Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 5714
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 19.04.2023 16:02
Un visi novērtētu to, ka pasaka atklāti.
Bet nevar taču atzīt mazajām bitēm, ka pelna mazāk un ziedu laiki NLā beigušies.

Laivā līdere izteicās, ka Latvijā šobrīd bizness īsti nevedās, jo latvieši heito. Lietuvā nav tādu aizspriedumu kā pie mums, tāpēc Lietuvā bizness plaukstot.
19.04.2023 16:23 |
 
Patīk
Reitings 40229
Reģ: 12.10.2022
Nitaris @ 19.04.2023 11:39
Bet, nu, baigi sadusmota uz to meiteni, ka atļāvās viņai pateikt un pajautāt par māju, ka visi jau zin, ka māja ir ielikta sludinājumos. Viņa brīnās, ka rakstījusi no sava īstā profila, ka tik necienīgu jautajumu jau bija no fake profila jāuzdod. Bet ja tas jautājums par māju, pārvākšanos viņai neesot tik svarīgs, kadēļ bija tā jāaizsvilstās?
Ja būtu tā meitene rakstījusi no fake, tad d*rstu, ko nevar no īstā, vai tad tik gļēva. Tad nu lūk - arī pajautāja no īstā.
Marija jau atbild - "diez kāpēc tev liekas, ka pārvākšos uz sliktākiem apstākļiem?", bet labāki apstākļi būtu, ja viņa nopirktu savu māju. Vai nopirktu īpašumu ārzemēs un tur pārvāktos.
Pārvākties uz ārzemēm uz cita īpašumu nav labāki apstākļi, pārvākties uz citu, arī īrētu īpašumu - nepavisam nav labi apstākļi. Domāju, ka šī bija viena no modernākajām mājām.
19.04.2023 16:36 |
 
Patīk
Reitings 40229
Reģ: 12.10.2022
Scandinavian @ 19.04.2023 11:50

Nu salīdzināji. Auto iegāde un ievākšanās skaistā mājā ir notikumi ar kuriem cilvēks lepojas, vēlas pastāstīt. Izvākšanās no skaistas mājas ir zemo emociju sajūtas, ja vien nepārvācas uz ko vēl labāku, ir tikai loģiski, ka cilvēkam sākumā jātiek galā ar savām sajūtām, vērtību pārvērtēšanu.
Tas viss ir saprotams, un es tev piekrītu, ko rakstīji, taču šeit pastāv cits faktors, kāpēc arī cilvēki raksta - jo Vucēna NL dēļ neies atzīt, ka ir slikti. Būtu normāli pateikt, ka nav tā vieglākā situācija, kaut vai dēļ pašiem komunālajiem rēķiniem un cenām, kas pieaugušas, bet nu nevar izrādīt, jo NL pelna miljonus un ir vislabākais veids, kā nopelnīt lielo (pagātnē) piķi.
19.04.2023 16:41 |
 
Reitings 2795
Reģ: 17.03.2022
Un vienmēr, kad kāds tieši pajautā par lietām, uz kurām īsti atbildēt negrib, saka ka cilvēks nelaimīgs utt... Vucēna tāda vējagrābsle vien ir...
19.04.2023 16:43 |
 
Patīk
Reitings 40229
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 19.04.2023 16:23

Laivā līdere izteicās, ka Latvijā šobrīd bizness īsti nevedās, jo latvieši heito. Lietuvā nav tādu aizspriedumu kā pie mums, tāpēc Lietuvā bizness plaukstot.
Jo Lietuvā iegāja NL nesen. Cilvēki vēl nav atkoduši to, kas aiz tā stāv.
19.04.2023 16:50 |
 
Reitings 11455
Reģ: 05.03.2020
Jo Lietuvā iegāja NL nesen. Cilvēki vēl nav atkoduši to, kas aiz tā stāv.

Tieši tā.
Arī tur nepaies ilgs laiks, kad daudzas izmēģinās un sapratīs, kāds sūds tas ir. Tagad jau vieglāk vervēt cilvēkus, jo viņi vēl nezina, ka tur ne sūda nevar nopelnīt.
19.04.2023 17:40 |
 
Reitings 368
Reģ: 03.08.2022
Kur palika man ierakts ar Egitas īres mājas adresi? Kādam netika, nosūdzējās?😁
19.04.2023 18:07 |
 
Reitings 12038
Reģ: 06.07.2022
CallMeAnnika @ 19.04.2023 16:50
Jo Lietuvā iegāja NL nesen. Cilvēki vēl nav atkoduši to, kas aiz tā stāv.

Lietuvā noskaņojums attiecībā uz sadarbību ar Rašu ir daudz striktāks nekā pie mums, tur tie heiteri varētu būt pat niknāki. Leišiem krievu ir daudz mazāk nekā mums Latvijā, valsts eiropeiskāka, es nezinu, kur tur vispār rusņas bizness varētu izplest spārnus.
19.04.2023 18:15 |
 
Patīk
Reitings 40229
Reģ: 12.10.2022
EmilijaArm @ 19.04.2023 18:15

Lietuvā noskaņojums attiecībā uz sadarbību ar Rašu ir daudz striktāks nekā pie mums, tur tie heiteri varētu būt pat niknāki. Leišiem krievu ir daudz mazāk nekā mums Latvijā, valsts eiropeiskāka, es nezinu, kur tur vispār rusņas bizness varētu izplest spārnus.
No Baltijas valstīm Latvija un Lietuva vienmēr ir bijusi dažādos topos zemāk nekā Igaunija, jo tā tiecās uz Skandināvijas valstu attīstību (lai gan tur ir daudz jācenšās un vēl ilgs ceļš, kur tiekties). Bet kāpēc NL neiet uz Igauniju? :D Jo tur visas pasūtīs?
19.04.2023 18:30 |
 
Reitings 12038
Reģ: 06.07.2022
Aizgāju nočolēt to vakardienas SBF, kur Sauliete pie Didriķa. Nja. Ja pierasts Katrīni redzēt IG ar filtriem, tad TV tuvplānos bez tiem viņa izskatās way more sliktāk. Ne slikti, bet nu.. pēc pērtiķēna vai kkā tā. Lai gan kopumā viņa neapšaubāmi ir skaista dāma. Uzskatu, ka mūžīgā sejiņas blūrošana un pašaurināšana nav viņai vēlama, jo ne jau es vienīgā pārsteigta par to, kas ir in real life.
19.04.2023 18:36 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
Melomanija @ 19.04.2023 18:07
Kur palika man ierakts ar Egitas īres mājas adresi? Kādam netika, nosūdzējās??

Es to izdzēsu.
19.04.2023 19:24 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Tikai Egita, var putot savu burvju dziru mašīnā. 😀
19.04.2023 19:35 |
 
Reitings 5714
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 19.04.2023 16:50
Jo Lietuvā iegāja NL nesen. Cilvēki vēl nav atkoduši to, kas aiz tā stāv.

Paskatījos viendien vienu no tām Lietuvas līderēm, viņa NL jau 13 gadus. Tā ka nav tā, ka pavisam svaigi tur tas NL ir ienācis. Varbūt šobrīd aktīvāk viss ir aizgājis.
19.04.2023 20:38 |
 
Reitings 5714
Reģ: 20.09.2022
EmilijaArm @ 19.04.2023 18:36
Aizgāju nočolēt to vakardienas SBF, kur Sauliete pie Didriķa. Nja. Ja pierasts Katrīni redzēt IG ar filtriem, tad TV tuvplānos bez tiem viņa izskatās way more sliktāk. Ne slikti, bet nu.. pēc pērtiķēna vai kkā tā. Lai gan kopumā viņa neapšaubāmi ir skaista dāma. Uzskatu, ka mūžīgā sejiņas blūrošana un pašaurināšana nav viņai vēlama, jo ne jau es vienīgā pārsteigta par to, kas ir in real life.

Citos raidījumos jau to varēja redzēt, bet nu, viņa pati neko sliktu tajā nesaskata, ka izmanto filtrus. Zinot jau visi kā izskatoties.
Mani gan vairāk pārsteidza tas, ka arī raidījumā tā vadītāja runā pilnu muti, šķiet, ka arī vienu reizi vismaz, tika cenzēts kāds vārds un tā krekliņa piekārtošana kameru priekšā.
19.04.2023 21:07 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Scandinavian @ 19.04.2023 11:50

Nu salīdzināji. Auto iegāde un ievākšanās skaistā mājā ir notikumi ar kuriem cilvēks lepojas, vēlas pastāstīt. Izvākšanās no skaistas mājas ir zemo emociju sajūtas, ja vien nepārvācas uz ko vēl labāku, ir tikai loģiski, ka cilvēkam sākumā jātiek galā ar savām sajūtām, vērtību pārvērtēšanu.
ievākšanas savā mājā vai vismaz māja ,kurai vari atļauties paņemt kredītu ir svarīgs notikums un izmaiņas dzīvē,bet ne jau kaut kādā īrēta majiņa ievākties,kur tev pat puķu dobe nepieder 🤦🏻‍♀️😅
19.04.2023 21:56 |
 
Reitings 305
Reģ: 26.10.2022
Man tomer šķiet…. Visi to jau sen zina.
Saknē viss Tīkla bizness ir paredzams, no sākuma ir wow, iet, kad visi izmeginājusi nevienam nav aktuāli. Apnīk. Noriet!
Un pati Kartīne, tik daudz mēslu sadarbības, bernu sekmes, ogas, mitrinātāji, vel nez kas- tagad STV- re meklē kā nezaudet dzives līmeni, normāli strādāt tomer ir visstabilākais darbs, nodokļi, stabilitāte!
Marija moš pārvāksies uz Spāniju pie papika.😄
19.04.2023 22:57 |
 
Reitings 5714
Reģ: 20.09.2022
sakuraszarins @ 19.04.2023 19:35
Tikai Egita, var putot savu burvju dziru mašīnā. ?

Neba pirmo dienu tas tā. Viendien arī gatavoja kokteili, sēžot mašīnā, un bija neapmierināta, jo kokteili esot uzbērusi UZ mašīnas.
20.04.2023 07:57 |
 
Reitings 5714
Reģ: 20.09.2022
iiieviiite @ 19.04.2023 15:46
es pat īsti nesapratu tos viņas storijus, viņa nepateica nevienu loģisku vai sakarīgu iemeslu, kādēļ izvācas no savas sapņu mājas. tā virtuves saliņa un lielie logi taču te bija, draudzene blakus bija, skola tuvu utt, tad kas tad īsti trūka Kostina mājoklī? nu izdomā taču kaut ko, lai izklausītos kaut cik ticami (jo neviena priekšnosacījuma nebija, ka izvāksies, neviena slikta vārda laika gaitā nebija, ka kaut kas neapmierina). pateica tikai, ka viss jaunais taču parasti ir krutāks, nekā vecais. parasti jā, bet ne šajā gadījumā, kad dzīves līmenis iet uz leju, nevis augšu. un es pieņemu, ka pat ja pārvāksies pēc platības lielākā mājoklī, kopumā mājas stāvoklis būs zemāks un īres maksa mazāka. varbūt tagad speciāli nerādīs, lai neviens neatrod īres sludinājumu ar cenu ?
un jā, par to mašīnas pārdošanu es vēl varētu noticēt, ka ir par maz vietas, lai gan viņa to mašīnu pirka jau tad, kad viņai tā mašīna jau bija par mazu (ar diviem bērniem un māti), bet kaut kā mašīnas izmērs tolaik nespēlēja nekādu lomu mašīnas izvēlē ?

Nu, bet tajā laikā bija primāri piepildīt savu sapni, lai parādītu to, ka, redziet esot NL sapņi piepildās, nāciet tik šurp un jūs arī varēsiet nopirkt auto, kuru jau sen esat vēlējušies. Saņemts taču bonuss - miljons sapnim. Nevienā citā kompānijā tāda bonusa neesot. Reklamējot NL, viena no svarīgākajām lietām ir parādīt tos ieguvumus no ienākumiem/bonusiem - nopirktas sen kārotās lietas, došanās ceļojumos. Paskatieties ko citi NLšiki rāda, tur pamatā arī notiek lielīšanās ar jaunu lietu pirkšanu ar piebildi, ka tikai esot NL var to atļauties, iepriekš nevarēja, jo strādājot iepriekšējā darba vietā, nav pelnījuši tika daudz cik pelna tagad NL.
Vēl pavisam nesen Bondarčukai bija ar komandu satikšanās Sočos, ja nemaldos, nedēļu viņas tur dzīvojās. Tur savākušās bija no dažādiem Krievijas nostūriem, bet tas kas nāca no mutes ārā - šausmas, trakāk lamājās kā vīrieši dažkārt to mēdz darīt. Un tik pinkšķēja, lamājās un pateicās, ka ir iesaistījušās NL, jo kāda pirmo reizi izbrauca ar jahtu, kāda pirmo reizi nakšņoja tāda līmeņa viesnīcā, kāda pirmo reizi izbaudīja tur tās procedūras uz kurām viņas gāja, kāda pirmo reizi vispār bija kalnos. Vienvārdsakot, viens vienīgs - paldies NL, jo bez NL to nevarētu atļauties. Tāpat arī latviešu NLšicas mauc tik līdzi - paldies, paldies, paldies, bez NL es nenopirktu to, bez NL es nebūtu šeit un bez NL es nespēju vispār iedomāties savu dzīvi. Jo kā gan savādāk piesaistīs cilvēkus savam biznesam, ja ne rādot labumus, jo uzskats jau tāds - redzēs un arī gribēs tā dzīvot, arī gribēs nopirkt.
20.04.2023 08:26 |
 
Patīk
Reitings 40229
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 20.04.2023 08:26

Nu, bet tajā laikā bija primāri piepildīt savu sapni, lai parādītu to, ka, redziet esot NL sapņi piepildās, nāciet tik šurp un jūs arī varēsiet nopirkt auto, kuru jau sen esat vēlējušies. Saņemts taču bonuss - miljons sapnim. Nevienā citā kompānijā tāda bonusa neesot. Reklamējot NL, viena no svarīgākajām lietām ir parādīt tos ieguvumus no ienākumiem/bonusiem - nopirktas sen kārotās lietas, došanās ceļojumos. Paskatieties ko citi NLšiki rāda, tur pamatā arī notiek lielīšanās ar jaunu lietu pirkšanu ar piebildi, ka tikai esot NL var to atļauties, iepriekš nevarēja, jo strādājot iepriekšējā darba vietā, nav pelnījuši tika daudz cik pelna tagad NL.
Vēl pavisam nesen Bondarčukai bija ar komandu satikšanās Sočos, ja nemaldos, nedēļu viņas tur dzīvojās. Tur savākušās bija no dažādiem Krievijas nostūriem, bet tas kas nāca no mutes ārā - šausmas, trakāk lamājās kā vīrieši dažkārt to mēdz darīt. Un tik pinkšķēja, lamājās un pateicās, ka ir iesaistījušās NL, jo kāda pirmo reizi izbrauca ar jahtu, kāda pirmo reizi nakšņoja tāda līmeņa viesnīcā, kāda pirmo reizi izbaudīja tur tās procedūras uz kurām viņas gāja, kāda pirmo reizi vispār bija kalnos. Vienvārdsakot, viens vienīgs - paldies NL, jo bez NL to nevarētu atļauties. Tāpat arī latviešu NLšicas mauc tik līdzi - paldies, paldies, paldies, bez NL es nenopirktu to, bez NL es nebūtu šeit un bez NL es nespēju vispār iedomāties savu dzīvi. Jo kā gan savādāk piesaistīs cilvēkus savam biznesam, ja ne rādot labumus, jo uzskats jau tāds - redzēs un arī gribēs tā dzīvot, arī gribēs nopirkt.
Tāds jau viņām tas uzdevums, tik ar ko katra var šikot. Ja līderes šiko ar mašīnām un īrētām mājām, tad Skrīvere, kas bija NL, pateicās, ka dēļ NL varot uzlikt skropstas. :D It kā normālā darbā strādājot, to nevarētu :D
Tik kā var par dāvanu naudu uzlikt tās skropstas.. :D
20.04.2023 10:58 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Bljaa, nu Marija 😂
Vakar, stāsta, ka naudas mazāk, vajadzības tās pašas, vajadzēja menedžēt. Pēc tam mašīnā ar 50-niekiem mētājas, jo piķis nav problēma.
Marija šodien-oii, kaut kā maz naudas no valsts saņēmu. Kur nauda?? 🙈
Iepriekš vispār teica, ka tak ar valsts bērnu naudu neko nevar izdarīt, nafik nav vajadzīga, paldies NL, ka ir nauda.
Kaut kāda šizofrēnija
20.04.2023 11:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits