Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 8081
Reģ: 13.04.2022
Sandra: man vispār vienalga ko par mani runā, galvenais kā es jūtos, es nevaru notievēt man diabēts jūs neko nesaprotat, pastaigājiet manās kurpēs, bet vispār man tiešām nerausta ko jūs runājat, vispār absolūti pohuj, es tāpat esmu lieliska, es neklausos kritiku, man ir diabēts, ja nu kāds aizmirsa.
Arī Sandra: man jānotievē pa 10kg, lai ielienu kleitā, un vispār nedrīkst džadžot resnos
https://failiem.lv/u/47a8ba58c
27.02.2023 09:35 |
 
10 gadi
Reitings 138
Reģ: 06.01.2013
amoreamore @ 27.02.2023 09:35
Sandra: man vispār vienalga ko par mani runā, galvenais kā es jūtos, es nevaru notievēt man diabēts jūs neko nesaprotat, pastaigājiet manās kurpēs, bet vispār man tiešām nerausta ko jūs runājat, vispār absolūti pohuj, es tāpat esmu lieliska, es neklausos kritiku, man ir diabēts, ja nu kāds aizmirsa.
Arī Sandra: man jānotievē pa 10kg, lai ielienu kleitā, un vispār nedrīkst džadžot resnos
https://failiem.lv/u/47a8ba58c
Sviests, vai ne? Man tā uzvedība un izteikumi galīgi nav saprotama. Man šķiet, ka viņa nav pati tikusi skaidrībā ar savām sajūtām par lieko svaru, kurš izskatās neveselīgs. Vienu brīdi pofig, bet turpat atkal tomēr laikam jātievē un jāsakārto ēšanas režīms.
27.02.2023 09:54 |
 
10 gadi
Reitings 6906
Reģ: 17.09.2009
Tak man liekas Sandra speciāli haipu taisa lai kāds vispār par viņu runāt. Un pēc tam reklamē savu mārketingu.
27.02.2023 10:08 |
 
Patīk
Reitings 40220
Reģ: 12.10.2022
Yelly @ 27.02.2023 09:54
Sviests, vai ne? Man tā uzvedība un izteikumi galīgi nav saprotama. Man šķiet, ka viņa nav pati tikusi skaidrībā ar savām sajūtām par lieko svaru, kurš izskatās neveselīgs. Vienu brīdi pofig, bet turpat atkal tomēr laikam jātievē un jāsakārto ēšanas režīms.
Man ir žēl viņas. Šķietami vēlas notievēt, bet nav tās motivācijas. Un pati sevi iegāž, jo to publicē IG visiem. Vienu brīdi saņemas, bet tas atkal izgāžas.
Novēlu veiksmi, lai šoreiz izdodas sasniegt to vēlamo atzīmi kilogramos un ielīst tajā kleitā. Pašai būs prieks un motivācija darīt arī pārējās lietas vēl labāk.
27.02.2023 12:23 |
 
Reitings 8081
Reģ: 13.04.2022
Sandra: man viss ir labi, domājiet par sevi nevis mani un manu ķermeni, man viss ok
Arī Sandra: uzzīmē mani ķipa esmu tieva
https://failiem.lv/u/xdkjsp5fn
Nu tā nedara pašpārliecināti cilvēki, kuriem reāli pie kājas citu domas.
ar šo es tikai gribēju pateikt, ka Sandra ir kaut kāda drusku nepastāvīga savās domās, visu laiku mainās viņai kaut kas, nu nav viņa tas cilvēks par kādu izrādās.
27.02.2023 12:53 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Nu lai kā bundžas ir mēsls un lētāk, kā arī pilnvērtīgāk ir ēst normālu pārtiku. Sāk riebties tā šluriņu sabiedrība kura reklamē visu "šķidro" pārtiku, kamēr kādam slimnīcas vai hronisko slimību pacientam tā ir skumja realitāte. Tiešām varu tikai pabrīnos pirktspēju pārsaldinātam pulverim, kamēr par to cenu var normālu ēdienu nopirkt.
27.02.2023 13:43 |
 
Reitings 12037
Reģ: 06.07.2022
Kas tas pa pasākumu, uz kuru Didra uzaicinājusi Eglīti?
27.02.2023 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 6906
Reģ: 17.09.2009
Hermia @ 27.02.2023 13:43
Nu lai kā bundžas ir mēsls un lētāk, kā arī pilnvērtīgāk ir ēst normālu pārtiku. Sāk riebties tā šluriņu sabiedrība kura reklamē visu "šķidro" pārtiku, kamēr kādam slimnīcas vai hronisko slimību pacientam tā ir skumja realitāte. Tiešām varu tikai pabrīnos pirktspēju pārsaldinātam pulverim, kamēr par to cenu var normālu ēdienu nopirkt.
Es tos pretīgos pulverus par velti nepirktu. Labāk tomātu graužu.
27.02.2023 14:06 |
 
Reitings 474
Reģ: 02.08.2022
Prieks par Taņu un Agritu 🙂 Lai meitenēm veicas!
Ceru, ka viņām algu ( reālu algu) čeki jau tagad ir lielāki par NLšicu lielo galu.
27.02.2023 15:28 |
 
Reitings 793
Reģ: 21.09.2022
Kora93 @ 20.02.2023 18:56

Kurš tad šoreiz paņēma atpakaļ? ? Tur jau vairāki ir bijuši.

Viņas pirmais oficiālais vīrs pieņēma viņu atpakaļ un arī Arņa meitu
27.02.2023 15:32 |
 
Reitings 8081
Reģ: 13.04.2022
EmilijaArm @ 27.02.2023 14:03
Kas tas pa pasākumu, uz kuru Didra uzaicinājusi Eglīti?

gan jau uz buķika izremontēto telpu grandiozo atklāšanu
27.02.2023 15:33 |
 
Reitings 474
Reģ: 02.08.2022
MissM @ 27.02.2023 15:32

Viņas pirmais oficiālais vīrs pieņēma viņu atpakaļ un arī Arņa meitu
Arnis nav visu 3 bērnu tēvs? Jaunumi.
Tas dzīvoklis, kur viņa tagad dzīvo, ir viņas vai pirmā vīra?
27.02.2023 15:44 |
 
Patīk
Reitings 40220
Reģ: 12.10.2022
https://www.instagram.com/reel/Co-CXYbjs-Y/
Es tiešām iesaku noskatīties Egitas live, sākot no 11:50 minūtes līdz 12:20 minūtei. Pusminūte, kas pasaka visu.
Īss apraksts: stāsta par savu Kapučīno kokteiļu bundžu, cik tā laba, ka sastāvā ir tik daudz vērtīgu vielu un vitamīnu, viss nepieciešamais sabalansētai un veselīgai maltītei. Vēl pat rāda uz bundžas, cik daudz visādu sastāvdaļu tur.
Izlasa jautājumu, ko kāds ir uzdevis - cik daudz šajos kokteiļos cukurs.
Egita - "es nezinu, *pēta sastāvu, žmiedz acis*, redzu, ka manas meitenes pieslēdzas, vai jūs zināt, cik šeit ir cukurs? Es tagad no galvas nepateikšu, man var uzrakstīt privāti".
Es iepriekš sapratu, ka cilvēks līdz galam nav inteliģents, bet pēc šī es sapratu, ka tur smadzeņu vispār nav.
Katru dienu dzer, slavē un liela savas bundžas un to sastāvu, prezentē sevi kā ekspertus, bet kad pajautā par cukuru - nezina.
Vienkārši pasaki , ka tur cukurs ir vairāk kā saprašana un tas nav nemaz veselīgi nevis melo. Izskatās pēc atpalicības citādāk.
27.02.2023 16:06 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Yelly @ 27.02.2023 09:54
Sviests, vai ne? Man tā uzvedība un izteikumi galīgi nav saprotama. Man šķiet, ka viņa nav pati tikusi skaidrībā ar savām sajūtām par lieko svaru, kurš izskatās neveselīgs. Vienu brīdi pofig, bet turpat atkal tomēr laikam jātievē un jāsakārto ēšanas režīms.

OK, Sandrai ir pavisam cits līmenis, bet man pašai kādreiz bija daži lieki kg un atceros, ka nevarēju un nevarēju saņemties nomest. Un mūžīgi bija - mazāk ēdīšu ar 1. janvāri, ar pirmdienu... Jo parasti cilvēki domā tā - nu vajag kaut kādu īslaicīgu diētu, iespringt kkādas nedēļas un viss. Nometīšu un būšu tieva. Bet tā jau nav! Ir jābūt kustīgam, jāēd pamatā veselīgi, jāizvairās no alkohola, jāsamazina stress utt. utt. Tas ir dzīvesveids. Un tas nav dažas nedēļas, bet tas ir uz visu mūžu. Un vispār tievums nav galvenais. Veselība ir. Tāpēc tievi cilvēki ar ēšanas traucējumiem man liekas neglīti un nožēlojami (kā prātu izkūkojusī Sanda Krasta vai khm močītāja Didrihsone). Nevajag galējības.
Kad esi tievs, veselīgs un skaists, tad viss ir forši, ir enerģija un dzīvesprieks. Ā un f**k body positivity, ja ar to tiek saprasts, ka esi +20kg un ķipa viss ok! Nesen dzirdēju labu argumentu - ja jau visi būtu tik body positive, tad, ja cilvēkam uz galda noliktu 2 bildītes - smuks trenēts augums vs. tukls augums ar riepu, un pateiktu, ka var izvēlēties, kuru grib, un iegūs to momentā bez maksas un nekādām sekām, tad uzminiet, cik body pozitīvo izvēlētos to resno? 😁😁😁
27.02.2023 16:18 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 27.02.2023 16:06
https://www.instagram.com/reel/Co-CXYbjs-Y/
Es tiešām iesaku noskatīties Egitas live, sākot no 11:50 minūtes līdz 12:20 minūtei. Pusminūte, kas pasaka visu.
Īss apraksts: stāsta par savu Kapučīno kokteiļu bundžu, cik tā laba, ka sastāvā ir tik daudz vērtīgu vielu un vitamīnu, viss nepieciešamais sabalansētai un veselīgai maltītei. Vēl pat rāda uz bundžas, cik daudz visādu sastāvdaļu tur.
Izlasa jautājumu, ko kāds ir uzdevis - cik daudz šajos kokteiļos cukurs.
Egita - "es nezinu, *pēta sastāvu, žmiedz acis*, redzu, ka manas meitenes pieslēdzas, vai jūs zināt, cik šeit ir cukurs? Es tagad no galvas nepateikšu, man var uzrakstīt privāti".
Es iepriekš sapratu, ka cilvēks līdz galam nav inteliģents, bet pēc šī es sapratu, ka tur smadzeņu vispār nav.
Katru dienu dzer, slavē un liela savas bundžas un to sastāvu, prezentē sevi kā ekspertus, bet kad pajautā par cukuru - nezina.
Vienkārši pasaki , ka tur cukurs ir vairāk kā saprašana un tas nav nemaz veselīgi nevis melo. Izskatās pēc atpalicības citādāk.

Man liekas, ka kaut kurā no pēdējiem live viņa teica, ka sākumā nezinājusi neko par produktiem, bet tagad zinot produktu sastāvus.
27.02.2023 16:40 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Apple of my eye @ 27.02.2023 16:18

OK, Sandrai ir pavisam cits līmenis, bet man pašai kādreiz bija daži lieki kg un atceros, ka nevarēju un nevarēju saņemties nomest. Un mūžīgi bija - mazāk ēdīšu ar 1. janvāri, ar pirmdienu... Jo parasti cilvēki domā tā - nu vajag kaut kādu īslaicīgu diētu, iespringt kkādas nedēļas un viss. Nometīšu un būšu tieva. Bet tā jau nav! Ir jābūt kustīgam, jāēd pamatā veselīgi, jāizvairās no alkohola, jāsamazina stress utt. utt. Tas ir dzīvesveids. Un tas nav dažas nedēļas, bet tas ir uz visu mūžu. Un vispār tievums nav galvenais. Veselība ir. Tāpēc tievi cilvēki ar ēšanas traucējumiem man liekas neglīti un nožēlojami (kā prātu izkūkojusī Sanda Krasta vai khm močītāja Didrihsone). Nevajag galējības.
Kad esi tievs, veselīgs un skaists, tad viss ir forši, ir enerģija un dzīvesprieks. Ā un f**k body positivity, ja ar to tiek saprasts, ka esi +20kg un ķipa viss ok! Nesen dzirdēju labu argumentu - ja jau visi būtu tik body positive, tad, ja cilvēkam uz galda noliktu 2 bildītes - smuks trenēts augums vs. tukls augums ar riepu, un pateiktu, ka var izvēlēties, kuru grib, un iegūs to momentā bez maksas un nekādām sekām, tad uzminiet, cik body pozitīvo izvēlētos to resno? ???

Pirmkārt, liela problēma ir tāpēc ka liela daļa runā tikai par estētisko pusi nevis pašu jēgu,kamēr citas modeles šņauc koku lai noturētu savu figūru.Visam ir divas puses. Nekad neesmu tievējusi,jo "es būšu slaida un smuka", bet reāli veselības un labsajūtas dēļ. Man motivāciju nav devis slaids augums. Katram savs un motivāciju katrs var atrast savu, taču tam ir jābūt reālam ,reālistiskam,sasniedzamam un tas ir jādara priekš sevis...tikai un vienīgi sev.
Jebkurš cilvēks zina kā var zaudēt svaru, maģisko formulu nav, taču izpildījums ir disciplīnas un pašas vēlēšanās jautājums. Ir grūti un norauties arī ir ok. Esmu novērojusi,ka tieši pie zaudējumiem cilvēkiem ir vislielākais kritiens,jo nemāk piecelties un darīt tālāk.
27.02.2023 16:49 |
 
Patīk
Reitings 40220
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 27.02.2023 16:40

Man liekas, ka kaut kurā no pēdējiem live viņa teica, ka sākumā nezinājusi neko par produktiem, bet tagad zinot produktu sastāvus.
Šis ir pēdējais live. Nevajag d**st. Bundžas, kad iznāca, tad uzreiz mācēja salīdzināt gan garšu, gan konsistenci, gan arī sastāvus salīdzināja. Kā tad nezin, cik cukurs.
27.02.2023 16:53 |
 
10 gadi
Reitings 580
Reģ: 24.11.2012
Vai man vienigai skiet nepienemams Saulietes marketiga plans, sodien atkal spelee uz cilvekiem ar hroniskam problemam, saja gadijumaa, tiem, kas cinas ar alergijam. Visiem obligati esot jaizmegina biodrone, nu nekas slikts jau nebusot, varbut nepalidzesot, bet obligati vajag pameginat. Protams, tadi, kas jau gadiem katru pavasari ciinas ar ziedputeksnu sekaam gan jau uzkersies un izgrudiis bezjega naudu par ''brinumlidzekli pret visam kaitem''. Tad jau pec alergiju sezonas cien. karaliene atkal vares sniegt intervijas, ka var atlauties katru menesi labu auto nopirkt. Neciesu, ka neko nejeedz, bet tapat muld.
27.02.2023 17:01 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 27.02.2023 16:53
Šis ir pēdējais live. Nevajag d**st. Bundžas, kad iznāca, tad uzreiz mācēja salīdzināt gan garšu, gan konsistenci, gan arī sastāvus salīdzināja. Kā tad nezin, cik cukurs.

Grozīja to bundžu un uz bundžas nespēja atrast sadaļu cukurs? 🤣 uz bundžas būtu jābūt visam sastāvam sarakstītam virsū, to skaitā arī cukuram. Ne tikai vitamīnu sarakstam, kuru tik ļoti parasti uzskaita.
Nu jā, dažas menedžeres ar savu produktu pārzināšanu fascinē. Vienai live pajautāja kam domāts magnijs, nespēja atbildēt. No lapiņas mēģināja lasīt, bet tur laikam bija grūti salasāms, šausmīgi kaut ko boksterēja.
27.02.2023 17:02 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Hermia @ 27.02.2023 16:49

Pirmkārt, liela problēma ir tāpēc ka liela daļa runā tikai par estētisko pusi nevis pašu jēgu,kamēr citas modeles šņauc koku lai noturētu savu figūru.Visam ir divas puses. Nekad neesmu tievējusi,jo "es būšu slaida un smuka", bet reāli veselības un labsajūtas dēļ. Man motivāciju nav devis slaids augums. Katram savs un motivāciju katrs var atrast savu, taču tam ir jābūt reālam ,reālistiskam,sasniedzamam un tas ir jādara priekš sevis...tikai un vienīgi sev.
Jebkurš cilvēks zina kā var zaudēt svaru, maģisko formulu nav, taču izpildījums ir disciplīnas un pašas vēlēšanās jautājums. Ir grūti un norauties arī ir ok. Esmu novērojusi,ka tieši pie zaudējumiem cilvēkiem ir vislielākais kritiens,jo nemāk piecelties un darīt tālāk.

Par koka šņaukšanu - jā, dzirdēts... Nu, man modeļu tievums (klasisko modeļu, nevis wannabe IG modeļu tievums) neliekas simpātisks, tur ir daži kg par maz. Pie tam es personīgi gribu kustēties un tad vajag enerģiju (kas nozīmē - ēst & trenēties). Man ir viena paziņa - ļoti tieva, neko daudz neēd, bet tāda arī staigā kā ar bomi pa galvu dabūjusi un apdolbījusies, viņai nav enerģijas ne 2h noiet, nerunāsim par skriešanu vai endurance sportu.
Lai vai kā, tieši tā - galvenais ir veselība! Starp citu, noraušanās/krišana/saņemšanās - tas viss saistīts ar vienu būtisku veselības jomu - mentālo veselību, kura mūsdienās 99% cilvēku ir par maz pieskatīta. Un tad ir - saņemas, noraujas, pašpārmetumi, depresija, jāņem kursi no sapņu pārdevējām, nav naudas, depresija, rij bulkas, liekais svars, vajag brīnumlīdzekli no NL... 😖
Katrā ziņā novēlu visām šeit ieiet tādā režīmā, ka veselīgs dzīvesveids ir ikdiena (patiešām veselīgs, nevis NL draņķi) 🥳
27.02.2023 17:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits