Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 3163
Reģ: 30.01.2023
Hubabuba @ 29.05.2023 18:18
Nu maškai tāda skaudība ka nezin kur dēties. Jā tā poda reklāma nav baigi estētiska, bet nu kā ir tā ir.
Pati tēlo tīrības iemiesojumu, protams, nav grūti ka dzīvo ar muterīti un tā no pakaļas vāc un vel apkopēja nāk. Tad jau nav grūti gudri parunāt storijos. Tāda perfekcioniste ka ka tik turies,
lai gan pati bieži storijos redzama ar speķainiem traipiem uz drēbēm.

Marijai dirsu dīrā uz pesēm, ka nauda vairs nelīst no debesīm. Puisis vismaz parāda kā podu dabūt tīru, bet šitās kā tievē visu laiku un liek savus patčus tā nekas nemainās!
29.05.2023 18:37 |
 
Reitings 4141
Reģ: 01.03.2022
Stefania @ 29.05.2023 15:47

Varbūt nav baigi patīkami skatīties uz dzeltenām strīpiņām tualtes podā, bet jebkurā gadījumā tā reklāma ir daudz patiesāka. Tā atspuoguļo ikdienas dzīvi un parāda rezultātu. Piemēram, man nav interesanti skatīties, kā NL meičas pārpublicē svešas sievietes 5 gadus vecu bildi un saka, ka rezultāts pateicoties NL. Vai arī kā Egita rāda gadiem vecas bildes no instagrama pirmsākumiem (mēs visi toreiz likām biles ar tiem efektiem) un maina frizūru, bet viss pateicoties NL :D

Kas tas par Chogan vīrieti? Kāda zin kā viņu atrast? Slavens Marijas dēļ palicis. Kas viņam par šo sakāms? Gribētos dzirdēt.
29.05.2023 19:05 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
Dalia @ 29.05.2023 19:05

Kas tas par Chogan vīrieti? Kāda zin kā viņu atrast? Slavens Marijas dēļ palicis. Kas viņam par šo sakāms? Gribētos dzirdēt.

Litas Pulles vīrs.
Vispār tas konkrētais video ir diezgan pavecs. Man izskatās, ka Marija speciāli vecu video izcēla, lai haipu uztaisītu.
29.05.2023 19:27 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
Dalia @ 29.05.2023 19:05

Kas tas par Chogan vīrieti? Kāda zin kā viņu atrast? Slavens Marijas dēļ palicis. Kas viņam par šo sakāms? Gribētos dzirdēt.

Pa lielam - ignorē. Es arī ignorētu. Televīzijā ne tādas vien reklāmas ir redzētas.
Tad kad NL menedžeres ar savām pastām berza savus melnos, nodegušos katlus un pannas, netīrās gāzes plītis, netīrās flīzes uz sienām un grīdas berza - tad viss bija kārtībā, viņas netīrībā nedzīvo. Tad smieklīgi kā arī kauns nevienai nebija..
29.05.2023 19:28 |
 
Reitings 53
Reģ: 15.03.2022
Skaidrs no kā Neitam ir tā agresija pret citiem
29.05.2023 20:45 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
Tā super estētiskā un glamūrīgā zoss(maška) laikam aizmirsa kā pati pilnīgā lupatā bija publicējusi video sēžot uz poda un kaut ko dziedot, jā tieši šis ir laikam tas ko viņai māca augstāk stāvošie līderi, tāda parodija, jei bogu. Marijai tik ļoti krem ka kādam iet labāk kā viņai… lai jau, varam izbaudīt cirku, jo kā redzams katru mēnesi iet ar vien sūdīgāk, nākamā parvākšanos varam gaidît uz dzīvokli maskačkā kur podam arī noderēs kāds chogan līdzeklis 😊😊😊
29.05.2023 20:49 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
amnēzija @ 29.05.2023 19:28

Pa lielam - ignorē. Es arī ignorētu. Televīzijā ne tādas vien reklāmas ir redzētas.
Tad kad NL menedžeres ar savām pastām berza savus melnos, nodegušos katlus un pannas, netīrās gāzes plītis, netīrās flīzes uz sienām un grīdas berza - tad viss bija kārtībā, viņas netīrībā nedzīvo. Tad smieklīgi kā arī kauns nevienai nebija..

Es gan tā čaļa vietā neignorētu, JO ja tas līzeklis tiešām dod to efektu, tad nocels krējumu ar šādu reklāmu. Un NĒ, šī nebija antireklāma, kā to vēlējās maša, bet liela reklāma čogan produktiem. NAV dzeltena svītriņa no urīna podiem. Ja maša palasītu, ko podam nodara ūdens ar lielu dzlezs īpatsvaru un arī vannām ( vannām, starp citu arī dibens paliek dzeltens dēļ ūdens un nevis no urīna), tad varbūt nešausminātos. Un vai tad podi nav jākopj tikai tāpēc, ka tajos kakā? Vai tad tiem nevajag nekādus līdzekļus? Super, super reklāma tam čalim un oriģināla pieeja. Precīzi parādīts, kā līdzeklis darbojas un kāds ir rezultāts. No mārketinga viedokļa tieši VISS ir čotka un pareizi. Mašai te gan pašai vajadzētu pamācīties.
29.05.2023 21:43 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
oioioi @ 29.05.2023 21:43

Es gan tā čaļa vietā neignorētu, JO ja tas līzeklis tiešām dod to efektu, tad nocels krējumu ar šādu reklāmu. Un NĒ, šī nebija antireklāma, kā to vēlējās maša, bet liela reklāma čogan produktiem. NAV dzeltena svītriņa no urīna podiem. Ja maša palasītu, ko podam nodara ūdens ar lielu dzlezs īpatsvaru un arī vannām ( vannām, starp citu arī dibens paliek dzeltens dēļ ūdens un nevis no urīna), tad varbūt nešausminātos. Un vai tad podi nav jākopj tikai tāpēc, ka tajos kakā? Vai tad tiem nevajag nekādus līdzekļus? Super, super reklāma tam čalim un oriģināla pieeja. Precīzi parādīts, kā līdzeklis darbojas un kāds ir rezultāts. No mārketinga viedokļa tieši VISS ir čotka un pareizi. Mašai te gan pašai vajadzētu pamācīties.

Es ignorētu tādā ziņā, ka turpinātu savu. Neatbildētu tādā stilā kā to dara viņa. Pa lielam, kāda viņai darīšana ko un kā reklamē tā cita kompānija. Labāk lai skatās ko un kā NL menedžeres reklamē, un māca kā darīt vai nedarīt. Pēkšņi lielā labvēle satraukusies ko Chogan darbinieki dara pareizi vai nepareizi.
To, ka podi jātīra un to vairums dara paši, tas ir visiem skaidrs. Grūtāk saprast tiem, kuriem apkopējas uz mājām nāk tīrīt.
29.05.2023 21:52 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
Un jā, paturpinot tēmu par to kas ir smuki vai nesmuki. Izskanēja frāze par to, ka NL esot cita līmeņa kompānija un Chogan neesot konkurenti. Nu, vienā ziņā viņai tomēr ir taisnība, līmenis tur tiešām ir cits - nevienai citai kompānijai neesmu redzējusi/dzirdējusi sievietes menedžeres, kuras tik rupji lamātos. Aiz priekiem vai bēdām, vai dusmām, bet b*** un n****, un citi sulīgi vārdi tiek lietoti uz urrā.
30.05.2023 00:14 |
 
Reitings 17546
Reģ: 30.05.2022
Rašas Maška kārtējo reizi parāda vien savu stulbumu! Es arī esmu dzīvojusi mājā, kur ūdens sastāvā dēļ, gan podā, pat vannā veidojas tādi dzelteni nosēdumi.
Par to karoga tekstu vispār neizteikšos. Trigero tai rašas dirslaizes Ukraiņu karogs, to var redzēt. Nu tak lai vācas pie Bondarčūskas uz rašu un tur taisa savu lielo biznesu!
30.05.2023 02:52 |
 
Reitings 3163
Reģ: 30.01.2023
Ko Tu!
Tas bija tik skaisti un eleganti, īsta lēdija♥️
Knapi šļupstot ar cīgu rokās un nolaistām bikšelēm. 🥂🥂🥂🥂
amnēzija @ 30.05.2023 00:14
Un jā, paturpinot tēmu par to kas ir smuki vai nesmuki. Izskanēja frāze par to, ka NL esot cita līmeņa kompānija un Chogan neesot konkurenti. Nu, vienā ziņā viņai tomēr ir taisnība, līmenis tur tiešām ir cits - nevienai citai kompānijai neesmu redzējusi/dzirdējusi sievietes menedžeres, kuras tik rupji lamātos. Aiz priekiem vai bēdām, vai dusmām, bet b*** un n****, un citi sulīgi vārdi tiek lietoti uz urrā.
30.05.2023 08:19 |
 
Reitings 812
Reģ: 29.05.2023
AiKaaaSaaap @ 30.05.2023 08:19
Ko Tu!
Tas bija tik skaisti un eleganti, īsta lēdija♥️
Knapi šļupstot ar cīgu rokās un nolaistām bikšelēm. ????

Vai ne! Bet storijos viņa saka, kāpēc IG ir jārāda pods.
Bet jā, skaisti šļupstēja uz tā poda.
Kpc IG ir jārāda kā pīpē saltiņus grūtniece? Tas video ir tepat šajā tēmā.
Marijaaaaa, internets neko neaizmirst 😄
Bet es saku - reklāma ir laba, līdzeklis tiešām strādā.
30.05.2023 09:04 |
 
Reitings 3163
Reģ: 30.01.2023
Merilda @ 30.05.2023 09:04

Vai ne! Bet storijos viņa saka, kāpēc IG ir jārāda pods.
Bet jā, skaisti šļupstēja uz tā poda.
Kpc IG ir jārāda kā pīpē saltiņus grūtniece? Tas video ir tepat šajā tēmā.
Marijaaaaa, internets neko neaizmirst ?
Bet es saku - reklāma ir laba, līdzeklis tiešām strādā.
vēl jau Spānijā trešo gaidot mamma bija iefilmējusi kā parasto cīgu velk, jo nesatika papiku, nerunāsim par visām vinčika glāzēm..
Ja gribi, Marija, varam Tavus skaistākos brīžus atgādināt!! ♥️
30.05.2023 09:09 |
 
Reitings 64
Reģ: 15.03.2023
Tas Chogan vīrietis ir Dj Emil Deo, un slavens viņš bija jau pirms vispār kāds zināja, kas ir tāda Marija, NL un Chogan😃
Man gan šis viss no Marijas puses izskatās citādi.. nevis skaudība uz Chogan, bet gan jau pačekoja viņu profilus dēļ tā video un ieraudzīja, cik jauka un sirsnīga ģimene viņi ir, un kā Emīls mīl un apbrīno savu sievu, nu, respektīvi, izlauzās vairāk laukā viņas sāpīgākā vieta, kas viņai trūkst, jo nu tik ļoti sacepties par tādu figņu video var tikai aiz kaut kādas personīgas sāpes😃 neko tik šausmīgu tajā neredzēju
30.05.2023 09:20 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
lookatyourself @ 30.05.2023 09:20
Tas Chogan vīrietis ir Dj Emil Deo, un slavens viņš bija jau pirms vispār kāds zināja, kas ir tāda Marija, NL un Chogan?
Man gan šis viss no Marijas puses izskatās citādi.. nevis skaudība uz Chogan, bet gan jau pačekoja viņu profilus dēļ tā video un ieraudzīja, cik jauka un sirsnīga ģimene viņi ir, un kā Emīls mīl un apbrīno savu sievu, nu, respektīvi, izlauzās vairāk laukā viņas sāpīgākā vieta, kas viņai trūkst, jo nu tik ļoti sacepties par tādu figņu video var tikai aiz kaut kādas personīgas sāpes? neko tik šausmīgu tajā neredzēju

Tieši manas domas. Viņai skauž viņu laimīgā ģimenes dzīve un veiksmīgā izaugsme citā kompānijā.
Izvilkt jau vairāk kā divus mēnešus vecu video un publiski izņirgāties, publicējot savu parodiju par tēmu. Nu, tas nav labvēlīgais žests no viņas puses. Un lai kā viņai tas šķistu nesmuki, publicēt netīrus tualetes podus, kuros "fui", cilvēki arī kakā.. pēc tās reklāmas viņu bizness nepajuka, tieši otrādi, komanda aug, peļņa aug (nupat nopirka otru auto) un cilvēkiem interese ir par tiem produktiem. Tagad domāju, ka daudziem ir interese par cilvēku, kuru izsmej publiski. Gan jau Emīls tiks vēl pie jauniem klientiem un lai viņam veicas!
30.05.2023 09:52 |
 
Patīk
Reitings 40267
Reģ: 12.10.2022
Sandra labi uzrakstīja - Pods nav ok, bet ikrīta pampums un tievēšana jau nez cik gadu garumā, tur viss ok :D
Tikai nezin kāpēc, pampuma vairs nav, kad aiziet no NL.
30.05.2023 10:53 |
 
Patīk
Reitings 40267
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 29.05.2023 17:00

Nu, šis gājiens ir reāli zemisks. Kad nav ar ko izcelties un pievērst uzmanību, tad vajag kādam piesieties publiski. Un pirmā, kura iekomentējusi - ahahaha - karaliene. Nu, es nemaz nebrīnos, ka kādā no kopējiem NL čatiem šis tika iztirzāts. Es ļoti ceru, ka no NL aizgāja gudrākie cilvēki un pretreakcija tādā pašā zemiskā stilā nesekos.. nez, vai konkrētā dzēriena ražotājam šī reklāma izraisīs tik pat jautru reakciju..
Es gribētu redzēt, kādu video varētu izveidot Chogan par NL kompāniju :D
30.05.2023 10:56 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
Intersanti zināt, kāpēc joprojām pie biodrona reklāmām, tiek izmantotas Taņas dēla bildes?
30.05.2023 10:58 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 30.05.2023 10:56
Es gribētu redzēt, kādu video varētu izveidot Chogan par NL kompāniju :D

Zini, tur variantu daudz, bet vai vajag nolaisties tik zemu līdz viņu līmenim? Lai cik viņas augstu sevi kotētu, prastas viņas ir. Bez cieņas un morāles normām.
30.05.2023 11:01 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
CallMeAnnika @ 30.05.2023 10:53
Sandra labi uzrakstīja - Pods nav ok, bet ikrīta pampums un tievēšana jau nez cik gadu garumā, tur viss ok :D
Tikai nezin kāpēc, pampuma vairs nav, kad aiziet no NL.

Kā var GADIEM strebt tos drainefektus un biodronus? Viņas visas ir ATKARĪGAS jau no tiem un bez viņiem vairs nespēj un nespēs normāli funkcionēt. Kā var sevī grūst šos dzērienus GADIEM gandrīz KATRU dienu??? Ja cilvēks pampst tik ļoti, tad ir jāiet pie ārsta. Jāmekē cēlonis. Tur aknaa un nieres drīz būs piepampušas no tiem NL sūdiem. Kā var nesaprast, ka tas viss NL sūds ir īslaicīgai lietošanai paredzēts ar regulāriem pārtraukumiem. Bet šīs tak tempj GADIEM. Kas viņām dzīvot apnicis?
30.05.2023 11:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits