Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.10.2022
Manā zemesriekstu sviestā ir 100% grauzdētu zemesriekstu, un viss 😀
30.11.2022 08:22 |
 
Reitings 120
Reģ: 09.08.2013
Ārprāts… kam ziņot par šo? Kā var tā čakarēt cilvēkus… Agritai vispār nav nekādas saprašanas par uzturu!
30.11.2022 08:34 |
 
Reitings 328
Reģ: 29.11.2022
sveciite @ 30.11.2022 08:34
Ārprāts… kam ziņot par šo? Kā var tā čakarēt cilvēkus… Agritai vispār nav nekādas saprašanas par uzturu!

Kamēr viņa neņem naudu par savu “pakalpojumu”, tikmēr nav jēgas ziņot. Cilvēki drīkst apvienoties jebkādās interešu kopās vai grupās. Ja viņa sāks ņemt naudu (un gan jau sāks, redzot tās 220 dalībnieces), tad savādāk. Un arī tad, īpašu jēgu neredzu. Latvija ir pilna ar “uztura speciālistiem” bez izglītības.
Man ir tik ļoti skumji. Ja jūs zinātu, ar cik greiziem priekšstatiem par veselīgu uzturu pie manis nāk…
Vienīgais, ko var darīt, ir informēt paziņas, draugus, sabiedrību. Lai neiesaistās šādās pseidoveselīgajās grupās.
30.11.2022 08:48 |
 
Reitings 5702
Reģ: 20.09.2022
Maltā gaļa @ 30.11.2022 07:45
Esmu klāt ar rīta bulšita devu ?
Uz jautājumu, kāpēc nedrīkst sieru, Agrita atbild “Palasi sastāvu un viss būs skaidrs!”. Tātad, Agrita, ja tu šo lasi, siera sastāvs ir piens, sāls, pienskābes baktērijas un stabilizētājs (kalcija hlorīds).
Tāda pati atbilde par zemesriekstu sviestu, kuru arī nedrīkst.Palasi sastāvu! Sastāvs: grauzdēti zemesriesti, zemesriekstu sviests, sāls.
Ak jā, sāls taču aizliegts! Tāpēc arī siers un zemesriestu sviests aizliegts!
Veseam cilvēkam nātrija hlorīds nav jāizslēdz pavisam no uztura!
Un tagad pamēģiniet nodzīvot 4 nedēļas pilnīgi bez sāls! Tur jau vakar pavīdēja idejas “Meitenes, mēs izturēsim līdz ZSV un tad atkal visu varēsim”. Un tā neesot diēta? ? Aizliegt visu, lai tiktu iekšā kleitā (kas pašā pamatā ir nepareiza motivācija) un Ziemassvētkos varētu norauties? Nav brīnums, ka viņas pašas atzinās, ka ir profesionālas tievētājas. Esot tievējušas sešas reizes.

Un pēc šāda maratona uz Ziemassvētkiem atkal štopēs iekšā visus pīrāgus, mandarīnus un visu citu pārējo ko aizliedza. Kāda jēga tad vispār sākt tievēt, ja tūlīt tie ēšanas paradumi atkal būs tādi paši un nomestais atnāks atpakaļ.. 🙄
30.11.2022 09:27 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
amnēzija @ 30.11.2022 09:27

Un pēc šāda maratona uz Ziemassvētkiem atkal štopēs iekšā visus pīrāgus, mandarīnus un visu citu pārējo ko aizliedza. Kāda jēga tad vispār sākt tievēt, ja tūlīt tie ēšanas paradumi atkal būs tādi paši un nomestais atnāks atpakaļ.. ?

tad ies pēc pulverīšiem. Sak, neizdevās, nu tad šādi 100% izdosies!
30.11.2022 09:41 |
 
Reitings 839
Reģ: 11.08.2022
Maltā gaļa @ 29.11.2022 21:55
Nu tā, meičuki! Nevajag pateikties, bet es šorīt esmu iefīrējusies Agritas tievēšanas maratonā ? Ziņošu regulāri. Un tā kā man ir uztura speciālista izglītība, jau tagad redzu tur dieva zīmes ?
Maizi nedrīkst! Nekādu.
Malto gaļu nedrīkst. Pat, ja tā ir samalta vistas fileja, nedrīkst. Jo samaļot gaļa uzreiz pārvēršas par subproduktu (WTF!!!!)
Sieru nedrīkst.
Aknas nedrīkst (kāpēc nedrīkst, neviens nepaskaidro vienkārši nedrīkst)
Mandarīnus nedrīkst.
Cept neko nedrīkst.
16:8 fastingu nedrīkst, jāēd katras 2,5 stundas
Es attapšos no sākotnējā šoka un turpināšu.
Bindres ir iedomājušās sevi par uztura speciālistēm, lai gan tur vispār nav sajēgas par veselīga uztura principiem ?
Kā var tikt tajā grupā? Es arī gribu 😁
30.11.2022 09:48 |
 
Reitings 328
Reģ: 29.11.2022
Rumblerx @ 30.11.2022 09:48
Kā var tikt tajā grupā? Es arī gribu ?

Šodien laikam jau vairāk nekā. Vakar bija pēdējā diena, lai tiktu. Jāuzraksta ziņa IG kādai no Bindrēm.
30.11.2022 10:09 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
vivii @ 14.11.2022 11:49

Jā, tādā ziņā NL tas ir liels” -“, ka nav paraudziņu, vismaz viņas nekad tādus nav piedāvājušas.
Kaut vai tiem tonālajiem un lūpu zīmuļiem/lūpu krāsām.
Tieši tāpēc man kādreiz patika Avon, jo principā vienmēr varēja dabūt paraudziņus, kaut vai par maksu, bet tik un tā. Un vēl, atceros, kādreiz Avon konsultantes mēdza rīkot iepazīšanās pasākumus, kuros rādīja un deva izmēģināt produktus, tas arī bija labs pasākums.
Savukārt, Sauliete tieši šo pārdošanas stratēģiju noniecināja un teica, ka NLā neviens neuzbāžoties, uz mājām nevelkoties, viss ir online un punkts.
Bet viņa vienkārši nesaprot, ka ir daļa cilvēku, uz kuriem tāda pārdošana nestrādā, arī mūsdienās nē.

Tieši tāpēc man kādreiz patika Avon, jo principā vienmēr varēja dabūt paraudziņus, kaut vai par maksu, bet tik un tā.
Man patiesībā joprojām patīk avon :D Nesen atsāku sūtīt tur pati. Kad NL meitenes padzirdēja, tad man sāka teikt, cik vecmodīgi utt, ka viņas tos produktus esot lietojušas 20 gadus atpakaļ. A man kaut kā pilnīgi vienalga, produkti ir labi un pa normālu cenu :D lūpu krāsa un arī sejas putas man toč tur daudz labāk patīk :D
30.11.2022 11:09 |
 
Reitings 24024
Reģ: 18.08.2022
Maltā gaļa @ 30.11.2022 07:45
Esmu klāt ar rīta bulšita devu ?
Uz jautājumu, kāpēc nedrīkst sieru, Agrita atbild “Palasi sastāvu un viss būs skaidrs!”. Tātad, Agrita, ja tu šo lasi, siera sastāvs ir piens, sāls, pienskābes baktērijas un stabilizētājs (kalcija hlorīds).
Tāda pati atbilde par zemesriekstu sviestu, kuru arī nedrīkst.Palasi sastāvu! Sastāvs: grauzdēti zemesriesti, zemesriekstu sviests, sāls.
Ak jā, sāls taču aizliegts! Tāpēc arī siers un zemesriestu sviests aizliegts!
Veseam cilvēkam nātrija hlorīds nav jāizslēdz pavisam no uztura!
Un tagad pamēģiniet nodzīvot 4 nedēļas pilnīgi bez sāls! Tur jau vakar pavīdēja idejas “Meitenes, mēs izturēsim līdz ZSV un tad atkal visu varēsim”. Un tā neesot diēta? ? Aizliegt visu, lai tiktu iekšā kleitā (kas pašā pamatā ir nepareiza motivācija) un Ziemassvētkos varētu norauties? Nav brīnums, ka viņas pašas atzinās, ka ir profesionālas tievētājas. Esot tievējušas sešas reizes.

Un no 6 reizem nenotieveja nevienu,jo bez operacijas nebutu tā arī notievejusi,bet turpinajusi runat”par veselibas problemam “ kuru delj nevar notievet!
30.11.2022 11:25 |
 
Reitings 5702
Reģ: 20.09.2022
Elife @ 30.11.2022 11:09

Tieši tāpēc man kādreiz patika Avon, jo principā vienmēr varēja dabūt paraudziņus, kaut vai par maksu, bet tik un tā.
Man patiesībā joprojām patīk avon :D Nesen atsāku sūtīt tur pati. Kad NL meitenes padzirdēja, tad man sāka teikt, cik vecmodīgi utt, ka viņas tos produktus esot lietojušas 20 gadus atpakaļ. A man kaut kā pilnīgi vienalga, produkti ir labi un pa normālu cenu :D lūpu krāsa un arī sejas putas man toč tur daudz labāk patīk :D

Kāda viņām daļa gar citiem? Nu un, ka vecmodīgi, vismaz zini ko pērc, jo ir iespēja pirms pasmaržot. Tajā krievu NL veikala lapā ir norādīta cena kādā tirgo priekš Eiropas klientiem preces. Piem., vienas smaržas 50ml tilpuma maksā 99€. Un kāpēc man vējā izmest tādu naudu, ja es iepriekš pat īsti nevaru notestēt kā tas smaržo, jo tas esot vecmodīgi. Ne vienmēr pēc tiem aprakstiem var vadīties. Varbūt patīk kāda konkrēta smarža, bet kopā ar citām tā smaržu buķete rada tādu aromātu, kas nepatīk. Un galu galā, cilvēks pats izlems kur viņam iegādāties kosmētiku.
30.11.2022 11:28 |
 
Reitings 4141
Reģ: 01.03.2022
Maltā gaļa @ 30.11.2022 07:45
Esmu klāt ar rīta bulšita devu ?
Uz jautājumu, kāpēc nedrīkst sieru, Agrita atbild “Palasi sastāvu un viss būs skaidrs!”. Tātad, Agrita, ja tu šo lasi, siera sastāvs ir piens, sāls, pienskābes baktērijas un stabilizētājs (kalcija hlorīds).
Tāda pati atbilde par zemesriekstu sviestu, kuru arī nedrīkst.Palasi sastāvu! Sastāvs: grauzdēti zemesriesti, zemesriekstu sviests, sāls.
Ak jā, sāls taču aizliegts! Tāpēc arī siers un zemesriestu sviests aizliegts!
Veseam cilvēkam nātrija hlorīds nav jāizslēdz pavisam no uztura!
Un tagad pamēģiniet nodzīvot 4 nedēļas pilnīgi bez sāls! Tur jau vakar pavīdēja idejas “Meitenes, mēs izturēsim līdz ZSV un tad atkal visu varēsim”. Un tā neesot diēta? ? Aizliegt visu, lai tiktu iekšā kleitā (kas pašā pamatā ir nepareiza motivācija) un Ziemassvētkos varētu norauties? Nav brīnums, ka viņas pašas atzinās, ka ir profesionālas tievētājas. Esot tievējušas sešas reizes.

Vai Tu šo pašai Agritai arī uzrakstīji?
Varbūt viņa nezin. Bet, īstenībā, cik viedokļu tik teoriju, ko nedrīkst un ko drīkst.
Kāda reklamēs NL, cita corali, kāda 10 dienu gaisa rīšanas maratonu. Mūsdienās ir tik daudz cilvēku kuri cieš no ēšanas traucējumiem un nepareiza ēšanas uzskata.
Paskatieties to pašu Elīnu Didriksoni - ēdīs tikai burkānus un vilks apspīlētu apakšveļu, lai mazāk gribētos ēst. Dzīs ķermeni totālākajā badā ne tikai katru dienu, bet arī esot grūtniece. Pat bērns nebūs šķērslis, lai neēstu. Tas ir ļoti nepareizi un slimi. Bet vēl trakāk ir tas, ka Elīna to publiski to atrāda. Cik daudz mazu, naivu meiteņu/sieviešu sev ieborēs, ka tas ir pareizi?
Ir jāēd sabalansēti, jākustas, jāsporto un ar smadzenēm jāfiltrē informācija, kura tiek mētāta apkārt pa internetu.
30.11.2022 12:02 |
 
Reitings 622
Reģ: 02.03.2022
Bet ziniet kas? Pēc bariatrijas tak konsultācija, nu vismaz viena un sasodīti plaša, pie sertificēta uztura speciālista ir obligāta. EEeees nesaprotu, vai vismaz ir tik grūti copy-paste to?
Un, jā, tas par ko meitenes runā - 200 aitas un aiziet, un tic un mocīsies un pēc tam būs kaut kāds naudas vai pirkšanas elements. Tā nelaime neiesaistās nevienā pasākumā, kur beigās nepaspīd izdevība un piķis.
30.11.2022 12:17 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
Elife @ 30.11.2022 11:09

Tieši tāpēc man kādreiz patika Avon, jo principā vienmēr varēja dabūt paraudziņus, kaut vai par maksu, bet tik un tā.
Man patiesībā joprojām patīk avon :D Nesen atsāku sūtīt tur pati. Kad NL meitenes padzirdēja, tad man sāka teikt, cik vecmodīgi utt, ka viņas tos produktus esot lietojušas 20 gadus atpakaļ. A man kaut kā pilnīgi vienalga, produkti ir labi un pa normālu cenu :D lūpu krāsa un arī sejas putas man toč tur daudz labāk patīk :D

Coca-Cola produkcija arī ir sena, bet viss atkarīgs no tā, ko uzņēmums spēj piedāvāt.
30.11.2022 12:47 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
Dalia @ 30.11.2022 12:02

Vai Tu šo pašai Agritai arī uzrakstīji?
Varbūt viņa nezin. Bet, īstenībā, cik viedokļu tik teoriju, ko nedrīkst un ko drīkst.
Kāda reklamēs NL, cita corali, kāda 10 dienu gaisa rīšanas maratonu. Mūsdienās ir tik daudz cilvēku kuri cieš no ēšanas traucējumiem un nepareiza ēšanas uzskata.
Paskatieties to pašu Elīnu Didriksoni - ēdīs tikai burkānus un vilks apspīlētu apakšveļu, lai mazāk gribētos ēst. Dzīs ķermeni totālākajā badā ne tikai katru dienu, bet arī esot grūtniece. Pat bērns nebūs šķērslis, lai neēstu. Tas ir ļoti nepareizi un slimi. Bet vēl trakāk ir tas, ka Elīna to publiski to atrāda. Cik daudz mazu, naivu meiteņu/sieviešu sev ieborēs, ka tas ir pareizi?
Ir jāēd sabalansēti, jākustas, jāsporto un ar smadzenēm jāfiltrē informācija, kura tiek mētāta apkārt pa internetu.

Tā ir, jā, bet būtībā, lai noturētu sevi normālā formā, ne kārnā un neaptaukojoties, ir jālieto parasts uzturs, neko neizslēdzot. Izslēgt vajag cigaretes un alkoholu, bet ne produktus no kuriem gatavo. Uzsvars uz "no kuriem gatavo", nu tā, kā bērnībā, skolās, bērnudārzos. Ēdienreizes ar normāliem, parastiem ēdieniem.
30.11.2022 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
nu tur no loģiskās domāšanas ne smakas.
Maltu vistas fileju nedrīkst, tā tie apstrādāta un kļūst par subproduktu, bet, lūk, nl pulverus, kurus ražošanas procesā tiek līdz nepazīšanai pārstrādātas izejvielas, drīkt. Tie ir ļoti dabīgi.
Laikam vienīgais, ko var darīt ir mēģināt publiski cancelot STV par to, ka viņi reklamē šo murgu.
30.11.2022 13:28 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
Maltā gaļa @ 30.11.2022 08:48

Kamēr viņa neņem naudu par savu “pakalpojumu”, tikmēr nav jēgas ziņot. Cilvēki drīkst apvienoties jebkādās interešu kopās vai grupās. Ja viņa sāks ņemt naudu (un gan jau sāks, redzot tās 220 dalībnieces), tad savādāk. Un arī tad, īpašu jēgu neredzu. Latvija ir pilna ar “uztura speciālistiem” bez izglītības.
Man ir tik ļoti skumji. Ja jūs zinātu, ar cik greiziem priekšstatiem par veselīgu uzturu pie manis nāk…
Vienīgais, ko var darīt, ir informēt paziņas, draugus, sabiedrību. Lai neiesaistās šādās pseidoveselīgajās grupās.

es ne par Agritas tēmu, bet gribu izmantot iespēju, kad zinu, ka te ir uztura speciālists :) Kādas ir Tavas domas ir IF? Varbūt ir zināma kāda IF grupa vai kaut kas tāds? Šis mani ļoti interesē. Ja grupas nav, varbūt ir vēlme izveidot? :)
30.11.2022 13:31 |
 
Reitings 328
Reģ: 29.11.2022
Dalia @ 30.11.2022 12:02

Vai Tu šo pašai Agritai arī uzrakstīji?
Varbūt viņa nezin. Bet, īstenībā, cik viedokļu tik teoriju, ko nedrīkst un ko drīkst.
Kāda reklamēs NL, cita corali, kāda 10 dienu gaisa rīšanas maratonu. Mūsdienās ir tik daudz cilvēku kuri cieš no ēšanas traucējumiem un nepareiza ēšanas uzskata.
Paskatieties to pašu Elīnu Didriksoni - ēdīs tikai burkānus un vilks apspīlētu apakšveļu, lai mazāk gribētos ēst. Dzīs ķermeni totālākajā badā ne tikai katru dienu, bet arī esot grūtniece. Pat bērns nebūs šķērslis, lai neēstu. Tas ir ļoti nepareizi un slimi. Bet vēl trakāk ir tas, ka Elīna to publiski to atrāda. Cik daudz mazu, naivu meiteņu/sieviešu sev ieborēs, ka tas ir pareizi?
Ir jāēd sabalansēti, jākustas, jāsporto un ar smadzenēm jāfiltrē informācija, kura tiek mētāta apkārt pa internetu.

Kāda jēga viņai rakstīt? Lai izmet mani no grupas? Nē, es gribu palikt un slepeni vērot 😎
Ja viņa nezina, tad nav ko organizēt tādus pasākumus, pie tam vēl ar TV iesaistīšanos! Es arī neko nesaprotu no, piemēram, arhitektūras un tāpēc nekonsultēju cilvēkus par šo jomu.
30.11.2022 13:34 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
Scandinavian @ 30.11.2022 12:47

Coca-Cola produkcija arī ir sena, bet viss atkarīgs no tā, ko uzņēmums spēj piedāvāt.

Tieši tā. Nezinu, tā pati matu eļļa slavenā, tā, ar zaļo maliņu... nu viņa bija slavena gan tad, kad es mācījos vidusskolā, gan joprojām. Un voiņa ir tiešām laba. nu kā, normāla matu eļļiņas, ka netauko matus, bet mati izskatās es pat teiktu, ka labi. Salīdzinot ar occuba silk, kas tauko matus. Tūlīt fanāti kliegs, ka nepareizi lietota occubas prukcija utt.... bet nu, nezinu gan. Es vispaŗ nesaportu, kā es tik ilgi biju pati uzķērusies uz NL āķa, un par laimi, beidzot man attausa apziņa. :D Un nē, nav tā, ka man viss mājās ir avon un es tagad to izplatu - nē. neziplatu. Vienkārši, gribu pateikt to, ka tie produkti ir labi un pa pieņemamu cenu.
30.11.2022 13:37 |
 
Reitings 328
Reģ: 29.11.2022
Elife @ 30.11.2022 13:31

es ne par Agritas tēmu, bet gribu izmantot iespēju, kad zinu, ka te ir uztura speciālists :) Kādas ir Tavas domas ir IF? Varbūt ir zināma kāda IF grupa vai kaut kas tāds? Šis mani ļoti interesē. Ja grupas nav, varbūt ir vēlme izveidot? :)

Ja nav gastroenteroloģiska rakstura saslimšanu vai problēmu un uztura uzvedības traucējumu, vari ievērot. Iesaku sākt ar 12:12 režīmu un palēnām pagarināt badošanās intervālu līdz 16 stundām. Principā jebkura svara samazināšana, tajā skaitā arī ar IF, notiek pateicoties kaloriju deficītam. Tā kā tikpat veiksmīgi vari arī vienkārši paskaitīt kcal.
30.11.2022 13:46 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
Maltā gaļa @ 30.11.2022 13:46

Ja nav gastroenteroloģiska rakstura saslimšanu vai problēmu un uztura uzvedības traucējumu, vari ievērot. Iesaku sākt ar 12:12 režīmu un palēnām pagarināt badošanās intervālu līdz 16 stundām. Principā jebkura svara samazināšana, tajā skaitā arī ar IF, notiek pateicoties kaloriju deficītam. Tā kā tikpat veiksmīgi vari arī vienkārši paskaitīt kcal.

ok, paldies!
30.11.2022 13:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)