт даже в это время.
И самое страшное, что моя большая команда тоже осталась без дохода и они не понимают, что дальше делать. Я в ответе за своих людей. Я поняла, что как лидер должна принять решение и не ждать окончания войны. Тем более президент настаивает запускать бизнес у тех регионах, где это возможно. Я не зазываю прям сейчас включатся в работу, я просто хочу своим людям дать надежду на будущее и пока куча свободного времени можно разобраться и изучить алгоритм другой компании. Принцип если честно один и тот же и сетевой это самая крутая возможность зарабатывать шикарные деньги.
Я продолжаю свою историю сетевого, но уже с компанией, которая не связана со страной агрессором. Я не могу сказать, что ухожу с NL, просто на данный момент мы лишились возможности строить бизнес. Другие компании я никогда не рассматривала, но эта мне очень близка по духу с альтернативным продуктом и маркетингом. Все расскажу
18.03.2022 10:04 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Dzidra Zupa @ 18.03.2022 01:51

NL taktika "neklausies ko citi saka,viņiem skauž" ir kaut kāds pamatskolas līmenis. Nu neskauž nevienam,nu!
Sandra,ja tu tiešām lasi forumu - uzraksti man. Es tev pastāstīšu kā es jau esmu zaudējusi 30kg ar līdzīgām problēmām kā tev, kad n-tos gadus cīnījos bez rezultātiem! Ir jāsaprot, ka svars nenāk nost kā cilvēkiem kuriem nav šādu problēmu un ir jāievēro gan ēšanas laiki, porcijas un daudz citas nianses!Un pats galvenais - jāmaina domāšana. Un,lūdzu,sāc ar to,ka met nost tās pulveru putras ar kurām šodien sāki savu dienu!
18.03.2022 11:03 |
 
Reitings 3967
Reģ: 01.03.2022
Hermia @ 18.03.2022 11:03

NL taktika "neklausies ko citi saka,viņiem skauž" ir kaut kāds pamatskolas līmenis. Nu neskauž nevienam,nu!
Sandra,ja tu tiešām lasi forumu - uzraksti man. Es tev pastāstīšu kā es jau esmu zaudējusi 30kg ar līdzīgām problēmām kā tev, kad n-tos gadus cīnījos bez rezultātiem! Ir jāsaprot, ka svars nenāk nost kā cilvēkiem kuriem nav šādu problēmu un ir jāievēro gan ēšanas laiki, porcijas un daudz citas nianses!Un pats galvenais - jāmaina domāšana. Un,lūdzu,sāc ar to,ka met nost tās pulveru putras ar kurām šodien sāki savu dienu!

Zini, kas ir pats ironiskākais. Viņa lieto 2 putras pakas. DIVAS.
Es saprotu, ka viņa ir lielāka, ka kuņģis kā valim iztaipīts, un gribās ēst.
Bet nu ar kaut ko ir jāsāk - mazāku porciju, mazāku šķīvi, nevis milzīgu bļodu un dubulto devu.
Kurš no viņas sūta produktus, kad Sandra acīm redzami ar katru bildi ir lielāka un lielāka? Pēdējā laikā ir ļoti daudz pieņēmusies svarā.
Reāli, cilvēki Te grib ieteikt kā labāk, motivēt saņemties, bet viņa tik turpina štampāt un teikt, ka
citiem skauž. Kas tur var skaust? Ka vienā reizē apēd pārtikas apjomu, kurš normālā ģimenē ir uz nedēļu?
18.03.2022 11:24 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Khali @ 18.03.2022 11:24

Zini, kas ir pats ironiskākais. Viņa lieto 2 putras pakas. DIVAS.
Es saprotu, ka viņa ir lielāka, ka kuņģis kā valim iztaipīts, un gribās ēst.
Bet nu ar kaut ko ir jāsāk - mazāku porciju, mazāku šķīvi, nevis milzīgu bļodu un dubulto devu.
Kurš no viņas sūta produktus, kad Sandra acīm redzami ar katru bildi ir lielāka un lielāka? Pēdējā laikā ir ļoti daudz pieņēmusies svarā.
Reāli, cilvēki Te grib ieteikt kā labāk, motivēt saņemties, bet viņa tik turpina štampāt un teikt, ka
citiem skauž. Kas tur var skaust? Ka vienā reizē apēd pārtikas apjomu, kurš normālā ģimenē ir uz nedēļu?

Pārlieku liela ēšana var būt saistīta arī ar nekontrolētu diabētu/insulīna līmeni. Protams varu tikai spekulēt un ļoti ceru,ka par to visu ir domāts un viss ir zem kontroles.
18.03.2022 11:29 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Hermia @ 18.03.2022 11:29

Pārlieku liela ēšana var būt saistīta arī ar nekontrolētu diabētu/insulīna līmeni. Protams varu tikai spekulēt un ļoti ceru,ka par to visu ir domāts un viss ir zem kontroles.

Nešķiet, ka viņa kontrolētu insulīna līmeni. Izskatās, ka to lieto tikai tad kad ir galīgā pakaļā
18.03.2022 11:35 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Esmu pazīstama ar šāda veida tipiņiem kā Sandra! Labāk pačīkstēs un paraudās soc.tīklos, ies sūdzēties un piņkšķēt pie psihoterapeita, gaidīs, kad kāds viņu pažēlos. Tā vietā, ja viņa gribētu kaut ko mainīt - viņa to būtu darījusi! Jo tieši kas viņai traucē?! Tur reāli cilvēkam nav gribasspēka. Un jā, kas tur var skaust?
18.03.2022 11:46 |
 
Reitings 3967
Reģ: 01.03.2022
Sonora_A @ 18.03.2022 11:46
Esmu pazīstama ar šāda veida tipiņiem kā Sandra! Labāk pačīkstēs un paraudās soc.tīklos, ies sūdzēties un piņkšķēt pie psihoterapeita, gaidīs, kad kāds viņu pažēlos. Tā vietā, ja viņa gribētu kaut ko mainīt - viņa to būtu darījusi! Jo tieši kas viņai traucē?! Tur reāli cilvēkam nav gribasspēka. Un jā, kas tur var skaust?

Tieši tā! Visas NL meitenes mēģina sevi turēt rāmjos, lai radītu to ilūziju, iet uz sporta zāli vai vingro mājās, veic visādas procedūras vai kupumā ir aktīvas.
Ko Sandra dara? Gulšņā pa gultu no 6 vakarā un visu dienu sēž krēslā un pieceļās, lai tikai paēstu.
Vai kaut reizi ir mēģinājusi presītes uztaisīt, vai paskriet? Vispār kaut ko fiziski aktīvu?
Tā vietā, nesen rādīja, ka pamatīgi aizelšās no izstabiņas aizejot līdz liftam. Pa kāpnēm varēja kāpt. Lūk tas ir Sandras slinkums, nevis slimība. Slimība viņai neliek kā pūpēdim iesūnēt, bet tā ir viņas pašas izvēle.
18.03.2022 12:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5096
Reģ: 03.11.2012
Biete @ 18.03.2022 10:04

За неделю до войны мне задали вопрос: «Что для вас страшнее: одиночество или нищета».
Сейчас я осталась без дохода, в один миг лишилась своего бизнеса. Зарабатывая в месяц 10 тысяч долларов страшно осознавать, что все…
Я помню четко, что я ответила на этот вопрос, но представить не могла, что это все очень быстро случится со мной.
«Одиночество мне точно не страшно. Я не одна - у меня есть я». Наоборот война мне открыла глаза на мою семью и моих родных. Я настолько наполнилась от них и я уверена, что я не одинока и не важно есть у меня вторая половинка или нет.
«Нищета может быть временной. Богатый может стать бедным, но он может вернуть себе свой капитал и ещё приумножить его».
Вот пришло время все начинать с нуля. Я уверена, что если я смогла построить бизнес в одной компании, то смогу это сделать и в другой.
У меня была надежда до последнего, но когда вышел закон о том, что за сотрудничество с российской компанией лишение свободы до 15 лет, то я поняла, что все NL в Украине умер ? Это шок для менеджеров, которые ещё надеялись до последнего, что после военных событий можно хоть что-то восстановить и шок для клиентов, которые хотели заказать продукт даже в это время.
И самое страшное, что моя большая команда тоже осталась без дохода и они не понимают, что дальше делать. Я в ответе за своих людей. Я поняла, что как лидер должна принять решение и не ждать окончания войны. Тем более президент настаивает запускать бизнес у тех регионах, где это возможно. Я не зазываю прям сейчас включатся в работу, я просто хочу своим людям дать надежду на будущее и пока куча свободного времени можно разобраться и изучить алгоритм другой компании. Принцип если честно один и тот же и сетевой это самая крутая возможность зарабатывать шикарные деньги.
Я продолжаю свою историю сетевого, но уже с компанией, которая не связана со страной агрессором. Я не могу сказать, что ухожу с NL, просто на данный момент мы лишились возможности строить бизнес. Другие компании я никогда не рассматривала, но эта мне очень близка по духу с альтернативным продуктом и маркетингом. Все расскажу

Interesanti, ko par tādu tekstu teiktu Latvijas Nlietes? :D
Gan jau kā parasti teiktu, ka visu vienmēr var ''apiet'' un ka tā ir kārtējo reizi ''negribēšana'' strādāt un darīt utt. Ka var jau pasūtīt visu no Eiropas NL un tad nekas nebūs saistīts ar Krieviju, kā pirms tam jau runāja pati Sauliete&co.
Un vispār, šķiet, ka Latvijas Nlietes dzīvo citā dimensijā, jo kā viņas iedomājas - kara laikā pasūtīt, tirgot un lietot kaut kādus pulverus un pačus, kad cilvēkiem vispār nav līdz tam!
Vot tev NL bizness, vispār Nlietem no Latvijas tā būtu viela pārdomām, ka tomēr var vienā dienā viss sakārtoties tā, ka tu visu zaudē un tavs bizness un pačiņi, nevienam nav vajadzīgi.
18.03.2022 12:01 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5096
Reģ: 03.11.2012
Khali @ 18.03.2022 12:00

Tieši tā! Visas NL meitenes mēģina sevi turēt rāmjos, lai radītu to ilūziju, iet uz sporta zāli vai vingro mājās, veic visādas procedūras vai kupumā ir aktīvas.
Ko Sandra dara? Gulšņā pa gultu no 6 vakarā un visu dienu sēž krēslā un pieceļās, lai tikai paēstu.
Vai kaut reizi ir mēģinājusi presītes uztaisīt, vai paskriet? Vispār kaut ko fiziski aktīvu?
Tā vietā, nesen rādīja, ka pamatīgi aizelšās no izstabiņas aizejot līdz liftam. Pa kāpnēm varēja kāpt. Lūk tas ir Sandras slinkums, nevis slimība. Slimība viņai neliek kā pūpēdim iesūnēt, bet tā ir viņas pašas izvēle.

Tur jau tā problēma, ka Sandra diez vai var uztaisīt kaut vienu presīti (tīri fiziski, domāju, ka tas nav šobrīd iespējams), vai skriet...
Bet viņa nemeklē arī alternatīvas! Tik pa labi viņa varētu nūjot un braukt ar riteni, Nīderlandē katra otrā ome nūjo un brauc ar riteni, tas ir ļoti populāri, bet Sandra pat nevar saņemties uz kaut ko tādu!
18.03.2022 12:04 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Stulbā lose Vucēna, nu es nevaru :D kāds uzrakstījis, ka Vitiņa saņems brālīti dāvanā, un happy faimily selfijs. Ak Dievs, lūdzu Tevi, nevairojies!!!
18.03.2022 12:06 |
 
Reitings 29
Reģ: 17.03.2022
Nu, umņicas, ko šodien norejot? Kas šodien topā? 😄
18.03.2022 12:19 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Sonora_A @ 18.03.2022 12:06
Stulbā lose Vucēna, nu es nevaru :D kāds uzrakstījis, ka Vitiņa saņems brālīti dāvanā, un happy faimily selfijs. Ak Dievs, lūdzu Tevi, nevairojies!!!

Vucena jau par nākamo doma? Vai tad nav tā, ka pēc ķeizars neiesaka 2gadus ieņemt mazo?
18.03.2022 12:20 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Bedege @ 18.03.2022 12:19
Nu, umņicas, ko šodien norejot? Kas šodien topā? ?

Tu, neliete, laidies prom uz IG un dari to, kas Jums vislabāk padodas - gudri dirst storijos un apvārdot naivus cilvēkus!
18.03.2022 12:28 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
MikaR @ 18.03.2022 12:20

Vucena jau par nākamo doma? Vai tad nav tā, ka pēc ķeizars neiesaka 2gadus ieņemt mazo?

Nu jā, to neiesaka. Bet nu tas jau prikols no viņas puses bija, visticamāk. Šobrīd jau ar lielu iespējamību, ka tas varētu piepildīties drīzumā, kā tad citādāk spāni noturēs :D
18.03.2022 12:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits